Opinie o Sprint S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sprint S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Bydgoszcz

@pracodawca

Nie polecam, obietnice za obietnicą. Zero podwyżek i profitów, na święta dostaniesz paczkę ciastek i się ciesz. Czysty (usunięte przez administratora) z dobrych pracowników

Chrupek

Słabe zarobki i dyrektor oddziału, który ma chamskie podejście do pracownika

@pracodawca Nowy wpis

Chrupek Nowy wpis

Słabe zarobki i dyrektor oddziału, który ma chamskie podejście do pracownika

Katarzyna

Z waszych opinii to wynika, że tutaj chyba wszystko jest źle, od traktowania ludzi, przez słabą pensje, po czas pracy. Czy naprawdę nic się nie zmieniło ostatnio na lepsze?

Romek
@Katarzyna

skąd takie podsumowanie? pracowałaś u nas?

Justyna
@Romek

Przecież napisała, że to wynika z opinii. To jaka odp na jej pytanie, bo sama ciekawa jestem?

Romek
@Justyna

ale opinii kogo? bo raczej nie pracowników

Justyna Nowy wpis
@Romek

No chodzi o te sprzed lat co tu są. Skąd masz taką pewność, że tego nie pisali pracownicy?

Romek Nowy wpis
@Justyna

Pracownicy pewnie tak, ale z gowork. Te historie o nakręcaniu dialogów na forum krążą już wszędzie. Szkoda czasu, smutne to.

Mateusz

Porozumiewacie się w firmie po angielsku?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sprint S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
kuczkucz

No @Bongo obietnice obietnicami, liczy się tak naprawdę to co jest napisane na umowie o pracę którą podpisujesz

Bongo

Osobiście nie polecam, wyzysk, obietnice bez pokrycia, brak szacunku dla człowieka, marna płaca, co chwile obcinana, w sumie aktualnie goła nędzna najniższa pensja bez premi... nie wspomnę że nawet środków czystości już nie dają.Jeśli lubisz pracę po 12 godzin dziennie z czego za wszystkie nadgodziny dostaniesz wypłaconą okrojoną kase z firmy lustrzanej bez przepisowych 50% czy 100% nawet możesz liczyć na to że godziny zawsze nie będą się zgadzać ze stanem faktycznym. to składaj CV nie wahaj się firma czeka z otwartymi rękoma na kolejnych jeleni do zatyrania :)

Gacek

a ta firm jeszcze istnieje w Bydgoszczy ? słyszałem że zamykają oddział

olek

Jakie wydruki? Przeciez Sprint z Bydgoszczy jest integratorem systemów teleinformatycznych w kraju działającym od 1988 roku. Oni nie nie drukują! Za to poszukują telemonterów oraz tak zwanych kablarzy. Może jest ktoś w stanie napisać, co takiego oferują na tych stanowiskach, bo nie napisali ani słowa o ofercie w zamian.

ABC

jak jesteś rocznikiem 1987 to wyjedź na zmywak do U.K. tam takie miernoty potrzebują , z tego co piszesz to nie masz zielonego pojęcia o firmie i o tej pracy ,

olo

Szkoda mi chlopakow ktorzy pracuja tam za miske ryzu. Panowie czas podjac meska decyzje i olac te dziadostwo

ania

cwaniaczek M[usunięte przez moderatora] który pracuje na Przemysłowej w Bydgoszczy jest najlepszym pracownikiem w Sprincie , z szerokimi plecami , zaraz za nim jest ten co mu słoma z butów wystaje D.[usunięte przez moderatora] co go przenieśli za przekręty do Inowrocławia ,sa jeszcze inne Asy , ogólnie praca dla nie do rozwiniętych umysłowo ,...

ABONENT

Witam chciałabym wszystkich ostrzec przez firma SPRINT-jest to najgorsza firma swiadczaca usługi naprawcze linii telefonicznych,jakość wykonywania uslug "dno kompletne" brak kompetencji pracowników jak i "olewający stosunek do klienta"Pan kierownik kierujący firmą jest z całą pewnością osobą olewającą sprawę a nie wspomnę już o jego kompetencji-ich brak.Najgorsza firma świadcząca usługi naprawcze,pracownicy przyjeżdzają do klienta,udają,że czymś się zajmują,po czym wymyślają jakąś historyjkę i mówią,że przyjedzie ktoś dnia następnego po czym nikt się nie pojawia a klient otrzymuje informację z dnia na dzień,że na pewno ktoś się u Państwa dziś pojawi a nikt się nie pojawia.Jak można robić ludzi w balona???? tym zapewne pan kierownik nie zdobędzie większej ilości klientów a wręcz przeciwnie wrogów.Brak słów.

antysprint

qqq - 2012-07-05 23:40:22 Jaki Sprint, ten co współpracuje z TPSA? Z Przemyslaowej? No niestety gorszej firmy szukać na rynku pracy juz nie można. Zarobki masakra, szacunku pracownika nie ma najmniejszego. Szkoada mojego czasu by poświęcać takim darmozjadom czas.Tak to ten sprint Bydgoszcz Przemysłowa, praca 7 dni w tygodniu za 2000 brutto bez premii totalna masakra , wyścig szczurów trawa w najlepsze,.....i co najlepsze są jeszcze tacy bezmózgowcy co im to odpowiada :)

Maciej

a ten [usunięte przez moderatora] jeszcze okrada wszystkich podwykonawców i pracowników? uważajcie na niego, zleca swoim ludziom dodatkowe prace nie płaci! tylko rozbija się po warszawkach, po hotelach...[usunięte przez moderatora] w Sprint Bydgoszcz!!!

qqq

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.