Sprint Sp. z o.o

Bydgoszcz

Opinie o Sprint Sp. z o.o

qqq 2012-07-05 23:40:22
Jaki Sprint, ten co współpracuje z TPSA? Z Przemyslaowej?
No niestety gorszej firmy szukać na rynku pracy juz nie można. Zarobki masakra, szacunku pracownika nie ma najmniejszego. Szkoada mojego czasu by poświęcać takim darmozjadom czas.
Maciej 2013-01-02 14:18:38
a ten [usunięte przez moderatora] jeszcze okrada wszystkich podwykonawców i pracowników? uważajcie na niego, zleca swoim ludziom dodatkowe prace nie płaci! tylko rozbija się po warszawkach, po hotelach...[usunięte przez moderatora] w Sprint Bydgoszcz!!!
antysprint 2013-01-19 20:23:45
qqq - 2012-07-05 23:40:22

Jaki Sprint, ten co współpracuje z TPSA? Z Przemyslaowej?

Tak to ten sprint Bydgoszcz Przemysłowa, praca 7 dni w tygodniu za 2000 brutto bez premii

totalna masakra , wyścig szczurów trawa w najlepsze,.....i co najlepsze są jeszcze tacy bezmózgowcy co im to odpowiada :)
pracownik tp 2013-04-22 09:41:15
Ta firma to totalne zlodzieje. Przykladem jest pan [usunięte przez moderatora]. Zarzadzil aby od firm podwykonawczych zabierac ziast 30% zabierac 50% z i tak smiesznie malych pieniedzy gdyz firma Sprint po ostatnich zwolnieniach pracownikow MUSI MIEC DODATKOWE PIENIADZE NA KARY DLA TPSA. Czy tak zachowuje sie normalna firma czy zlodzieje ?
pracownik 2013-05-26 22:14:37
Afera niedługo wybuchnie. Wszyscy sie dowiedzą jak dyrektor [usunięte przez moderatora] wraz ze swoimi [usunięte przez moderatora] wyprowadza pieniądze z firmy kosztem innych. Wy cieżko harujecie a reszta buduje domki w Bydgoskim-Niemczu
oszukany 2013-06-19 20:45:15
Co mamy powiedzieć my ludzie przy szpadlu którzy zostali oszukani przez Truszkowskieogo, Gibale i innych dyrektorkow. W Siedlcach zapierdalamy po 11 godzin dziennie a ci teraz debatują czy maja płacić nadgodziny - a wcześniej było róbcie wszystko będzie zapłacone a teraz nas dymaja w tyłki aż milo. Ludzie w Gdańsku i Szczecinie juz się zwalniają kwestia czasu kiedy posypie się ktoś z Bydgoszczy. Tylko ze ci kretyni z biur tylko na to czekają by nic nie płacić. Siedlce ostateczne rozwalenie działu realizacji. Bo kto bierze robotę gdzie przed rozpoczęciem wiadoma jest jedna brak zysku i brak możliwości wyrobienia się w terminie. A panowie na stołkach biorą kasę za nic
ABONENT 2013-08-15 10:53:06
Witam chciałabym wszystkich ostrzec przez firma SPRINT-jest to najgorsza firma swiadczaca usługi naprawcze linii telefonicznych,jakość wykonywania uslug "dno kompletne" brak kompetencji pracowników jak i "olewający stosunek do klienta"Pan kierownik kierujący firmą jest z całą pewnością osobą olewającą sprawę a nie wspomnę już o jego kompetencji-ich brak.Najgorsza firma świadcząca usługi naprawcze,pracownicy przyjeżdzają do klienta,udają,że czymś się zajmują,po czym wymyślają jakąś historyjkę i mówią,że przyjedzie ktoś dnia następnego po czym nikt się nie pojawia a klient otrzymuje informację z dnia na dzień,że na pewno ktoś się u Państwa dziś pojawi a nikt się nie pojawia.Jak można robić ludzi w balona???? tym zapewne pan kierownik nie zdobędzie większej ilości klientów a wręcz przeciwnie wrogów.Brak słów.
ania 2013-12-05 13:47:44
cwaniaczek M[usunięte przez moderatora] który pracuje na Przemysłowej w Bydgoszczy jest najlepszym pracownikiem w Sprincie , z szerokimi plecami , zaraz za nim jest ten co mu słoma z butów wystaje D.[usunięte przez moderatora] co go przenieśli za przekręty do Inowrocławia ,sa jeszcze inne Asy , ogólnie praca dla nie do rozwiniętych umysłowo ,...
olo 2014-10-11 22:03:28
Szkoda mi chlopakow ktorzy pracuja tam za miske ryzu. Panowie czas podjac meska decyzje i olac te dziadostwo
ABC 2015-01-11 12:07:56
jak jesteś rocznikiem 1987 to wyjedź na zmywak do U.K. tam takie miernoty potrzebują , z tego co piszesz to nie masz zielonego pojęcia o firmie i o tej pracy ,
olek 2015-03-27 18:55:55
Jakie wydruki? Przeciez Sprint z Bydgoszczy jest integratorem systemów teleinformatycznych w kraju działającym od 1988 roku. Oni nie nie drukują! Za to poszukują telemonterów oraz tak zwanych kablarzy. Może jest ktoś w stanie napisać, co takiego oferują na tych stanowiskach, bo nie napisali ani słowa o ofercie w zamian.
Gacek 2016-03-15 14:15:12
a ta firm jeszcze istnieje w Bydgoszczy ? słyszałem że zamykają oddział
Bongo 2016-04-21 23:29:42
Osobiście nie polecam, wyzysk, obietnice bez pokrycia, brak szacunku dla człowieka, marna płaca, co chwile obcinana, w sumie aktualnie goła nędzna najniższa pensja bez premi... nie wspomnę że nawet środków czystości już nie dają.Jeśli lubisz pracę po 12 godzin dziennie z czego za wszystkie nadgodziny dostaniesz wypłaconą okrojoną kase z firmy lustrzanej bez przepisowych 50% czy 100% nawet możesz liczyć na to że godziny zawsze nie będą się zgadzać ze stanem faktycznym. to składaj CV nie wahaj się firma czeka z otwartymi rękoma na kolejnych jeleni do zatyrania :)
kuczkucz 2016-05-10 21:51:33
No @Bongo obietnice obietnicami, liczy się tak naprawdę to co jest napisane na umowie o pracę którą podpisujesz
Zostaw swoją opinię o Sprint Sp. z o.o - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprint Sp. z o.o