Opinie o GP People w Toruń

GP People to Agencja Pracy, która powstała w 2002 roku w Toruniu i obecnie działa aktywnie na terenie całej Polski. Posiada swoje biura w pięciu miastach: Toruniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu i Opolu a wkrótce również we Wrocławiu. Zatrudnia niemal 30 pracowników Agencji oraz ok. 1100 pracowników tymczasowych. - Naszych Klientów wspieramy w zakresie innowacyjnych rozwiązań związanych z obsługą kadrowo-płacową, pracą tymczasową, rekrutacjami stałymi oraz doradztwem personalnym. Nieustannie rozwijamy się poszerzając zakres swoich usług – mówią przedstawiciele firmy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GP People w Toruń

Janek Nowy wpis

Co prawda Bydgoszcz, ale widzę po opiniach, że to samo (usunięte przez administratora) co w Toruniu. Nie polecam, dramat.

były Nowy wpis
@Janek

A to ciekawe co piszesz, bo z tego co wiem to agencja od zeszłego roku już nie funkcjonuje. No chyba, że ci sie przypomniało

slabo Nowy wpis

Z agencjami są same problemy i tutaj było słabo w moim przypadku. Pracodawcy zagraniczni to były słabe firmy i tylko strata czasu dla mnie . Może ktoś trafił bardziej odpowiednio. Miałem krótki kontakt z agencją ale już więcej nie zaufam im. Radzę być ostrożnym żeby nie zostać na lodzie jak ja choć miałem inne propozycje to wybrałem ich Nie udało się dwukrotnie pozostał niesmak ale niektórym to odpowiada. Oczywiście może być to nie ich wina ale najpierw oferują i nic z tego nie wychodzi...słabo

praca Nowy wpis

Polecam agencję, pracuje od września 2020 r. umowy na czas, wypłaty też, do biura nie trzeba jeździć po umowy, dostaje w kopercie w firmie.

Witam. Trafiam całkiem przypadkowo na wątek firmy GP People i szczerze mówiąc chciałbym ustalić, czy osoby bez żadnego doświadczenia zawodowego również bez żadnych problemów mogą uzyskać zatrudnienie w tej firmie? Ktoś z Was mógłby to sprecyzować i napisać?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie GP People.

Czy firma GP People w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak

Agencja

Pracowałam jakiś czas temu przez agencję, przejęla mnje firma, dobrze wspominam ten czas, praca jaka mi zaoferowano była okej, wypłata zawsze na czas, paski wypłat na maila, panie w biurze (Bydgoszcz) bardzo miłe, można było załatwic jakakolwiek sprawe nawet jak mojego opiekuna nie byłow biurze, to znaczy że ta firma dobrze przeszkolona pracowników, bo ta druga pani zna każdy temat od podszewki nie prowadząc akurat mojego zakładu pracy. Kiedyś popracowalam przez inna agencje tam było o wiele gorzej...naprawdę Gp people daje radę!

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie GP People?

Zgodny z regulaminem wynagradzania

Czy GP People organizuje staże dla studentów?

niewazne

Tak ale nie warto tracić czasu, będa po 2 dniach oczekiwac, ze będziesz wszystko umiał i odwalał za nich robotę, a praktykant jest od tego żeby się uczył a nie rekrutował pracowników bez doświadczenia i na samej kutej teorii no sorry. Tak sie nie zachowują "profesjonalni" pracownicy a za takich się uważają haha niestety im wiele brakuje by sie tego profesjonalizmu nauczyć. Możecie sobie usuwac komentarze i straszyć mnie śmiesznymi paragrafami, prawda w oczy kole przykro mi ;)

@niewazne

W sprawach praktyk i staży przyjęliśmy zasadę 'u nas nie będziesz parzyć kawy', co oznacza, że stażysta jest w pełni angażowany w pracę działu. Zależy nam, by osoba zdobyła doświadczenie i mogła teorię przełożyć na praktykę. Osoby zainteresowane wzmocnieniem umiejętności np. HR, a nie umiejętności kserowania, zapraszany do kontaktu.

@GP People

Czy stażysta, który odbywa praktyki w tej firmie ma szansę na to, aby otrzymać propozycję zatrudnienia w momencie, gdy firma uzna, że jego praca jest bardzo wydajna? Ciekawi mnie, czy zdarzało się tak, że stażyści i praktykanci stawali się stałymi pracownikami.

@Marcin

Było tak wielokrotnie. Mało tego, mamy przypadki kiedy stażystki przyjęte do pracy w ramach umowy o pracę, awansowały na koordynatorki biura.

:):):):

Pozdrawiam panią agnieszke Maliszewska z Torunia.nie mila arogancka bezszczelna myśli że jest gwiazdą. Nc nie robi siedzi w akwarium i lata za ... każdy kto pracuje ten wie.wstyd :)usta wymalowane na czerwono A obgaduje że hohoog chciała być gwiazdą ale gwiazdki szybko spadaja

@:):):):

hmmm, Agnieszka - u nas taka nie mieszka :) Nie znamy, nie kojarzymy, to chyba pomyłka.

niewazne
@GP People

Nawet w komentarzach potraficie być bezczelne, udajecie wielkie profesjonale panienki z agencji a wieje od was wiesniactwem i prostactwem. Jesteście żalosne.

@niewazne

Powtarzamy. W naszym zespole nie pracuje żadna Agnieszka.

Agencja

Pracuje przez GP PEOPLE na produkcji już ponad pół roku, zaproszono mnie na rozmowę I tego samego dnia po 15 była już wiadomość, że mogę przyjść po skierowanie. Dobry kontakt z panią konsultanka, jak nie może odebrać to chociaż napisze SMS. Umowy comiesięczne podpisuję na dyżurze, paski wypłat Pani dowozi w połowie msc do firmy i podaje ilość urlopów. Polecam agencje- Bydgoszcz

Mistrz3

Popracuj w Gorzowie Wielkopolskim a dowiesz się prawdy o tej firmie

Zleceniobiorca
@Mistrz3

Zawsze przed podjęciem pracy miałam do podpisania umowę, w której była podana stawka, więc wiedziałam czego spodziewać się na kwitku. Rozumiem, ze możesz mieć złość, bo nie dostałeś np. premii, ale podstawę masz wpisaną w umowę.

Mistrz3

Mogę podać imię gościa który zatrudnia w imieniu tej firmy. Obiecują kokosy a później jest delikatnie mówiąc problem

Mistrz3

Firma która nie mówi prawdy o zarobkach w Polsce. Moim zdaniem omijajcie ją szerokim łukiem

Zleceniobiorca
@Mistrz3

Często korzystam z usług tej agencji, i zarówno w ogłoszeniach, jak i telefonicznie otrzymałam informację o wynagrodzeniu w danej ofercie.

pracownik od kilku dni

Rozmowa w agencji przebiegła bez problemów, wszystko jasno przedstawione, po czym zostałem zaproszony na rozmowę bezpośrednio do firmy praktycznie na następny dzień. Spotkanie w firmie tez przyjemne, od razu miałem informację, że mam się zgłosić po skierowanie do agencji. Zatrudnienie bez problemu, spędziłem w agencji 15 minut, od razu mną się zajęto. Pracuje już kilka dni, wstępnie oceniam współpracę zarówno z firmą, jak i agencją na dobrym poziomie.

Agencyjny Bydgoszcz

Dzien dobry, sprawa zostala zgloszona do firmy celem wyjasnienia. Natomiast ekwiwalent za urlop wyplaca sie po zakonczeniu umowy, czyli z naszej strony przelew Bedzie 13.12. GP People Przelewy za wynagrodzenia nastepuja 10.12 (za miesiac). W Pana przypadku rowniez zostala naliczona wyplata. Natomiast po wyjasnieniu z firma Pana zgloszenia Jesli bedzie taka potrzeba zrobimy korekte do wyplaty, ktora bedzie niezwlocznie wyplacona. Panie ..., wyplaty nastepuja 10 i musza wyjsc tego dnia ze strony pracodawcy. Jesli chodzi o Pana zgloszenie musimy to wyjasnic, poniewaz na ewidencji (ktora Pan rowniez podpisywal) nie widnieje informacja o postoju. Wg podpisanej przez Pana i Keeeper ewidencji wyplata zostala naliczona przez nasza agencje prawidlowo. Natomiast jesli nam Pan zglasza nieprawidlowosc to nalezy to rowniez wyjasnic z druga strona, czyli w tym przypadku z Keeeper. Prosze czekac na ustalenia. ...

Agencyjny Bydgoszcz
@Agencyjny Bydgoszcz

To jest jakieś nieporozumienie ostatnią wypłatę otrzymałem 7 listopada, a teraz każą tyle czasu czekać w dodatku chcieli mnie narazić na bardzo duże straty finansowe. Po zgłoszeniu problemu z pracodawcą, Pani z agencji napisała że jak chcę wyjaśnić problem to do kogo mam się zgłosić. To firma powinna szukać kontaktu ze mną bo to oni mnie obrazili. Następnego dnia przyszedł do mnie kierownik. Panie z agencji siedziały w gabinecie i od tak sobie mnie zwolnili. Na zadane przeze mnie pytania do dzisiaj nie mam odpowiedzi. Dlaczego urządzana jest taka samowolka? Może te Panie powinny również zostać zwolnione co by nauczyły się szacunku do pracowników do ludzi.

Mistrz3

(usunięte przez administratora) W Polsce się to skończyło. Pracujecie sami za te pieniądze

Mistrz3

Chyba że będzie jeść chleb z smalcem. Jeszcze raz przeszczegam nawet ich pracownicy się szybko zwalniają. Nie zatrudniajcie się poprzez tą firmę.

Mistrz3

Niech prezes tej firmy zarobi 2000 zł na rękę i zobaczymy czy poradzi sobie w Polsce.

Mistrz3

Praca w Gorzowie Wielkopolskim w systemie 4 brygadowym żeby zarobić 2000 zł na rękę to wstyd. Niech ta firma zajmie się zbieraniem złomu w Polsce. A nie ludzi zatrudnia

Mistrz3

Jeżeli zatrudniacie ludzi mówcie im prawdę ile zarobią na rękę ile zapłacą za pokój i ile za dojazd do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o GP People - Toruń

• Jak się pracuje w GP People?

Zobacz opinie na temat firmy GP People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GP People?