Opinie o METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz E. Petersona 11

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz E. Petersona 11

Patryk

Jak można aplikować na stanowisko biurowe ?

O

Kiedy będą podwyżki w tej firmie ? Mam już tego dosyć. Co tu się wyprawia.

Spawacz
@O

Cześć zastanawiam się nad pracą w tej firmie jako spawacz. Czy jesteś w stanie mi polecić tutaj pracę ile mogę zarobić ?

Sibi

Ile zarabiacie ? technolodzy , mistrzowie, biurowi, spawacze, monterzy, operatorzy ? xxxx ? Dziś widziałem ofertę w pizzeria - kierowca 8 godzin dziennie za 5300 netto :D i co wy na to? ... w wojsku na start też lepiej... u nas kryzys a typ co kręci kebaba i rozwozi go zarabia tyle co my :D bez napiwków:D Ameryka i El dorado. Za 2 dni znowu będziecie narzekać :) powodzenia

Papa smerf

Skoro jest tak źle w firmie i jest kryzys taki, że trzeba oszczędzać i ucinać premie pracownikom to dlaczego firma szuka kosztów i inwestuje w panele fotowoltaiczne budując potężną konstrukcje na parkingu ? Odpowiedzieć na to pytanie możecie sobie sami. Bo jest zysk i to nie mały ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
@Słodziakxd

Zakład bardzo fajny, atmosfera dość sympatyczna... na szatni można sobie wypić, jeśli ktoś preferuje i przypudrować nosek... trzeba uważać na tych co mieszają psychortopy z alkoholem ale to chyba jedyny minus. Z kwesti BHP kierownik zwraca mocno uwagę na buty0 w szczególności jeśli o coś pytasz i idziesz obok. Premie za tzw strzelanie z ucha jeśli to lubisz to obserwuj i słuchaj.

admin

Macie doświadczenie w firmie METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

żwirek
@admin

jak naj gorsze kadra nie udolna w za żaądzanu ludzimi ale zato w za żądzanu alkocholem to bardzo dobre zwłaszcza w nowej wsi wielkiej

Ry.
@żwirek

Kolego słownik wyrazów polskich trzeba Ci kupić na gwiazdkę :) Poza tym w Nowej Wsi Wielkiej nie ma picia alkoholu . Słyszałem, że Mistrz jak wyczuje alkohol to wzywa policje.

@admin

Jest ktoś skłonny dodać opinie w tej kwestii?

Zdolny
@admin

Coraz gorzej w tej firmie. Właściciel wymyśla sobie kryzys by ucinać ludziom premie. Kasy ma jak lodu w zamrażarce. Co chwile coś kupuje, remontuje prywatny majątek. Ludzi pracujących na jego rodzinę ma gdzieś . (usunięte przez administratora)z takim szefem. Zostanie niedługo sam. Większość osób szuka już pracy . Tym którzy zastanawiają się nad pracą tutaj - odradzam. Zamiast premi będzie figa z makiem i uśmiech prezesa na korytarzu.

Juliusz
@Ry.

@Ry. Przestań kłamać. Takiej '' smietanki'' jak jest w Nowej Wsi Wielkiej nie życzę nikomu... Kilka osób z którymi można porozmawiać a reszta to powinna zapisać się do AAA... Zresztą zapewne komentarz napisał jeden z tych co palec trzyma głęboko i boi się zgiąć bo może zrobić się nie wygodnie i zaczną go za pracę rozliczać i za umiejętności których nie posiada, ale co tam wystarczy że ma nr do dyrektora i uprzejy donosik...

Mateusz

Co u Was wchodzi w skład socjalu?

@Mateusz

Podzieli się ktoś opinią ?

@Mateusz

Karpiowe i wczasy pod gruszą

Piotrek

Hej czy zatrudniają obecnie spawaczy? Z kim o tym rozmawiać ? Kto prowadzi rekrutację?

Mama

Na miejscu Właścicieli wstydziła bym się ! Brak podwyżek płac. Brak zaangażowania w ulepszenie pracy zakładu. Przedmiotowe traktowanie nas pracowników. Sposób zarządzania firmą rodem z (usunięte przez administratora). Gdzie jest młoda kadra która rozwinęła by ten zakład ? Gdzie są podwyżki płac ? Czy my wszyscy musimy się martwić i zastanawiać nad odejściem z tej firmy bo jeden człowiek długopisem skreśla premie i zatwierdza o połowę mniejsze ? Tyle macie kasy a robicie taki smród wokół swojego nazwiska.Ba siu co ty robisz ? Jaki kryzys ? Futra z Mediolanu podrożały?

endriu

Co jak co, ale o kadrze można powiedzieć w skrócie: -Pełni empatii -Wzmacniają zespół i nie stosują mikrozarządzania. -Dbają jednocześnie o sukces zespołu i o dobre samopoczucie jego członków. -Są produktywni. -Są dobrzy w komunikacji – słuchają i dzielą się informacjami. -Wspierają rozwój kariery zawodowej oraz rozmawiją o wydajności. -Posiadają jasną wizję/strategię dla zespołu. -Posiadają kluczowe techniczne umiejętności, aby móc doradzać zespołowi. -Skutecznie współpracują wewnątrz firmy. -Sprawnie podejmują decyzje. Później się obudziłem, przyjechałem na pierwszą zmianę i parsknąłem śmiechem jak zobaczyłem gościa z demencją w czerwonym kasku i jego napompowanego jak balon kolegę.

operator
@endriu

trafiłeś w punkt kolego tutej wszystko upada sami emeryci i nie ma młodych ludzi bo kto tu bedzie robił jak takie opinie ma ten zakład

operator

Wypłaty mizerne. Co miesiąc inne. Nie wiadomo jak to jest liczone. Wszystko pilne do zrobienia i szybko szybko. 10 każdego miesiąca szok na kwitku. Nadgodziny jak już są to ukrywane w premi. Nigdy się nie doliczysz ile zarobiłeś. Prezez mówi że jest kryzys i nie daje nam zarobić a sam kupuje sobie jakiś motor czy kład za kupe kasy. co za gość. Pracuje już tu sporo lat. Tak źle nie było jeszcze. Prawie wszystkie opinie tutej pisane to rzeczywistość.

Biurowy

Niestety wszystko to co piszecie to prawda. Pieniędzy nie ma na premie bo stary leci na safari lub kupuje sobie zabawki. Nikt nie zarabia tyle na ile się umówił. W biurze premi pełnej nie widzieli już dawno. Na produkcji typ żółte papiery i lata z nożem, na drugiej zmianie większość spawaczy pijana. Co tu się dzieje ? Według szefunia wszyscy to (usunięte przez administratora) Na Wigilii będzie się uśmiechał jaki to on dobry dla nas jest. 70 letni stary człowiek który swój sukces zawdzięcza ludziom których na codzień poniża.

Ł

Dobrze tu nigdy nie było. Jestem operatorem maszyny i ten człowiek zwany szefem nie płaci mi premi bo nie ma z czego. A teraz koledzy mówią że wyjechał na polowanie na niedźwiedzie. Są tu równi i równiejsi. Najlepiej mają ci którzy siedzą cicho, kablują (usunięte przez administratora)

Przemek

@Pracodawca firma wstyd. Co trzeci pije . Nadgodzin nie ma a kasa beznadziejna.

Zdolny2

Coraz gorzej w tej firmie. Właściciel wymyśla sobie kryzys by ucinać ludziom premie. Kasy ma jak lodu w zamrażarce. Co chwile coś kupuje, remontuje prywatny majątek. Ludzi pracujących na jego rodzinę ma gdzieś . Ch z takim szefem. Zostanie niedługo sam. Większość osób szuka już pracy . Tym którzy zastanawiają się nad pracą tutaj - odradzam. Zamiast premi będzie figa z makiem i uśmiech prezesa na korytarzu.

spawacz2016

Zauważyłem, że w tym serwisie pracy to wypowiadają się tylko niezadowoleni, a to jest nie miarodajne by ocenić daną firmę.Ogólnie to firma która ma najmniej wpisów, to taka w której jest najmniejsza rotacja pracowników, czyli warunki są dobre i tym się kierujcie ,mi się to sprawdza.

Kacper
@spawacz2016

Dziękuję za twoją opinie. Uważasz, że w firmie Metalbark jest mała rotacja pracowników ? Z czego to wynika ?

Do kogo w przedsiębiorstwie można zgłosić się w sprawie pracy ?

Xxxx

Robiłem kiedyś w tej firmie gdzie każdy każdego utopił by w łyżce wody. Co do atmosfery w pracy to czułem się tam jak intruz. Placa w zależności ile ton dana brygada zrobiła w miesiącu. Wiadomo że jak brygadzistą danej brygady trzymał sztywno palec w d***e to dostawał łatwiejsza robotę a co za tym idzie lepsza kasę. Na temat Pana spawalnika Tomka nie ma co się wypowiadać bo jest zarozumiałym baranem który chce uczyć spawaczy jak mają spawać a doświadczenie ma tylko w teorii. Pamiętam jak kiedyś mi przyniósł WPSy do spawania to mu powiedziałem że sam może sobie rzygać te spoiny wg jego parametrów ????

Kamila
@Xxxx

To ładny tam cyrk :D Nerwowo chyba można oszaleć. Długo wytrzymałeś? Mąż się zastanawia nad pracą u nich, ale bardzo nie lubi takich układzików...

BIZON
@Kamila

Kamilka ty lepiej zajmij się sprzątaniem klatek schodowych ;)

Kamil
@Xxxx

Czy na stanowisku pracy przestrzegane jest BHP ?

Jakie są warunki pracy w firmie ?

Jak wygląda ścieżka awansu w METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.?

Nie wygląda w ogóle. Na początku obiecują złote góry a jest średnio nawet bardzo średnio. Miały być podwyżki z każda umową a jest wielki (usunięte przez administratora)

Sandra

Czy coś zmieniło się na przestrzeni miesięcy w wynagrodzeniu ?

Zostaw merytoryczną opinię o METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.