Opinie o CGH Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CGH Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CGH Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGH Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Rob

Ja mam taką opinie . Potrzebuję coś z kadr i albo ciągle nie ma Marty albo ciągle czasu nie ma . Chyba ona jest dla nas a nie wszyscy dla niej

Tobiasz

To nie lepiej, żeby dodatkowa osoba miała możliwość zarobić, by pozostałe dwie odciążyć? Kto i kiedy decyduje tu o rozdziale obowiązków i organizuje pracę, by sprawnie szła? I na ile szefostwo skore jest wsłuchiwać się w pomysły lub zgłaszane trudności, by im zaradzić, w miarę możliwości?

ja się odpytuje czy ktoś porzadek zrobi z magazynierem DM Pół dnia siedzenia na skejpie i smiechy jakieś a praca nie wykonana . to juz wkurza kazdego . kierowniczka tego działu to tylko na papierze

@yego

Jeżdżenie wózkiem niby w jakimś celu związanym z robotom a na prawde po batonik do automatu I na telefonie wieczne wiszenie .

Doświadczony

bylem na rozmowie na Specjalista ds. kalkulacji i wycen ofert, test z excela w sumie nic trudnego, stopień sredniozaawanasowany wystarczy znać. Wg mnie rozmowa spoko przebiegłą, ale patrząc na to że szukają już dłuższy czas na to stanowisko, to szukają pracownika doświadczonego, który za najniższą będzie pracował, albo i za mniej ;) Dlatego szukają, ludzie penie się zwalniają jak wypłatę dostanie raz, drugi wiec rotacja spora. Osobiście nie polecam

Norbi
@darek

No ale czego mógłbym się u nich nauczyć? I jak nabrać doświadczenia, skoro też swoje wymagania mają, choćby co do Excela, a nie wiem, czy i na ile skłonni są je obniżyć?

Witam wszystkich. Jestem tu bo szukam (usunięte przez administratora) i firma rekrutowała dosłownie kilka dni temu osoby na pozycję specjalistka ds. badań nieniszczących. Ciekawi mnie jedna sprawa. Wymagają od pracownika gotowości do (usunięte przez administratora) w systemie 2 zmianowym. Dajcie znać, jakie są godziny zmian no i czy obowiązują one przez cały tydzień, czy tylko pon - pt a weekendy są wolne?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Mechanik Utrzymania Ruchu. CGH Polska Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Chyba nie nam wnikać czemu kogoś nie ma w biurze. Może da się pracować zdalnie w kadrach? Teraz nic nie da się od ręki załatwić? To ile się czeka choćby na dokumenty? I skoro to taki problem to czemu nie zagada nikt z przełożonym na ten temat?

pracownik Nowy wpis

Ino niewygodną prawde potraficie usunąć Wszyscy wiedzą ,że pani z kadr ciągle nie ma czy se pracuje zdalnie czy nie to mnie pracownika z hali nie obchodzi . Jak ide i czegoś mi potrzeba a nie moge tego załatwić bo nie ma cięgiem pani z kadr to mozna sie zdenerwowach chyba co? zatrudniliście młoda dziewczyne ale ona niczego nie moze - to po co tam jest ??? Od usówania postów to lepiej nie bedzie - nie ma sie co mamić tym

Roxa Nowy wpis
@pracownik

No a co na to szefostwo, że pracownicy nie mają jak załatwić swoich spraw w kadrach, ktoś to zgłaszał do jakiegoś dyrektora, właściciela, zarządu, albo do jakiejś innej osoby decyzyjnej? A jak zgłaszaliście, to napiszecie, czy jakikolwiek odzew był, czy nic to nie dało.

Na stronie pracuj.pl wisi ogłoszenie o pracy dla mechanika utrzymania ruchu - brygadzisty. Czy ktoś już wcześniej pracował na tym stanowisku, czy dopiero powstało? I jeszcze jedno pytanie - czy w rekrutacji biorą udział tylko ludzie z zewnątrz, czy może firma daje też szansę obecnie zatrudnionym?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie CGH Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Techniczno-Gospodarczy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
Adka

Jestem zainteresowana pracą. Konkretnie to widziałam ogłoszenie na pozycję administrator analityk sprzedaży. Mam pytanie. Widziałam wymagania i spełniam je. Ale szczególnie chciałbym dowiedzieć się, czy opłaca się zatrudniać tutaj pod kątem benefitów. Napisali, że dają obszerny pakiet i jest na liście np. kartu przedpłacowe. W poprzedniej pracy tego nie było. Na czym polega taki dodatek? Jak z tego można skorzystać i generalnie jak to działa na co dzień?

yego

tera sie wałęsa po firmie i do 15 przepyka leń śmierdzący I gadanie że sie zwalnia już od 1,5 roku

Ja tam mysle osobiscie że ma układy w kierowniczką inaczej by juz nie pracował tu. nie za bardzo umie sie integrować z kolegami i nie panuje nad soba nieraz - agresja itd Ale to moje zdanie (usunięte przez administratora)

@yego

Zastanawiam się nad podjęciem pracy na stanowisku Pracownika Techniczno-Gospodarczego. Chciałbym dowiedzieć się jak z kasą na tym stanowisku? Wie ktoś może jakie stawki oferowane są za tą pracę? W ogłoszeniu nie ma takiej informacji, jest za to napisane, że jest możliwość zrobienia uprawnień. Takie kursy w całości pokrywa pracodawca?

Rob

A jak się piknik podobal ? Ludzi za dużo nie było

@Rob

Słabo było ,lepiej te kase przeznaczyli by na jakieś talony albo coś Nie kazdy skorzystał a za wspólny socjal było zrobione .

Pracuś
@pracownik

Tak, zdecydowanie. Powinien zamiast tego być bon wakacyjny dla wszystkich.

Zuzka

Wiecie coś o tym, jak się pracuje jako administrator- analityk sprzedaży? Nic w sieci nie mogę znaleźć, a poważnie rozważam, czy nie wysłać CV i nie zmienić pracy. O ile by mnie przyjęli, oczywiście. Ciężko jest na rekrutacji? Jak sprawdzają te rzeczy, które są wymagane do propozycji wynagrodzenia dla kandydata typu wiedza?

Halina

Skoro wymagają tu od kandydatów niemieckiego, to jak potem na rekrutacji weryfikują poziom? Mnie interesuje praca jako Project Manager z j. niemieckimi tam chcą znajomości tego języka. Konieczny jest dokument potwierdzający znajomość czy sami to sprawdzają?

Don
@Halina

Jest rozmowa weryfikująca w danym języku

Rob

Najlepszy duet to był Pani Ania i Pani Justynka Zawsze było można wszystko załatwić od ręki bez czekania .

@Rob

Przykro mi, że Pan tak to odczuwa. Natomiast w dziale kadr pracują dwie osoby, które przyjmują codziennie w wyznaczonych godzinach i mogą pomóc niezależnie od nieobecności którejś z nich.

@Marta

Z całym szacunkiem Pani Marto ale gdy Pani Ania jest sama to ma dość swoich spraw i obowiązków żeby jeszcze zajmować się sprawami nieobecnych. Tak właśnie to czuje i z tego co mi wiadomo nie tylko ja

Rob

Znając Pani charakter (bez obrazy) nie bedę rozwijał tego tematu rozmawiając twarzą w twarz Chciał bym jeszcze troche tu popracować .

Hela
@Marta

A może potrzebujecie dodatkowej osoby do działu kadr? Z chęcią złożyłabym swoje papiery, to na pewno usprawni pracę. Spore trzeba mieć doświadczenie na tym etacie, bo posiadam, ale kilkumiesięczne. Ile na start mają nowi pracownicy?

@Hela

A tak , zatrudnijcie marcie jeszcze 3 pomagierów to będzie mogła robić NIC . Jak była Pani Ania i Pani Justyna jakoś zawsze wszystko było na czas i o nic człowiek się nie prosił. A tera abo wszystko zamknięte abo tylko Pani Ania to juz się nie chce jej o nic prosić bo ma i tak całą robotę na swojej głowie.

Tobiasz

Doświadczony

wyceny
@Doświadczony

Dobrze ze piszesz , chciałem aplikować . znam Excela na poziomie zaawansowanym , 2 jezyki i robiłem wyceny (prawde mówiąc nie zbiorników tylko konstrukcji mostów - materiały , technologię , robociznę itd) ale nie miałem świadomości ,że praca za najniższą krajową , nawet za średnią bym sie nie zatrudnił

Kamila
@wyceny

A to gdzie indziej ile płacą mniej więcej, za ile byś poszedł? Ja bym jeszcze co do tej firmy chciała wiedzieć, czy oprócz tej stawki podstawowej są jakieś dodatki finansowe? Czy to już wszystko, ciekawe.

wyceny
@Kamila

idź na rozmowe kwalifikacyjną to sie dowiesz wszystkiego Mnie kolega , który był przeświadczył w tym ,że kaska słaba więc mie to nie intersuje

lipa
@wyceny

no wlasnie lipa. że trzeba iść i dowiedzieć sie, że stawka jest niewystarczająca dla kandydata- traci się czas.

@lipa

Nie możecie tutaj napisać jakie warunki wam zaproponowali? Oszczędziłoby to sporo czasu. Czy oprócz wynagrodzenia są jakieś benefity pozapłacowe? Opieka medyczna albo karta sportowa?

darek
@Irena

zaproponowałem 5500 brutto i było im za dużo,a teraz mam podobne stanowisko gdzie indziej za 7, więc totalnie niewarto albo tylko zeby się douczyć i mieć w cv

Norbi
@darek

Panowie, na jaką stawkę może tu liczyć konkstruktor? Widzę że szukają ale nie ma na ten temat informacji, a mi szkoda urlopu by tracić czas na bezproduktywne spotkania. Z góry dzięki

Kamila
@Paweł

A na jaką stawkę liczysz? Daj znać, jaka według ciebie jest warta uwagi. Też swoją drogą jestem ciekawa, jak tutaj płacą i ogólnie jakie warunki jeszcze oferują. Do przyuczenia przyjmują?

Niki
@Paweł

Nie liczył bym na wiele , tutaj by chcieli za najniższą krajową żeby pracować, slaboooo

Halina
@Niki

Cały czas? Czy po jakimś czasie mozna liczyć na podwyżkę pensji? Oprócz podstawy tak w ogóle są jakieś premie albo pakiet socjalny?

Barbara
@Niki

Inne stanowiska też za najniższą czy to konkretnie ? Nie da rady negocjować na rozmowie większej stawki? Jeśli tu pracujesz to napisz na jakim etacie i jakie masz obowiązki, bo jestem bardzo ciekawa czy idzie się wyrobić.

Witam ! Szukają do pracy na stanowisko kontroler jakości czy ktoś może napisać jaka to praca i co się robi? Jestem młodą osobą bez doświadczenia która jeszcze weekendami studiuje. proszę o opinię odnoście stanowiska kontroler jakości .

Ilona
@Kandydat

Niech ktoś napisze, to ja jeszcze dodam od siebie pytanie. Też mi chodzi o te pracę, tylko że bardziej kwestie formalne. Czyli jaką umowę dają na start? I na jaki czas?

Krzysztof

Witam. Jakiś czas temu pojawiło się ogłoszenie dotyczące pracy na stanowisku spawacz. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z zarobkami,atmosferą między współpracownikami i na ile zmian jest praca. Pozdrawiam.

maga

zaczyna to nas wkurzac , na magazynie mozna potknac sie o materialy na placu nie lepiej (niby rozmowy były o porządkach) ale niektórzy kawki , srawki i po 3 przerwy na dzien . Kawa ,jedzenie ,druga kawa na stołówce biura i czas zleci a co tam. I kierownictwo magazynu nie widzi albo widzieć tego nie chce.

Maga
@maga

Zrobi ktoś ztym porządek wreszcie czy nie ??? Dziś znowu żarcie plus kilka przerw a teraz kawa w stołówce biura. Spotkania towarzyskie to po robocie !

@Maga

W godzinach pracy tak ta kawa się leje? A zgłaszaliście komuś ten wspomniany bałagan? Może to jakieś ustronne miejsce jest i nie widzą przełożeni że jest problem? Jaki tu w ogóle z nimi kontakt jest, można pogadać o tego typu problemach?

Maga
@Irena

z kim gadać ? Facet ma gdzieś wszystko , w tygodniu wybuch nerwów i kopanie rzeczy na placu Psycholok sie kłania . tylko czekamy na rekoczyny

@Maga

To wychodzi na to że ten bałagan na placu to zasługa tego kopania? Możesz dać znać jeszcze jak z kasą? Wszystko jest przelewane na czas?

@maga

Tyle przerw na kawki można? Nie macie jakiejś określonej przerwy w ciągu dnia? A jeżeli chodzi o magazyn wiesz jak z pracą? Ile dla doświadczonych magazynierów?

Tentego

Za kilka lat ciężkiej pracy może i się dostanie średnią krajową, nie zaczynając oczywiście od zera bez doświadczenia.

Zaint

Na jakie zarobki może liczyć Analityk Sprzedaży? Jak atmosfera w pracy? Stabilność zatrudnienia(zakładając, ze pracuje się normalnie, wypełnia swoje obowiązki)?

magazynek

co mie wkurza od ponad 2 mcy i jest z dnia na dzień gorzej ? Jeden z kolegów od punkt 8 zasiada przy komputerze i walczy na Skejpie i to zawsze długo . Nadgania potem robote albo i nie ale najważniejsze żeby upolować dziewczyny po drodze na drugą stronę

kol
@magazynek

Ciekawi mnie czy jego laska oktorej gada wie o polowaniach robotą by mugł się zajać bo zostawia nie zrobionom.

ya
@kol

to poinformujcie ją - proste

Mag
@ya

Poinformowaliśmy, zmiany nie widze

Mieczysław
@Mag

Widocznie mniej ją to interesuje niż Was. Napisałbyś lepiej jakimi pieniędzmi firma kusi nowych pracowników i jakie z czasem serwuje podwyżki?

@Mag

Przecie on udaje że nikogo nie ma :)) Taki bidulek:))

robol

My (usunięte przez administratora) na halach a z biura komóreczki fajeczki i ploteczki a kaska leci na konto

yego
@robol

No widać ,że zakaz palenia w firmie nie obowiązuje wszystkich- biuro może , pracownicy z hal nie BRAWO!!!!

Marzena
@yego

Mimo, że biuro mnie by interesowało, jeśli to prawda to nie fair. :( Zgłaszaliście swoją awersję co do tego już komuś?

Yego
@Marzena

A komu ,przecież chyba szefostwo firmy widzi tak jak ludzie że biuro pali na potęgę Ja z hali nie wyjdę na fajkę za to biurowi tak

spawak
@Yego

Ty nie wyjdziesz ale te co mają lużniejszą robote jak magazyn to wyłażą - w szczególe to jeden ale zdaje sie mnie ze w innym celu jak wicie co mam na mysli :)))) Też bym wyłaził dla takiego towara :) ino rady nie da

spawalnik

no pacz- brodaczek (usunięte przez administratora) Zwinie pule

Lakier
@spawak

gdzie wy macie te towary?

Leszek
@spawak

Wychodzą na zewnątrz na dymka czy w firmie jest palarnia? W ogóle ten czas na papierosa jest odliczany od czasu pracy, czy ludzie kombinują jak mogą?

Marzena
@Yego

No dobrze ale skoro każdy patrzy i nic nie robi to skąd szefostwo ma wiedzieć, że wam to nie leży i czujecie się nie fair skoro milczycie? tu się nie mówi wszystkiego wprost?

Zostaw merytoryczną opinię o CGH Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CGH Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CGH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CGH Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CGH Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 344 ocen.
  • Srebrna 39
    85-461 Bydgoszcz