Opinie o Roka w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Roka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Roka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roka w Szczecin

Była pracownica.

Firma Roka (usunięte przez administratora) pracowników. Pracowałam przez miesiąc w tej firmie a dokładnie w Zalomiu na Kablowej. Moja koordynator była Jola, bardzo arogancką osoba. Chciala, żeby dodyscic cały obiekt. Dała mi umowę zlecenie mimo że mam grupę inwalidzka stopień umiarkowany. Pracowałam zamiast 7 godz to 6 ale wypłaty dostałam o połowę mniej. To jest kradzież. Zmuszała mnie do pracy ponad siły choć przepisy BHP mówią, że nikt nie ma prawa zmusić pracownika do dodatkowej pracy ponad siły. Gdy zaczęłam tam sprzątać obiekt był bardzo zapuszczony. Nie wiedziałam za co najpierw mam się zabrać. Całe 6 godz tyralam. Jest tam pewien pracownik Piotr, ubliża kobieta, (usunięte przez administratora) Koordynator gdy jej to zgłosiłam nic z tym nie zrobiła. W pewnym momencie nawet zaczęłam się go bać. Był pobudzony, agresywny.

Piotr Leon Olech i Kinga Fija.
@Była pracownica.

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i sutener.za pracę dla komfort na mieszka pierwszego nie dostała pieniędzy.przy pracy w temperaturze 35 stopni ani Roka ani komfort nie zapewnili picia.

Roka Niewiadomski

Firma Roka sprzątająca jest firmom nie uczciwom syn do póki mnial orzeczenie umiarkowanie pracował bo firma mniala stego korzyści. Teraz dostał umowę niepełnosprawności ma letkki. Jest nie poczebny został zwolniony 3 miesiące pracował nie polecam tej firmy i opiszę firmę to jest wykorzystywanie osób niepelnosprawny ogłaszają się. Że poczebuje ludzi tylko orzeczeniem gdzie mają korzyści a na miejsce mojego syna przyjmom następnego pracownika. (usunięte przez administratora)

e

czy mimo braku umowy dają wypłatę?

Jakie są warunki zatrudnienia w Roka?

Była pracownica.

Gosia
@Była pracownica.

Bzdury Pani pisze,Pani Jola jest bardzo dobrym koordynatorem. Pomocna i mila.Nigdy nie (usunięte przez administratora) mnie nawet na minutę pracy.Jak jest konieczność to sama sprząta i pomaga.Oczernia Pani osobę która na to nie zasłużyła. Takie bzdury piszą osoby które nie chcą pracować,z Panią Jola pracuje już dwa lata i wszystko co jest przez Panią napisane to klamstwa

M
@Była pracownica.

Współpracuję z panią Jolą już 3 lata. Żadna z rzeczy napisanych przez panią nie jest prawdą. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją gdzie miałam problem z panią koordynator, gdy jest taka potrzeba pani Jola sama potrafi wziąć się do pracy a wynagrodzenie zawsze się zgadza. Przypuszczam też że gdy zaczynała pani prace został pani przedstawiony zakres prac obowiązujący w obiekcie.

I
@Była pracownica.

Pracuję w firmie Roka ponad pół roku i z całą świadomością mogę stwierdzić,że pani opinia jest opinią skrajnie subiektywną i nieprawdziwą. Przez cały czas mojej pracy nie spotkałam się z sytuacją gdzie pani Jola utrudniała mi prace. Nigdy nie była w stosunku do mnie czy też innych pracowników niekulturalna czy też źle się zachowywała. W razie potrzeby zawsze służy pomocą i można zgłosić jej zaistniałą sytuacje o każdej porze dnia. Współpracowałam wielokrotnie również z panem Piotrem, który nigdy nie był agresywny tak jak to pani ujęła. To bardzo pracowity człowiek.

Pracownica
@Była pracownica.

Jak się Pani robić nie chce, to nic nie będzie odpowiadać. Nigdy nie miałam z Panią Koordynator żadnego problemu, a pracowałam z trzema różnymi Paniami w tej firmie. Sama Pani pisze ze pracowała mniej niż powinna i ma Pani pretensje. Firma daj co miesiąc wydruki z wynagrodzeniem i liczba godzin. Umowę o prace chciała Pani już pierwszego dnia?

Irena
@Była pracownica.

Witam, wierzę Pani, ponieważ same odpowiedzi z 12 lutego, mówią za siebie.Pani Jolu wstyd, pisać posty, są one tylko Pani a nie pracowników. Jest Pani złym pracownikiem i nie ulega komentarzy.Opis jest wiarygodny pokrzywdzonej, życzę szczęścia, zdrowia, wiarę w ludzi, powodzenia w pracy. Pozdrawiam.

Małgorzata Sz
@Była pracownica.

Napisała Pani typowego " paszkwila " ubliżającego po pierwsze bezpośrednio "Dobrej pracownicy " po drugie Równie dobrej Firmie . Po głębszym przeanalizowaniu Pani tekstu przyjmując się do pracy liczyła Pani już na (usunięte przez administratora) którzy przyjmą Panią na pełną umowę o prace z myślą iż Pani i tak będzie chodzić po zwolnieniach ! Akurat też pracuję w Firmie Roka już trzeci rok i przez chwilę pracowałam na Pani miejscu pracy po Pani odejściu . Niestety nikt z Pani byłymi współpracownikami nie miał o Pani dobrego zdania ! przesiadywała Pani co chwile na ławkach paląc papierosy ! nie było dnia aby Pani nie narzekała że co Panią boli , do wszystkich Pani miała pretensję i ciągle kogoś obwiniała .Więc mam do Pani pytanie - po co przyjmowała sie Pani do pracy ? ( jak to Pani nazwała morderczej ) skoro ma Pani chore ręce , kręgosłup ? Ja znam odpowiedz na to pytanie , szukała Pani dodatkowego dochodu , prawda ?Przy stałej umowie i na grupie inwalidzkiej ze zwolnieniem lekarskim nie było by problemu ? I tu premia dla Pani Joli za czujność że uratowała firmę o kosztów Pani utrzymania na zwolnieniu na których miała Pani zamiar bywać !A umowę zlecenie na pierwszy okres pracy w Pani przypadku jest jak najbardziej legalna .! A teraz co do Pana Piotra , tak Pan Piotr może i niema w sobie tyle cierpliwości ile by potrzeba żeby znieść Pani zachowanie ( pesymistki ) i może a i na pewno użył nie raz niecenzurowanych słów ale nie było to ubliżanie bezpośrednie do Pani , tylko słowa nieprzyzwoite też należy umieć odróżnić ! (no Pani ma z tym problem ) . A teraz do wszystkich czytających ten post i narzekania Pani Małgorzaty W - Firma Roka jest wspaniałą firmą dorabiam juz do emerytury w tej Firmie trzeci rok pieniążki zawsze są na czas i zapewniam że niema w niej " morderczej pracy " A co do Koordynatorki Pani Joli jest po prostu porządnym człowiekiem , jeśli jest potrzeba łapie sie za wiadro , szczotkę czy cokolwiek w zależności od sytuacji . Tym miłym akcentem zakończę odpowiedz skierowaną do Pani Małgorzaty W na wstrętne oszczerstwa które nawypisywała , mam nadzieję iż inne firmy widzą te posty i nie dadzą się w przyszłości nabrać przyjmując do pracy ludzi pokroju Pani Małgorzaty W . Pozdrawiam serdecznie Wszystkich biorących udział w tej dyskusji

No no
@Była pracownica.

A co to za piotr pracownik

@No no

Czemu się dziwisz?

Piotr Leon Olech i Kinga Fija.

Roka Niewiadomski

@Roka Niewiadomski

To prawda, w Roce ważne jest tylko orzeczenie. Osoby zdrowe nie dostają umów o prace.

e Nowy wpis

czy mimo braku umowy dają wypłatę?

Czy firma Roka kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Roka.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczecin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
@pracownik Nowy wpis

Właśnie czytam opinie i jestem w szoku ja pracuje w tej firmie od 2 listopada i do tej pory niemiałam żadnych nieporozumień z koordynatorami jeżeli coś było to szybko się wyjaśniło obecnie przebywam na moim pierwszym L4 i niemoge się już doczekać kiedy wrócę do pracy..B T

Na jakie wsparcie w Roka mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Bella

Witam tak to prawda, że wyzyskuja i oszukuja na wynagrodzeniu. Niestety koordynatorki sa bierne na glosy pracowników i nie slysza jak pracownik wola buty albo polar. Prawda jest taka że okradaja z glodowej pensji. Prawda jest taka jak się zatrudniaszdostajesz 20 zl brutto, na umowie masz juz 19.70zl a do wyplaty 15.70.Trzeba uważać na koordynatorke Ilonę, ktora mysli tylko jak przypodobac sie prezesowi, a z pracownikow się wysmiewa i szydzi. ROKA NIEWIADOMSKI TO (usunięte przez administratora)

Czy w firmie Roka są regularne szkolenia pracownicze?

On

Ok

Nie

Magdalena
@Ok

A jak ktoś nowy przyjdzie to co ma zrobić bez szkolenia? Ktoś pomaga na początku?

bodzik160
@Magdalena

nie zatrudniaj się tam daj se spokój

Myśliwiec Bogusław

Szanowni Pastwo ta Firma ma 100% Opinii negatywnej Nie mówiąc o Koszalinie gdzie mają obiekty Osoby pracujące nie dostają dodatkowych premii od firmy czy paczek na święta od Firmy z Szczecina Roka NIewiadomski Jeśli pracownika nie ma na swoim obiekcie do sprzątania to drugi pracownik wykonuje jego teren bez dodatkowych wynagrodzeń za jedną wypłatę pracują za 2100-2200 zł na Miesiąc Pracownicy pracują od 13 ej do 19,50 od pon-piąt Pracują w warunkach negatywnych Wybiorą panią koordynator że by nadzorowała pracowników i każą żeby pracownicy robili swoje Koordynatorka nie powie w szczecinie iż trzeba więcej dać pracownikom premi czy paczek na święta bo wie koordynator co by jej powiedzieli w szczecinie Nie podoba się proszę zmienić pracę robi pani co pani każemy ... Za każde przyjęcie pracownika z rentą RokaNiewiadomski ładną kasę za to ma z Pefronu nie mówiąc iż dostają dodatki Gdyby firma dbała o pracowników to nikt by się nie zwalniał i pracował jak należy .... W Dziszyjszych czasach osoba niepełnosprawna powinna więcej zarabiać i mieć pomoc od firmy a tak Właściciel RokaNieiwadomski ma w dupie pracowników mają pracować jak te jelenie .Dziwię się że inspekcja pracy nie zawitała do Tepro gdzie pracują Niepełnosprawni

Prawda
@Myśliwiec Bogusław

My pracy jemy na niszę wynagrodzenie i nic więcej

Damian

Firma Roka zatrudnia cwaniaków milicjantów emerytów Kompletnie nie zainteresowanych pracą , ochrona mienia firm ochranianych. Zainteresowani są jedynie własnym interesem i obcinaniem czym przyjeżdżają pracownicy i jak ich okraść. Dobrym przykładem złodzieja pracownika firmy ROKA to Mirosław Winnicki okrada pracowników firmy ochranianej i kłamie.

bodzik160
@Damian

Masz racje

Tak jak im siem prwdam gada to jesteś nie dobry ja tylko pracujem do konca sierpnia i ide do inej roboty przepracowalem tyle lat zmarnowalem za nainiszam place daj spokoj żenada dalej nie chce mi siem piszać i siem w kurwiac na siebie ze jestem taki gupi

Bogusław Myśliwiec

Szanowni Państwo Pani Koordynator pani Jolanta otrzymuje rozkazy odgórnie i je wykonuje przekazując pracownikom jakieś dyspozycje ,nie można winić pani Joli o coś że coś zle wykonuje ..Jest pracownikiem jako Koordynator sumienną osobą ja jak pracowałem pod tą firmą nie miałem żalu do pani Joli , zrezygnowałem z własnej woli z tej firmy bez jakiś obrazy na kogoś Pracownik wykonywać swoje obowiązki jakie do niego należą Po zatem każdy kto się przyjmuje do danej firmy to bierze odpowiedzialność za swoje obowiązki a nie mieć żale do kogoś bez podstaw Pracownicy nek się zajmnną pracą swoją a nie wymyślać jakieś żale na kogoś ... Pozdrawiam

@Bogusław Myśliwiec

Mogłabym spytać z jakiego powodu zrezygnował pan z pracy w tej firmie? Coś było nie tak, czy znalazł pan po prostu inną, lepszą ofertę?

Bogusław Myśliwiec
@Karolina

witam odpowiadam na zapytanie ; Zrezygnowałem iż pół życia pracowałem po Ochronach i z własnej woli wróciłem do swojego zawodu

Agnieszka
@Bogusław Myśliwiec

A Co Ci nie pasowało? Zarobki? Monotonna praca, a może atmosfera? Do jakiego zawodu wróciłeś ;)?

Irena
@Bogusław Myśliwiec

Witam, różne są opinie na ten temat, ale więcej złych opinii,. I o to chodzi, żeby każdy się wypowiadał co go spotkało ..Z panią Jolą jest różnie, bez komentarzy w tej kwestii.Każda wypowiedź jest prawdziwa, pozytywną czy negatywna . Pozdrawiam.

@Irena

Koniec końców potwierdzasz każde słowo, które tutaj wcześniej padło? Jak aktualnie wygląda sytuacja tutaj?

@Bogusław Myśliwiec

Morze to byc prawda bo dobrych pracownikow wogule nie doceniajam aby zapierdalać wiem co piszę teraz co piszą tu to wierzem bo na swojej skurze to przeżyłem

@Irena

Szanowna pani ireno pan piszal zeby mi nie zaskoczyć w pracy ale teras mam to gdzieś ta firma jest ktura na prawdę idzie po trupach nie warzny czlowiek ale fima kura dobrze płać jak tepro i ivena teraz wiem ze to prawda jest

@Bogusław Myśliwiec

To juz jest nie ważne ten pan chronil mojam osobie czyli mnie

@Adam

Serio? Ale to co konkretnie takiego się działo, że aż tak mocno to wszystko przeżyłeś?

@Paulina

Paulina a ty pracjjesz roka czy nie

Paulina

Nie rozumiem chyba pytania? ;p No bo osoba stąd raczej nie miałaby potrzeby pytać, bo chyba by wiedziała, prawda?

Pley

Firma nie poważna lecą z ludźmi w (usunięte przez administratora) na pieniądze mają problem z wypowiedzeniem umowy Pracownikowi kierownik straszy ludzi paragrafami jeżeli pracownik chce się zwolnić, za dojazdy Pieniędzy nie zwracają nie ma sensu marnować swojego czasu dla tej firmy

Goleniowwww

Jeśli płacą poniżej minimalnej to jest to sprawa do sądu i radzę to wykorzystać i udać się do prawnika, bo tak to nigdy się nie naucza porządku i nie oszukiwania ludzi nie dość że niepelnosprawwni z orzeczeniami pracują to jeszcze tych ludzi (usunięte przez administratora) ludzie w ciężkiej sytuacji a oni żerują na krzywdzie.... Takie są wnioski po przeczytaniu opinii tutaj... Więc sąd tylko może pomóc... A kontrolę z pip itp... Zgłośic musicie jeszcze raz i do np jakiegoś posła z Pisu zrobią im kontrolę że będą prowadzić firmę wzorcowo jak im kary dowala.... Ale to tylko domysły i spekulacje na podstawie tego co piszecie tutaj.... Jeśli to prawda to tylko sąd...

Jadzia

@Ja czyli normalnie płatne, a nie do odbioru?

PLN

To rozumiem, że tak: za nadgodziny tutaj nie płacą, a jak odmówisz nadgodzin darmowych to co? Zwalniają czy jak?

@PLN

Bzdura,każdy pracownik otrzymuje wynagrodzenie za nadgodziny

Nati

Pracowałam tam odradzam sami chorzy ludzie tam pracują i ich choroby są większości na tle psychicznym.

Eva
@Nati

bardzo neiprzyjemne panie tam pracują, jak się dzowni to rzuca słuchawką, beznadziejna firma

Ewelina

Szkoda się wypowiadać na ich temat . (usunięte przez administratora) Ja napewno im nie wystawie pozytywnej opinii a szczególnie Panu (usunięte przez administratora) który podpisywał za pracowników urlopy A ZA PODROBIENIE PODPISU GROZI 5 LAT. (usunięte przez administratora)! Tyle mam do dodania na ich temat .! Nie polecam a sprawiedliwość i tak wyjdzie

pracownikwyrobnik w ZCH Police

Podejście do pracowników beznadziejne, nie profesjonalne, panie tzw. brygadzistki hmm....podejrzewam, że bez przygotowania do pracy ze znajomością podstawowych zasad "psychologii pracy",(usunięte przez administratora) podstawowych zasad moralnych. Pracownikami żąglują według swoich potrzeb, nie bacząc na ich możliwości, zdolności, warnuki i wiek. Liczy się tylko to aby zleceniodawca był zadowolony. No cóż powiem tak to jest chyba praca dla zdesperowanych. Wiadomo , jest takich osób wiele ale to nie znaczy, że można je traktowć jak (usunięte przez administratora) którzy nie mają żadnych praw , bo pracują na umowę zlecenie

Poldek

Żadna firma nie lubi zwolnień lekarskich u pracowników. Trzeba spełniać oczekiwania pokładane przez firmę,a nie byłoby powodu do narzekania.

Zostaw merytoryczną opinię o Roka - Szczecin

• Jak się pracuje w Roka?

Zobacz opinie na temat firmy Roka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roka?

Roka