Opinie o Grupa Kęty w Kęty

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grupa Kęty. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Kęty o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sztabek, gąsek, wlewek metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kęty w Kęty

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Grupa Kęty?

Były

Raczej nie zbyt dobre , skoro zakład już na olx ludzi do pracy poszukuje?!

misiek

NI PONIMAJU

Murzyn z ZPA

Nie pozdrawiam kierownika który od 4lat nie daje żadnych podwyżek a my na tą chwilę pracujemy za najniższą krajową.

Tadek

Troszkę trzeba się postarać

@Murzyn z ZPA

w grupie kęty to jest (usunięte przez administratora) kierownicza która jest na rekę dyrekcji..

Tadek

Ciekawi mnie co robisz, jak robisz i z jaką dokładnością że 4 lata podwyżki nie dostałeś

Murzyniątko
@Tadek

Moze 4 to ktoś lekko przesadził, ale po 3 lata to na zpa jest standard ze ludzie podwyżki nie mają...I co powiesz mądraliński Tadku??

@Murzyn z ZPA

Hmm.. a czy podejmowano temat podwyżek z pracodawcą? Może jest szansa ich przyznania ale wystarczy po prostu się o nie upomnieć? :)

Gremlin
@Ewa

Zapraszam pani Ewo zapytac Pana łatkę albo teraz Pana sweterka w którym mole siedza i dla którego liczy die premia kwartalna za tony żeby mieć na zapłacenie nowego mieszkania A drugiemu 3zl żałuję pozdrawiam serdecznie wydział ZPA

Zadowolony
@Murzyniątko

To może czas zmienić pracę jak tak źle

Biały
@Murzyn z ZPA

A ja mam powyżej średniej krajowej. Pozdrawiam kierownika.

San Andreas
@Biały

Serdecznie zapraszamy na rewie mody do Pana T Gooluchy ba 1 zmiane zapoczątkowana przez bardzo znana projektantkę Marz Migd

Kolo
@Biały

Chyba za 2 miesiace

takie (usunięte przez administratora) jak prezentuje kierownictwo w tym zakładzie to chyba nigdzie nie ma....

gość

myslę że nowi pracownicy nie dadzą się nabrać na obiecanki związku które nigdy nie są spełnione i nie zapiszą się do organizacji nigdy nie pomoże pracownikowi, a dba o interes zakładu ...

Kawa

Dwa i pół roku bez podwyżki bo nie lizałem teraz już poza tym zakładem mam tyle na start

Związkowcy

Szanowny "pracowniku", w imieniu NSZZ Solidarność Grupy Kęty dziękujemy za "życzenia" i w rewanżu proponujemy wizytę (usunięte przez administratora)

@Związkowcy

jeszcze raz powtarzam taki związek jak wy związkowcy prezentujecie ,powinien być dawno poza bramą...to jest związek jak wasz przywódca z gdańska...

Związkowcy
@pracownik

Drogi Panie, Twój komentarz aż nadto obnaża brak elementarnej wiedzy na temat działalności związkowej. Używasz argumentów, które mają się nijak do obowiązującego stanu prawnego. Obrażasz NSZZ Solidarność i Przewodniczącego, Twoim zdaniem związek nie reprezentuje interesów pracowników. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, abyś stworzył własną organizacje i pokazał wszystkim "związkowym nieudacznikom" jak się działa. Oczywiście " za bramą". Powodzenia.

Spokojnie, nie denerwujcie się, od 1 stycznia rośnie minimalna krajowa chyba do 18,50 na godzinę. Ten kto ma mniej na pewno dostanie podwyżkę.

Mudżin

18,30. W końcu wiele osób doczeka się upragnionej podwyżki... :) Pytanie tylko czy nie będą to podwyżki rzędu 30gr :D

Jjhhh
@Mudżin

Mogą się szarpać na 1,30 ale później następna podwyżka jak stawka dogoni minimalną

Realista

Gdybym nie dostał 4 lata podwyżki to śladu by tu po mnie nie było. Świadczy to o jakości pracownika a nie przewodniczącego ZZ.

@Realista

ponad 40 lat pracy i cztery lata bez podwyzki to jest wiadomosc do tych którzy sie przyjmuja do pracy jak działa kierownictwo w sprawie podwyzek......brak słów są słowa na ten układ ale szkoda pisać (usunięte przez administratora)

@Realista

przewodniczacego NSZZ SOLIDARNOŚC takie rzeczy nie interesują on dba o układ....

wGRUPIE KĘTY jest oprócz pseudo zwiazków jeszcze jeden twór który sie nazywa RADA PRACOWNICZA. Wybrano kilu figurantów którzy oprócz istnienia na kartce papieru nic nie maja do gadania..taka rzeczywistosc ...

Marysia

Wyprowadzić to sobie możesz psa na spacer, jeśli go posiadasz, w co szczerze wątpię. Ale brawo za intelektualny postęp, w końcu używasz poprawnej nazwy organizacji, którą tak zawzięcie obrażasz.A może po prostu czasem trzeźwiejesz? Jeżeli jesteś pracownikiem Grupy Kęty i masz odrobinę honoru, to wszystkie dodatkowe świadczenia, które otrzymałeś dzięki związkom zawodowym,powinieneś przekazać na cele charytatywne. A na koniec taka mała sugestia, wyrażaj opinie o pracodawcy, nie o NSZZ Solidarność i jej Przewodniczącym.

Marysiu
@Marysia

Nie denerwuj się jeszcze dasz nie raz

@pracownik

Myslę ze PAN PRZEWODNICZACY NSZZ SOLIDARNOŚĆ będzie miał ambicje i za swoja działalność na rzecz pracownika zrezygnuje o ubiegania się na następną kadencję i odda pałeczkę osobie która będzie dbała o pracownika ,,kazdego pracownika bo jak kiedys na zebraniu powiedział PAN DYREKTOR czy jest sie członkiem związku czy nie przewodniczacy jest do pomocy wszystkich ,co w wypadku tego PANA JEST ZAPRZECZENIEM.....

Grany walc
@Marysia

Oj chyba obrabiarka

Ueaga

Uwaga jeśli chcesz być pomiatany przez nieuków w formie "mistrz" to zapraszamy ci "wielcy" ludzie to (usunięte przez administratora) umysłowe współczuję ich rodzinie żyć z kimś takim

Chanbalyk
@Ueaga

No racja ci "mistrzowie" ????

Karakorum
@Chanbalyk

Racja być takim "mistrzem" to wstyd

ZM

Nowy kierownik w tej firmie w dziale ZM ma ciężkie zaburzenia psychiczne . To co on opowiada pracowniką przechodzi najśmielsze wyobrażenia normalnego człowieka. Polecam omijać ten zakład szerokim łukiem i nigdy nie wspominać w szerszym gronie o takim zakładzie jak Gk.

ABC

Ja mam tylko takie jedno spostrzrzenie ,że zatrudnianie Ukraińców ,którzy nie mają pojęcia o pracy, chęci żeby pracować , a o tym że słychać tylko " Ni panimaju " to jest działanie na szkodę firmy !!! Płacić im tylko za to żeby przychodzili i się plątali albo szli na fajkę to lekka przesada. Zrobię znacznie więcej sam ,jak nie muszę nikogo pilnować i myśleć czy se krzywdy nie zrobi ,albo mi . Myślę że ktoś się zastanowi nad tym tematem , w innych firmach już ich nie przyjmują bo pożytku żadnego, lepiej Polak niech przyjdzie ,bo bardziej robotny....

Nowy młody

Chciałbym zapytać Was jak wygląda praca na wydziale stopów twardych? Jest ciężko? Jak traktowani są pracownicy? Czy warto składać CV na prasownie? Pozdrawiam

ALONZO

Widzę że czepiacie się poniekąd związku Solidarność, przewodniczącego itp. Gdzie jest druga strona związków Między Zakładowego Związku Pracowniczego na czele z P. Kozłem. Jak wiecie działają dwie organizacje związkowe w zakładzie. O ile wiadomo to ta organizacja ma między innymi udziały w Spółce Hutnik skąd bierze profity więc siedzi po cichu i się nie wychyla. Poobstawiali się swoimi działaczami w Hutniku więc nie będą działać na poczet pracowników. P. Jaworski wszystkiego nie załatwi bez udziału drugiej strony. A jak narazie widać to druga strona ma wywalone na pracowników bo trzymają z pracodawcą. Coś dla picu odwalą za plecami Solidarności a później przypisują sobie sukcesy za kogoś. Wydawałoby się że zmiana przewodniczącego w MZZP z P. Mreńcy na P. Kozła coś przyniesie dobrego dla pracowników ale to jest kontynuacja polityki zapoczątkowanej przez P. Mreńcę. Ino walka o kasę i kto ma lepszy interes wskazując na MZZP u pracodawcy. Niestety jest to przykre ale tak to mniej więcej wygląda od lat.

RW

Nie zgadzam sie z Pana opinia, ilekroc razy bylem u Pana Jaworskiego, zawsze otrzymywalem pomoc, albo nawet jesli nie udalo sie czegos zrealizowac, wykazywal chec do zalatwienia danej sprawy

Renek

P.Jaworski spoko gość Na ile może na tyle pomoże. Nigdy osobiście mnie nie olał. Zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A jak się czepiać to drugich związków też a nie tylko Krzycha. Może zbyt kulturalnie ale zadaje niewygodne pytania dyrekcji. W końcu nasza firma ostatnią nie jest i wielu chciałoby tu pracować. A(usunięte przez administratora)

SAN ANDREAS
@RW

No niestety na ZPA nawet pan Jaworski nic nie poradzi tam się czeka po 3 lata na podwyżkę i jej nie ma. Niestety byłem u Pana Jaworskiego i jak widać nic nie zrobił w tym kierunku a kierownik tylko się kryzysem tłumaczy i nic po za tym nie robi. Tam się nie dba o ludzi przykre prawda.

KRONIKARZ
@ALONZO

BRAWO!!!! Wreszcie ktoś ruszył temat jak to faktycznie wygląda.

gość
@RW

od PANA JAWORSKIEGO pomoc, chyba ktos sobie zartuje...

Pyłtek

Pan Domagała do tego stopnia uwielbia swoją marynarkę tzw. łatkę że od 3 lat jej nie zmienil, a na plecach widnieje wyhodowany od siedzenia wytarty sztruks. Kupiłbyś se Pan coś nowego, jak coś pieniądze są w banku.

Lukas

Czyli kto

jeszcze raz odnosnie PANA JAWORSKIEGO....kilka interwencji odnosnie podwyżki i płac przez kilka miesięcy oszukiwał,jeszcze raz powtarzam poprostu (usunięte przez administratora)ze cos załatwia i przez rok nie załatwił nic,TO jest zwiazkowiec którego miejsce jest poza bramą......

Renek

Sporo ludzi miało podwyżki.

@Renek

mieli ale swoi i różnej masci donosicele....

Pysia

Jakie są zarobki na grupie na produkcji lub pakowaniu na start? Czy to prawda, że zależne są od płci?

Karol

O co chodzi z tym mistrzem?

San Andreas

Niestety to prawda na ZPA to się cuda dzieją ciekawe kiedy kierownik da podwyżki a nie wyrównanie bo na chwile obecna to zenada ile się tu zarabia A na spotkaniach to Pan kierownik tylko mydli oczy Panu Wysockiemu i panią z HR gdzie ten zaklad w którym się tyle zarabia panie Mańko????

Pytanko

Dodatkowy dzień wolny dla pracowników grupy kęty. Czy do tego wlicza się też czas pracy ww hejnale i marhanie czy tylko w grupie. Bo obecnie pracuję przez grupę i chciałbym wiedzieć

@Pytanko

Proponuję zadzwonić do Działu HR

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Grupa Kęty?

Odp.

Wszystko zależy od wydziału. Nie można tego uprościć do stwierdzenia kierownictwo.Niech każdy się wypowie o swoich przełożonych.

Ola ma lata

(usunięte przez administratora)chyba ktoś na punkcie rocznej premi zwariował i zapomniał ze firmę tworzą ludzie i oprócz pracy należy się im też trochę szacunku

Wiesiu Kruk
@Ola ma lata

W punkt...

Zarobki

Podobno w dziale informatyki zarobki spoko, od 2 500zł netto na starcie do 5tys ntto jako programista + pakiet socjalny i premie (około 700zł/mies) Kierownicy mają tez dodatkową trzynastkę i czternastkę.

Covidianin

Ktoś się orientuje czy to prawda, że od poniedziałku 26.10 na terenie całego zakładu obowiązywać będą maseczki niezależnie czy jest zachowany dystans 1.5m ??

@Covidianin

Tak obowiązują maseczki zakaz palenia e papierosów tez ale ZPA to nie dotyczy co do podwyżek to zaklad żenada cale kierownictwo patrzy tylko siebie zeby ludzie im normy wyrobili i premie pozbierac za zyski ....

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kęty - Kęty

• Jak się pracuje w Grupa Kęty?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kęty tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kęty?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 14 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Kęty?

Kandydaci do pracy w Grupa Kęty napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Kęty