Opinie o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Citi Service Center Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Gutek

Najpierw trzeba spełniać wymagania firmy a później negocjować kasę!

XXX
@Gutek

Zakladajac, ze spelnimy wszystkie wymagania. Pytanie bylo proste i dosadne szukam punktu odniesienia... nie wyimaginowanych przypuszczen co gdyby...

a

Moje sugestie dla Citi Service Center: a

Juliusz Cezar

Jacek Kaczmarski - Meldunek W kamieniolomach moi ludzie pracuja szybko i dokladnie, Daje sie zauwazyc zapal i szczere zaangazowanie. Do pracy codzien staja wszyscy nikt sie nie leni i nie kradnie, Wszystkie okowy i narzedzia sa zawsze w doskonalym stanie. Praca przebiega zgodnie z planem marmur jest tu najwyzszej klasy Smiertelnosc niska stan fizyczny kontrolujemy przez badanie Wydajnosc pracy stale wzrasta, i niezalezna jest od rasy Chociaz na wszystkich frontach robot wciaz najwytrwalsi sa Germanie Wszyscy zdajemy sobie sprawe ile dla panstwa trud nasz wazy, Dzieki ktoremy stana gmachy co swiat zadziwia swym ogromem: Place ulice proste drogi luki tryumfalne dla cesarzy, Porty swiatynie i posagi i gospody i publiczne domy... W nich nasza czastka trudow tlumu duma co przetrwa wieki cale I stad czerpiemy swoja sile choc po nas nie zostanie znaku Lojalni i do konca wierni bedziemy marmur kuli dalej O czym melduje dzis jak co dzien (usunięte przez administratora)

Juliusz Cezar
@Juliusz Cezar

TRAK SPARTAKUS!

Jeśli chodzi o Team leaderow w AML, to nie tylko oslawiona niżej O. D. ale też kilka innych przypadków, które swoim postępowaniem nadają się co najwyżej do sądu albo psychiatry a nie do zarządzania kimkolwiek. M. I. - team leaderka z równoległego zespołu która też wprowadza mobbing, nie można z nią porozmawiać bo zaczyna się drzec, wrzeszczy, dręczy ludzi psychicznie. Nie ma elementarnej wiedzy o procesie mimo że te funkcje sprawuje od wielu wielu lat. Senior Management też to widzi ale tradycyjnie już dla Citi nic a nic z tym nie robi. Podobnie K. K. - w celu ukrycia śladów przeniesiono ja co jedynie do innego zespołu na to samo stanowisko. Kolejna team leaderka A. Z. - nie jest tajemnicą, że to manipulatorka, w dodatku jej kontakty z podwładnym płci męskiej pozostawiają wiele do zyczenia - miały miejsce jej niewłaściwe pod kątem fizycznym kontakty z płcią męska, w dodatku faworyzuje te osoby dając im o wiele wyższe oceny roczne niż na to zasługują. To właśnie managment w citi w AML - i tradycyjnie, mimo skarg, zgłoszeń i masowo składanych wypowiedzen-NIKT z tym nic nie robi a te osoby nadal radośnie piastuja swoje stołki, ewentualnie są przerzucane tylko z zespołu do zespołu aby zatrzeć ślady - bo przecież nikt nie zwolni tak wartościowych managerów którzy nie mają elementarnej wiedzy a wprowadzają jedynie mobbing.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Witek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma.

Cytuje : " ccc 22.12.2017 16:09 Trzymajcie sie z dala. Citi słynie z mobbingu, molestowania, łamania prawa wobec pracowników. awallowa flanelowy łysek, obłęndowski, miwilinski - od nich szczególnie. Łamią kodeks pracy i kodeks karny! " Flanelowy łysek frustrat bez żadnych umiejętności cwaniak z obrączką który lata za (usunięte przez administratora) polecam podziękować.

Tomturek

Nie idź na AML lub KYC tutaj. Brak szkolenia w AML-KYC, brak rozwoju w ogóle.

Konrad

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

witam, na jakie zarobki netto na stanowisku, na które dostałby się student po obronionym licencjacie może liczyć?

bla
@anonymous

4500-4800 brutto

Ani

Zarobki przecietne nawet gorsze niz u konkurencji a wyciskaja z Ciebie ile sie da, takie typowe korpo, wrecz zmuszaja zeby dluzej zostac w pracy, nie interesuje ich czy masz rodzine czy nie, ludzie caly czas odchodza dlatego caly czas trwaja rekrutacje np w aml a coraz ciezej zastapic specjalistow wiec dokladaja dla tych ktorzy jeszcze pracuja, team leaderzy rozni z przewaga szybciej wiecej i na juz, pracownikow z urkainy tez coraz wiecej, praca dla ludzi zdesperowanych.

Hanna

@Zawiedziona, jako moderator tego forum zadaję różne pytania. Wszystkie związane z zatrudnieniem w Citi Service Center i ze wszystkim innym co jest z nim związane. Moje wszystkie działania skierowane są do użytkowników tego wątku, aby mogli czerpać jak najwięcej istotnych dla nich informacji przed decyzją o aplikowaniu do tego pracodawcy.

Hanna

@cvb a jak rozumiesz zachowania związane z mobbingiem? Wiem, że sporo osób myli to pojęcie. I dlatego chciałabym zapytać czy według Ciebie w firmie Citi Service Center mobbing "skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników."?

Zawiedziona
@Hanna

Hanno czemu zadajesz takie pytania, nie lepiej porozmawiać z pracownikami. Bardzo naiwne i dziwne. Niestety dużo z tych opinii to prawda, to taka fałszywa wydmuszka

Mo

Nie polecam go w ogóle, Brak szacunku, zastraszanie na różnych poziomach, zresztą brak szans na prawdziwy rozwój, straszne zarobki. Obecnie pracują nad wypełnieniem luki spowodowanej przez konkurentów rynkowych, nie dajcie się zwieść

zainteresowany pracą

Pytanie do pracowników. Jakie wyglądają zarobki w CITY zatrudnionych nowych administratorów? Proszę o podanie kwoty netto, przy ilu budynkach? pomocna (0) odpowiedz

fund accounting csc

Zero szacunku dla pracownika, zero możliwości rozwoju, notorycznie nadgodziny (jednak rozliczane rzetelnie i bez najmniejszego problemu płatne). Praca dobra tylko na chwilę dla studentów.

marian
@fund accounting csc

Należy dodać, że będą robić z was głupków od samego początku. ...nie traćcie czasu na sziti. sobie zaszkodzicie

@marian

e, sziti dobre na start, bo można zarobić kilka k easily na studiach, nawet bez obronienia licencjatu/tuż po. aczkolwiek to robota dobra na rok-max. trzy, trzeba wiać.

Hej. Zostałam zaproszona na rozmowę. Czy w Citi jest możliwość chociaż częściowej pracy zalnej/Agile working?

@Ewa

W większości zespołów można pracować z domu, kwestia dogadania się :)

Joanna

niedlugo zaczynam. jaki dresscode?

asd
@Joanna

raczej casual

Joanna
@asd

Dziekuje :)

Hanna

@Rosmir tylko według regulaminu forum nie powinno się o pracownikach pisać. A wszyscy musimy się do niego stosować. Skoro uważałeś, że ktoś zaniedbał swoje kompetencje to było poprosić o rozmowę z przełożonym tego pracownika firmy Citi Service Center.

mnbvc
@Hanna

hahahahaaa http://zsp.net.pl/kampanie/citibank .mobbing idzie od góry

Hanna

@Lech czyli firma Citi Service Center oferuje swoim pracownikom za duże wynagrodzenie? Chyba pracownik powinien być zadowolony, że mimo wszystko jego stanowisko jest nadal dobrze opłacane, tak?

Sprecyzuję może:
@Hanna

Średnie wynagrodzenie (na grudzień 2017 było to 4973,73 zł brutto według stat.gov.pl) już przekracza budżet banku. Oznacza to, że Citibank w Warszawie nawet średniego wynagrodzenia nie oferuje na stanowisku AML. O tym się dowiedziałam telefonicznie.

Zosia
@Hanna

Jak lubisz dymanko w cztery litery i jesteś masochistą to firma dla ciebie. Sziti słynie z mobbingu http://zsp.net.pl/kampanie/citibank ..to tylko promil tego co się tam dzieje, widziałam tam o wiele gorsze rzeczy :(

Hanna

@Sprecyzuję może: to jakie wynagrodzenie zostało Ci zaproponowane w pracy? Powiedziałeś od razu, że nie jesteś zainteresowany ze względu na zarobki czy jednak zdecydowałeś się pójść na rekrutację w firmie Citi Service Center?

cvb
@Hanna

W wawie mobbing i łamanie kodeksu karnego, kodeksu pracy w sziti to norma, zwłaszcza pod pisiarewiczem (zbieżność z nazwą fajnej parti jest zupełnie przypadkowa)

Zostaw merytoryczną opinię o Citi Service Center Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citi Service Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Citi Service Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Citi Service Center Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Sądowa 1
    42-700 Lubliniec

Citi Service Center Sp. z o.o.