Opinie o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Citi Service Center Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Kik

Dobre zarobki, świetne środowisko pracy, bardzo dobre benefity. Przyszłościowa i ciekawa praca w działach operacyjnych, stabilna i troszkę monotonna w działach administracyjnych. Citi jest dobrym pracodawca, osobiście polecam.

Wow
@Kik

Wreszcie ktoś bez jadu!

ania2

Jakie są widełki na c12?

Hanna
@ania2

Niestety nie wiem, ale mam nadzieję, że ktoś coś nam powie na ten temat. Planujesz aplikować do pracy w Citi Service Center? Jeśli tak, to powodzenia!

Ilona
@ania2

10-17K w zależności od działu i funkcji.

Zombie

Rekrutacja na stanowisko Team Leadera . Senior Analyst KYC - po interview i 6 tygodniach (+ 2 informacjach @ od CITI że odpowiedź będzie) cisza. Zapewnienie 2 managerów i 2 pań z rekrutacji że kandydtat otrzyma odpowiedź zwrotną rozumiem że uległo przedawnieniu...

milki way

Regionalne Centrum Rozliczeń Citi Handlowy - Olsztyn Pierwszy etap - odpowiedziałam na ogłoszenie, wysłałam cv za pomocą ich wewnętrznego serwisu - trzeba się tam zarejestrować, żeby odpowiedzieć na konkretne ogłoszenie. Niestety sam serwis jest dosyć zawiły, ja tam miałam konto już wcześniej ale niestety nie mogłam się zalogować i musiałam ponownie założyć. Myślę, że gdyby ta platforma była bardziej przyjazna dla ludzi to do Citi wpływałoby więcej aplikacji. Drugi etap - ktoś z działu HR do mnie zadzwonił i umówiliśmy termin rozmowy rekrutacyjnej. Trzeci etap - rozmowa przebiegała z dwoma dyrektorami departamentów, częściowo w języku polskim, częściowo w języku angielskim. Mogę powiedzieć, że atmosfera spotkania była bardzo miła, spotkanie było przeprowadzone profesjonalnie. Sporo pytań dotyczących mojego doświadczenia zawodowego oraz zagadnień dotyczących przyszłych obowiązków na tym stanowisku. Wiem, że będzie jeszcze czwarty etap - spotkanie z bezpośrednim przełożonym. Nie wiem czy przejdę do kolejnego etapu, jeśli tak to dam znać jak wyglądało to dalej. Jeśli się nie uda to i tak warto było spróbować :) nie stresujcie się, próbujcie i powodzenia!

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Ciekawski

Jakie są widełki na C4,C5 i C9 w middle office?

Dhisker10

Nie polecam. Duży (usunięte przez administratora) Menagerowie super, ale z nie którymi osobami nie da się pracować bo są tam już za długo. Pytasz się czegoś i odrazu obraza oraz krzyki. Nie warto się tak stresować. Większość osób man angielski na pozomie 9latka

XxX

Czolem na ile mozna liczyc na stanowisko Project Manager Avp? Brutto?

Ex
@XxX

Z odpowiednim doświadczeniem ok 14k

Miko

Jakie sa widelki na grade'ach C10 i C11 ?

Ex
@Miko

C10 Tak od 8k, c11 zaczyna sie od 10

Client Onboard Analyst

czy na stanowisku Client onboard analyst w Warszawie mozna zarobic wiecej niż 5000 zł netto/na reke? czy to jest praca typu call center?

Shitty Citi
@Client Onboard Analyst

Ciezko jest zarobic mniej. W zalwznosci od tego jaki Ci dadza grade na start (od c9 do c11) mozesz miec miedzy 5 a 9 tysiecy brutto. I od razu nastaw.sie na nadgodizny

pewna osoba

Dom wariatów, tyle powiem.

Gall Anonim

To miejsce to cyrk i żenada. Ciągle dowalają coraz to nowe, bezsensowne zadania, tak że nawet cholernego obiadu nie ma kiedy zjeść, a nierzadko nawet wyjść do kibla. Ogromna presja, czujesz się jak jeniec na galerach, nieustannie poganiany przez swojego dozorcę, który nakazuje wiosłować szybciej, mocniej, więcej. Kodeks pracy permanentnie olewany i łamany, dodatkowo pryncypały z Zachodu, dla których Polacy są Hellotami i tanią siłą roboczą. Czasem miewałam i ciągle miewam wrażenie, że ci cali supervisorzy nie widzą w nas nawet ludzi. Oczywiście w samym biurze nie jest lepiej, ciągły nawał bezsensownych taskow do wykonania na wczoraj, nieustanna spina, aby zmieścić się w chorym deadlinie. W całym tym procesie nawet ja, swoim mało fachowym okiem dostrzegłam wiele głupot, które należałoby wyeliminować, ale oczywiście nikt się nad tym nie pochyli, "bo my tak robiliśmy od zawsze". Ogólnie to porażka na całej linii, ja już się w to wpakowałam i niestety jeszcze jakiś czas muszę posiedzieć, ale każdemu poszukującemu pracy radzę omijać szerokim łukiem.

Abc
@Gall Anonim

Czy nadal mowa o Citi Olsztyn? Właśnie na rozmowę kwalifikacyjną zostałem zaproszony.

BSz

Nie musisz miec zadnej wiedzy finansowej zeby dostac c5 (5k-6k brutto). Ciezko dostac awans, musisz robic conajmniej tyle co osoba juz na wyzszym stanowisku lub wiecej aby dostac promocje, niektorzy czekaja na pierwszy awans 4-5lat. Brak premii rocznych, jak juz to tylko w kilku dzialach. po 5 latach pracy dostajesz premie w wysokosci 400zl. Brak rozwoju, tylko zwykle klepanie. Jest mozliwosc pracy zdalnej ale nie jest zalecana, ciezko dostac raz na tydzien ale z tego co wiem to sa zespoly, ktore nie ma z tym problemu. Biuro bardzo ladne ale Citi w porownaniu do innych ma slabiutka oferte. Goldman, Jpm, BNP ma lepsze propozycje, jezeli nie masz wyboru to ew. Citi.

Maxx

Witam. Jakie są widełki w Private Bank na C10, C11?

Jolka

Podpowiecie czy firma prowadzi może rekrutacje? Trudno dostać się do pracy?

Ann
@Jolka

A po co chcesz tam się pchać, wybierz jakieś inne miejsce na litość boską. No chyba że lubisz ostry zajob i robienie z Ciebie frajera.

Ann
@Jolka

Naprawdę trzymaj się z dala (usunięte przez administratora)

fan_lysego

Jak macie Łysego we flaneli to idźcie w druga stronę : )

Aaa

Pani 'menadżer' A Z-S z AML - znana ze swej rozwiazlosci i promowania ludzi którzy osobiście jej się przypodobali z wiadomo jakich powodów (patrz wyżej). Citi promujcie dalej takie osoby!

Alvaro

Jak oceniacie pracę w działach IT w Wawie City service center? Thx

Jol
@Alvaro

Dobrze

Tomasz
@Jol

Witam, Na jakie wynagrodzenie mozna liczyc jako Network Analyst w CITI? Pracuje obecnie w kraju osciennym i nie mam pojecia jak w Warszawie wygladaja pensje dla siecowcow.

N

Zarobki: Analityk C11: 9-11. AVP 11-13. Lead/Manager: VP 13-15 Head: 17-20. Brutto. Premia roczna: max 1/2 pensji netto. Nadgodziny płatne. Kultura wzajemnej eliminacji i mobbingu. Brak dobrych managerow. Zostają na dlugie lata chłopcy do bicia, spolegliwi donosiciele.

kazkaz
@N

Nie wiem skąd te dane odnośnie C11: 9-11 brutto. u mnie na papierze jest tuż poniżej 8000. Przypominają mi się teraz słowa z ostatniego town hall'u pani która siedzi na 10 pietrze na Prostej 36 - "fair salary" .... jak to powiedziała to widziałem jak większość ludzi siedzących na tym spotkaniu spojrzała po sobie w wyraźnym zażenowaniem. Nikt głośnio nie chciał tego skomentować co tak na prawdę wszyscy myślą i o czym plotkują. Potwierdzam brak dobrych managerów, kultury mobbingu oraz wzajemnego zastraszania i kłamstw.

N

CSC Poland Operations - the worst place I've ever worked. Mobbing from the first days. Incompetent HR, managers and team leaders. May place a magnetic chip under your skin without your agreement. Bydło na Daszyńskiego.

csc_avp

AVP w CSC, IT, 12k brutto podstawy. Z nadgodzinami srednia roczna- 14k brutto. Praca zdalna, atmosfera super. Jestem w szoku czytajac te wpisy. Ale ja mowie o Command Centre, o IT ogolnie, nie AML czy inne soft skile. Myslalem ze minimalna pensja to 7k.

John
@csc_avp

to moze jedyne miejsce gdzie nie ma takiego syfu i mobbingu. Zgadzam sie z kazdymi zlymi opiniami. To najgorsza praca jaka mialem w zyciu. Wiezienie, balagan straszny i zenujaca kadra, ktora nic nie robo a dostaje swietna pensje. Nie wspomne o traktowaniu pracownikow jak roboli

Zostaw merytoryczną opinię o Citi Service Center Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citi Service Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Citi Service Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Citi Service Center Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Sądowa 1
    42-700 Lubliniec

Citi Service Center Sp. z o.o.