Opinie o Polsec Ochrona Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polsec Ochrona Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polsec Ochrona Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsec Ochrona Sp. z o.o. w Warszawa

BOoooAT wieś love

Człowiek "humoru" i obietnic...skoñczył kariere...pozdrawiam PS.wiemy o kogo chodzi ..?

Nie jestem robotem
@BOoooAT wieś love

Chyba nie wiemy?

Polsec
@BOoooAT wieś love

Czyżby awansował z koordynatora ponurego na nadponurego??

Wawa

Jesli wlepia wam jakakolwiek kare to tutaj jest adres zeby ich kontrolowali. Skonczyly sie czasy cwaniactwa. Plac 13 zl i nie kombinuj. https://www.tysol.pl/formularz.

Narzekacie a dalej tu siedzicie. Dlaczego ? Bo czegoś tu nie rozumiem. Jak Wam nie pasuje zawsze możecie się zwolnić i iść do "prestiżowych" agencji ochrony jak np. Skorpion, Eskort albo najlepszy w tej dziedzinie Kowalczyk czy Zubrzycki. Ale nie, lepiej rozpęta (usunięte przez administratora) burze w internecie, bo tak najlatwiej, bo jest się anonimowym. Ciekaw jestem ilu z Was ma jaja, pójdzie do biura i tam to wszystko powie w Twarz Dyrektorom czy też Prezesowi.

Agent

Prawdziwa burza moj drogi Pracowniku to się rozpęta dopiero wtedy jak zapłacicie mniej niż się pracownikom teraz ustawowo należy. Pozdrawiam

@Agent

A za co ja mam płacić??? To oni mnie płacą.

śżk

Uuu.Ja to już czytając to wszysyko to wiem kto tak napierdala na firmę...pzdr chłopaki BYLI pseudo pracownicy!!!Ja pracuję dułgo (tak mi się wydaję) około 5 lat!...nie zawiodłem się na nikim z aktualnego szefostwa!!!Dyrektor nerwus straszny ...ale nie dam złego słowa na niego powiedzieć!!!zawsze mi pomagał...!!!!personalna też babeczka ok(nie zła strzelba

Agent

Kolejna firma "krzak",która zupełnie zatracila się w tym całym swoim dziwnym matactwie. To nie te czasy,kiedy w ochronie pracowała sama ciemnota i ludzie nie potrafiący upomnieć się o to co im się słusznie należy. Bezpodstawne zanizanie stawek,kary i te umowy dziwnej treści z całą pewnością nie zagwarantują sukcesu ani też prestiżu firmie na rynku pracy. Na samym karaniu i krzywdzie ludzkiej jeszcze nikt daleko nie zaszedl.

roma na komornik
@Agent

i co nadal wiszą im kasę? bo podobno 28 lutego mają to ,zalatwic' .

@roma na komornik

Nie wiem co masz konkretnie na mysli?

Pracownik Ochrony

rozmowa kwalifikacyjna ,podanie zakresu obowiązków,wypełnienie dokumentów,

Dyspozycyjność, doświadczenie w pracy jako pracownika ochrony

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Kurcze, nie wiem co Wy od nich chcecie. Pracuje u nich prawie rok i nigdy nie było żadnego problemu. Da się dogadać i wiem na czym stoję. Jak ktoś ma problem z zadbaniem o swój interes, to oczywiscie, najlepiej mówić, że jest źle. To może też nie powinien pracować w ochronie?? Ogarnijcie się.

Pracownik 2

Pracowniku!! Jeśli Ty rok czasu pracujesz i nie widzisz co się tutaj naprawdę dzieje to śmiem twierdzić,że Cię jakaś totalna ślepota ogarnęła,no chyba,ze Ty akurat pracujesz tutaj na inywidualnych warunkach. Większość niestety nie ma takiego szczęścia co ty i jest w stanie zauważyć ten nieprzyjemny smrodek unoszacy się nad firmą. Ogarnij się!!

Warszawiak

Współpraca początkowa generalnie bez zarzutów. Wypłacalność na czas co jest bardzo ważne. Od stycznia 2017 sytuacja jaka tam panuje jest dość niejasna i tak naprawdę to nikt nie wie na czym stoi. Firma zdecydowanie nie radzi sobie z brutalną rzeczywistością jaką okazała się narzucona przez rząd minimalna stawka godzinowa w wysokości 13 zł brutto z czego około 9,7 zł pracownik powinien dostać do ręki za godzinę swojej pracy. Jednocześnie wizerunkowi firmy nie pomaga wiecznie pokrzywiony Pan Koordynator ,który w bardzo sprytny sposób uskutecznia tak zwaną "spychologie" czyli wszyscy zrobią za mnie wszystko. Współpraca z nim jest prawie niemożliwa. Ludzi traktuje z góry. Uzyskanie od niego podstawowych elementów umundurowania graniczy nieraz z cudem,a takie rzeczy jak papier toaletowy każe zastępować sobie liściem. W ostatnim czasie firma mocniej postawiła na kontrolę i karanie pracownika. Śpiochy powinny mieć sie na baczności,bo oni nie śpią. Podwjrzewam,ze sytuacja w firmie rozwiąże się po najbliższePanstwowej Inspek i będzie to wielkie "być albo nie być" firmy. Do rozwiazywania wszelkich niejasności,czyli w momencie gdy firma zaplaci mniej niż powinna zachęca internetowa strona Panstwowej Inspekcji Pracy- "13 zł brutto i nie kombinuj!"

Miniuś

Trzeba było nie chlać a nie teraz publicznie smarować. Polecam w stu procentach , wypłaty na czas miła i bez stresowa atmosfera no chyba ,że jakaś awaria na obiekcie ,ale no cóż taka praca . Wszystko OK

Sebastian
@Miniuś

Nie wiem co ty ćpasz i do kogo sie zwacasz ale zmień dilera. Jak ktoś chleje na służbie są od tego alkotesty , a nie bezpodstawne komentarze (usunięte przez administratora)

Maximus

rozmawiałem z koordynatorem mam zamiar zacząć z tą firmą współpracę od nowego roku człowiek rozmawia normalnie sprawia pozytywne wrażenie mam duże doświadczenie w ochronie [20 lat] i bardzo szybko wychwytuję nieuczciwości tak więc nie dam się wkręcić zobaczę jak przebiegała będzie rozmowa z dyrekcją dobrze że tu wszedłem to tylko zwiększy moją czujność

muminek\

fgvb ja to zawsze zaintrygowana jest dlaczego do ochrony obiektów zatrudnia się osoby z orzeczeniem. czy firma na tym korzysta?'

Me

Obecnie atmosfera jest bardzo pozytywna. Koordynatorzy są w stanie dogadać sie że wszystkimi. Reszta biura też jest bardzo fajna. Pie iadze na czas, zaliczki też są możliwe. Stawki uzaleznioe od tego co daje zleceniodawca.

k25539

Moi drodzy zapraszam do mnie do pracy na obiekt handlowy na Mokotowie stawka 12 zł. netto za godzinę czas pracy 14 godzin co drugi dzień.

marek

co ty gadasz derel na galeriach warszawie majom 10 zł.

@marek

majom;))))

X Man.

Co za głupoty pisze osoba niżej ? Jakie 3,50 zl na galeriach. (Śmiech) Na galeriach srednia stawka w Warszawie to od 8 do12 zl netto na rękę. Nie znam galeri co placi 3,4,5 czy 6 zloty. 3 zlote ? To nie te czasy. Nie piszcie glupot, chyba ze To jakas dziura zabita dechami. Pozdrawiam.

Sławek

Kolego 5.50 za siedzenie na tyłku to jest spoko , kierowcy mają 25 groszy za kilometr i spora odpowiedzialność inni mają 3.50 za chodzenie w marketach po pasażu po 14 godzin , oczywiście są małe stawki ale kto te stawki zrobił ? takie osoby i tacy ludzie co wymyślili przepisy że do pracy w ochronie przyjmowane są osoby ze stopniem niepełnosprawności i za nich płaci PEFRON lub osoby na emeryturach mundurowych gdzie im nie zależy aby dobrze pracować i spieniać obowiązki Pracownika ochrony tylko aby sobie dorobić do i tak dużej emerytury, piszesz o tej firmie znajdz mi taką firmę co da ci ponad 10 zł w tych czasach to ja z chęcią pójdę , pracują osoby bez wpisu na pracownika ochrony i jeszcze narzekają w takim razie jak jest ciężko siedzieć na dupie do niech ulicę zamiata bez sensu te wpisy myślicie że jak napiszecie opinie o firmie to nikt nie pójdzie pracować tam ? musieli by wszystkie firmy Ochroniarskie Pozamykać

Polska.

Jak tutaj można być docenianym ? Kto pisze te pozytywne opinie ? Powiedzcie czy za 5zł czy 5,50 zł czyli w zależności od obiektu za 240 godzin siedzenia pracując na umowie śmieciowej za 1200 zł max za 1320 zł gdzie składki emerytalne walą na 50 zł podpisując dwie umowy to przy takiej pracy można być docenianym ? a jeszcze jakie wymagania mają... Człowiek robiąc na zmianie 24 godziny żeby nie mógł się zdrzemnąć i żeby bał się kontroli ??? jakaś kpina jakie to są warunki ?... Jak by płacili z 3 kę co najmniej. Proszę was te pozytywne komentarze to pisze chyba same kierownictwo bo oni ciągle ludzi do pracy nie mają. Na różne obiekty ciągle braki ale są sami sobie winni bo sami zwalniają albo ucinają kasę za byle powód z i tak nędznej wypłaty to potem się niech nie dziwią. Nie raz chcą żeby zostawać ponad godziny. A potem kasę ci ujebią. Doskonale pamiętam pracę u nich. Sam dostałem kilka stów mniej na pożegnanie. Jak dla mnie to powinna wejść w życie stawka minimalna 12 zł brutto bez możliwości jej obejśćia. Wtedy można będzie mówić że jest się docenianym. Od biedy. Jakim prawem ucinają wypłatę ? Mają prawne podstawy ? Po prostu robią co chcą za takie świństwa dla nich ban. Osobiście nie polecam.

Markus

Firma godna polecenia i wypłacalna.Szanująca pracowników a wszelkie pomówienia co do Dyrekcji i Pani Koordynator są bezpodstawne.Każdy kto pracuje jest doceniany a ci co wypisują brednie zwykle zostali zwolnieni.

Twardy

To samo o nich słyszałem dziadostwo j........ne i tyle pani inspektor no ładnie . Szkoda komentować omijac szerokim łukiem !!!!!!!!

Zorro

A wiele ta firma na łape daje i kogo ochrania ???

melman

Firma jak najbardziej rzetelna i dba o pracowników.Płaci zawsze w terminie.Osoby piszące negatywne komentarze na forum to zwykle byli pracownicy,którzy się nie sprawdzili a teraz zioną jadem na forum bo tu można anonimowo.

Jak to

ja słyszałem że jedna z gorszych firm to jak w końcu !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polsec Ochrona Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polsec Ochrona Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polsec Ochrona Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polsec Ochrona Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Chmielna 2 lok. 31
    00-020 Warszawa

Polsec Ochrona Sp. z o.o.