Opinie o Bionorica Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bionorica Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bionorica Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bionorica Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Zorientowana

Firma zawsze miała problem z kadrą wyższego szczebla i regionalnymi(usunięte przez administratora) Firma się nie rozwija. W większości przedstawiciele to spady z innych firm albo początkujący w branży. Z czego środowisko doskonale zdaję sobie sprawę i robi dobrą minę do złej gry. (usunięte przez administratora)

@Nic nowego

Tak, na pewno się nei rozwiniesz. Szybko ci udowodnią, że jesteś nikim.

Axyz

Jestem pracownikiem firmy Bionorica od 5 lat. Kiedy czytam te ,,pomyje’’ które wylewa się na firmę otwieram oczy ze zdumienia. Co do zarobków, 7-8 tys brutto to realna kwota. Co do auta służbowego, nigdy nie dołożyłam grosza, łącznie z wakacjami, czy tez feriami zimowymi, jak i korzystania w tzw czasie wolnym. Wizyt dziennie mamy 12. Nagrody, od trzech lat wy-taranem są regularnie co tercję. W pierwszych latach premie były roczne. Na prośbę pracowników, zmieniono na wypłaty tercjalne. Przykro się czyta te steki kłamstw, podejrzewam, że po prostu piszą to ludzie rozgoryczeni faktem, iż nie przedłużono im umowy…, z jakiego powodu? No cóż, ja atmosferę pracy chwałę☺️???? i zachęcam do aplikowania. Wg mnie warto????

@Axyz

Jakie widełki wynagrodzenia i jak z autem do użytku prywatnego?

Joanna

Cześć, postanowiłam zapytać o jedną ofertę, którą wstawili, chodzi konkretnie o stanowisko Przedstawiciel Medyczno-Apteczny. Jakie zarobki, ktoś miał okazję pracować tam i mógłby się wypowiedzieć?

@Aabb

Zastanawiam się właśnie nad kandydowaniem na PM bo jest wakat ale tym wpisem mnie skutecznie zniechęciłeś bo pisanie o zgodę na jazdę autem pow. 150km to jakaś żenada, zwłaszcza że w ogłoszeniu chwalą się autem do użytku prywatnego. Czyli widzę że pełne śledzenie GPSów i inwigilacja, dobrze że są jeszcze na rynku porządne firmy które ich nie mają i szanują człowieka. Jednak odpuszczę.

DanR

Firma @Pracodawca to zdecydowanie miejsce, w którym warto pracować. Jestem zachwycony jakością komunikacji, która panuje w naszej organizacji. Każdy, bez względu na swoje stanowisko, ma możliwość wyrażenia swoich myśli, pomysłów i obaw. To naprawdę budujące, że firma słucha swoich pracowników i ceni ich wkład w rozwój firmy. Mi osobiście takie podejście dodaje skrzydeł i tym bardziej motywuje do codziennej pracy. Atmosfera w Bionorica jest niesamowicie przyjazna i wspierająca. Tworzymy zgraną i zmotywowaną drużynę, która razem dąży do osiągania celów firmy. To fantastyczne uczucie, pracować w takim środowisku, gdzie każdy jest traktowany z szacunkiem i doceniany za swoją pracę. Mam różne wcześniejsze doświadczenia z branży i jestem zbudowany ,że tutaj mogę pracować i zdobywać tak pozytywne doświadczenia. Jednocześnie to miłe móc także dzielić się takimi pozytywnymi doświadczeniami z innymi. Chciałbym również wyrazić swoją ogromną wdzięczność wobec naszego menadżera, Piotra. To niesamowity lider i profesjonalista, który zawsze jest gotowy wesprzeć nas w naszych codziennych zadaniach. Jego otwartość na pomysły i sugestie pracowników sprawia, że czujemy się ważni i docenieni. Piotr tworzy przykładowy zespół i jest wzorem dla nas wszystkich. Dlatego też, z całego serca polecam firmę Bionorica jako pracodawcę, który docenia swoich pracowników, stawia na dobrą komunikację i tworzy przyjazną atmosferę pracy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać się zawodowo i czuć się częścią naprawdę wyjątkowego zespołu, to Bionorica jest odpowiednim miejscem. A jeśli będziesz miał przywilej pracować pod kierownictwem Piotra, to na pewno będziesz miał okazję do nauki od jednego z najlepszych menadżerów, jakich można sobie wymarzyć.

Andżela
@DanR

A co z tą rotacją, o której pisał? Co ewentualnie może mieć na nią jakiś większy wpływ? Są oferty dla przedstawicieli aptecznych, oznaczonych jest kilka miast, czy to delegacja? Bierze się każde z nich czy następuje podział?

Ciekawy

Od jakiegoś czasu wisi ogłoszenie na PF na Małopolskę. Dajcie znać czy warto aplikować, jaki kierownik, flota(czy auto do użytku prywatnego), czy plany realne, jak sytuacja z premią?

@Ciekawy

Nie pakuj się w tą firmę. Target 240 osób, tereny do 3 h dojazdu na pierwsze spotkanie. 12 wizyt, nie do ogarnięcia w ciagu osmiu godzin.

Niezdecydowany
@Uratowana

Pracowałaś jako PM? Na jakim terenie? I jak współpraca z RKSem? Jest ogłoszenie na Kalisz, rzeczywiście tereny takie ogromne? Bo jestem zainteresowany, ale się waham, czytając opinie.

@Uratowana

Cześć, to jest ocena Małopolski czy jednak każdy rejon może mieć ten target? Dodatkowo wizyta, wizycie nierówna, co z mierzeniem ich skuteczności? Zastanawiam się jak to zawarte jest w tych targetach, bo jak wiadomo nie opisują tego w tych ofertach dla przedstawicieli.

Była Nowy wpis
@Ciekawy

Nie warto. Tereny gigantyczne. Nie ma szans tego objechać. Na premie nie ma co liczyć. Chyba, że chcesz pracę na przetrzymanie to będzie ok. Ale max pół roku. Zresztą i tak Cię pewnie zwolnią. Rotacja w tej formie to poziom chyba nigdzie nir spotykany. Ktoś napisał wcześniej 85% i ja się z tym zgadzam. Przerost formy nad treścią.....

@Ona Nowy wpis
@Była

Bez szacunku do ludzi, Bez znaczenia czy pracujesz 1 miesiąc czy 10 lat. Zasada jest prosta ;albo robisz co ci każą , bez możliwości autonomii, jeżeli nie, droga wolna…..

Hanka Nowy wpis

No cześć. w ogłoszeniu dla przedstawiciela farmaceutycznego napisane jest wprost, że można liczyć na nowoczesne narzędzia, podniesienie własnych kwalifikacji oraz ogólny rozwój. Ale w jakim konkretnie zakresie? jest tu może ktoś o dłuższym stażu i mógłby się do tego odnieść?

Zorientowana

Obecny

sorry, 7-8 tyś to nie jest głodowa pensja a bonus roczny 17-19 tyś. Jak się dobrze pracuje i nie ściemnia to spokojnie ponad 20 rocznie można wyciągnąć. Widać, że ktoś kogo wywalili wylewa żale; słabizna. Nic dziwnego, że już tu nie pracujesz.

@Zorientowana

jakim trzeba byc prostakiem aby obrazac "nową i młodą osobę". Dobra nie mam doświadczenia i pracuje krótko ale pracuje z mega produktami i super ludźmi, którzy uczą i wspierają. Może boli Cię to, że jako młoda osoba mam siłę i chęci do pracy, której Tobie zabrakło Dobrze, że wywalają nierobów - tacy nam niepotrzebni

Nic nowego
@Nowy

Tu wielu miało siłę i chęci, ale Bionorica szybko podcina skrzydła. Powodzenia!;-)

Stary
@Nic nowego

Podobnie jak ludzie z wynikami, ktorzy wylecieli bo sie odezwali lub ludzie z biura ktorzy rzucili papierami przez winowajcow tego iz dobre w firmie sa produkty i nic poza tym. Centrala w niemczech powinna sie tym juz dawno zainteresowac, dosc prywatnego (usunięte przez administratora) ktory sobie tu stworzyli

Stary ale jary-:)
@Stary

Ja pracuje już trochę i znam sytuację nieźle. Zawsze trawa bardziej zielona gdzie indziej.mam kontakt z tymi co odeszli i niektórzy chętnie wróciliby. Premia w tym roku rekordowa i nie tylko u mniei ale u większości przedstawicieli bo i sprzedaż dobrze idzie. Kiero dal podwyżkę większą niż myślałem. Jasne zawsze mogłoby być lepiej ale nie narzekam. Relacje w regionie spoko.

Gy
@Stary ale jary-:)

Trudno się nie zgodzić

Abc
@Stary ale jary-:)

Przyjemny wypadek przy pracy, który nazywasz rekordowymi premiami, raczej się nie powtórzy. Pięknie, to już było

@Obecny

Pieniądze to nie wszystko....zakres obowiązków, stres, brak życia rodzinnego jaki oferuje Bionorica....żadne pieniądze tego nie zrekompensują.

@Aabb

A co to za pieniadze 17 tys rocznie, wychodzi po tysiac zlotych do reki miesiecznie, wielka łaska za taki kawal roboty i prace po godzinach pracy. W innych firmach placa za kwartal takie kwoty i to za 90 procent realizacji !!! Tylko problem polega na tym, iz tu nikt nie jest zorientowany bo jak ma byc skoro nigdzie indziej nie pracowal :-dddd a ludzi traktuje sie nawet jak naiwnych ktorym stwarza sie zludzenie manny z nieba !

xxx
@Obecny

7-8 tysięcy brutto oczywiście ale nie na dzień dobry. Na takie zarobki mogą sobie pozwolić pracownicy z długoletnim stażem. Nowi pracownicy to co dostają na początek to słaba kasa, a jeszcze biorąc pod uwagę zakres obowiązków w firmie to szkoda życia.

W punkt:-)

Shrek

W punkt :-)

Jolanta
@Obecny

O kurcze, i tyle firma proponuje na początek? :D Czy to stawka miesieczna za jakiś staż pracy?

nowy 2022
@xxx

czytałem te komentarze zanim złożyłem CV i niezłą ściemę sprzedajecie i straszycie innych . Kasa na początek przy umowie o prace to 7 000 a mam 3 letnie doświadczenie w branży. Warunki lepsze niż w poprzedniej robocie - ewidentnie Was zwolniono lub słabo pracowaliście i teraz tylko wylewacie (usunięte przez administratora) Słabe

@nowy 2022

No widzisz, fajnie, że klarujesz temat w takim razie. Piszesz, że warunki lepsze niż w poprzednie pracy, coś jeszcze konkretnego masz przy tym na myśli?

Zainteresowana
@nowy 2022

7000 brutto czy netto? :)

@Nic nowego

Tak, na pewno się nei rozwiniesz. Szybko ci udowodnią, że jesteś nikim.

Warmul

Toksyczna firma to mało powiedziane, spiski i plotki to chleb powszedni. Na początku udają miłych i wyluzowanych, ale po kilku miesiącach wychodzą podwójne standardy, zero zaufania do pracownika i micromanagement. Nigdy nie pracowałem w firmie, która tak negatywnie odbijała się na moim życiu. Nigdy nie polecę tego pracodawcy, myślę, że zmian tam nie będzie.

@Warmul

Jakbyś wyjął mi to z ust....ta firma to jest największe nieporozumienie świata. Osoby z "góry" uczyły się zarządzania chyba w grupie Muchomorki w przedszkolu. Brak szacunku do człowieka, brak zgody na samodzielne myślenie i wyrażanie opinii odmiennych od tego co mówi zarząd. Ciągłe wytykanie błędów. Miazga psychiczna...Dzięki tej firmie wiem dokładnie czego nie chcę w życiu...

@Warmul

Bo to wszystko prawda. Tak toksycznej atmosfery nigdy w życiu nie doświadczyłam. Brak profesjonalizmu na każdym kroku.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bionorica Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel Medyczno - Apteczny?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Luiza

Jejku, same pytania :/ Ja tak samo, z pytaniem ale o asystenta działu finansowego, który przez 20 procent czasu ma wspierać zarząd. Co pracodawca ma na myśli, pisząc: weryfikacja rozliczeń z pracownikami?? Kadry też się prowadzi?

Alladyn
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Cześć, pojawiło się ogłoszenie na pf na Łódź. Ktoś napisze jaka flota , czy duży teren czy poprzednik robił plany i czemu się zawinął ?

Witam, interesuje mnie praca przedstawiciela medyczno-aptecznego. Na jakie wsparcie podczas pracy z opisu można teraz liczyć? I do tego jakie są tegoroczne średnie zarobki? czy były jakieś podwyżki lub cokolwiek? i co w końcu z tą atmosferą podczas pracy? różnie tu o niej piszą

Mignęła mi przed oczami fraza związana z tym, że pracownik nie jest chyba tu szanowany. Z jakich przyczyn, o co mogło chodzić już tak w praktyce? Dopiero co widziałem te powystawiane oferty dla przedstawicieli, którymi się zainteresowałem. Może ktoś opisać jakieś okoliczności, bym znam kontekst?

Tu występuje jakiś okres próbny, prawda? Jeśli tak to ile trwa i czy ktoś opisałby jak praca na nim wyglądała? Jakiś czas temu wpadła taka opinia odnosząca się do tego, że na początku praca chyba jest ok a potem cos chyba gorzej się dzieje, to przy przejściu na normalną umowę? Jest o wiele więcej obowiązków i tak dalej? widziałam teraz same oferty dla przedstawicieli, co natomiast z biurem stacjonarnym? Kiedy do niego ostatnio kogoś potrzebowano?

Obecnie firma Bionorica Polska Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Account Manager. Czy ktoś składa CV?

Serio
@DanR

Rotacja na poziomie 85% w skali kilku lat i sztuczny do bólu wpis - atmosfera musi być doprawdy wyśmienita :)

asdf
@Serio

Czy te rotacje są zależne od działu? Macie taki, na którym najlepiej się robi? Zastanawiam się czy jest wydzielony specjalny dział IT? Kto zajmuje się funkcjami typowo informatycznymi? Interesuje mnie praca w tym zakresie i pod tym katem chce się przyjrzeć firmie. opiszecie wiec strukturę?

@Serio

Ja jestem zadowolony i dlatego chętnie wszystko opisałem. Taka jest moja opinia i dobrze mi się tu pracuje. Szefa też lepszego w życiu nie miałem. Takie mam doświadczenia.

Andżela

Pożyteczny

Mam pytanie do administratora: dlaczego usuwacie negatywne opinie? Bionorica wykupiła w końcu abonament, bo takich opinii było zbyt wiele?? Te wpisy nie mijają się z prawdą. Są ważne dla nowych i przyszłych pracowników. Bionorica jest zarządzana arbitralnie przez jedną osobę. W sądzie były sprawy o niewypłacone premie regulaminowe oraz wysokie opłaty za zdawane auta na koniec leasingu. Co trzeba zrobić, by takie opinie nie zostały skasowane? Podać sygnaturę? HR Bionorica zrobi wszystko, by główna siedziba w Niemczech nie dowiedziała się prawdy. Jeszcze jedno pytanie na koniec? Gdzie wolność słowa, o której tak zapewniacie na gowork?

Flota

Pytanie z ciekawości. Jaka flota ?

Zainteresowana

A jako Product Manager ktoś pracował i miałby mimo wszystko odniesienie? opinie na forum dotyczą różnych stanowisk, dlatego pytam o konkrety. Pierwsza sprawa to widełki placowe. Czy może je ktoś podać? Wynagrodzenie zostało określone jedynie jako atrakcyjne, niczego wiec mi to nie mówi. Jaka jest stała podstawa? I jakie są zasady użytkowania samochodu służbowego? Kiedyś pisali coś o jakiejś zgodzie na km w liczbie 150

Gośka

O co chodzi z tą rotacją, faktycznie jest tak wysoka? Mają znowu w necie ogłoszenie dla przedstawiciela medycznego i tak myślę czy coś rzeczywiście jest na rzeczy. Jeśli tak to jaki może być tego powód? Opinie tu są mega mieszane. Może ciężko jest wyrobić plany? Na stronie napisali, ze praca jest samodzielna, czy w takim razie kontrola w terenie jest ograniczona do minimum?

@Axyz

dokładnie tak! Ja jestem dopiero 2 rok ale nie mogę narzekać no i mam nową furkę :). Widać, że komuś się ulało bo został zwolniony :)

Axyz

jestem pracownikiem z terenu, rotacja owszem bywa, jak wszędzie, od momentu wprowadzenia Ipadów dużo mniej pracy ,, po pracy”

A
@Axyz

Zgadzam się, praca jak praca, każdy woja musi wykonać. Atmosfera jak dla mnie bardzo ok. Gorzej, jeżeli komuś pracować się nie chce, a jedyne na co ma chęć to zjadliwe, zawistne komentarze.

@Axyz

Jakie widełki wynagrodzenia i jak z autem do użytku prywatnego?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Bionorica Polska Sp. z o.o.?

wszyscy mają w terenie umowy o pracę, nie wiem jak biuro ale chyba też

@Joanna

Wszytsko zależy od doświadczenia 4000-6000 netto

Maja
@Zorientowany

Ale to bez żadnych dodatków tak? A ile przeciętnie da radę wyrobić premii w ciągu miesiąca? Zakładam, że jakieś są, skoro piszą w ogłoszeniu o motywacyjnym systemie wynagradzania ;) Jak duży teren się dostaje do objechania? Bo ktoś niżej pisał, że od tego zależy czy zmieścimy się w limicie km jeśli chodzi o korzystanie prywatnie z samochodu służbowego.

@Maja

Premie są co 4 miesiące, a kwota jaką dostaniesz zależy od Twojej realizacji. Plany są bardzo ambitne, coraz ciężej je realizować. Nakład pracy i obowiązków nie rekompensuje ani wynagrodzenie ani premia. Na samochód masz 3000 km miesięcznie do wykorzystania podczas pracy i prywatnie. Tereny są większe i mniejsze, ciężko powiedzieć. Jak chcesz skorzystać prywatnie z auta dalej niż 150 km to musisz pisać o zgodę do prezesa i "wszystkich świetych" - pół firmy wie, dokąd chcesz pojechać. Pełna inwigilacja.

@Aabb

Jeden mail o prywatny wyjazd i w 1 min masz odpowiedź, zawsze otrzymuje zgode. Premie? Odbieram co 4 miesiące od początku pracy czyli od 3 lat od 4000-8000 netto. Plany są do zrealizowania , widać to po tym ,że 99%zespołu dostaje premie.

@Maja

A no i dodam,ze wyjazdy za granicę tez wchodzą w grę:) No, ale tam tankujemy za swoje, na terenie Polski flota, to też duży plus

Bartosz
@Zorientowany

O to w sumie bardzo dobra wiadomość. Hmm trzeba mieć doświadczenie, czy jak ktoś ma gadane i dobre wyniki w sprzedaży to na to przymykają oko podczas rekrutacji? Sam myślę nad aplikowaniem. Trudna jest sama rozmowa kwalifikacyjna?

@Zorientowany

Ciekawi mnie kwestia tego limitu km? Rzeczywiście jest limit na wszystkie km tj służbowe i priv? Co się dzieje po przekroczeniu? I jaka jest flota

Biała
@Zorientowany

(usunięte przez administratora)...Są (usunięte przez administratora). A przypominam, że wszyscy płacimy ustawowy podatek od użytkownika aut służbowych. Zapomniałeś jeszcze wspomnieć, że te same zasady są przy zdawaniu aut, więc tak się nie podniecaj zgodą na wyjazd zagraniczny, bo może oddasz z nawiązką na koniec leasingu ;-)

Klara

Witam, pojawiło się ogłoszenie na medyczno -farmaceutycznego na Warmińsko-Mazurskie. Pytanie- warto aplikować? Ile wizyt dziennie? Jaka flota? No i jaki przełożony - ok? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Omijać z daleka

Firma typu Janusze biznesu, teorie spiskowe i toksyczna atmosfera to ich specjalność. Jeśli chodzi o sam biznes to są zdecydowanie zacofani, pracują na przestarzałych technologiach. Nie da się tutaj rozwinąć lub czegoś nauczyć.

Danuta
@Omijać z daleka

Możesz rozwinąć ten temat teorii oraz atmosfery? Ja się przymierzam do tej pracy jako pm-a. To co tutaj przedstawiciele piszą, sprawia wrażenie zachęcającego, a Ty odpalasz taką bombę. Jak to odczuwa przedstawiciel, pracujący w zasadzie w terenie?

xxx
@Danuta

Danuta przeczytaj dokładnie raz jeszcze wszystkie wpisy tutaj....większość jest raczej zniechająca do pracy w firmie niż zachęcająca.

Zostaw merytoryczną opinię o Bionorica Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bionorica Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bionorica Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bionorica Polska Sp. z o.o.?

Bionorica Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Leszno 14
    01-192 Warszawa
  • NIP: 7010119203 KRS: 0000303634

Bionorica Polska Sp. z o.o.