Opinie o Shipco Transport Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Shipco Transport Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Shipco Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shipco Transport Sp. z o.o. w Gdynia

Jedna z lepszych rozmów jakie miałem w spedycji. Teraz tylko czekam na odpowiedź mam nadzieję że będzie pozytywna.

Kamila
@Kandydat

Czy mógłbyś napisać jak przebiegała rozmowa w Shipco? Czy weryfikowano na niej Twoje umiejętności czy była prowadzona bardziej 'na luzie'? Warto się jakoś specjalnie do niej przygotować?

Kandytat
@Kamila

Pojawiają się pytania o doświadczenie i tematyczne.

Miałam okazję brać udział w bardzo przyjemnej rozmowie rekrutacyjnej w firmie Shipco Transport Sp. z o.o. do działu księgowości. Cały proces rekrutacyjny przebiegł szybko i sprawnie. Jestem pozytywnie zaskoczona i zadowolona. Polecam.

Potencjalna kandydatka
@Kandydat

Zostałaś przyjęta ? Bo ogłoszenie do księgowości dalej wisi wiec nie wiem czy potrzebują kilku osób czy o co chodzi ? Jaka atmosfera w tym dziale ?

spedytor

Czytając te wpisy denerwowałam się przed rozmową, ale okazało się, że niepotrzebnie. Rozmowa bardzo miła i merytoryczna. Aplikowałam do działu morskiego. Standardowe pytania o doświadczenie i wiedze operacyjną. Odpowiedz otrzymałam zgodnie z obietnicą.

Patrycja

Rozmowa rekrutacyjna przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Odbywała się nie tylko w obecności Pani z działu HR ale również z Menager zespołu do którego aplikowałam. Pytania na rozmowie dotyczyły firmy oraz branży transportowej. Na odpowiedz czekałam około 5dni. Podsumowując, nie ma się czego obawiać i warto aplikować do Shipco Transport :).

@Patrycja

i jaka odp?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Shipco Transport Sp. z o.o. na stanowisko Senior Financial Controller / GL bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Bardzo fajna rozmowa, Rekrutujący bardzo ok. Na odpowiedź czekałem 10 dni. Za jakiś czas znowu spróbuję.

Dziwna rozmowa rekrutacyjna. Pani rekruter omija ważne kwestie, wykazuje brak zainteresowania kandydatem. Pracujące tam panie głośno plotkują o współpracownikach. Ktos podzieli się informacją po jakim czasie firma podejmuje decyzję? Czy w ogóle sie odezwie?

Zażenowany
@Kandydat

No coś Ty, nie doczekasz się. Ja czekam ponad miesiąc na odpowiedz a miało być niecałe 2 tyg. Tak rozwijają sie.. Haha raczej ciągle ktoś odchodzi z tego balaganu, znam osoby co tam pracowaly

Krzysztof
@Zażenowany

Ja usłyszałem, że odpowiedz będzie mailowa lub telefoniczna i po tygodniu dostałem wiadomość. Rozmowa tez ok, standardowe pytania. Pani odpowiadała tez na moje pytania o stanowisko i warunki pracy

studentka
@Kandydat

wow miałam wysłać aplikację ale po tym co piszecie to chyba sobie daruję xD

peter

Witam wszystkich, Dana firma bardzo czesto ma aktualne ogloszenia na stanowiska asystenckie. Czy to jest związane z rozwojem firmy, czy jak tam wyglada sytuacja? Dajcie znać

Bożena
@peter

Nie jestem w stanie niestety odpowiedzieć na Twoje pytanie, chociaż ogólnie często jest tak, że jeżeli firma poszukuje pracowników, to jest to związane z jej rozwojem - choć nie musi tak być. A powiedz, jesteś zainteresowany pracą w Shipco Transport? Planujesz wysłać do nich CV?

Joanna
@peter

O jakiego konkretnie asystenta chodzi?

Keh

Niemiła pani z HR, jedna z gorszych rozmów w mojej karierze. Nie odpowiadają!!

Paulina

Nadgodziny nie płatne, ludzi coraz mniej. Głośne obgadywanie innych kandydatów, selekcja na zasadzie krzywe okulary. "Luźna atmosfera", latem co piątek impreza, ale tak naprawdę każdy sobie przy tym obrabia 4 litery za plecami.

Kamil

Odzywają się po rozmowie?

:D
@Kamil

Hahahaha. Nie

Kaśka

No nie wiem... u mnie atmosfera była bardzo ok. Pytania o jakieś dziwne skróty, poza tym co umiem i co robiłam. Maila, że dziękują dostałam po tygodniu. Może następnym razem się uda.

xxx

Niestety, ale Pani rekruter nieprofesjonalna i wywyższająca się. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo mało zachęcająca do podjęcia pracy w tej firmie.

@xxx

Otóż to, potraktowała mnie jako intruza, z miną (po co tu siedzę i tego slucham), po czym moje doswiadczenie zostalo potraktowane jako "jakas tam praca" a moje studia kierunkowe "nie bede zadawala pytań bo tego NAPEWNO tam nie uczyli" po czym spiewka ze oddzwonimy, bo my akurat oddzwaniamy i odpowiedzi nie ma do dzis : D

Tymek

Czy tylko narzekać potraficie? Jeszcze nie pracownik a już po jednym spotkaniu wystawiać opinie? Firma warta polecenia!!

Xxx
@Tymek

No po jednym spotkaniu ocenić mozna a co!? Rekruter tez ocenia kandydata po jednym spotkaniu.

Hugon

A jak radzi sobie firma w tej trudnej sytuacji? Pewnie nie ma na razie co myśleć o pracy w firmie?

Dorota

Odradzam pracę w księgowości jako asystentka w tej firmie. Miałam nieprzyjemność pracowac w tym dziale i wspołpracować z dziwnymi osobami. Ogłoszenia na asystentkę/ asystenta pojawiają się regularnie co kilka miesięcy, co daje duzo do myślenia. Wedlug pań tam zatrudnionych wszyscy kandydaci byli przygłupami i trzeba było się ich pozbyć. Sama firma i dział transportu w porządku.

Kulczyk Europejski
@Dorota

Hej a napisałabyś coś więcej o dziale co to znaczy "dziwne osoby", czy są one niechętne do nowych, odmawiają pomocy. Czy w firmie jest on boarding? Czy wiedziałaś czym się zajmujesz i jaki był cel Twojej pracy? Dlaczego nie współpracujesz z firmą ?

Łukasz

Nic nowego się w firmie nie dzieje ? Nie wiem czy aplikować

xxxx

Nie polecam shipco gdynia, zero poszanowania. Mierzenie z góry. Koszmar

Helena

@Stan, piszesz z punktu widzenia klienta, a na tym forum szukamy opinii pracowników firmy, którzy mogą napisać o warunkach zatrudnienia. @Tonik, jesteś pracownikiem firmy i masz informacje dotyczące pracy u tego pracodawcy? Jeśli tak napisz jakie kwalifikacje należy mieć, żeby aplikować i jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca? Znalazłam kilka ogłoszeń o pracę w Shipco Transport na stanowiska: księgowy, asystent księgowego i asystent spedytora w transporcie morskim. Pracodawca proponuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w młodym i dynamicznym zespole, możliwość nawiązania kontaktów w branży transportowej, pozyskanie szerokiej wiedzy praktycznej z zakresu spedycji i transportu.

Tonik

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie? Czyżby wakacje odciągnęły od forum?

Stan

Tak aroganckiej firmy jak Shipco, trudno znalesc. Oplacilem przesylke z RPA Johanesburga do Krakowa. Ja nie prosilem Shipco o pomoc. Shipco przejelo moja przesylke, zarzadalo odemnie astronomicznej zaplaty. Najdrozsza usluga w EU. Shipco wydali moja przesylke po oplaceniu okupu. Nie ma zadanej etyki, profesjonalnosci. Co i jak naliczaja nie mozna otrzymac wyjasnienia. Plac, nie pytaj. Ja uwazam ze to co robia to oszustwo. Nigdy wiecej nie bede korzystal z uslugi Shipco. Urzad praw konsumenta powinien sprawdzic co Shipco robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Shipco Transport Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Shipco Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shipco Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shipco Transport Sp. z o.o.?

Shipco Transport Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Pułaskiego 6
    81-368 Gdynia
  • NIP: 5861930720 KRS: 0000079392

Shipco Transport Sp. z o.o.