Opinie o TFLS w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TFLS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TFLS o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TFLS w Warszawa

Nielegalne zapisy w umowie, sprawa zgłoszona do UOKiK. Widziałem podobne wątki w necie na temat tej firmy także przestrzegam wszystkich. Wpiszcie w wyszukiwarke tfls i UOKiK a dowiecie sie wiecej. Bardzo nieprzyjemny własciciel

@Magda

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do obsługi w tej firmie jak lektor. Poza tym, to jest serwis o pracodawcach a nie usługodawcach:)

Daniel

Bardzo przyjemne miejsce do pracy. Mile wspominam.

Agata
@fajny fracodawca

Szkoła zapenia elastyczny grafik oraz dodatkowe świadczenia ( pakiet medyczny i na siłownię) . Atmosfera rodzinna i bardzo dobra lokalizacja.

Edyta Nowy wpis

Bardzo przyjemna parca. No stress. Pracodawca bez problemu dostosował się do mojego planu na uczelni, Wielki plus ode mnnie

@Adam

Proszę o dokładne zacytowanie treści zapisu umowy, który uznaje Pan za ,,nielegalny zapis w umowie"

@Adam

Czyli mamy do czynienia z anonimowym hejtem wobec szkoły TFLS. Merytorycznych argumentów kompletnie brak. Tak działa nieuczciwa konkurencja. To bardzo martwiące i nieetyczne zachowanie.

Magda
@Umowa

bardzo to dziwne, że na wszystkich portalach, gdzie pojawia się jakakolwiek negatywna opinia, odpowiadacie w taki sam sposób, przeklejacie tą samą wiadomość. Zamiast przyjąć negatywna opinię, zastanowić się nad tym co jest jej przyczyną, przeprosić klienta, to w zamian atakujecie. Niestety uczestnicząc w kilku waszych kursach opinia większości kursantów była identyczna..."obsługa klienta poniżej krytyki". Może warto by było się w końcu nad tym zastanowić, zamiast wypisywać takie bzdury. Większość niestety kursantów do was nie wraca, własnie ze względu na obsługę.

@Magda

Ta szkoła naprawdę pozostawia wiele do życzenia. Jeśli chodzi o jakość kursów - nie wypowiem się, ale od strony pracownika biura - dramat. Uciekać najdalej jak tylko można. Zapisy w umowie kuriozalne, kara pieniężna za zerwanie umowy zlecenie! Dodatkowo wymuszanie na klientach kwitu in blanco jest przerażajace!

@Umowa

pozdrawiamy konkurencję i jej paszkwile. Sprawa oczerniania zostaje zgłoszona do prokuratury.

Xyz
@Umowa

Postanowienie w sprawie tfls jest dostępne - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę UOiK - Tfls. Żadna nieuczciwa konkurencja, kto chce to sobie sprawdzi jakie zapisy w umowie zostały uznane za niedopuszczalne.

Konkurencja w akcji
@Xyz

Mówisz o sprawie sprzed 16 lat (słownie: szestastu lat" , którą UOKiK przegrał przed Sądem Apelacyjnym? To samo możesz pisać o bankach, w których trzymasz pieniądze i o biurach podróży, w których kupujesz wycieczki na wakacje. Wszystkie one dostają decyzje UOKIK. Tylko...co się dzieje dalej, to już UOKiK nie chwali się. Skup się na swojej szkole językowej.

Piotr Nowy wpis
@Magda

Jaka atmosfera panuje w firmie TFLS? Są ogłoszenia na Lento.pl z 22 września. Czy jest rotacja?

Daniel

Bardzo przyjemne miejsce do pracy. Mile wspominam.

@Daniel

To dlaczego już tam nie pracujesz? Długo tam przesiedziałeś? Czym się konkretnie zajmowałeś? ;d

@Daniel

Zajmowałem się tym, czym ty w Goworku, czyli marketingiem

Jerzy
@Daniel

Ha, ha. A skąd ty wiesz gdzie kto pracuje? Jesteś jasnowidzem??? Jakie zarobki miałeś w tym marketingu? Skoro tak miło wspominasz to pewnie duże. Czy się mylę?

informer
@Jerzy

wystarczy fora poczytać jak w goworku inicjuje się wątki dyskusyjne, a potem firmom oferuje się zdaje się np. złote pakiety kontroli nad kontem ( ?).

@Daniel

też jestem tego zdania :)

Agata Nowy wpis
@fajny fracodawca

Czy firma TFLS udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

fajny fracodawca

Uważam że większość tych paszkwii napisała konkursncja która nie jest w stanie znieść promocji które oferuje TFLS. Szkoła istnieje 30 lat i ma Akredytację MEN czego wszyscy zazdroszczą :). Jakość , profesjonalizm przede wszystkim. Znam osoby które pracują tu ponad 20 lat lub 16 więc o czymś to świadczy.

Ona

Pracowałam w sekretariacie i nie polecam. Nie wytrzymałam psychicznie. Bardzo niefajna atmosfera, zarobki śmieszne. Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii.

Aneta
@Ona

A czemu atmosfera była taka niefajna?

Czy TFLS ma ściśle ustalone godziny pracy?

Milena

Oczywiście, że tak. Bardzo rzetelny pracodawca.

Mariola

Byłam tu na praktykach i kiedyś tu jeszcze przyjdę pracować. Miła obsługa w sekretariacie oraz fajny klimat.

Dziewczyny jaki styl panuje w TFLS?

Jest ok. Płacą w terminie. Mało pracy, bo jest epidemia. Można bez problemu połączyć studia dzienne z pracą.

lektor TFLS

Nie wiem dlaczego ktoś jaki robi hejt...Moze dlatego że już nie pracuje bo były skargi na niego/nią.... ;) Dla mnie jest to bardzo dobry pracodawca. Współpracuje od 2005 roku i nie mogę powiedzieć złego słowa. Faktury płacone w przeciągu 3/4 dni. Miła atmosfera , sekretariat bardzo pomocny ludzie przyjaźnie nastawieni i mili. Często są też firmowe wypady na miasto aby wszystkie nowe osoby mogły się poznać. Zawsze będę wypowiadać się wyłącznie pozytywnie o TFLS.

@lektor TFLS

Przeczytaj więc o metodach podobno stosowanych przez Gowork.pl pod adresem Dla tych, którzy zniesławiające komentarze jak wyżej mogą brać nieopatrznie za prawdę, proszę o uważne przeczytanie artykułu pod (usunięte przez administratora) , wtedy może im się otworzą oczy. Czy to prawda, czy fałsz?

@lektor TFLS

Przeczytaj o metodach podobno stosowanych wobec pracodawców przez Gowork.pl. Wrzuć w wyszukiwarkę frazę ,, Płać Albo Zniszczymy Ci Firmę"

Beata
@lektor TFLS

@lektor TFLS, proszę napisz, czy uznają tylko umowy B2B (piszesz o fakturze), a może uop także wchodzi w grę? Jak z tymi szkoleniami w toku współpracy? Korzystałeś z jakiegoś?

Kamila

Super miejsce- wypłata na czas! Super szefostwo!! A tak naprawdę - to nie. (usunięte przez administratora) panuje w niej bardzo nieprzyjemna atmosfera. Podejście do potencjalnego klienta? Fatalne. (usunięte przez administratora) Zarobki mocno przeciętne. Nikogo nie zastanawia skąd ciągła rekrutacja skoro firma się nie rozrasta, a opinie absolutnie same pozytywne?

@Kamila

Przeczytałem coś ciekawego o metodach podobno stosowanych przez Goworki.pl Andrzeja Kosieradzkiego pod adresem pracodawców na forrum Gowork.pl. Wrzuć w google frazę ,,Płać Albo Zniszczymy Ci Firmę". Czy ten artykuł pisze prawdę o opisanych tam działaniach firmy Gowork.pl wobec pracodawców?

Coś_jest_na_rzeczy
@Coś_o_Gowork.pl

Czy toi prawda o metodach Gowork.pl z tzw. pakietem złotym?. Przeczytajcie załącznik nr 1 na stronie gowork regulamin, tam jest o złotym (płatnym) profilu pracodawcy, wynika z niego, że pracodawca może moderować umieszczane opinie o nim, tzn. zmieniać je. Zabezpieczyłem ten regulamin za pomocą aktu notarialnego z otwarcia strony gowork.pl zawierającego go.

kuczaj

Dobra firma. Atrakcyjna umowa. Polecam!

Beata
@kuczaj

Atrakcyjna umowa, masz na myśli umowę o pracę? Na jakie wynagrodzenie można liczyć zaczynając pracę?

trolololo
@Beata

umowa- zlecenie ;) stawka bardzo przeciętna

Coś_o_metodach_Gowork.pl

A ty takie zajawki do rozpoczęcia dyskusji to na zlecenie Gowork.pl piszesz? Przeczytałem coś ciekawego o metodach podbno stosowanych przez Goworki.pl Andrzeja Kosieradzkiego pod adresem pracodawców na forrum Gowork.pl. Wrzuć google frazę ,,Płać Albo Zniszczymy Ci Firmę"

Zuzanna

Grafik elastyczny, dostosowany do możliwości danego lektora, a zarobki adekwatne do włożonej pracy, polecam.

Darek

Pracodawca bardzo wyrozumiały i uczciwy.

Elastyczny grafik, wynagrodzenie zadowalające, kontakt z szefostwem bardzo dobry. Najlepsza szkoła, w jakiej miałem okazję uczyć.

Melania

Zajęcia w Szkole TFLS idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Grafik na 5h -7h codziennie . Fajni ludzie w sekretariacie. Bardzo dużo szkoleń metodycznych . Pełna i fachowa pomoc . Faktura płacona zawsze na czas a czasem nawet tego samego dnia od złożenia w dziele rozliczeń.

Radek

Bardzo dobry pracodawca, zadowalające wynagrodzenie i można liczyć na premię :)

Ola

Super atmosfera, pracodawca godny polecenia.

olga

jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o TFLS - Warszawa

• Jak się pracuje w TFLS?

Zobacz opinie na temat firmy TFLS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TFLS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TFLS?

Kandydaci do pracy w TFLS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TFLS
  • ul. Gabriela Piotra Boduena 4