Opinie o Unia Bracka Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unia Bracka Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unia Bracka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unia Bracka Sp. z o.o. w Ruda Śląska

powiem krótko zarząd okrada firmę jak się tylko da w końcu instytucje państwowe zainteresowały się to firma: Sanepid, straż pożarna, PIP kontrolują tą firmę przesłuchują pracowników. od 1 jest o 8 kierowców mniej a dlaczego bo ludzie już maja dość za 250godzin przepracowanych dostawać 1600zl na rękę. reszta która została to pupilki i ulubieńcy kierownictwa. traktowani są jak więźniowie karetki są w opłakanym stanie naprawiane są kilka razy te same elementy, krety- czyli górnicy którzy tam pracują jako kierowcy powinni siedzieć na ogródkach i je podlewać a nie pchać się za kierownicę firma ta ma większość szpitali chcę być monopolistą ale jej się to nie udaję z takim zarządem niech zaczną uprawiać ziemniaki lepiej wyjdą na tym pracownicy i pacjenci Jednym słowem ta firma powinna przestać istnieć

Supermen

Czy taka opinię podzielają inni pracownicy? Jest aż tak źle? A myślałem o pracy w UB. Napiszcie prawdę i więcej opinii. Bo jeszcze dwa lata temu za 'starego" Zarządu było tam ponoć nieźle.

Unia żebracka tak powinna się nazywać ta firma podejscie pani prezes smiech na sali a pana dyrektora pozostawmy bez komentarza dali ludzi na stanowiska to jak krowie dac traktor to bedzie koniec firmy!!!! i reszta wybrańców kierowcy z S ja bym im kosiarki nie dał do reki a co dopiero karetke

wa

cisza przed burzą

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Unia Bracka Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Opiekun Regionu - Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
hjkii

ta stawka to w Euro ?

haaaaaaaaaaa

czy to prawda o tych stawkach godzinowych?

ktos

[usunięte przez moderatora] to co się dzieje w tej firmie pojawił się nowy Dyrektor który kompletnie nie ma pojęcia o transporcie sanitarnym BRAWO tylko tak dalej może, z hydraulika zróbmy prezesa tak jak było elita jeździ na [usunięte przez moderatora] a reszta na [usunięte przez moderatora] jako gorsi koniec tej firmy zapowiadam albo pozbędą sie polowy ludzi i tych emerytów górników albo firma przestanie instniec pozdrawiam HAHAHAHHAHAHA

mamam

podobno stawka to 5,80 na h

jo

i przetrwamy a wam udowodnimy że bracka się utrzyma bo ma duże poparcie ha ha.....................

OlekO.

Co słychać w UB? Jeszcze się trzymacie? Jakoś wszyscy zamilkli. Czyżby nie było o czym pisać? Żadnych newsów?

jasio

Karetki to oni kupowali za czasów innego Zarządu...teraz to stać nowy Zarząd tylko na taczki

ygrekzet

Z tego co widać to UB toczy się ze swoim transportem i nie tylko po równi pochyłej w dół. Najlepsze czasy mają już dawno za sobą.

jan

ha ha...dobrze to już było...to koniec Firmy

OlekO.

Mam pytanie do tych wszystkich, którzy spodziewali się dobrobytu po zmianie zarządu. Czy pracuje się teraz lepiej i czy lepiej zarabiacie? Jakie są perspektywy od nowego roku?

byly pracownik

Według katowickiej prokuratury z Unii Brackiej wypłynęło ponad 180 tys. zł Na początku stycznia, a więc po stwierdzeniu braku pieniędzy, sprawa niezwłocznie została zgłoszona organom ścigania. Prowadzone są też inne działania kontrolne, aby upewnić się, jakie są rzeczywiste rozmiary nieprawidłowości - informuje [usunięte przez moderatora] - Komenda Miejska Policji w Katowicach została zawiadomiona o brakującej w kasie jednego z zakładów kwocie ponad 100 tysięcy złotych 3 stycznia przez przedstawiciela kierownictwa fundacji. Pracujemy nad tą sprawą. Celem prowadzonych przez policję czynności jest ustalenie, kto mógł te pieniądze stamtąd wyjąć i kto jest za to odpowiedzialny. W grę wchodzi mienie znacznej wartości, toteż śledztwo jest objęte nadzorem prokuratorskim - mówi podkomisarz [usunięte przez moderatora] - Wszczęte postępowanie jest na razie prowadzone w sprawie w kierunku przywłaszczenia mienia wartości 183 tysiący złotych na szkodę Unii Brackiej. Zawiadomienie złożyła osoba z kręgu kierownictwa fundacji - potwierdza [usunięte przez moderatora], szef Prokuratury Rejonowej Katowice Wschód, dodając, że w obecnej fazie śledztwa za wcześnie jeszcze na informacje o jakichkolwiek szczegółach. może w końcu zamkną ta firmę złodziejska

tytus

oto fragment tekstu z pracy:"Czarne chmury na d Unią Bracką zbierały się już od pewnego czasu, kwestią czasu pozostawało to, kiedy w końcu lunie. No i stało się. 23 stycznia odbyło się odbyło się Zgromadzenie Fundatorów Unii Brackiej w Rudzie Śląskiej. Było bardzo gorąco, temperatura osiągnęła stopień wrzenia, a efektem tego było zawieszenia dotychczasowego zarządu Unii Brackiej. Na tym jednak nie zakończyło się wrzenie, ciąg dalszy nastąpił 25 stycznia. W tym dniu po raz kolejny zebrało się Zgromadzenie Fundatorów, aby podjąć ważkie decyzje. No i podjęli, ze stanowiska prezesa odwołany został [usunięte przez moderatora], wiceprezes ds. finansowych [usunięte przez moderatora] oraz członek zarządu [usunięte przez moderatora]. Ma prezesa powołany został [usunięte przez moderatora]. Zmiany personalne w Unii nie nastąpiły bez przyczyny, według naszych informacji sprawa jest rozwojowa i to nawet bardzo, o czym nie omieszkamy poinformować pt. czytelników w następnych wydaniach. i co wy na to dalej chwalicie tą firmę to jed

sanitariusz

TY JESTEŚ NIEDOROZWINIĘTY PISZĄC TAKIE GŁUPOTY SANITARIUSZ [usunięte przez moderatora] A JEST WIELE KIEROWCÓW NIEDOROZWINIĘTYCH CWANIAKÓW OBIBOKÓW JEDEN MA WYROK W ZAWIASACH DRUGI ĆPA TRAWKĘ A NASTĘPNY MA ŻÓŁTE PAPIERY I TO ŚWIADCZY JAKICH MAMY KIEROWCÓW I PISZĄC TAKIE GŁUPOTY ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ !!!!!!!

inny

12 godzin pracy i 66 złoty w portfelu, albo śmieszny dodatek za noszowego, żeby nawet nim zostać trzeba ukończyć odpowiedni kurs nie pierwszej pomocy ale sanitariusza a w tej firmie nawet osoba lekko opóźniona w rozwoju NIE OBRAŻAJĄC TEJ OSOBY !!!!!jest noszowym jest to osoba bardzo pracowita skarżenie przez innych pracowników to podstawa tej firmy a poniżanie przez pana dyrektora [usunięte przez moderatora] to już standard dyspozytorzy też nieźle się odnosili do pracowników kierownictwo ma swoich pupilków który jak pieski biegają do okola ogrodzenia nikogo nie wpuszczając a jak ktoś wejdzie to zaraz jest jazda i obgadywanie i kierownik od razu wie co i jak [usunięte przez moderatora]

inny

do groźnego i innych i do administratora strony: To ze są w miarę nowe samochody to nie znaczy ze dobre dyrektor dawny kierownik [usunięte przez moderatora] przywozi złomy z zagranicy a warsztat w Paniowkach zaciera ręce bo ma stałego klienta nie raz widziałem co było przywożone i nie raz miałem okazje tym jeździć poświeciłem tej firmie sporo czasu i firma miała możliwość być w gronie lepszych firm transportu medycznego ale kierownictwo pan prezes [usunięte przez moderatora],pani prezes [usunięte przez moderatora] widzieli tylko zarobek a nie wkład ludzi i ich poświecenie zła organizacja transportu logistyka też w sumie można powiedzieć brak jej jak można wykonać usługę która ma 5 km a dojazd 40 km gdzie tu zarobek jak trzeba dopłacić do tego kierowcy byli górnicy powinny siedzieć w domach a nie zabierać prace młodym w końcu mają już wypracowane emerytury i to nie małe dlatego właśnie dzięki byłym górnikom zarobki 5,5 zł na godzinę firma ustaliła. 12 godzin pracy i 6

zbigniew

grozny - 2012-01-12 09:20:08 Unia Bracka to Firma ok. W stosunku do innych Firm transportowych ma dobry tabor samochodów. Firmy transportu sanitarnego mają przeważnie stare pojazdy w 100% (10-15 lat), tutaj większość to nowe do 5 lat. Dziwię się że piszecie że używają sygnałów gdyż posiadają zgodę na to.....większość Firm nie ma takiej zgody i jeżdżą. Wiem o tym bo w kilku pracowałem. Stawki za pracę nie są mniejsze niż w innych Firmach tego typu...stawki za prace no IDIOTA czlowieku (usunięte przez administratora)placa za 168 godzin 1800zł prawie w uni przy nie calych 400 jak bedzie 2 tysiace to trzeba sie cieszyc

Zostaw merytoryczną opinię o Unia Bracka Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Unia Bracka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unia Bracka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unia Bracka Sp. z o.o.?

Unia Bracka Sp. z o.o.