Opinie o Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek w Żory

Misi

Ciężko dyskutować z tak rozgoryczoną opinią. Rozumiem że jesteś z tych którzy zostali zwolnieni. Ale jeśli faktycznie w Twoim przekonaniu ta praca polega na rozwożeniu ulotek i nie różni niczym od akwizycji garnków to chyba sam rozumiesz, że musieli ci podziękować bo kompletnie nie zrozumiałeś na czym ta praca polega. Co do umowy lojalnościowej. Wydaje mi się że to, że Pracodawca nie chce szkolić i inwestować w ludzi wiedząc, że z dnia na dzień mogą odejść jest do zaakceptowania i to nie oni wymyślili tylko każda większa firma tak robi. NIe zachwalam ani nie zniechęcam tej roboty ale wbrew temu co się komu wydaje do takiej pracy trzeba mieć predyspozycje- to nie jest praca dla każdego. Ta praca nie polega na bezmyślnym jeżdżeniu , jeśli nie ogarniasz tego co się dzieje na rynku i nie masz odpowiednich predyspozycji to lepiej od razu daj sobie spokój. Krótko, jak z siebie nic nie dasz to samo się nie zrobi...

@Misi

Do Misi. Nie widzę w swojej opinii nic rozgoryczonego.Dla Twojej wiedzy-sam się zwolniłem. Pisałem -umowa lojalnościowa -na zdrowych zasadach-sprawiedliwa dla obu stron, a nie jednostronna. O jakich kolega szkoleniach mówi?W tej firmie nie ma szkoleń, są prezentacje-ciągle o tym samym-które defakto robią RKS, mniej lub bardziej zorientowani w produktach.Nie róbmy sobie jaj. Jakie predyspozycje trzeba mieć?Jak się zatrudnia amatorów ze spożywki to predyspozycje moim zdaniem żadne, przepraszam-akwizycyjne, to tak.A kolego na czym ta praca polega? Nie rozwozisz ulotek z promocji?Co jeszcze robisz? Namawiasz aby Twoi klienci coś wzięli, pokazujesz produkty ,które masz na aucie nosząc je w bazarowej firmowej torbie-czyli akwizycja.W tej firmie z RKS wiedzę ma tylko najdłużej pracujący,chyba że coś się zmieniło. A co się dzieje na rynku?Ty pewnie ogarniasz, no to ogarniaj -tylko co ogarniasz -zaglądasz w gestora kilka razy dziennie i patrzysz kto, co zamówił.No to faktycznie jest skomplikowane, trzeba mieć do tego studia-a może i to mało?ŻYCZĘ powodzenia.

Misi

Do Sprawiedliwego. A co za różnica czy kupili czy leasing płacą, mnie się jeździ tak samo dobrze :) Grunt że firmę na to stać i na tym nie oszczędzają. A co do Ameryki to tu się zgadzam , to nawet nie jest Canada. Tzn. nie ma szans się po opieprzać, wyjechać z domu o 11.00 bo są GPS-y. Targety co miesiąc do wyrobienia ale nie słyszałem żeby kogoś zwolnili tylko dlatego ze nie robił targetu. Dopóki pokazujesz ze uczciwie pracujesz ale z jakiś względów efektów nie ma to masz względny spokój ale premia okrojona lub jej brak. Co do ilości nowych to sporo osób odeszło jak się okazało ze są umowy lojalnościowe , które blokują ci drogę przejścia do konkurencji bez ich zgody na wypadek gdybyś się zwolnił. Mnie ta umowa akurat nie dziwi bo w poprzedniej firmie też była lojalka . Z drugiej strony muszą ci płacić odszkodowanie więc w konsekwencji też pewnie nie jest im to na rękę płacić komuś za siedzenie w domu ale to tylko moje przypuszczenie. Podsumowując płaca i robota - taki standard który obowiązuje na rynku. Szału nie ma ale żeby być sprawiedliwym to trzeba im oddać że uczciwe traktują człowieka i uczciwie płacą. Jak ktoś szuka lekkiej pracy i bardzo dobrze opłacanej to robota Handlowca na pewno do takich nie należy czy to w ORNO czy w jakiejkolwiek innej firmie..

@Misi

Do Misi- A czy ta umowa lojalnościowa była sprawiedliwa?Bo mi wiadomo,że chroniła interesy jednej strony.Druga strona ,czyli pracownik miałby otrzymywać jakieś 800 zł. za to że nie zatrudni się gdzieś indziej przez rok-i tu wchodziła nie tylko konkurencja tylko cała branża techniczna.A kara za złamanie zakazu konkurencji 12x wynagrodzenie.Równowagi nie było w tej umowie. A kolega z rejonu 7 to poleciał za co?-za brak wyrobionych planów. Oczywiście są lojalki-racja, ale bardziej sprawiedliwe. Wracając do firmy, tak płacą na czas,system premiowy zmieniony od początku 2017 roku-czy sprawiedliwy?Nie ma sprawiedliwych systemów.Ale założenia obrotowe na ten rok,jak mi wiadomo bardzo wyśrubowane.Plusem jest to,że do tej pracy nie potrzeba żadnej wiedzy,mogłeś wcześniej pracować jako akwizytor garnków-będziesz potencjalnym kandydatem.Płaca podstawowa-jak w każdej hurtowni(2500zł netto)- ale jeździsz i zostawiasz ulotki z promocją-filozofii nie ma. Praca raczej dla młodych przedstawicieli ,bez rodzin,którzy lubią jeździć i tyle.

Lotto

Z tą wodą to prawda. Też byłem na rozmowie na RKSa w jakimś dziwnym hoteliku poza miastem wojewódzkim jakieś 30 km. Autobusem na rozmowę i taxi nie dojedziesz - nie ma szans. Pan dyrektor w kraciastej koszuli ukryty gdzieś w rogu restauracyjnej sali... wody nie zaproponował. Nawet podczas rozmowy z kandydatem miał otwarty laptop, w który ciągle patrzył. Brak szacunku dla człowieka i kandydata. I wracając do wody to raczej nie wina firmy tylko w/g mnie raczej kultura człowieka, który nie wie w ogóle jak przeprowadza się z klasą rozmowy rekrutacyjne bez względu na wynik rozmowy. No cóż takie mamy czasy, że rekrutacje 15 lat temu były z klasą dzisiaj to raczej już historia...

11 Sprawiedliwy

Witam. To co pisze RKS-to PRAWDA.Poza tym- handlowiec nie ma żadnego zakresu dyspozycyjności-nawet dodatkowy 1% rabatu musi ustalać z przełożonym.Kiedyś było inaczej. Rotacja -sami oceniajcie: najstarszy handlowiec-8 lat -rejon 4; miejsce 2 - handlowiec-2 lata- rejon 1, miejsce 3- handlowcy-rejon 3,2,8- powyżej 1 roku ; miejsce 4- handlowiec -do 1 roku-rejon 9. ; pozostali- świeżaki. Wiadomość dla"Uwaga jestem podstawiony z firmy-pseudonim Misi"-jeżeli jesteś handlowcem w firmie to masz dobre informacje-bo mi wiadomo,że nowe Asrty i Aurisy są wypożyczone, a nie kupione.Ale reszta odnośnie nowej siedziby się zgadza. A dlaczego 4,5 osób -handlowców to nowe osoby?Skoro jest tak wspaniale. Źle nie jest ale Ameryki też nie ma. Krótka piłka-robisz zaplanowany wzrost-jesteś; nie robisz-nie ma Cię.A i jeszcze , firma wprowadziła umowę lojalnościową.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Ciekawski

Do kandydujących na stanowiska RKS na woj. lubelskie i mazowieckie: dostaliście już odpowiedź (tak/nie) odnośnie oferty pracy na wspomniane stanowisko ?

@Ciekawski

Już jest zatrudniona osoba na lubelskie i mazowieckie -od połowy sierpnia.Nie licz ,że Ci oddzwonią jak Cię nie wybrali.

Uwaga jestem podstawiony z firmy - pseudonim Misi

Ludzie to się układa w jedną całość. Mają kłopoty finansowe więc nie proponują wody. Ot i cała tajemnica ! Za moich tłustych lat w ORNO na rozmowie była nie tylko woda ale także i krakersy i tu autentyk -KAŻDY MÓGŁ JEŚĆ DO OPORU!!!. Ehh te czasy już nie wrócą. A tak poważnie, podobno 80% opinii w intrenecie jest fałszywych; robota konkurencji, samych zainteresowanych lub zgorzkniałych tzw. padlinożerców.. Zapomnijcie o tym, tu jest to 95% Wiarygodność tych wpisów równa jest wiarygodności naszego obecnego rządu. Niejaki Zyga wpisał że firma plajtuje i sprzedaje budynek. Prawda, firma sprzedaje budynek bo przeprowadza się do 3 razy większego obiektu w Gliwicach. Ich kłopoty widać także po tym że firma kupiła wszystkim RKS-om nowiutkie auta dobrej klasy . NIe chce się tu bawić w eksperta ale wydaje mi się, że ta plajta we wrześniu to pod sporym znakiem zapytania stoi... Panie Aplikujący za nim się Pan ze wstrętem raz jeszcze wypowie na temat pracy Handlowca to proszę o trochę auto refleksji. Mam 45 lat i jestem dumny ze swojej pracy jako Handlowiec. Co za różnica jak to nazwiemy? Z góry jasno jest powiedziane co należy do zakresu obowiązków. A z tą wielkością ego to proponuje od razu roboty na Prezesa szukać. i biada tym, którzy będą musieli z tobą pracować.

JUrek

a dla mnie ok

Zyga

ok dotarło do mnie że ktoś miał problem z wodą, sokiem itd. ale czy ktoś może jeszcze napisać coś co faktycznie wniesie jakąś wartość do dyskusji na temat faktycznych warunków pracy w ORNO? Zależy mi na opiniach ludzi którzy pracują lub pracowali... Poważnie rozważam ich propozycję i wszystkie opinie byłyby bardzo cenne...Z góry dzięki..

XYZ
@Zyga

Wszedłem przez przypadek i cóż widzę... Potencjalni kandydaci oraz rzekomi pracownicy lub tez zachwyceni kandydaci. Jestem pracownikiem firmy zatrudnionym w strukturach sprzedażowych. Od dłuższego czasu. Praca mało rozwojowa, nudna, czasochłonna i opłacana dosyć marnie. Od kilku miesięcy rozglądam się za nową pracą i mam nadzieję, że ją szybko znajdę. Nie polecam zatrudnienia się w tej firmie na stanowiskach związanych ze sprzedażą. To porażka.

Hejter

....a mnie poczęstowali wodą ale 0,2 l a liczyłem na 0,5 i to na sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy. W życiu dla takiej firmy nie będę pracować. Żenada i buractwo. Widać że oszczędzają na ludziach gdzie się da ...

ŁS

"Kandydatka na RKS" myślałem, że osoby obejmujące stanowiska managerskie i dyrektorskie są skrupulatniejsze w przeprowadzaniu swych analiz ;) Nie mam zamiaru tu czegokolwiek udowadniać, nie jestem powiązany z firmą Orno poza odbyta rozmową.. którą, po prostu, opisałem. Pozdrawiam

@ŁS

Szkoda, że te pozytywne wypowiedzi zjawiają się tylko wówczas, gdy pojawi się tu wpis (negatywny) o firmie. Portal jest przeglądany przez firmę ORNO i jest to tylko reakcja na negatywny odbiór innego człowieka. To widać wyraźnie i pozostawia kolejny niesmak. Niech kierownictwo ORNO dalej się firmą zachwyca. Tak bywa w firemkach, które w rzeczywistości nie maja się czym pochwalić. Niestety potencjalni pracownicy (czy byli pracownicy) mają inny odbiór firmy. Nie najlepszy. (Pracowniku firmy - kontynuuj swoją zachwyconą wypowiedź, bo za to Ci płacą.)

RKS

W odpowiedzi do postu od użytkownika Zyga. 1. Tak umowa o pracę. 3 miesiące/ 1 rok / czas nieokreślony 2. 4000-5000 zł netto , dla pracowników z dużym stażem jest tzw. dodatek 3. Auta są nowe- maks 2 letnie Aurisy kombi lub Astry IV kombi, można użytkować prywatnie 4. Realnie ma się wpływ na wynagrodzenie ale wydaje mi się ze oprócz zaangażowania spore znaczenie ma też obsługiwany region na co Handlowiec nie ma wpływu.. 5. Asortyment na tyle szybko się powiększa ze nie ma z tym problemu 6. Tu się zgodzę z poprzednikami , opis tego stanowiska jako Regionalny Kierownik Sprzedaży to trochę na wyrost. Myślę, że bliższa prawdy jest nazwa Przedstawiciela Handlowego. Handlowiec ma spory zakres decyzyjności i uczestnicy również w negocjowaniu umów ale de facto praca polega w 90% na regularnym odwiedzaniu klientów i pilnowania obrotów. Mimo ze pracuje tu już jakiś czas ( nie napisze ile żeby się nie zdekonspirować :) jest ok. Uczciwie płacą ale liczę że atrakcyjność pracy będzie się poprawiać wraz z rozwojem firmy. Gdyby to czytał ktoś z Zarządu - za mało szkoleń !!!!

kandydat

Witam, ja ostatnio brałem udział w rekrutacji na lubelskie , wodą zostałem poczęstowany bo widzę że to najważniejsze :). Rekrutacja była robiona w formie rozmowy, bez jakiś dziwnych scenek, rekrutujący w porządku, maksymalnie dwa etapy rozmów. Co do ilości wizyt informował o założeniach i mówił o 8, czy dużo czy mało zależy dla kogo, są firmy gdzie standardem jest 5 a są gdzie 10, wszystko zależy jak duży teren, w mojej dotychczasowej firmie było 6. Stanowisko tak naprawdę Regionalny przedstawiciel handlowy. I nie jestem związany z firmą, widzę że jest pewna tendencja, trza hejtować, bo jak ktoś pisze pozytywnie tzn podstawiony :) Pozdro!

@kandydat

Ja aplikowałam na Regionalnego Kierownika Sprzedaży, bo wcześniej zajmowałam stanowiska managerskie i dyrektorskie, więc trudno by było, żebym aplikowała na PH. :-) PH to ja zarządzałam... :-) Podtrzymuje swoje stanowisko jak również zgadzam się z faktem, że obecne pozytywne opinie są zwyczajnie podstawione. Zawsze jak pojawiają się negatywy, to nagle sypią się "zachwyty". A przedtem było kilka miesięcy ciszy. Każdy logicznie myślący to zauważy i wyciągnie wnioski. A wracając do kwestii nie poczęstowania wodą - świadczy to o braku kultury biznesowej i ogólnej. Zazwyczaj wszystko musi do siebie pasować. Brak kultury i podstawowych norm zachowań międzyludzkich w określonych sytuacjach gwarantuje brak kultury w innych sytuacjach. Cóż, jaka firma tacy jej pracownicy. Życzę Ci "kandydacie" dalszego rozwoju z firmą Orno.

Kandydatka na RKS

Kolega ŁS też wyraźnie podstawiony przez firmę ORNO... :-) Rozmowa rekrutacyjna na poziomie poniżej przeciętnego. Poziom kultury w kwestii zaproponowania czegoś do picia w upalny dzień - również (też tego doświadczyłam). Fakt - to praca dla osoby o niskich kwalifikacjach (z prawem jazdy)i nie wygórowanymi ambicjami. Warunki - również poniżej przeciętnych. Nazywanie tego stanowiska "Regionalny Kierownik Sprzedaży" to faktycznie tylko marketing. Też polecam 25-30 latkowi z maturą, o niskim doświadczeniu handlowym, zamiłowaniem do prowadzenia samochodu i chęciami szpanowania kolegom pod pubem posiadaniem bryki służbowej (jakby było czym). Myśleć nie trzeba, tylko trzymać się poleceń.

ŁS

Także uczestniczyłem w rekrutacji na stanowisko KRS woj. lub + maz. Pomimo upału, nocnym powrocie z urlopu oraz trasie w południe na rozmowę w czarnym aucie z uszkodzoną klimatyzacją ;) rozmowa przebiegła na bardzo dobrym poziomie - rzeczowa i swobodna. Przyjechałem zbyt wcześnie ale i wcześnie zostałem przyjęty. Nie mam zastrzeżeń co do dyrektora przeprowadzającego rozmowę.. uprzejmy i kontaktowy. Z tego co zauważyłem, na bieżąco weryfikował w laptopie moje doświadczenie - firmy w których pracowałem, a w notesie wykonywał notatki. Co do ilości spotkań, fakt - 8 spotkań to dosyć sporo na rozległym terenie ale od razu dostałem informację, że różnie może być więc to nie jest ustalone na 'z góry na sztywno'. "Potencjalny kandydacie", wyluzuj, jeżeli masz problem w 'załatwieniu' szklanki wody, to jak Ty chciałeś handlować kilkoma tysiącami indeksów z oferty produktowej ? :) Btw. nie jestem związany z firmą ale jakbym był to nawet był się z tego cieszył :) Pozdrawiam

Zyga

W związku z prowadzoną przez ORNO rekrutacją na handlowców mam kilka pytań i może ktoś będzie mi wstanie odpowiedzieć: 1. Czy od razu proponują umowę o pracę i na jaki okres? 2. Ile realnie netto można zarobić? 3. Na jakich samochód mogę liczyć i czy auto jest do użytku prywatnego? 4. Czy realnie będę miał wpływ na poziom wynagrodzenia, czy jest to robione według klucza typu jak więcej zacznę zarabiać to automatycznie poprzeczka w górę tak abym za dużo nie zarobił... 5. Jak wygląda stopień trudności handlowania ORNO?. Generalnie widać ich niemalże w każdej hurtowni ale czy to nie jest tak ze rynek się już napchał towarem ORNO ... 6. Plusy/minusy pracy. Oczywiście wiem że to nie ciepła posada za biurkiem od 8 do 16 ale interesują mnie aspekty typu atmosfera, możliwość rozwoju, satysfakcja z pracy itd. Mam prace w branży i nie chciałbym zmienić z przysłowiowej siekierki na kijek. Będę wdzięczny za rzetelne info

aplikujący - 08.2017

Pan Frodo ewidentnie związany jest z firmą ORNO Polska... :-) Aplikowałem do firmy na stanowisko Kierownika Sprzedaży w tym miesiącu. Rozmowa prowadzona mało profesjonalnie, rekrutujący unikający kontaktu wzrokowego, brak zwykłej kultury w zaproponowaniu kandydatowi (jadącemu z dość daleka) w bardzo upalny dzień szklanki wody. Kolego "Frodo" - "praca nie dla każdego i wymagania są spore, ale zawsze warto samemu się przekonać"... :-) Jeśli ktoś ma doświadczenie i kwalifikacje, nie będzie się sam przekonywał. Do tej pracy wystarczy matura i prawo jazdy. Jak ktoś chce się całkowicie "odmóżdżyć" to może spróbować. Praca w samochodzie polegająca na bezmyślnym robieniu kilometrów. Dzień w dzień. Faktycznie - to praca dla kierowców, a nie dla "kierowników". Nazwa stanowiska jest mocno naciągana i nabierze się na nią tylko młody osobnik bez większych kwalifikacji, bez doświadczenia, bez ambicji i bez instynktu samozachowawczego. Ta praca jest równie "atrakcyjna" co praca wyrobnika na taśmie w zakładzie produkcyjnym. Tylko pracujący na taśmie nie rozwala sobie kręgosłupa codziennym rozwalaniem kręgosłupa dzięki spędzaniu wielu godzin za kierownicą samochodu. Rzuciłem na rozmowie kwalifikacyjnej moje warunki finansowe (mniejsze o ok. 10% niż w firmie, w której jeszcze pracuję), a pan prowadzący rozmowę prawie struchlał. To spotkanie dało mi sporo do myślenia na temat działania współczesnych firm. Zgroza.

Frodo

Witam, Ja ostatnio brałem udział w rekrutacji. Dla mnie gość spoko, kompetentny, w komputer patrzył bo miał cv i robił notatki, przynajmniej tak mnie poinformował na początku rozmowy. Co do samej pracy przedstawia warunki jasno, zgadzam się że praca nie dla każdego i wymagania są spore, ale zawsze warto samemu się przekonać.

Potencjalny kandydat na KRS

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko RKS. Biorę w niej udział, ale po rozmowie kwalifikacyjnej sobie daruję. Rozmowa na +30 st.C , na dworze i przez 50 min spotkania nie zaproponowano mi nawet wody (!). Myślałem , że mi język odpadnie. Brak kultury w stopniu totalnym. Rekruter/Pan Dyrektor przez 90% rozmowy patrzył w laptopa i na nim stukał. Zero kontaktu wzrokowego i chyba też kultury... :-) Powiem krótko : firma nie szuka "kierownika" tylko "kierowcy". Podobnie brzmi a jednak nie jest to to samo. Standard - 8 spotkań dziennie do wykonania każdego dnia na przynależnym Co terenie. Tu nie ma czasu na pracę umysłową, penetrację rynku i konkurencji, zacieśnianie kontaktów personalnych, przygotowywanie ofert. Tu potrzebna jest bezmyślna małpa z prawem jazdy, która rano wyleci z domu przeżuwając w pośpiechu śniadanie i wróci pod wieczór, żeby napisać obowiązkowy raport ze spotkań. I tak dzień za dniem. 1 dzień w miesiącu to "dzień biurowy" (?!). To praca dla 25-30 latka, który nie umie myśleć i koncepcyjnie pracować, tylko lubi jeździć samochodem i będzie zachwycony, że za takie bezmyślne zapier.... dostanie może 4-5 tys. na rękę. Jak nie będzie za bardzo fikał przełożonemu. 40 spotkań tygodniowo... (?) Taką organizacją pracy nie osiągnie się efektów. W firmach, w których pracowałem, zwykli handlowcy mieli zazwyczaj narzucone 4-5 spotkań dziennie. Żeby miały sens i coś wniosły do pracy. 8 spotkań dziennie to zwykły kretynizm. A biorąc pod uwagę jak człowieka traktują na rozmowie kwalifikacyjnej, trudno oczekiwać szacunku po zatrudnieniu. Nazwa stanowiska - KRS - ma na celu podłechtać potencjalnych kandydatów. To praca handlowca najniższego sortu. Tyle w temacie. Szkoda czasu na aplikowanie.

aplikujący - 08.2017
@Potencjalny kandydat na KRS

Zgadzam się całkowicie.

Roch

V dzięki za pomoc choć wskazówki się nie przydały bo miałem chyba inny zestaw testowy ale i tak jestem zadowolony. Angielski - jak ktoś ma TOEFL-a lub podobny poziom to raczej łatwizna. Zadania też nic mega wymyślnego i można na kalkulatorze liczyć.Na 5 zadań z jednym trochę poległem . Ogólnie atmosfera przyjazna i naprawdę bardzo szczegółowo się dowiedziałem czym miałbym się zajmować, jaka kasa, jakie obowiązki itd. . Oceniam spotkania jako bardzo profesjonalne . W ciągu tygodnia mają dać znać co dalej.... także czekam jak na szpilkach bo mi zależy. Nawet nie wiedziałem że tam tyle ludzi pracuje...

V

Generalnie rozmowa kwalifikacyjna zajęła masę czasu, pomijając już fakt, że człowiek przychodzi na umówioną godzinę i zmuszony jest jeszcze czekać kolejne 15 minut. Te wszystkie zadania zarówno z matematyki jak i z języka angielskiego to w sumie parodia. O ile wzory i metody obliczania można sobie przypomnieć/przyswoić w dzień lub dwa, to język obcy (szczególnie biznesowy) jest na tyle czasochłonny w absorpcji, że zdziwiony byłem jak po mojej aplikacji w internecie widniała odświeżona wersja ogłoszenia na stanowisko, o które się ubiegałem. Szczególnie, że prywatnie jestem freelancerem, który robi lokalizacje i pośredniczy w sprawach biznesowych. No cóż, niesmak pozostanie.

Roch
@V

Witam, Pytanie do V. Aplikuje do tej firmy i chce zebrać możliwie dużo informacji aby się dobrze przygotować do rozmowy. Dlaczego te testy to były parodia? Takie łatwe czy takie trudne? Na czym to polegało? Jakieś podchwytliwe? To samo pytania z angielskiego? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Bede wdzięczny za wyjaśnienia

V
@Roch

Witam, Testy z angielskiego były z trzech różnych typów: Business English, common English oraz tłumaczenie z polskiego na angielski. Generalnie dosyć proste, pomijając jakieś korporacyjne skróty czy typowo biznesowe i techniczne słówka. Podejrzewam, że ten test pojawia się tylko w przypadku aplikowania na stanowisko polegające na operacji z zastosowaniem języka angielskiego. Sama matematyka zaś dosyć łatwa, obliczanie netto z brutto i na odwrót, zamiany walut i w sumie najtrudniejsze jakie dostałem to obliczanie całego kosztu towaru z wysyłką, cłem i walutą gdzie trzeba było policzyć ile metrów sześciennych będzie mieć paczka. Generalnie dosyć proste, o ile pamięta się te wzory. Ja niestety nie pamiętałem i pewnie dlatego mnie przekreślili ;) Choć nie narzekam bo obecnie jestem specjalistą do spraw produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek - Żory

• Jak się pracuje w Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek?

Zobacz opinie na temat firmy Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek?

Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek
2.5/5 Na podstawie 61 ocen.
  • ul. Katowicka 134
    43-190 Żory