Opinie o Door Financial (Działalność zakończona) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Firma Door Financial ogłasza rekrutację na stanowisko doradca klienta.Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w branży pożyczek gotówkowych,pełnego zaangażowania,uczciwości.Miejsce pracy Katowice

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Door Financial (Działalność zakończona) w Katowice

gość

W tej firmie nowy inwestor jest jak yeti, wszyscy o nim mówią ale nikt go nie widział. Tworzą się o nim legendy a za parę lat pracownicy będą opowiadać o nim bajki swoim dzieciom na dobranoc.

@gość

wiesz co, ale po co te rekrutacje w całym kraju były? aż nie chce mi się wierzyć, że ponosili koszta nie mając inwestora

doradca

co masz na mysli? czytalem ze maja inwestora, byly rekrutacje to dlaczego njudoor jeszcze nie ruszyla?

Finisz, to ostatnia prosta przed metą. Tylko, że nawet na ostatniej prostej można się przewrócić i nie dobiec do mety. Tutaj finisz trwał od stycznia, a meta przesuwa się w nieokreśloność. Raczej może trzeba powiedzieć że to falstart, ale jeszcze nie było startu.

migotka
@007

też jestem tego samego zdania...... takich warunków i profitów jak w Door już chyba nigdzie nie dostaniemy :(

agent 007
@migotka

ten cały Ptaszek to szuja i kłamczuch!!!! sprzedał dane osobowe pracowników Doora ściągając ich na rekrutacje do Katowic!!!! Sam znów wsadził dupe na stołek a pracownikom Doora nawet nie raczyli odpowiedzieć i dać wyników testów!!!! Dziadostwo

zsdowolony

Co wy piszecie. Super firma. Sekcja 100 klientów, 3 przedstawicieli na glowie, bez sprzedaży, zaległościowi znani na wylot, dobra fura z dużym limitem paliwowym i dobra pensja. W pp dobry doradca ma więcej roboty. Żyć a nie umierać. Oby udało się reaktywować ten układ

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Door Financial (Działalność zakończona).
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
obiektywny

skąd macie informacje, że njudoor nie powstanie? z moich wynika, że start firmy jest na finiszu.

Jak miała nie upaść firma, która była zarządzana przez osoby nie mające żadnego doświadczenia. Tworzenie stanowisk które nie miały przełożenia na strukturę i wielkość firmy miały zapewnić ciepłe posady dla działu "TWZ" ( towarzystwo wzajemnej adoracji). Regiony mające po niespełna 1000 klientów zarządzane przez pięciu, sześciu kierowników sekcji i kierownika regionu. Sztuczny Twór Kierownika Operacyjnego POLSKI ( firma miała 4 oddziały), którego jedynym sukcesem będzie umieszczenie tego faktu w swoim cv.Matematyka jest bardzo prosta ale nie dla byłych władz firmy.Współczuję ludziom, którzy zmarnowali swój czas pracując w tej firmie, byli oszukiwani przez cały czas i zostali oszukani na sam koniec. Nikt nie pomyślał o doradcach, zostali na lodzie. Osoby które zarządzały tą firmą nie liczyły i nie liczą się z ludźmi. Mam nadzieje, że osoby które zawierzyły tym ludziom przejrzały na oczy.

frajer

Firma przestała praktycznie istnieć. Większość pracowników podpisała rozwiązania umowy za porozumieniem. Doradcy dostali wypowiedzenia. Teoretycznie jest widoczna, ale to tylko kwestia czasu.Ktoś musi to posprzątać, bo zostali klienci bez obsługi. Nowa rzeczywistość czyli tzw. NjuDoor pozostaje w marzeniach tych którzy w niego uwierzyli, czyli frajerzy

były

Mnie zwolnił door jakiś czas temu, miałem wrócić jak spłacą stratega i co D... dalej się bujają zatrudniają i zwalniają, każdemu obiecują złote góry a potem nic z tego nie wychodzi. Jak pracowałem to czasami wypłata była opóźniona o kilka dni albo moi KOD musieli na nią nazbierać kasy od klientów, telefony były poza zasięgiem bo rachunki niezapłacone a i zatankować nie można było z floty, bo "chwilowe problemy z systemem" a tak naprawdę kasy nie było. Jedna wielka kpina, a ludzie którzy tam jeszcze pracują z tych "Starych" pracowników na gwałt szukają nowej firmy pożyczkowej - wiem bo kilku spotkałem na rekrutacjach

ciekawy

to nju door nie powstanie?

kor

koniec door financial na zawsze R.I.P njudoor R.I.P gratulacje zarządzania nieuki jąkające sisisisissie:)

paulaak
@kor

ta firma upadła czy o co chodzi?

alik

u nas w wołczynie jest jakaś kierowniczka siuda sie nazywa opryskliwa jeżdzi po domach i zastrasza ludzi uciekajcie z tej firmy to porazka tak bezczelnej kobiety nie widziałam

@alik

trzeba płacić na czas i nie będzie problemu. O każdej tego typie firmie najgorzej piszą ci nieuczciwi, którzy nie płacą na czas

alik

i ruszyła już ta firma?

bonanza

a ja ide do tej firmy na kierownika operacyjnego. kazda firma na forum ma zle opinie, czy to provident czy bocian. samemu trzeba sprubowac i sie przekonac. rekrutacja na moje stanowisko byla na dobrym poziomie. pytania szczegolowe, scenka sytuacyjna itp. osoby rekrutujace sprawialy wrazenie kompetentnych i rzeczowych. z tego co widac firma mocno rekrutuje w roznych rejonach polski wiec zakladam ze trup raczej glowy nie podnosi. no i zmiana nazwy z door na njudor oznacza ze cos sie zmienia.

ona

czy ktos ma namiar na goscia do biura w pabianicach na grobelna 9??

U nas w Wołowie jeździ jeszcze gorszy palant z Bielawy Marcin. Wyzywa od zlodzieji i oszustów,klientów ma za nic. Szczerze nie polecam tej firmy!!!!!!!

ewa

najgorszy kierownik z terenu wołczyna wólgarny opryskliwy bardzo wrzeszczy całe klatki schodowe słuchają jak sie pojawia i łazi beszczelnie za doradczynią nie polecam tej firmy chyba ze wróci stare kierownictwo

kujon

TAK,szukają i sami nie wiedzą kogo chcą.

Door Financial (Działalność zakończona)
1.7/5 Na podstawie 55 ocen.

Door Financial (Działalność zakończona)