Opinie o Unia Bracka Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unia Bracka Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unia Bracka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unia Bracka Sp. z o.o. w Ruda Śląska

dab

no widze ze trio pracuje wreszcie moze jak adama sie pozbyli to znajda kolejnego wroga do bicia zeby ukryc swoje nic nie robienie w oczach prezesa . ciekawe jak kiedys prezes wpadnie na pomysl sprawdzenia dysponenta na wyjazdy to zobaczy kto mu oczy mydli i kto pracuje a kto udaje

dab

w tej firmie nie bedzie lepiej dopuki prezes otacza sie klamcami jak napoleon i jego jozefina odejda albo steaca wladze to moze . defraldacja jest tolerowana ciekawe czy zarzad fundacji wie co tak naprawde sie tam dzieja

Jakus

Tam było dobrze ale za Sobczaka....teraz to już dogorywa

Zgadza się. Pan Stopa potrafi rewelacyjnie gnoić pracowników. Oczywiście nie tych swoich znajomków bo ich poprzyjmował całe tabuny, ale ta metoda coś nie bardzo się sprawdza, jak widać. Długo nie porządził.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Unia Bracka Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Opiekun Regionu - Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
OlaO.

Gdzie jest ten wasz prezes Stopa - spadochroniarz. Czytam na stronie internetowej, a tu go już nie ma. Taki ważniak i mądrala. W Fundacji spieprzył co się dało, potem dali go do spółki i tu widzę też nic nie zdziałał. Ciekawe, gdzie i komu teraz zatruwa życie, za oczywiście duuuuużą wypłatę ?! Czy ktoś zna odpowiedź?

olaf

Tam wiecznie poszukują ludzi do pracy od sanitariusza po dyrektora . Dlatego jest taka rotacja bo jak ludzie zarabiają po 4 zł brutto to co się dziwić . Za tak odpowiedzialną pracę , nosić tych wielorybów na 4 piętro . Atmosfera taka jak w naszym pięknym rządzie czyli cudowna , tak szefostwo ludzi traktuje jak nasz Premier Polaków. Życzę powodzenia w tej firmie i na pewno zbijesz kokosy haha.

pacynka

w tego typu firmach zawsze znajdziesz zatrudnienie stawki poniżej godności człowieka na poziomie zulusów w RPA rotacja ciągla

Gosc

Zalezy na jakim stanowisku pracy szukasz. Poszukaj na google strony firmy - tam pisza chyba do kogo dzwonic

Witam pod jakim numeerem mozna sie skomntaktowac w sprawie pracy prosze o pomoc

mlody

jak wygladaja przyjecia w tej firmie? Wie ktos? Np:wolontariusz lub kierowca? Jakies wymagania? Szkola,kursy,doswiadczenie lekarskie? Jestem zainteresowany praca tam..poniewaz praca z ludzmi to moj zywiol.

olaf

Popieram słowa kolegi tam jest gorzej niż ŚMIECHU WARTE lepiej iść na bezrobotne ale jest się przynajmniej zdrowszym. (usunięte przez administratora)

Loko

Robiłem tam dosyć długo, przerobiłem nie jednych kierowników, dyspozytorów i jedno co wam powiem... Lepiej już tam na pewno nie będzie. także szukajcie pracy wszędzie tylko nie tam

kaligula

niewychowany jesteś jak mało kto a twoje słownictwo prymitywne że szkoda gadać

dawny pracownik

za dużo tam jest byłych kretów emerytów -górników którzy maja niezłą emeryturę a jeszcze im mało, firma na nich bazuje i daje takie stawki godzinowe a my młodzi musimy tyrać za te stawki jak mamy utrzymać rodziny(usunięte przez administratora)

ducato

kto jest robolem bez ambicji idzie do unii co bardziej obrotni łapią lepszą prace a nie w transporcie medycznym za grosze robic praca dla ludzi po zawodówce bez przyszłości i dla których spełnienie to 2000 i piwo z biedronki przykład sprintera

olaf

Pracowałem dawno w tej Firmie ale takich cwaniaków jak SPRINTER nie było zielonego pojęcia nie ma jedyne co w życiu mu wyszło to dostać komputer od znajomego(usunięte przez administratora)

olaf

A co buraku boisz się zwolnienia ,że tak na święta się powołujesz . Raczej ty się popraw przez te święta a nie wypisujesz takie bzdury!!!! (usunięte przez administratora)

kaligula

Święta a ty takim prymitywnym i wulgarnym językiem się posługujesz powinieneś się co najmniej zaczerwienić :)

olaf

TO UWAŻAJ JAK ZA CHWILĘ OTRZYMASZ WYPOWIEDZENIE (usunięte przez administratora)

sprinter

robi sie czysto jeszcze troszke porzadku i spoko napewno zainteresowani wiedzą kto bedzie czyszczony

Zostaw merytoryczną opinię o Unia Bracka Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Unia Bracka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unia Bracka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unia Bracka Sp. z o.o.?

Unia Bracka Sp. z o.o.