Opinie o Mass Contact Center Sp.z o.o. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mass Contact Center Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mass Contact Center Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mass Contact Center Sp.z o.o. w Żary

Powiem Wam kilka prawd o tej firmie. 1. umowa zlecenie to postawa, o umowie o prace można zapomnieć, chyba że jesteś pupilkiem szefa lub tzw. kierowniczki Darii 2. w miesiącu kilka razy straszą zwolniniami, praktycznie na każdym kroku 3. powiesz coś nie tak, zrobisz coś nie tak i afera, pierwsza na skargę leci kierowniczka ( uważać trzeba co się przy niej mówi, bo zawsze wasze słowa zmieni i przekręci, żeby przestawić Cię w złym świetle) 4. chcesz urlop to zawsze problem, idziesz na L4 to do zwolnienia 5. Nie szanują ludzi. Nie ważne czy to stary czy nowy pracownik. 6. Rozmowy z szefem to tylko kur... i kur... zero kultury i szacunku dla drugiej osoby. 7. Ludzie, którzy pracują w tej firmie ( na jednej ręce można wymienić porządnych ludzi) to krętacze, kapusie 8. zarobki to najniższa krajowa. Prowizja jest od sprzedaży, ale jak szefowi coś się nie podoba to zabiera i straszy 9. pracujesz, a na koniec pracy dają Ci wypowiedzenie bo chcą żeby jak najwięcej zrobić umów 10. firma w której nie możesz mieć własnego zdania, w której pracownik to śmieć, którego można wykorzystywać. A te pozytywne tu komentarze piszą pod przykrywką pupile szefa lub sama góra żeby trochę przedstawić się w lepszym świetle. Niestety prawda jest taka, że każdy kto tam pracował powie to samo i większa część z tych osób została potraktowana jak śmieci, a nie jak ludzie. Omijać szerokim łukiem

P.P
@anonymous

Potwierdzam ,pracowałam krótki czas i uciekłam ,jak piszesz kierowniczka (usunięte przez administratora), Zero szacunku ,przy nas na szkoleniu cieszyła się ze tak opieprzyła jedną dziewczynę ze się popłakała i była z tego dumna ,nie nazwę nawet tego

P.P Nowy wpis
@anonymous

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mass Contact Center Sp.z o.o.?

Od ostatniej opinii związanej z Mass Contact Center Sp.z o.o. minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

Bylapracowniczka

W firmie zostały z 3 osoby łącznie z szefostwem o ile to można nazwać firma czeski film nikt nic nie wie

Bylyoracownkk
@Bylapracowniczka

Dlaczego 3 osoby ? Co się stało?

Joanna Nowy wpis
@Bylyoracownkk

@Bylyoracownkk Rozumiem, że w tej sytuacji Mass Contact szuka nowych osób do pracy? Gdzie mogę znaleźć informacje odnośnie rekrutacji?

Onnaaaa Nowy wpis

Wszystko jest oki.Zapraszamy

Czy zdarzają się nadgodziny w Mass Contact Center Sp.z o.o.?

Vello

Tak czasem

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Marek?

Hej jaka umowę proponuje ten pracodawca ?

Iwo
@Marek?

Umowa zlecenie najprawdopodobniej

Eryk

Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie kogoś do pracy?

Pupil

Jest super,pupilowo poprostu

Były Pupil
@Pupil

Noooo..... :D jest ok :) Wystarczy robić swoje jak wszędzie zresztą . Z ekipą da się dogadac . Bądź człowiekiem a będą traktować Cię po ludzku

@Były Pupil

Pupilu czy ta firma istnieje ? Jakiś kontakt do nich ? Potrzebuje papiery których nigdy się nie doczekałam

Olek

Cisza na forum może świadczyć jedynie o dobrej pracy w firmie!!

@Olek

Nie bardzo. Jedyna droga puścić sie z szefem????

@Olek

Hahahaha chyba to pisała sama Daria

Igor

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Mass Contact Center Sp.z o.o.?

Onna

Jest oki

Jak firma jest dobra to i pisać się nie chce?

Wickey

Tez pracowałem w tej firmie dluzsza chwile i nie jeden raz. To co pisza ludzie to rzeczy nieprawdziwe.Moze i szef jest jaki jest ale jesli chodzi o kierowniczke to tak naprawde ona ma najbardziej przej...bo to ona stoi miedzy szefem a ludzmi.Tez zebrala nie raz za nie jednego nieroba.Po co to pisac klamstwa.Lepiej wziasc sie w garsc,zakasac rekawy i do roborty a nie tylko narzekac.Takie mamy spoleczenstwo tylko patrza zeby kogos obsmarowac.A to zaden problem sie domyslic kto napisal tego posta.Ktos kto wylecial za swoje nieudacznictwo w ostatnim czasie.

@Wickey

Też tam trochę czasu pracowałam i chyba nie wiesz co piszesz. Może i pracowałeś kułak razy bo biorę wszystkich co popadnie jak nie ma komu pracować. Zwalniają pracowników, a potem do nich sami dzwonią, bo Ci nowi co przychodzą się nie nadają lub po prostu się zwalniają Bynajmniej tak było za moich czasów! Pracowałam tam i odeszłam i na pewno bym nigdy już tam nie wróciła. Teraz w nowej pracy wiem jak inaczej może być traktowany pracownik i z jakim szacunkiem.

@Wickey

haha tam to Cię obsmarowuje jedynie Kierowniczka do szefa i innych pracowników. Takie są realia.

Nie polecam. Szmacą ludzi. Traktują ich jak śmieci. Ciągle grożą zwolniniami, nawet kilka razy w miesiącu. Kawał chamstwa w tej firmie. Ci co przy korycie i w (usunięte przez administratora) wchodzą mają z tego profity.

ojojoj czyżby gowork moderowany? kariera przez łóżko się nie spodobała?

Pracownik 12
@pracownik

Tak jest moderowany. Ale w tym konkretnym przypadku kariery przez łóżko zamienić mercedesa na fiata to aż dziwne . Wiem co mowię widziałem !!!!!

Joanna

Czy aktualnie prowadzony jest proces rekrutacji na wolne stanowiska w Mass Contact Center Sp.z o.o.? W sieci brak ogłoszeń. Skąd wy dowiedzieliście się o pracy w tej firmie? Dla osób szukających zatrudnienia w Żarach będzie to cenna wskazówka.

Joanna

@pracownica:Pdługo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i benefitów oferowanych przez pracodawcę.

Maestro

Dajcie spokoj to taka porazka ze nie ma o czym pisac tam chyba tym z back office sie wydaje ze sa w jakiejs warszawskiej korporacji jedna to sobie nawet bachora dala zrobic dyrektorowi czy kim tam ten jelop jest pisze tak bo gosc to sie nadaje do dmuchania balonow na straganie

pracownica:P

PRACUJE I JEST W PORZADKU. Tutaj niektórzy napisali informacje nieprawdziwe. warunki są jakie sa, poprostu trzeba trzymac sie zasad;p nie uwazam zeby bylo jakos wybitnie stresujaco, zarobki jak na obecny rynek pracy i czasy sa Ok;p Prowizja zalezy od checi ile włożysz wysiłku tyle zyskasz;p Zapraszamy jest oki:P

pracownik były

firma upada?

jenny27

Praca jak każda inna, ale na pewno nie 4 brygadowka, robienie na tasmie czy w knajpie jako kelnerka za 7 pln pod stolem. Na początek kasa wieksza z podstawy niz najnizsza krajowa. A prowizja raz sie sprzeda raz nie, skoro byloby tak zle to czemu ludzie po 3 lata pracuja tam? Maruda - nieudacznik znajdzie sie zawsze. A najwiecej do powiedzenia z tego co pamiętam mają tacy co nie potrafią przeczytać z kartki co mają napisane.Plusem, chodź moze nie sa tam w pracy zadowoleni z nieobecnosci, ale jak sie ustali to mozna wolne na cos zalatwic. Teraz jestem na umowie o prace i o wolnym bo cos mi wypadlo z dzieciakami moge zapomniec. Za wielkich umiejetnosci tam nie trzeba a jak nie chcesz sie narobic to zawsze te 1600-2000 na ręke jak pracujesz caly miesiac zarobisz

Zostaw merytoryczną opinię o Mass Contact Center Sp.z o.o. - Żary

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mass Contact Center Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mass Contact Center Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mass Contact Center Sp.z o.o.
2.6/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Lotników 10
    68-200 Żary
  • NIP: 9282075900 KRS: 0000413641

Mass Contact Center Sp.z o.o.