Opinie o KWANGJIN w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KWANGJIN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KWANGJIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWANGJIN w Tychy

Ludzie jak wy komuś błędy wytykacie a na siebie nie patrzycie!!! Nie ma tam nikogo bez skazy,kazdy robi tam jakies przekrety, a Wy jestescie tylko dobrymi kumplami/ koleżankami przy tej osobie a za plecami jak ktos odejdzie to (usunięte przez administratora) tak obrabiacie,ze az zgroza. Tak ta firma jest śmieszna, ludzie są bez wiedzy, bez szkoły średniej nawet, przeważnie liderzy,brygadzisci a wśród operatorow sa ludzie którzy maja średnie badz nawet wyższe wykształcenie i rypią na linii a kieruja nimi ludzie po ZSZ to absurd. Ta firma legnie w gruzach niebawem , rotacja chyba największa z wszystkich zakładów, wyplaty również o wiele gorsze niz w innych fabrykach, rozwój dla ludzi z produkcji praktycznie żaden, koleżeństwo tam nie istnieje to tylko powierzchowne, nie traktuje się tu dobrze człowieka. Popieram słowa PRACA W TEJ FIRMIE STANOWCZO NIE!

Operator.

Czy ktoś może mi powiedzieć jak niektóre osoby to robią, że kiedy chca to mają urlop lub na zawołanie przepustkę?

@Operator.

No to chyba urlop miesiąc wcześniej wypisujemy. No nie? A przepustka, no każdy ma coś pilnie ????

Jolek
@Anonim

Nawet na szczepienie przepustki urlopu nie dostaniesz.

@Jolek

Bzdura! Na dwie dawki dostałem i przepustkę i urlop, dla ukraińskich pracowników tak samo!

Płacownik

GUS podał dane. Średni wzrost płac w Polsce 10%. A u nas? (usunięte przez administratora)

Magazynier

Witam jak praca na magazynie da się zarobić jakieś rozsądne pieniądze ?

Wózkowy
@Magazynier

3200-3500

@Wózkowy

Mam rozumieć że netto ?

@Wózkowy

Ale brutto :)

Magazynier

No jeśli brutto to bardzo słabo

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWANGJIN.

Firma nie jest zła. Ma swoje minusy jak i plusy. Chyba nie pracowałeś / łaś w innych zakładach produkcyjnych. A że liderami zostają Ukraińcy to może wynikać z potrzeb komunikacyjnych. Naucz się Ukraińskiego to może i Ty zostaniesz liderem.

Biurowiec

Ukraina jest bardziej opłacalna dla firmy, umowy nie są na czas nieokreślony co jest korzystne dla danego pracodawcy. Ukrainski lider czy liderka zrobi wszystko co sie im każe.

@Biurowiec

A polski lider nie zrobi? Kierownik jeden dla wszystkich

ona

Kochani czy moge prosic o numer tel do Kadr lub maila ? w kazdej firmie jest to samo! albo i gorzej ! Mieszkam blisko dziecko chodzi do przedszkola. Praca na jedna zmiane odpowiada mi. Pozdro

@ona

Po prostu zanies CV osobiście do kadr bo tak przyjmują i kadrowa się z tobą skontaktuje.

Tyt
@ona

Jeżeli blisko to proponuje podejść do firmy i zostawić CV

Pracownik prod

Tak cv dostarczyć do kadr,każdego wpuszczają, heh bo tam ciagle ludzi do roboty brakuje. Ludzi biorą przyjmują "prosto z ulicy" .

Praca
@ona

Oczywiście jak ktos ma pod nosem zaklad to chocby nie wiem jak źle bylo to będzie się chwalić,bo to wygoda.

Kluk

Nie jest to dobra firma, mało płacą, ludzie wredni, liderzy i niektórzy z panow ur zero dialogu. Nie radzę scierac się z tutejszymi. Jest wiele innych dobrych firm.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie KWANGJIN?

Pyt lider

Jesli chodzi ci o przyjęcie do firmy jako lider to najlepiej posiadać zawodowke, mieć wulgarny język,stanowczy, na rozkaz pana bosa trzeba umieć zgnoic człowieka oczywiście popędzac pracowników z linii. Nie jeden lider tu pracowal i sie zwolnil lub zmienił stanowisko,bo nie wytrzymywali presji ze strony menagera.

Prav
@Pyt lider

Hehe to cała prawda

Milon

(usunięte przez administratora) Ktos się czegoś bał,obawial? Przecież nie bylo tam nic wulgarnego,tylko szczere slowa. Zatem powtorze. Praca tu w fabryce jest oplacana nisko,wiadomo koreańskie firmy chcą tanią siłę roboczą. Co do relacji pracowniczych to jest gorzej niz myslalel z poczatku, nie spotkalem sie jeszcze z takim falszerstwem, klamliwoscia, bezwzglednoscia ludzka, tutaj to realia! Liderzy zamiast scalac team to robią problemy ludziom z lini. Liderka z pozoru mila wszystko donosi do kierownika z dolu czyli wiadomo komu,a kto jest ta liderka to tez sami wiecie, pani sztuczna opalenizna, zrobione usta,okularnica. Bądźcie czujni co komu mowicie.

Praca
@Milon

Niestety to prawda,także tu należy tylko i wyłącznie pracować,natomiast nie szukać koleżeństwa,przyjaźni. Chyba 80% ludzi stąd poszukuje innej pracy.

Janek

Jadzia to Ty?

Good bye

Na reszcie jestem wolnym człowiekiem juz nie związany z tą firmą, praca tu to udręka, wieczny pośpiech, kretactwo, wiele rzeczy które powinny byc naglosnione są ukrywane. Z wielką ulgą oddycham teraz poza murami kwangjinu. Kasa nieadekwatna do wysiłku, w innych firmach jednak płacą lepiej i do tego są korzystniejsze warunki pracy.

Pracownik fiz

Nędza i bida tu, potrzeba tu ludzi robotów . Człowiek decydujący fałszywy do bólu

Odchodzący

Odradzam tu pracę. Koreanskie zasady czyli zapiernicz ponad wszystko ale zarobić nie dadzą porządnie.

Madilo

Złe warunki pracy jak i płacy. Przeważa Ukraina,która rządzi naszymi pracownikami. Czym większy głąb tym lepiej,bo takich woli kierownictwo. Mądry,ambitny człowiek nie ma czego tu szukać. O wiele lepsze warunki są w firmie KPI. Ludzie fałszywi od samego "progu" . Wybór należy do Was ludzie czytajacy te opinie chcący dowiedzieć się jak tu wygląda praca,relacje,zarobki.Ja nie polecam, na szczęście juz nie należę do tej firmy piekielnej !

Dimitrus

Nędza z bidom w tej firmie, zarobki głodowe !

Jakie narzędzia pracy zapewnia KWANGJIN? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dagima

Oprócz auta dają jeszcze apartament.

Search

Są przyjęcia na magazyn ?

Biedronka

Tychy : kasjer-sprzedawca otrzymuje 3450 zł brutto z premią na start, zastępca kierownika 4550 zł brutto, a kierownik sklepu – 6200 zł brutto z premią na start.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie KWANGJIN? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Operator

Są dodatkowo płatne chyba że bierzesz przepsutkę to wtedy pobierają z nadgodzin. Soboty do wypacenia.

Wszystkim płacą kto chce.

Czytając to forum odnoszę wrażenie, że wypowiadają się na nim z 4 lub 5 osób. Nikt więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o KWANGJIN - Tychy

• Jak się pracuje w KWANGJIN?

Zobacz opinie na temat firmy KWANGJIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWANGJIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWANGJIN
1.6/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Browarowa 7
    43-100 Tychy