Opinie o SIENN Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SIENN Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SIENN Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIENN Poland Sp. z o.o. w Wrocław

????

te magazyny to jedna porażka po co budować takie landary i potem orać w nich jak głupi przyjazdzasz do domu to nie wiesz gdzie masz sobie nogi włożyć bo tak bolą od łazenia i kto wogole wymyśla te chore drugie zmiany nocki po 12 godzin poza domem max 8 godzin i do widzenia lepiej zatrudnić traktory które te hektary przerobią

alice

hej, czy w shein jest ciężko fizycznie? (w porównaniu z Amazonem np.)?

@Katarzyna

Witajcie czy w styczniu będa wejścia na magazyn shein

Hej, nie wiecie czasem czy do kadr nie będzie jeszcze ktoś potrzebny w najbliższym czasie? HR Specialist był poszukiwany jeszcze w zeszłym roku. widać przy tym, że wymagane jest minimum trzy lata stażu, zastanawiam się z jaka podstawa tu w firmie przy takich warunkach się zaczyna?

Większe normy – względem czego? Opiszesz to stanowisko? nie było mnie jeszcze tutaj, nawet na rozmowie i nie wiem co konkretnie się wykonuje. Na jakiej zasadzie co godzinę można komuś cos podwyższyć? Czym konkretnie się zajmowałaś?

alice

hej, czy w shein jest ciężko fizycznie? (w porównaniu z Amazonem np.)?

Katarzyna
@alice

Cześć Alice:-) Niestety nie pomożemy z odpowiedzią na to pytanie, natomiast mogę zapewnić, że u nas w SIENN pracuje się przyjemnie i lekko;-) Pozdrawiam serdecznie Katarzyna Skowronek HR Manager w SIENN

Nie. Praca lajtowa

A jak normy?

Katarzyna
@Adam

Dzień dobry, Niestety nastąpiła pomyłka:-) SIENN jest firmą IT i nie mamy nic wspólnego z firmą SHEIN:-) Także w tym przypadku nie pomożemy z odpowiedzią na pytanie. Pozdrawiamy serdecznie SIENN Poland sp. z o.o.

ana
@alice

Hej, nie jest ciężko fizycznie, praca lekka, wyłącznie z ubraniami, jednak amazon jest dużo bardziej zorganizowaną firmą

Tak

Tosia
@Anonim

To czekaj, jakie stanowisko masz na myśli? Wyżej jeszcze była wzmianka o tym, że to robota przy ciuchach, skutkiem czego wcale tak ciężko nie jest. jaki wiec występuje zakres obowiązków tak dla jasności? I czy o pracy przy tym wspomnianym IT by ktoś coś napisał?

Piotr Nowy wpis
@Katarzyna

Witajcie czy w styczniu będa wejścia na magazyn shein

NN

Nie polecam tam pracować,bo tam ci co zatrudniają są ordynarni i nie dają żadnych szans jak ktoś nie pracował ani razu na piku są oszukaną firmą NIE POLECAM nikomu!!!Robią z ludzi roboli i maszyny do robienia.

Gosia
@NN

A napiszesz to jakoś bardziej zrozumiale? Uważasz, że z ludzi robi się maszyny do robienia? Jeśli tak to dlaczego? O jakich okolicznościach mowa? i czy to dotyczy każdego stanowiska?

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. kadr / HR Specialist w firmie SIENN Poland Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.

Co wchodzi w socjal SIENN Poland Sp. z o.o.?

Lilka

A jak rozumiecie socjal? ja w ofercie dla IT Project Managera widzę wzmiankę o owocach, integracjach i jakiś basen się nawet znalazł. A co z jakaś grusza i innymi świadczeniami tego typu?

Jak się pracuje z ludźmi z SIENN Poland Sp. z o.o.?

Tutaj można pracować tylko na cały etat czy da rade jeszcze jakoś inaczej? zastanawiam się po prostu nad ta opinia dotycząca 12-stek w magazynie. skoro występują to tak dla pewności w jakich przedziałach godzinowych? I skoro ludzie są faktycznie zmęczeni i łapią depresje tak jak ktoś zasugerował to jak wygląda kwestia odnośnie poprawy atmosfery? nie macie tu integracji żadnych ani niczego takiego?

Lukas

Seinn na magnicach to (usunięte przez administratora) na kółkach a kadra banał szczególnie na paku.jest tam tylko jeden lider w porządku Bartek pozdrowienia dla niego reszta to barany

@Lukas

Nie wiem jeszcze z jakich przyczyn tamtych kolegów tak oceniasz, ale mimo wszystko jaka maja u siebie atmosferę? czy miedzy sobą w miarę dobrze się dogadują? Jaka atmosfera ta teraz występuje i czy ludzie się zmieniają czy raczej stale pracują? ktoś ode mnie chyba będzie tam szedł dlatego chce poznać szczegóły

Kandydatka

Czyli połączenie THG I Amazon razem co czytam te opinie i zgroza naprawdę

@Kandydatka

Ja jeszcze nie jestem w temacie przed chwilą mi firma wyskoczyła, bo chyba ruch się tu robi. Wyjaśnisz dlaczego uznajesz to za zgrozę? Co to wniesie w potencjalne warunki pracy tak w ogóle?

Kandydatka

To znaczy że firma zwalnia starych pracowników a nie ma przyjęć na firmę żenada ale co po takim magazynie dziękuję mam gdzieś się użerać dziękuję

@Kandydatka

Na pewno nie a przyjęć? ja na stronie widzę dwie oferty, jedna mnie interesuje, jest dla fullstacka głównie na reacie oparta. Widzę jednak ze to opcja dla osób doświadczonych, kiedy można się spodziewać przyjęć dla tych bez doświadczenia?

Robert

nie polecam firmy, personel na wyższych szczeblach siedzi i (usunięte przez administratora) w stołek, nie ogarniając dziennych tasków :) kawusia najważniejsza dla rekruterki :) i aby wyciągnąć łapy po wypłatę to pierwsza ale, pomóc coś w kwestii dokumentów to już wielki ból :)

@Robert

Co należy do tych dziennych tasków? Zdasz relację z doby pracy w biurze? widziałam, ofertę z kiedyś na Wagonową dla Office Managera. Jak często ktoś nowy jest potrzebny? Jakie macie odniesienie do tych kursów oraz szkoleń z opisu?

Gonzales

Omijajcie te kontraktownie szerokim łukiem. Nie ma tam nic rozwojowego a kierownictwo (poza prezesem) to banda nadętych (usunięte przez administratora) traktujących ludzi bardziej jak zasób swoich zabawek niżeli pracowników i ludzi.

Toalety

Zacznijcie dbać o to BhP w toaletach, alebo inaczej sprawa trafi do sanepidu. Nie żartuję, bo to już drugi raz z kolei, gdzie nabawiłam się grypy. Nie dość, że jakaś sprzątaczka to jeszcze to. Wy się w czuło puk puk w czoło! Żenada!

Napiszę do unii europejskiej pismo czy shein może sprzedawać na terenie RP rzeczy bez certyfikatu CE, a ogólnie to firma totalne (usunięte przez administratora) nie ma porówna do Amazona Dlaczego administrator usuwa części postów, Art. 54 - Wolność słowa Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

iq
@Anonim

Bo to nie jest forum firmy "shein" czytaj ze zrozumieniem.. wyszukaj w google czym zajmuje się firma, dla podpowiedzi masz nazwę firmy u góry :)

Zawiedziona

Witajcie ludzie uważajcie na tą firmę (usunięte przez administratora) i wyzyskiwanie ludzi do cnatraktowanie ludzi masakra upały na hali wogule nie mają ani klimatyzacji ani wiatraków ludzie padają jak muchy a oni to mają gdzieś tylko norma norma i praca masz zapierdzielac i tyle Ukrainceaja względy u kordynatorow i układy bo im wolno wszystko a Polaka gnają i taktyka jak popychadła liderka Kaśka z działu pak gnoi ludzi i traktuje jak tanią siłę roboczą hodzi po hali hali i wyszukuje sobie ludzi a potem się mści na nich donasi do biura że są mało wydajni i że się nie nadają do pracy jest normą 200 i jak nie wrócisz tej normy to cię zwalnia ja miałam wraz z koleżanką 17 w drugi dzień a ona powiedziała że to mało ma być 200 bo jak nie to zostaniemy zwolnione i tak się zresztą stało obuz pracy i poniżanie ludzi słyszy się tylko jedna norma norma ci spada szybciej szybciej co tak po malu jak my mamy wyrabiać normę jak na danej zmianie wogule nie ma wyżłów i nie ma co pakawac a kask liderka tylko wyrusza ramionami i macha ręką i ma to w (usunięte przez administratora)że nie ma wyżłów ma być norma i tyle Ukraina wolno wszystko mają prow siedzie. I gadać ich norma nie obowiązuje a my Polacy mamy zapierdzielac na nich wszystkich i gdzie tu jest sprawiedliwość ludzie omijajcie łukiem ten niski obuz pracy i kolhoz nie polecam

????

Gucio

Frma z bardzo starymi technologiami. Kierownictwo nie zwraca uwagi na zażalenia pracowników co ostatecznie skutkuje przejmowaniem odpowiedzialności przez pracownika za rzeczy którym można było zapobiec, ponadto niektórzy kierowcy czują się jakby byli zarządcami (usunięte przez administratora) w ogóle nie ma tak podejścia dla ludzi, pracownik jest tylko dla firmy i tyle. Ostatecznie większość outsourcingu liczy tylko na kasę za głowę ale przynajmniej próbują stwarzać jakieś pozory nie jak tutaj gdzie czujesz się jak zwykły parobek. Może na jakiś okres przejściowy jest to jakieś rozwiązanie ale szczerze powiedziawszy z tymi technologiami które oni tam mają i ich wiekiem to bardzo szybko można wypaść z rynku.

XYZ

Witam Mam pytanie odnośnie pracy w Shein Czy są aktualnie przyjęcia do tego magazynu? Byłam na spotkaniu rekrutacyjnym końcem marca i niestety do tej pory nikt się do mnie nie odezwał Dzwoniłam do agencji jakiś tydzień temu i poinformowano mnie, że na razie nie mają zamówień na nowych pracowników Zależy mi na pracy ale już sama nie wiem czy mnie przyjmą czy jednak muszę szukać czegoś innego

Gramatyk
@XYZ

(usunięte przez administratora)Przecież to profil firmy programistycznej Sienn nie Shein...

Krzysiek

Pracowałem tam dwa dni 16 godzin poza domem gorszego (usunięte przez administratora) nie widziałem non stop chodzisz szukasz wolnych miejsc żeby schować jakiś szajs który jest w kartonach 20 km to minimum który zrobisz przez 10 godzin pracy liderzy to tragedia gówniarze bez szkoły nie polecam tam pracy

@Krzysiek

A z liderami o co chodzi? Przytaczasz jedynie swoje zdanie na temat wykształcenia a był w czymkolwiek jakiś problem, że tak piszesz? Przy ok 20 km to przydałby się jakiś fajny posiłek pracowniczy, jest taki? Albo stołówka?

Nl

Witam , czy firma przewiduje dojazd Z Nysy ? Jeśli tak , to kiedy można się tego spodziewać ? :)

@Nl

Co do przewidywanych dojazdów musi być jakaś określona liczba pracowników, żeby się na nie zdecydowali? Jeśli tak to jaka? Obecnie ilu może być ich z Nysy i z samych okolic?

Nl
@Krystyna

Co do dokładniej ilości pracowników nie jestem w stanie ich podać ale niestety dojazdy z Nysy są tylko do firmy Amazon i Mondelez . Wydaje mi się ze jeśli była by taka możliwość napewno ludzie chcieliby się zatrudnić , poniewaz w naszej okolicy słabo jest z praca a dojazdy oferują tylko wyżej wymienione firmy i można powiedzieć ze ludzie nie maja wyboru . Warto pomyśleć nad ta trasa . Do Amazon tez na początku jeździł busik a potem trasa sie rozwinęła i obecnie jeździ klika autobusów.

Krystyna

Ciekawa jestem ilu chętnych teraz by się zebrało tak w sumie. Z firmą mozna kontaktować się w takich sprawach bezpośrednio? mam na myśli osoby z zewnątrz. biorą takie rzeczy pod uwage?

Zostaw merytoryczną opinię o SIENN Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w SIENN Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIENN Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIENN Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SIENN Poland Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Wagonowa 2
    53-609 Wrocław