Opinie o Mis S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mis S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mis S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mis S.A. w Wrocław

pytajacy

a daja jakies samochody sluzbowe ? jaka maja opinie wśród klientów ?

życzliwy

To biedna rodzina, dajcie spokój. Jeżdżą sportowymi autami i range roverami, ale poza tym na nic ich nie stać, a głównie na wypłaty dla pracowników. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonimowy

Cześć. Pracowałam w tej firmie parę miesięcy i odradzam. W firmie szuka się oszczędności na każdym kroku, głównie na pracownikach. Pracodawca płaci najmniej jak tylko może, część ludzi pracuje na umowę zlecenie, część [Ci najstarsi stażem] ma umowę o pracę, część przez pośrednika. Płaca to 1600zł brutto, plus premia ok. 100zł brutto [o ile nic nie nabroisz,około 1300złnetto] Na produkcji praca stojąca,ciężka na 3 zmiany, często przy głośnych maszynach. W biurze wymagania zarządu względem pracowników bardzo wysokie, dlatego w "biurowcu" jest taka rotacja, rzadko kto, wytrzymuje dłużej niż parę miesięcy. O jakiejś premii na święta, czy 13tce można zapomnieć, nawet w postaci słodyczy... Jednak mnie najbardziej denerwowało przymuszanie do pracy w soboty. Za przepracowaną sobotę, zakład nie płaci, tylko daje dzień wolny, jak się domyślacie później jest ciężko o odbiór tego dnia wolnego, w żądanym terminie. Jeśli chodzi o samą atmosferę przy stanowisku pracy jest okej, na to akurat nie mogę narzekać, można pogadać, pożartować, na przełożonych też nie można narzekać, są w porządku[w większości]. Podsumowując, odradzam pracę w tej firmie.

@anonimowy

Chyba pomyliłeś firmy.

willy - niestety mogę tylko potwierdzić twój wpis. Po kilku latach pracy - nic innego nie pozostało jak tylko WIELKI NIESMAK po tej "rodzinnej firmie". NIE POLECAM JAKO PRACODAWCY !!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mis S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
?

Jak liczysz na kokosy to nie masz na co liczyć w stosunku do wygórowanych wymagań b.marna płaca.

willy

Niestety ale nie polecam pracy w firmie MIS S.A. jedyne czego tam można się spodziewać na 100% to nerwów, stresu, depresji, kosmicznych wymagań zarówno Prezesa jak i pozostałych osób które "zarządzają tą rodzinną firmą" Prezes to syn (z nosem zadartym wysoko do góry i że kim to ja nie jestem...) i Prezes to matka, Córka-członek zarządu, jest jeszcze Tato (najmilszy człowiek z nich wszystkich) i zadufana w sobie, ciągle naburmuszona, narcystyczna wszystko wiedzącą stara panna,która myśli że pozjadała wszystkie rozumy... z brakiem jakiejkolwiek empatii w stosunku do ludzi dyrektor ds. administracji. Bardzo zła i nieprzyjazna atmosfera w pracy, a warunku zatrudnienia nie atrakcyjne.

kajtek

Ile tam można zarobić na stanowisku programisty (zaznaczam programisty z dużym doświadczeniem). Są jakieś dodatki: telefon, samochód służbowy itp. ? Ile tam obecnie pracuje osób ?

anna38

omijać z daleka mają wiatr w kieszeniach i cienko przędą miałam przyjemność być tam na rozmowie o pracę okazało się, że najlepiej jak bym tam pracowała dla nich za darmoche rozmawiałam z aroganckim zadufanym w sobie i egzaltowanym wszystkowiedzącym starym babskiem która fandzoliła dyrdymały miałam sprzedawać coś ale nikt nie wie w tej firmie co :)))))))))

Lubiś

To taka zmiana jak w Rosji na stanowisku premiera i prezydenta. Szkoda czasu i energii, nawet na przetrwanie kryzysu.

pytanie

Mam pytanie do obecnych i bylych pracownikow. Od jakiegos czasu chcialem zlozyc papiery do tej firmy. Mam kilkuletnie doswiadczenie w projektach Lotus Domino, do tego SAP ABAP, JAVA, Oracle, SQL, C++. Warto startowac ? Jaka obecnie jest atmosfera ? Zmienil sie zarzad ? To cos powaznego ?

Zgadzam się z brakiem decyzyjności, marna płaca, trzeba wiedzieć co i do kogo się mówi, stres stres stres, wyciskają pracownika jak cytrynę i zapomnij o referencjach

serdeczny

Jeśli chcą cie zatrudnić do działu Sprzedaży lub Marketingu to pamiętaj że to praca na 3-4 miesiące. Sprzedawcy mają za zadanie sprzedać coś o czym nie mają pojęcia za prowizje 2%. Firma rodzinna, co skutkuje brakiem decyzyjności.

Firma rodzinna. Matka, córka, syn, ojciec .... Brak decyzyjności, kosmicznie wymagania, opóźnienia z wypłatami. Ciągła rotacja w działach, przez lata brak działu handlowego i marketingu, brak sprzedaży oraz kogoś w firmie kto znał by jej ofertę. Pracowników traktuje się jak wroga, brak opcji umowy na czas nieokreślony.

Zostaw merytoryczną opinię o Mis S.A. - Wrocław

Mis S.A.