Opinie o Itel Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Itel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Itel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itel Sp. z o.o. w Gdynia

Czy rozmowa rekrutacyjna w Itel Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Anna Nowy wpis

Witam, a czy ta firma jeszcze prowadzi rekrutację ? Ma ktoś namiary ?

Renia Nowy wpis

Czyli raczej nie szukac tu przyszłości?

Olga Nowy wpis

Czy to możliwe , że firma jest w likwidacji? Wiecie coś w temacie?

Joanna

Piszecie w ostatnich komentarzach o niewypłaconych należnościach przez Itel. Możecie opisać sytuację tej firmy? Boryka się obecnie z jakimiś problemami? Czy jest szansa, że dostaniecie zaległe wynagrodzenia? Proszę Was o relacjonowanie przebiegu tej sprawy na tym forum.

AM
@Joanna

Witam, mam nakaz sadowy przeciw Itel, wezwania poszły, komornik nic nie zdziałał, nie ma jej, konta puste, pod adresem nikogo nie ma, nic nie ma, nadchodzi czas na upublicznianie nakazów i oszustów podzielmy się ja opublikuję nakaz i komornicze pisma tej oszukańczej Spółki zoo o nazwie ITEL

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Itel Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
MB

Rozpiszę się tym razem, aby ludzie się trochę zastanowili zanim podejmą współpracę. Również współpracowałem z firmą ITEL w anno domini 2017. Na początku nie było problemów z przelewami. Niby na czas. Problem który się pojawia to 45 dni płatności faktury przy fakturowaniu co tydzień. Na początku przelewy są regularnie, jednak dochodzi do sytuacji gdzie przelew się kończą. Jesteś wtedy 1,5 miesąca w plecy. Co obiecuje zarząd klientowi tego nie wiem. Inne obowiązki przedstawia Tobie. Kończy się sytuacją jaką opisał kolega Jarek kilka postów poniżej - "jak mi zapłacą to zapłacę Tobie". Współpracowałem z firmą w roku ubiegłym i z tego co się orientuję po kontaktach z kolegami, z którymi współpracowałem w ciągu 3ech miesięcy co najmniej 7 podwykonawców nie otrzymało wynagrodzenia za wykonaną pracę. Zaznaczę, że przy projekcie nie pracowało więcej, więc 100% skuteczności. Generalnie odradzam :)

Alpinista

Pracowałem w firmie ubieglego roku. Do dzis nie otrzymalem zaplaty. Odradzam wszystkim tą firmę. Oszust i tyle. Nie znam nikogo kto byłby zadowolony z tej firmy a kilka osób poznałem, wszystkim wisi kase. Jednoosobowa firma pośrednicząca, która upada...

Joanna

@cichy wielbiciel, forum, na którym postanowiłeś pozostawić swój wpis służy do przedstawienia opinii o Itel jako pracodawcy, a nie o pracownikach tej firmy. Z perspektywy przeznaczenia tego miejsca ważne będą wszystkie aktualne informacje o warunkach zatrudnienia jakie w tym momencie mogą zostać zaproponowane potencjalnie przyszłym pracownikom Itel oraz sytuacji występującej wewnątrz tej firmy.

cichy wielbiciel

Omijać szerokim łukiem...RD mega śliski czarodziej...powinien handlować marchwią na targu a nie brać się za telekomunikację...sprzeda każdy kit. Firma jednoosobowa...pośrednictwo zza biurka...polski biznesmen z poddasza...

MB

Ta firma jeszcze żyje? Polecam jeśli ktoś nie oczekuje zapłaty.

Joanna

Jak sytuacja w DE dla podwykonawców? Warunki i czy kasa jest na czas?

Elwira

Mam nadzieję, że pracuje się w firmie bardzo dobrze skoro od dawna nie piszecie nic na forum.

Joanna

@Jarek Twoja poprzednia wypowiedź nie była dla mnie jednoznaczna. Co więcej - ja nie jestem pracownikiem tej firmy, w zasadzie w żaden sposób nie jestem z nią związana. Pytam, dlatego, że to bardzo ważne z punktu widzenia każdego potencjalnie zainteresowanego pracownika.

Pracuję jako podwykonawca od 4 miesięcy, kasa jest zgodnie z umową i co ważne na czas. Stawki według mnie są takie jak oferują inne firmy. Jedynie zjazdy do kraju mogłyby być lepiej zaplanowane.

Joanna

@Jarek a jak próbowałeś załatwić tę sprawę polubownie, to jak komentowała całą sytuację firma? Czy ktokolwiek inny znalazł się również w podobnym położeniu, czy też to była jednostkowa sytuacja?

Jarek
@Joanna

Joanna, a czytałaś wogóle co napisałem czy po prostu piszesz by bronić firmy. "nie pomagały telefony, maile i każda inna grzecznościowa forma", bylem nawet w firmie u prezesa osobiście, a ten mnie zbył tekstem "jak mi zapłacą to zapłacę tobie" jak by cokolwiek miały mnie obchodzić jego rozliczenia. W podobnej sytuacji były 4 osoby. więc nie tylko ja.

Joanna

@współpracownik wiele jest przypadków, w których dokładnie tak się dzieje. Z punktu widzenia zaintersowanych pracą w zasadzie wszystkie informacje mówią coś o pracodawcy. Warto dopytywać, nawet jeżeli dla niektórych pytania te wydają się być bezzasadne.

Joanna

@Senastian Mrozik. A kiedy zakończyłeś współpracę z firmą? Istnieje szansa, że sytuacja w firmie się zmieniła? Jak wiemy - każda firma na bieżąca reaguje na zmiany otoczenia, często zmieniają się też dzięki temu warunki pracowników. Jak to wygląda tutaj?

współpracownik
@Joanna

Adminie Joanno w pości jest napisane, że zakończył pracę w marcu 2015 więc po co pytać. Czy informacje o obecnej sytuacji uzyskane od kogoś kto nie pracuje od ponad 2 lat będą wiarygodne i czy były pracownik zna obecne zasady?

T

Znam Cie i pozdrawiam. Szkoda ze to wszystko na psy zeszlo. Moja zmora jest praca w Monachium.Kto tam był wie o co chodzi......

Joanna

@Piotr były pracownika Ty co możesz powiedzieć więcej o pracy w Itel?

Piotr były pracownik
@Joanna

Pracowałem prawie 3 lata było OK, praca ciężka nie ma co ściemniać ale kasa się zgadzała. Przewinęło się dużo osób każdy na 2-3 miesiące co myśleli, że kasę dostaną za darmo, a o pracy za dużo nie wiedzieli. Byli tacy co kombinowali i niewiele się napracowali, byli tacy co paliwo tankowali w karnistry ...? Ci co chcieli pracować nie mieli krzywdy i zawsze mogli do firmy wrócić, ja też miałem taką propozycję.

Piotr były pracownik

Dużo można napisać podpisując się gównianym nick'iem. Może ktoś będzie miał trochę jaj i podpisze się chociaż imieniem to koledzy ocenią czy rzeczywiście był takim wspaniałym, uczciwym i mądrym pracownikiem ... :)

nowy

Dali nowe ogłoszenie, miałem olać ale zadzwoniłem. Nie zatrudniają na umowę o pracę, trzeba mieć działalność :( Dniówka podobno: ~110-120EUR instalator ~150EUR commissioner PSE i narzędzia trzeba mieć, samochód i hotele dają. Podobno pracują jakieś ekipy. Czy mógłby ktoś potwierdzić i coś więcej napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Itel Sp. z o.o. - Gdynia

Itel Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Bolesława Krzywoustego 12
    81-035 Gdynia