Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Tchibo Warszawa Sp. z o. o.

Oceniono 201 razy
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
Tchibo Warszawa Sp. z o. o.
Fabryczna 5
00-446 Warszawa
service@tchibo.pl
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
krawiec - 2014-04-05 20:59:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [kumbaja - 2014-04-05 12:54:25]:
tak awansujesz z wycieraczki na podnóżek.
zdjecie uzytkownika
Simeone - 2014-04-09 22:28:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
heheh dobre :) Tchibo markę ma dobrą, ale widać nie idzie to w parze z jakością warunków pracy, bo takie słabe zarobki są tego dobrym przykładem.
zdjecie uzytkownika
ja - 2014-04-11 21:05:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ale nagrodę top employers dostali :)
zdjecie uzytkownika
Mr.K - 2014-04-15 13:45:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Co do zarobków to ktoś dobrze napisał... są operatorzy którzy wyciągają 3tys na rękę jak i pracownicy produkcji którzy mają połowę tego. Więc nie wiem po co tyle gadania... zarobki jak na produkcję nie są takie złe.
zdjecie uzytkownika
Bullet - 2014-04-17 08:21:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Nie są złe ale i też nie takie najlepsze. To wszystko zależy od tego jak ktoś potrafi się sam ustawić, ale Tchibo to renomowana firma dlatego uważam, że warto u nich pracować.
zdjecie uzytkownika
WM - 2014-04-27 23:54:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Bullet - 2014-04-17 08:21:00]:
Czy w Markach na stanowisku operator maszyn pakujących zatrudniają przez agencje,jakie zarobki na początek, na 3zmiany praca czy może 4brygady.
zdjecie uzytkownika
danuta - 2014-04-28 11:39:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Kadra kierownicza a chodzi o panię Renate jest bardzo nieprzyjemna w stosunku do pracownikuw to widać na sali sprzedarzy co byłam tego świadkiem mojm zdaniwm ta pani stosuje mobig na swojch pracownikach
zdjecie uzytkownika
krawiec - 2014-05-01 16:45:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ostatnio dali podwyżki 150 brutto ha ha
zdjecie uzytkownika
ona - 2014-05-05 08:11:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Praca,za małe pieniądze tj 7 zł netto na godzinę,żenada :/ Praca cały czas na nogach. Nawet jak nic nie ma do roboty to i tak musisz udawac że "coś robisz" tj wycierać czyste stoliki, poprawiać w kółko towar, choć nie ma takiej potrzeby ,bo wszysto jest na swoim miejscu.To chore.
zdjecie uzytkownika
lucek - 2014-05-05 11:56:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mówisz, że aż tak kierownik pilnuje? czy kto tam Was tak trzyma w ryzach, żeby wszystko było na bieżąco robione?
zdjecie uzytkownika
Natalia - 2014-05-29 22:47:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ona - 2014-05-05 08:11:43]:
Skoro zgodziłaś się na takie warunki pracy to nie narzekaj. Jeśli Ci się nie podoba, to zmień pracę, drzwi w sklepach są minimum 12 godzin otwarte, więc zdążysz wyjść. Tchibo może nie jest najlepszym pracodawcą w Polsce, lecz w porównaniu z innymi sieciowymi sklepami jest na dobrym poziomie.
zdjecie uzytkownika
a ja - 2014-06-02 21:39:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Natalia - 2014-05-29 22:47:36]:
a ja też tak myślę jak Ty każdy kto chce niech pracuje kto chce niech zmienia pracę i niech wszystkim będzie dobrze :)
zdjecie uzytkownika
viki.m. - 2014-06-05 09:13:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Natalia - 2014-05-29 22:47:36]:
To że sie zgodziła na daną prace to nie znaczy ,że ma nie wyrazić własnego zdania. Nie bądź śmieszna. Ma prawo byc niezadowolona lub na odwrót i nie ty będziesz o tym decydować.

Ja byłam tam kiedyś na rozmowie ale podziękowałam, warunki jakie zaproponowali tragiczne.Oczywiście wahałam się czy dobrze zrobiłam, bo był to okres gdzie potrzebowałam pracy ale po 2 miesiacach zadzwonili z dużej firmy(nie związanej ze sprzedażą),gdzie zaproponowano odpowiednie "warunki". Bardzo się rozwinęłam w nowej pracy i niedługo zakładam własną firmę. Wniosek? nie bierzmy byle czego jak nam nie odpowiada,bo to strata czasu. Pewnie gdybym została tkwiłabym w jednym miejscu z marna pensją.
zdjecie uzytkownika
artek - 2014-06-05 14:00:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
sorry ze sie wtrace ale zainteresowalo mnie to ze w tchibo pojawilo sie baardzo duzo ofert pracy. jakies nowe stanowiska sie tworza, nowe projekty? czy to tylko rotacje takie..
zdjecie uzytkownika
ona - 2014-06-05 16:33:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Natalia - 2014-05-29 22:47:36]:
Proponuję swoje mądrości zostawić dla siebie.A co ja mam robić to ja wiem najlepiej. Jak się domyślam umiesz czytać więc wiesz, że to jest forum gdzie można zostawić swoją opinię.
zdjecie uzytkownika
mały - 2014-06-20 07:52:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca jak kazda ja pracuje na produkcji ładnych pare lat,nie jest najgorzej chociaz rozwoju zadnego sa wolne miejsca na operatora a przyjmuja nowych ludzi tobie mowia ze brak wakatow.przynajmniej sa przestrzegane prawa prwcownika.
zdjecie uzytkownika
Wilkolud - 2014-06-20 12:55:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zastanawia mnie właśnie taka dwulicowość. Dla jednych stanowisko jest dla innych nie ma. Jakby nie można było od razu powiedzieć "słuchaj nie nadajesz się, nie chcemy cię"
zdjecie uzytkownika
pela - 2014-06-25 19:14:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [a ja - 2014-06-02 21:39:08]:
Czy jest taka firma w której wszyscy pracownicy są zadowoleni ?
Dajcie znać jeśli ktoś wie :)
zdjecie uzytkownika
? - 2014-06-25 22:01:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Własna
zdjecie uzytkownika
Wilkolud - 2014-06-26 01:05:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To też nie jest do końca prawda, bo jak Ci interes nie idzie to wszystkie podatki i zusy Cię zjedzą na podwieczorek! Chyba, że ktoś ma interes życia :)
zdjecie uzytkownika
Szczery - 2014-06-26 12:34:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Wilkolud bo pewnie niektórzy mają potencjał do zostania operatorem a inni nie, co nie oznacza, że taka osoba np nie jest bardzo dobrym pracownikiem produkcji... najlepiej chyba o tym pogadać z kierownikiem i trochę przycisnąć do muru, nie dać się zbyć banałem typu nie ma wakatu i dopytać o kryteria jakie musi spełniać kandydat na dobrego operatora... Jeśli nie widzi w kimś operatora to niech przynajmniej powie nad czym popracować by operatorem mogła taka osoba zostać w przyszłości. pozdro :)
zdjecie uzytkownika
no name - 2014-06-27 15:04:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Na produkcji jest sporo obowiązków. Operator musi kontrolować równolegle wiele procesów co sprawia, że uwidaczniają się predyspozycje pewnych osób. Jeżeli pomimo mnogości zajęć jesteś na tyle zorganizowany, że podejmujesz się działań dodatkowych których nikt ci nie zlecił na pewno zostaniesz zauważony i doceniony. Zarobki operatorów przewyższają znacznie średnią krajową i pensję w konkurencyjnych firmach.
Większość przyjętych osób utrzymuje się na stanowiskach lecz zdarzają się wyjątki gdzie sami pracownicy się zwalniają (jak już pisałem uzależnione jest to od umiejętności organizacji pracy)
Firma sporadycznie zwalnia pracowników. Jeśli już się to zdarza to jest to przeważnie z winy pracownika- kradzież, alkohol. Jeżeli ktoś nie radzi sobie z obowiązkami w pierwszej kolejności proponowane jest mu inne stanowisko mniej odpowiedzialne i dopiero wtedy po odmowie strony rezygnują z dalszej współpracy.
zdjecie uzytkownika
Wilkolud - 2014-07-01 01:21:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I co dalej przez całe życie będziesz próbował być operatorem :) Można i tak, chociaż ja uważam, że na coś trzeba się w życiu zdecydować...
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-21
Żródło: pracuj.pl
(mazowieckie)
www.tchibo.plTchibo ma unikalny model biznesowy, który łączy najwyższej jakości kawę paloną z szerokim asortymentem produktów ze zmieniających się co tydzień kolekcji. Tchibo jest liderem kawy palonej w Polsce oraz wiodącym producentem ekspresów i kawy w kapsułkach – Cafissimo. Ponad 50 sklepów stacjonarnych, znanych z unikalnego doświadczania zakupów, i e-sklep Tchibo.pl, jeden z dziesięciu największych sklepów internetowych w Polsce, to podsta
zdjecie uzytkownika
szczery - 2014-07-04 12:57:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Każdy do tego podchodzi indywidualnie, można mieć większe i mniejsze ambicje. Można oczywiście od razu pragnąć zostać kierownikiem zakładu, ale szanse oceniam na niewielkie ;)
zdjecie uzytkownika
Wilkolud - 2014-07-08 09:20:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pewnie, że tak. Na kierownika uważam, że trzeba mieć dobre predyspozycje - charakter to jedno, a drugie to odpowiednie doświadczenie.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tchibo Warszawa Sp. z o. o.

Twoj email:
Wiadomość: