Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Mechanik

To prawda przełożeni drą mordy bez powodu, bo mają przyzwolenie od góry. Ogólnie atmosfera nędzna, jeden na drugiego donosi a kierownictwo dolewa oliwy do ognia.

No
@Mechanik

Daj spokój sobie, pieniądze liche wymagania duże i gdzie się nie obrucisz to (usunięte przez administratora) stoi i donosi (usunięte przez administratora) kierownikowi.

@Mechanik

Niezapłacona praca a raczej wyzysk, oczywiscie harmonogram. H16 ruszyła się praca to odgórnie po 12h a jak nie to straszenie że będzie się liczyło do oceny półrocznej i później do premii rocznej. Plany ułożone z tyłka przez ludzi którzy nigdy nie widzieli produkcji i nie wiedzą że maszyny bardziej nie przyspieszysz. Kamizelki tylko potrafią ze stoperem stać ale podnieść materac i ile to waży to nie ma komu.

Materace KSM

Jedno pytanie kiedy będą jakieś podwyżki , 18 zł na godzinę na materacach plus premia to niewiele więcej niż najniższą krajowa . Na wszystkie pytania odpowiedz jest że jest ciężko , brak pieniędzy w firmie itd. Można sobie poczytać jakie zyski firma generuje a nam wciska się stara historię o ciężkiej sytuacji , ciężkich czasach w firmie. Panie wieli managerze miej odwagę wyjść i powiedzieć dlaczego nie możesz załatwić żadnej podwyżki, Panie Przerwa również zapraszamy a nie wycieraccie się czerwonymi lub czarnymi kamizelkami . Dziwić się nie ma co że tutaj ludzie nie przychodzą do pracy za takie stawki. Kilkadziesiąt ton na odbiorze muszę przerzucić a docenienia żadnego.

Ola
@Materace KSM

Materace ksm będziesz doceniony postawia ci robota. Na odbiorze tyle się nie przerzucasz

@Materace KSM

Na spalarnie i nowe maszyny pieniazki sie znajda, młodzi ludzie a szczególnie faceci rezygnują widząc ledwo 3 tys na wypłacie i to bez pobranego podatku. Spokojnie najniższa krajowa za chwilę pójdzie do góry to i wszystkim będą musieli podnieść hahaha

Gg

No pójdzie w górę. Ale nam znikną premie.

Damian

Najniższa krajowa ma iść w górę dopiero od 1 lipca i to tylko o jakieś 120 zł brutto także za wiele to nie zmieni,za to do lipca to bardzo dużo może się zmienić i to niestety na gorsze już od jakiegoś czasu kryzys się rozkręca na świecie tylko Polak zauważy to dopiero wtedy kiedy i tu on zawita a proszę sobie przypomnieć co było z końcem 2008 roku bo dokładnie teraz to samo się robi.

Marek.

Mahle w Ostrowie wielkopolskim od 1 marca 2023 sypnęło podwyżkę o 520 zł brutto ,informacja potwierdzona jak i już podpisana przez dyrektora zakładu.Dodatek wakacyjny w lipcu z wypłatą za czerwiec 1000 zł brutto.

@Marek.

Marek a u nas jest podwyżka pracy 2 razy w tygodniu po 12h i odrabianie kiedy to się skończy wczoraj. Mieliśmy zebranie i znowu w chmurkę

Lol
@Marek.

U nas jest drogi prąd i inflacja i benefit grudniowy skrojony o połowe. System który został wprowadzony po pandemii dramat pracujesz tracisz , nie pracujesz kasa za free, wykazujesz sie pracujesz za dwóch za tych co nie pracuja i zarabiaja tyle samo

Wow
@Marek.

(usunięte przez administratora)również podwyżki prawie 12% , na święta "karpik" 1000 zł, wczasy pod grusza ok. 2000 zł. Premia kwartalna 5%. Można się wzorować. Za oddawanie krwi nikt nie cierpi finansowo, osobom które minimum 4 razy w roku oddadzą krew przyznawane są nagrody. Raz na kwartał pracownicy otrzymują dodatek do pensji w celu wykorzystania na spotkanie integracyjne, dzieci otrzymują na święta karty przedpłacone. Można? Można.

Elektromechanik
@Mechanik

Na mnie jak tu 10 lat robię nawet głosu nikt nie podniósł a co dopiero żeby mordę darł - tylko że ja bym na coś takiego nigdy nie pozwolił, trzeba znać swoją wartość i się szanować.

Ciekawy
@Wow

w jakiej to firmie?

@Wow

Nam na święta dają wolne ale zabierają nadgodziny..

Mariusz
@Marek.

Jak tak się zachwycasz idź spróbuj Przez agencje pracy - podpisuj umowę co tydzień lub 2 tygodnie. Zamówienia spadną i robisz wypad np. W piątek ci przyjdą że od poniedziałku nie masz roboty. A żeby się dostać do mahle czekaj ok. 18 msc oma jak nie to wypad

Oddany pracownik

Co tam się dzieje na H16, że chodzą ludzie z innych hal na rozwijanie rolek? Za mało nierobów tam jest czy co?

Karmelek

Na jednym z działów przez (nie ważne jakim) nowe słowo... To jestescie (usunięte przez administratora)...

Sprzątaczka

Pracowalem tam kilka lat. Mam porownanie do kilku firm i szczerze powiem, ze takiego traktowania ludzi nigdy w zyciu nie widzialem nigdzie. Nie ma zadnych standardow, kierownictwo, dyrektorzy traktuja pracownikow jak totalne zero. To nie zaklad pracy, to (usunięte przez administratora) Warunki sa ponizej krytyki, szefostwo oderwane od rzeczywistosci - znaja to, co im ciezki temat - W tej firmie pracowac, to tylko stres, brak informacji,krzyki, grozby - jesli sie na to godzisz - bedziesz zadowolony.powodzenia!

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
-------

Pytasz co się stało,? Ano (usunięte przez administratora) poleciały na inną linie - nareszcie patrząc z dala co tam się działo na widłach człowiek mial dosyć a gdzie tu pracować z takimi , tam to była infilinq ,bar i salon kosmetyczny 3w1 całe 8godzin wisiały na telefonach, a jak już z kimś rozmawiały to tylko było widać jak rękoma machają. Dobrze im tak , ktoś mądry w końcu zrobil porządek wsumie lepiej późno niż wcale . Pani lider przez nie tak uwielbiana tez przez swoją kulturę osobista której niegdy nie miała wkoncu wyleciała, proszę jak to historia lubi się powtarzać. Pupilki tez za to samo poleciały. Teraz to dopiero będę gadały na ludzi z innych lin. A prawda tak zr mieli już serdecznie dosyć .Dobrze im tak !!! Wspóczuje tyn co teraz z nimi będą pracować . Ps. Biedactwa z wideł. ^^

Freda
@-------

No dokładnie człowiek jak był na nadgodzinach to widział co tam się dzieje na tej lini, ze te dwie Primadonny z wideł to tylko pare materacy puściły a potem w telefonie siedziały … , każdy był zdziwiony ze tego nikt nie widzi i nie reaguje nikt na to ! W końcu będzie tam porządek, szkoda ze ja juz na innej hali i tego spokoju bez nich nie zobaczę… Tez współczuje tym co z nimi teraz będą ..

Xx
@Freda

To każdy widział tylko nie Liderzy, kierownicy i mistrzowie … Na sprężyny powinny iść to by zobaczyły co to jest prawdziwa praca ..

Obserwator
@Freda

A to ta zmiana nie wyrabiała akordu jak siedziały cały czas na telefonie ?

rozumna

jak to 2 pracownice na lini decydowały o wydajności zmiany a gdzie w tym czasie był lider i reszta zmiany i co ile czasu musieliscie to znosić żeby decydowały ile zarabiacie i jeszcze pozwoliliscie żeby krzyczała na Was no to gratuluję spokoju bo u nas na lini by to nie przeszło

To pakowarka decydowała jakie będzie OE w danym dniu

FFreda
@Obserwator

Nie wiem , czy wyrabiali akordy czy nie.. Pewnie wyrabiali bo inni musieli nadrabiać za nich.. Dziwnie tylko wyglądało ze zakaz telefonów na liniach a one cały czas w telefonach a jak jakieś poprawki , zwroty, czy cos to inni poprawiali i przepakowywali a one wtedy albo do wc albo głowy w telefony…

Kwiat Polskiej Młodzieży.

To musiały być niezłe koty ;) A tak naprawdę to były kiedyś na mojej lini gościnnie,jak jeszcze pracowałem na tej hali.Normalne dziewczyny.Pracowały jak każdy,a nawet lepiej niż niektórzy.

Aaaas
@Kwiat Polskiej Młodzieży.

Wiesz co ja z nimi pracowałem parę lat i to były najlepsze dziewczyny z linii przynajmniej nie dwulicowe wszystko robiły nawet dźwigały ciężkie materace a nie jak niektóre aby nic ciężkiego nie nosić

DZIAŁ DUR

Boże dzięki ci że w tej pseudo firmie nie ma mnie od trzech lat bo słysząc od znajomych co tam się wyprawia to włosy na głowie dęba stają 21 wiek i takie cyrki MASAKRA jak oni mogą nazywać się pożądanym pracodawcą PORAŻKA.

maszyna

Ta firma to jest tragedia i porażka MALO MOZNA ZAROBIĆ NAGRYWAJA CZLOWIEKA KAMERAMI I JESZCZE TOKSYCZNE SZEFOSTWO I WSPOLPRACOWNICY jak widzę napis correct

Patka

Jeżeli na umowie mam niższa płace za godzinę niż najniższa krajowa to to jest zgodne z prawem ? Ja rozumiem że mam co miesiąc premie, ale w przypadku długiej choroby nie miała bym jej, to co mogą mi zapłacić mniej niż minimalna krajowa ? Czy wtedy to korygują?

@Patka

Przy umowie o prace nie obowiązuje najniższa stawka za godzine tylko minimalna płaca miesięczna. Minimalna stawka godzinowa jest tylko w umowach zlecenie.

@pracownik

Dlatego wiekszosc premii ktora mamy jest dopełnieniem do najniższej krajowej, czyli realnie jest koło 20% premii która firma zabiera za spóznienie, przepustke, krew, monitor, l4 - super i do tego maja wymagania

Bidula

Kolega z hali 15 mówi ze jak już czerwoni kierownicy nie mogą ujechać z jakaś linia tu kultowy jest tekst w ich wykonaniu cytuje „ nie każdy z nas musi tu pracować”. Przykładowo dociskają normy idziesz na 12 zarabiasz tyle co w osiem i oni się dziwią ze nie chcą ludzie chodzić. Zawsze bede to powtarzał do znudzenia . Weźcie kiedyś ta aplikacje i policzcie sobie ile zarabiacie bez żadnej premii. To wychodzi poniżej najniższej krajowej.

@Bidula

dlaczego ja mam policzyć w aplikacji bez premii skoro te 20% każdy ma w umowie

informatyk

Z tego co słyszałem od znajomych najgorzej jest na H16. Jaka jest atmosfera w pracy na innych wydziałach ? Warto składać CV do działu IT ?

Nikodem
@informatyk

@informatyk atmosfera pewnie na każdej hali jest taka sama dziś dostałem wiadomość że w końcu się do igrały panie z wideł które czuły się bezkarne tylko potrafiły sie wydzierać na ludzi, wysmiewac z innych gwiazdy brawo szkoda tylko że tak późno

Freda
@Nikodem

Co z nimi się stało bo teraz jestem na innej hali i innej zmianie i nic nie wiem ?

Bonell

Ta firma całkowicie spada na (usunięte przez administratora). A dział bonelli dzięki nowemu kierownikowi produkcji Michałowi K stał się firmowym Big braderem. Każdy nowy dzień przynosi jakiś glupi jego pomysł utrudniający pracę. Sam by się wziął za robotę obejmując dodatkowe obszary szukając oszczędności. Mniej (usunięte przez administratora)

Bizon.

No dobrze młodzi słuchajcie tego seniora. Pracujesz 15 lat na pierwszej lini frontu a zarabiasz co Ukrainka po miesiącu. Szanowany i poważany jest na hali duma go rozpiera. Ciężka praca i inne bzdury. Taki jesteś zaradny ze ciagle stoisz w miejscu. Może i ciężko pracujesz Ale efektów nie widać. No pewnie solar na dachu na kredyt i teraz mędrkujesz jaki ty to jesteś. Prawda jest taka ze masz kredyt i tylko to cie motywuje do pracy. Skoro lubisz pracować ciezko to pomysl co twoje dzieci oglądają. Zapierniczasz i gów No masz.

NoBizon
@Bizon.

Niektórzy tylko pracują, i do tego są stworzeni. Nie przeszkadza im to, tak im jest dobrze. Zobacz jak się zachowują wyborcy i sympatycy (usunięte przez administratora) jest źle a oni twierdzą że jest lepiej. Im wystarcza to co mają że mogą sobie raz w miesiącu kupić landrynki, pojechać rowerkiem na działaczkę.

Bartek
@NoBizon

Hej wiecie coś na temat 3 zmian ma montażu 1

Bkady

Chciałbym podzielić pewnymi spostrzeżeniami. Wypłaty kiepskie (za duży rozdźwięk pomiędzy akordem i godzinówką). Jedni pracują solidnie, drudzy tylko udają. Część liderów, zaangażowanych, pomagają. A część tylko krzyczy i bryluje. Cięcia w obstawianiu stanowisk. Oszczędności. Kierownicy (nie wszyscy) czynnie wspierają załogę. Ale np Monika Ś nie wyściubi nosa ze swej kajuty(taka zapracowana). Chyba, że idzie 2*na półgodzinne przerwy że swoją załogą. Ot dyscyplina!. Może warto byłoby zainteresować się poczynaniami blondynki?

Kuba
@Bkady

Co do niej masz ? Wiele osób jej zazdrości bo to pozytywna osoba a ona robi swoją robotę i zawsze pomocna. Zawsze zaangażowana w pracę. Niejednej osobie (usunięte przez administratora) ratowała. Spójrz najpierw na siebie i swoją pracę a później oceniaj innych i ich pracę. Może idź i porozmawiaj a nie na goworku ludziom robisz koło....

Pr
@Bkady

To przecież fufelka Pani Angeliki z Hr . Jej można wszystko obie siedzą i (usunięte przez administratora) wszystkim (usunięte przez administratora)

Ok
@Pr

Widzę że znacie bardzo dobrze te osoby i słyszeliście jak obgadują innych... Przypominam że Pani Angelika jest opiekunem WM1 i rozmawia z każdym przełożonym na tym obszarze o problemach/róznych sytuacjach ale jak ktoś jest ograniczony tylko do oceniania innych na tej stronie to niestety nie zrozumiecie takich spraw hm współczuję..Jeżeli macie jakieś wątpliwości to możecie podejść do tych Pań i przekazać im wasze spotrzeżenia ale no tak, nie będziecie mieli odwagi bo przecież lepiej pisać pierdoły w internecie nie?Tutaj każdy niby jest anonimowy. Mam nadzieję że dorośniecie mentalnie bo przypominam że juz dawno skonczyliscie podstawówkę i wielki czas zając się pracą.. Mimo wszystko życzę Wam samych dobrych osób wokół siebie bo chyba nie macie ich zbyt wielu. Miłego weekendu

Ja.

Jakie zarobki na produkcji?

No ale ta stawka i premia to chyba tak niskie na początku co?

z hali

ale po 4-5 dniach wchodzisz na wyższą bo to co piszesz to tylko na start jak jesteś bardziej zielony jak trawa na chodniku

Buhaha

Z tego co napisales to do najniższej krajowej sporo brakuje musza wtedy wyrównać, to ile dają jak wchodzisz w akord?

ADAM MECHANIK

Lata mijają i ludzie się zmieniają ale jedno co od lat się nie zmienia to opinia o tej firmie jak i cała ta firma,łatwiej trafić chyba trójkę w lotka niż usłyszeć o tej firmie dobrą opinie,Bogu dzięki nie ma mnie w tej firmie od trzech lat i ani przez sekundę tego nie żałowałem.

Vyrt
@ADAM MECHANIK

Nie wiesz co straciłeś. Nadgodziny w chmurę. Coś pięknego ze nie ogarniesz. Wisienka na torcie aplikacja. Wszystkie w niej załatwisz.

Były prac

Już nawet to forum spadło na (usunięte przez administratora). Kilka lat temu to były wpisy, a teraz nawet nie ma co czytać.

samochód
@Były prac

KIlka lat temu to ludzie siebie tam w correc-ie szanowali JESZCZE a teraz to jest jedno wielkie chamstwo, kłamstwo i ogromna liczba ludzi fałszywych i toksycznych, jeden drugiemu rzuca kłody pod nogi. PRACOWAĆ TAM TO SIE NAZYWA POWAŻNA STRATA CZASU!!! NIC DOBREGO NIE MOZNA POWIEDZIEĆ NA TEMAT TEJ FIRMY ANI POCHWALIĆ TEGO MIEJSCA.

Juri
@samochód

Sama prawda w 1000%, na MWG rozmowy indywidualne z HR a zmian żadnych nie widać

Bobi
@Juri

HR co robi , nic . Łazi, udaje, że słucha i nic wiecej jak była Nikołaj działała w imieniu pracowników pomagała im , teraz to mam wrażenie ,że grzanie etatu koleżanki koleżanki bo koleżanka ją poleciła..

pracownik ksm

nie jest ci potrzebny pit z zakładu zeby złozyc deklaracje

Wózek

Szacunku do pracowników nauczył ich pewnie Prezes który jak by mógł to jeszcze by podchodził do pracownika i dał mu karę cielesna albo czymś rzucił tak jak robił kiedy i rzucał popielniczka na spotkaniach. Przyjdzie czas i na nich wszystkich a co do szanowania to za chwilę dobrzy pracownicy odejdą bo po co być w firmie która ich nie szanuje.

Gerard
@Wózek

Już starzy pracownicy zastanawiają się nad zmianą pracy.Bedzie siła zagraniczna

PJ

Niestety pracowników się nie szanuje a brygadziści to regułki mają chyba na pamięć wykute co mają mówić jak pytasz

no
@Wózek

przyjdzie odpowiedni czas i miejsce kiedy weźnie sie za nich inspekcja pracy tam sie bede tłumaczyć z tego zachowania dwulicowego.

Radosny

I dlaczego się ludzie zwalniają przez takie osoby jak Wirt brawo firma tylko tak dalej a opinie będą coraz to lepsze

Flizelina
@Radosny

Teraz to dopiero jest segregacja śmi*ci na inne hale bo niby nie ma pracy, TOTALNY BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA Od wielu wielu lat jest bajzel i na poprawe nie ma szans.

Looki
@Flizelina

Od pandemi i do teraz nie mozna zarobic w firmie trzeba dorabiac gdzie indziej bo nadgodzin juz nie ma bo jak masz pare h na plusie to dostajesz dni wolne oddane za to ze byles odpowiedzialny i przychodziles na 12h po to aby nie dezorganizowac pracy, teraz pracy nie ma ludzi za duzo tak jest jak sie otwiera nowe linie produkcyjne zwieksza normy byle szybko sie dorobić, połowy tych materacy z magazynu za darmo bym nie wziął bo idzie wszystko takich mamy teraz pracownikow i takie zarobki że nikt na to nie patrzy był Radek był porządek teraz mamy pełno kierowników którzy nic nie wiedzą a firma szuka oszczednosci wśród zwyklych pracownikow zmiejszajac sklad zwiekszajac normy prosze dla tych co organizuja prace wpisac sobie w google słowo LOGIKA

@Looki

Najśmieszniejsze jest to, że niby mają być zwolnienia bo nawet Kierownik mówił a na portalach dot. pracy pełno ofert. Zresztą wystarczy wyjsc na palarnie ok godz 8 rano i widać jak maszeruje od kilku do kilkunastu osób - nowoprzyjetych.

Kaka
@Gość

Podobno to osoby z urzędu pracy które muszą przyjąć choćby na jakiś czas

Cziken

Ten zezol nie powinien być kierownikiem. Myśli że jak ma czarną koszulkę to jest panem, tylko stołówka i kawusie. No ale łysy robi tak samo więc przykład idzie z góry

Rozumny

A propo Ukrainy jestem na h 15 tam pracują ukraincy bawią się telefonami i nikt tego nie widzi słuchawki używają czy to jest stosowne do Polaków my jesteśmy rozliczani po premi a oni co robią czy na waszych halach też tak jest?

Ola
@Rozumny

@Rozumny to nie tylko na 15 hali tak jest też i na innych halach nie przejmuj sie

Stół
@Radosny

Jak człowiek jest okropnie fałszywy za każdym słowem stoi jeden wielki fałsz i dwulicowosc nie warto mu zaufać w najmniejszym stopniu nawet.

Pr
@Cziken

Zgadzam się w 100 %

Taśma
@Pr

Ten człowiek nie potrafi być kierownikiem dla niego liczą sie tylko te układziki z tymi donosicielami którzy latają po hali z telefonami i dostarczają mu informacje a prawdziwych pracujących pracowników traktuje bez szacunku rzuca se na inne hale jak jakieś (usunięte przez administratora) jak nic.

Magazynier

Co w tej firmie się dzieje to szkoda słów

Krystyna

ja chyba nie w temacie, w jakim kontekście "po"? jakieś wolne mieliście teraz po drodze?

PierwszyPoBogu

Nawet na premii rocznej wały na pracownikach robią, banda (usunięte przez administratora)

pracownik ksm
@PierwszyPoBogu

nie trzeba było latać na L4 to by ci nie obcięli i nie musiałbyś się teraz użalać

Zdrowia
@pracownik ksm

życzę dużo zdrowia

Antek szprycha
@PierwszyPoBogu

Wali mnie ta premia licząc przez rok to są huu nie pieniądze, a Policz ile ci premii po drodze zabiorą to wyjdziesz na zero

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 45 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.