Opinie o Polsec Ochrona Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polsec Ochrona Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polsec Ochrona Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsec Ochrona Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Polsec Ochrona Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Na jakie wsparcie w Polsec Ochrona Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Piotr Nowy wpis

Na zadne - nie tylko kobiety w ciazy ale zaden pracownik, szczerze nie polecam tej firmy

Saimon Nowy wpis

Witam Firma Complex ochrona w Brzegu jak usuwa pracowników na umowę stałą . (Legalnie ) 1 Pracownik dostaje skierowanie do Lekarza medycyny pracy opłacany przez firmę 2 Stawia się na badaniach i najciekawszy zwrot akcji (Lekarz wie o wszystkim i wie co ma robić i wystawia pracownika na 6 dniowe zwolnienie Lekarskie ) 3 Lekarz medycyny pracy daje pracownikowi całkowitą niezdolność do pracy i lekarz czym go od dnia otrzymania 1 chorobowego do okresu pół roku , między czasie Lekarz oferuje pracownikowi Rentę z względu niezdolności do pracy z stanu zdrowotnego i każę drążyć temat bo dostał taki cynk z zakładu Complex . 4 Po okresie pół roku zakład może automatycznie i bez kłopotu zwolnić pracownika legalnie według kodeku pracy Tak firma Complex usuwa pracowników z firmy swojej na stałej umowie .

kuku

Ohrony Boat nie polecaja

@kuku

Nic dziwnego, że nie polecaja jo to nie jest "ohrona". W ogóle co to jest "ohrona"? A poza tym skąd wziął się wątek BOAT w Polsec?

Pracownik Ochrony

rozmowa kwalifikacyjna ,podanie zakresu obowiązków,wypełnienie dokumentów,

Dyspozycyjność, doświadczenie w pracy jako pracownika ochrony

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Dariusz

Szkoda, że przestaliście pisać. Liczyłem na jakieś info!

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Polsec Ochrona Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Pan DYREKTOR

Wiem!!!!....ale nie powiem ........!

SM

Wypłata na czas i to jest najważniejsze.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Polsec Ochrona Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Bandera

cinko panie....

Wanda

A teraz jakie stawki daja ,chce sie zatrudnic ,gdzie sie zglosic Wanda

@Wanda

wandziu nie warto się tam zatrudniać

@kamil

Powiedział kolejny zapewne za alkohol zwolniony

simson

Firma na 5 z plusem

@simson

i znowu prezes impotent próbuje wybielić swoją firmę

Tadek

Wszyscy pomstują na tą Panią od wielu ludzi to słyszałem czy ona na prawdę jest taka zła

@Tadek

koordynatorka jest tylko ciemny pionkiem podłej dyrekcji, nie ma jej sięco dziwić , robi to co dyrekcja każe

czarownica

Witam. Chciałabym również podzielić się swoją opinią - oczywiście jest pozytywna w pełnym tego słowa znaczeniu. Narzekają tylko Ci którym nie chce się pracować. Najlepiej gdyby mogli tylko spać, pić i dyktować warunki przełożonym. Jeśli ktoś dobrze pracuje to naprawdę jest doceniany. Jeśli zaś chodzi o stawki to są takie same jak w innych firmach - zależne od tego ile płaci kontrahent i na jaki obiekt się trafi. W związku z powyższym jak najbardziej polecam pracę w tej firmie. Pozdrawiam

@czarownica

wiedzmo pracująca tam na monitoringu, czy szef cię przynajmniej poklepał po ramieniu za ten wpis ?

Maximus

Dziwna ta firma a z podejściem dyrektorów do obowiązków przyszłości im nie wróżę umowy podpadają od razu pod paragraf zachowują się jak by nie znali nowej ustawy może wizyta PiP i kary zmuszą ich do myślenia cóż czasy się zmieniają a oni ugrzęźli w stereotypach myślenia na zasadzie jakoś to będzie otóż nie będzie nie da się niszczyć zleceniobiorców karami wyssanymi z palca by wyjść na zero bo to nie te czasy Powinni dostać też kary od 5k wzwyż za te "umowy" i zwinąć "interes" zrobić miejsce uczciwym zleceniobiorcom adm.

@Maximus

w poniedziałek zaczynam pisać donosy na tych po pałe przegieli, traktują pracowników jak nic, zachowują się jak faraon pośród swoich niewolników, wyżej < piiiii > niż pupe mają, tak ich prawnie dojadę z pomoca mojego prawnika że będą z podkulonym ogonem wpław na madagaskar uciekać a jak koordynatorce się oberwie i tym na monitoringu też nie będzie mi ich żal

Miecz

stawki od 8.75 do 9.5 i jada w dól chyba chcą do 7 dojść szkoda gadać, wczoraj kierownik śmierdzący wódą z kierowcą kasę woził miałem zadzwonić pod 112 wyłapał by 5 latek, ale ludzie na kasę by czekali teraz to już dno Witek był ok. Andrzej to szczególny przypadek ogólnie nie robią nic tracą obiekty dyrektor Wiesio leń straszny spadną z rynku z taką polityką obsługi kontrahentów w dodatku oszukując zleceniobiorców przy wypłatach jeżeli kary ustawowe są tego warte ich zdaniem to powodzenia życzę adie

To ja
@Miecz

Jak była okazja to należało go podpierdzielic. Chlopek awansował ze zwyklego agenta na jeszcze zwyklejszego pseudo kontrolnego,a zachowuje sie tak jakby wszystkie rozumy pozjadal. Do leniwego systemu Andrzeja już jakoś wszyscy zdarzyli się przyzwyczaić,ale drugiego obiboka na pokładzie firmy ciężko jest zaakceptować. Ku upadkowi to wszystko zmierza.

@Miecz

Kontrolnego Witka też miło wspominam ale każdy normalny szanujący się człowiek z tej firmy będzie uciekał co tu dużo gadać , a prezesura to dno muł i wodorosty, nic dodać nic ująć

@Tedi

Nie polecam!!! Niewłaściwe podejście do pracowników. Omijać szerokim łukiem!!!!!! Jeszcze chwila i ta pseudo firma padnie z takim podejściem.

@@Tedi

wygrali przetarg na obiekt, po kilkunastu miesiącach dyrektor przywiózł na obiekt rolke papieru toaletowego, pracownicy w szoku byli przez tydzień, ten pseudo były wojskowy ma tak samo w nosie swoich pracowników jak ja zeszłoroczny śnieg

saturnin

Firma na 5+ na kazdym obiekcie lodowka,mikrofala,woda do picia w upaly.Jedyna firma w ktorej mozna pobrac zaliczke.Krytyczne opinie to od ludzi pogonionych za picie w pracy lub lenistwo.Pozdrawiam bylych pracownikow

byłypracownik
@saturnin

Tej wody to Ty tyle w te upały lepiej nie pij,bo piszesz totalne bzdury człowieku.

Saturnin
@byłypracownik

Ja napisałem chociaż swoje imię nie jak Ty ukrywasz się za co wyleciałeś wolałbyś piwo zamiast tej wody prawda

byłypracownik
@Saturnin

Pozdrawiam :)

Jowisz
@saturnin

Teeee Saturnin,a Ty lepiej przestań na tych gierkach popierdzielac i po kątach przysypiac,bo i Tobie zaraz przestaną wodę przywozic!

Smiech
@Saturnin

Kastracieeeeee woda to nie danina a Obowiązek pracodawcy fikole. Zaliczka bez problemu w innych firmach tez jest !!! Ochłon facet

Brzeziny

Totalny oszołom jesteś czlowieku. Na tą firmę tak naprawdę nic dobrego nie można napisać i kazdy kto tam pracował dobrze o tym wie. A Ty jak i to Twoje imię chłopaku niezle wywalony jesteś w kosmos,bo bzdury piszesz koszmarne. Pilnuj tego swojego obiekciku dobrze,aby Cię nie ukradli jak będziesz spal. Może jak Ci się poszczesci to Cię dyrektor za zaslugi w czólko ucaluje.

Kamil
@Brzeziny

Brawo super to okresliłes nic dodac nic ując

@saturnin

ludziska przecież widać że to jeden z ich lizusów albo sam dyrektor to napisał żeby samych negatywów nie mieć hahaha

Abc :)

Podobno zmieniła ta firma nazwę i teraz nazywają się BOAT ochrona. Dla tego pewnie tak mało nowych komentarzy.

dyrekor
@Abc :)

Riki tiki narkotyki

@Abc :)

na ich starą nazwę pol-sec pewnie za dużo zgłoszeń do ZU-u było hehe a zresztą ta firma jest przegrana , 1 tys kary za bycie pod wpływem ? wystarczy kilka pism do odpowiednich państwowych instytucji by posłać tego prezesika na zieloną trawkę

Alicja

Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w Polsec Ochrona Sp. z o.o. oraz jakim pracodawcą jest firma. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie innych użytkowników wątku. Jeśli nie zgadzacie się z daną opinią, to warto pokazać gdzie osoba ją zostawiająca się myli i opisać swoją perspektywę. Będzie to dużo bardziej pomocne dla osób, które na wątek trafiają chcąc dowiedzieć się czegoś więcej o potencjalnym miejscu pracy.

Alicja

@Taka Prawda, dlaczego tak uważasz? Powiedz więcej o warunkach pracy w firmie.

Piwo
@Alicja

Złodzieje!!!Była wypłata i tylko to można powiedzieć ... Stawki wcale nie są uzależnione od obiektu i stażu w tej firmie... Jeden dostaje 9.50 drugi 7.00 na godzinę!!!!

nie robot

parada oszustów omijać szerokim łukiem nie mylić z Poleskortem szkoda zdrowia psychicznego Oszuści i Krętacze

Przystojniak

Wystarczy trochę pomyśleć.....na głównej stronie internetowej owej cudownej firmy znajdują się wszelkie interesujące Cię informacje. A jeśli chodzi o stawki to dość skomplikowany i różnorodny temat,więcej ewentualnie się dowiesz jak zaczniesz tu pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Polsec Ochrona Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polsec Ochrona Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polsec Ochrona Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polsec Ochrona Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Chmielna 2 lok. 31
    00-020 Warszawa

Polsec Ochrona Sp. z o.o.