Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Koles

Czemu jedni muszą nosić maseczki a drudzy nie noszą i nikt im uwagi nie zwraca?

DonFlotatorre
@Koles

ponieważ jedni nie znają się na prawie oraz nie chcą zapytać tych którzy na nim się znają i robią co kto powie - klasyczne lemingi a drudzy znają swoje prawa i wiedzą kiedy takiego rozporządzenia trzeba przestrzegać a kiedy jest ono bezprawne.

????

Nie polecam tej pracy ponieważ miałam dostać umowę na stałą to mi nie przysłużyli umowę cieszko jest z urlopem o kierownik na magazynie Błażej ma swoich ludzi kto może dostać wolne a kto nie jak do pana kierownika się szło po wolne to nie chciałam dać nawet z dzieckiem co miałam iść do lekarza a ktoś inny chciał wolne bo na mecz chciał sobie oglądnąć w domu to odrazu dał wolne nie polecam tej firmy tylko wykorzystują ludzi żeby na 12h chcesz wolne na 12h musisz przyjść do pracy

Lolo
@????

Wyzysk i tyle pamiętajcie że nic wietrznie nie trwa nie takich zwalniali z tej firmy moze się szczyci że jest kierownikiem a jest chłopcem na posylki któremu się zdaje nie wiadomo co śmiech na sali i łeb ma zryty od poleceń i sra pod siebie tyle w temacie

Wladek
@Lolo

Jak będą wymuszać dwunastki to nagrać go I iść do sądu zaraz mu się odechce cwaniakowac nie którzy z nas maja nastawione na nagrywanie rozmów

prawda
@????

Nie tyle kierownik co Lider załadunku z tej zmiany R M (usunięte przez administratora) Kilka wózkowych ma tam specjalne przywileje i może znacznie więcej od innych wózkowych. Szkoda że nikt z tym nic nie robi, tyle lat to już się ciągnie.

hmmm
@prawda

A podwyżki to gdzie panie Rafale? Obiecał Pan że maksymalnie do września będzie wszystko wiadomo... a tu cisza. Ktos tu jest niesłowny.

Szymi
@hmmm

(usunięte przez administratora), problemy z urlopem łatwienie ludzi na 12h, zmuszanie do nadgodzin w zamian za wolne , znam te wszystkie śpiewki albo niewiem czy Ci dam bo jest tyle do załadowania a mnie to h u u u interesuje potrzebuje zgłaszam z tydzień wcześniej i na końcu nie dostaniesz a lizusów to nie brakuje w tej firmie swoją droga i z powodu kolesiostwa już tam nie pracuje , a w sumie zarząd tez jest do niczego , zaczął bym od zmiany stanowisk rządzących pierwsze od pana W. On te mózgi tym liderkom zawsze prał a to zaś się odbijało na pracownikach , jakieś zastraszania Za nie chęć do chodzenia na 12h , a czym to jest spowodowane ze ludzi niema do roboty ?? To miech se sami odpowiedzą , pierwsze to osoby rządzące do wymiany , powodzenia dla tych wytrwałych

Robot
@Szymi

Masz rację osoby rządzące doprowadziły do takiej sytuacji jaka panuje w tym zakładzie a później zdziwieni że ludzie psy wieszają na tej firmie nawet Ci co wogole tu nie pracowali nie znam osoby co by poleciła ten zaklad

....
@Robot

A kasowane są co nie które opinie bo ludzie prawde piszą więc prawdy się boją super jest poczytać takie opinie

Jozin
@Robot

Podwyżki obiecali na zachętę bo ludzie niechcieli na 12h nękanie telefonami i pytanie czy przyjdziesz na 12 już się stało tez nudne , jak za nadgodziny nie płaca na podwyżkę Ci dają ino uważaj na szczęście ja się nie dałem nabrać na te obiecanki Panu W. I se grzecznie odszedłem , a z tego co wiem to teraz biorą wszystkich jak leci nieważne czy akord wyrobi czy nie liczy się sztuka , pogratulować pomysłu to tak jest jak się ludzi sprawdzonych nie szanuje póki te osoby rządzące będą to będzie coraz gorzej

Reksio

Jeden tez się odezwał o dwa słowa za dużo i już go pan manager docenił i zmienił mu stanowisko , kierownik podobno sam zrezygnował a mi się wydaje ze publicznie miał tak powiedzieć bo mu tak kazali oby tak dalej a będzie wszystko wporzadku

Grzybnia
@Reksio

Na hali ze sprężynami jechałem paleciakiem i nie zauważyłem wystajoncej wykładziny i najechałem przednimi kołami wuzka i opona pękła w trzech miejscach. Widział to wszystko kierownik i po cichutku na paluszkach podszedł do mnie i powiedział: jeśli nie masz uprawnień na tego paleciaka to będziesz kleił dziury w oponach super glue.

DonFlotatorre
@Wladek

Na wolnym człowieku nikt niczego nie wymusi - ktoś kto daje się do czegoś zmuszać a zwłaszcza do pracy to niewolnik. Ogarnijcie się niewolnicy żyjecie w cywilizowanym europejskim kraju a nie w starożytnym Imperium Rzymskim.

zdesperowany

ta firma to wielka pomyka ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Boj

Skończcie z tymi maseczkami i tak każdy nosi pod nosem więc po co to

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
KSM

To widze ze na MWG macie super menagera , ale jak nie będzie dobrej atmosfery do pracy to i nie będzie ludzi chętnych do roboty. Dużo osób pracuje tu bo musi maja kredyty, rodziny a takiemu co nie zależy to pójdzie stad w długa. Do HR tez nie warto nic zgłaszać jak masz zamiar pracować bo pogorszysz swoją sytuacje tylko , tam tez ręka rękę myje. Spotkania z prezesem powinny się odbywać co jakiś czas bez obecności managerów liderów to myśle ze dużo by się zmieniło , na MWG słyszałam ze było spotkanie to tylko 4 osoby były a reszta nie poszła ze względu na obecność rządzących MWG menagera itp. Życzę powodzenia wszystkim i miłej pracy

Thorin Dębowa Tarcza

Dziś pracodawca pokazał swoje oblicze. Na Lcorrect jest grupa chłopaków, co lojalnie pracowali przez cały miesiąc za jednego kolegę, co był na L4. 4 brygadówka, po 12 godzin. Nazbierali tych godzin mnóstwo do "chmury". Dziś dowiedzieli się, że tych nadgodzin w chmurze już nie mają, gdyż pracodawca zadziałał wstecz, czyli w związku z rozliczeniem rocznym normy czasu pracy, ułożyli im to tak, że zamiast z grafiku mieć 168h, to im zrobili przykładowo 252h (biorąc np. godziny z innego miesiąca rozliczeniowego).(usunięte przez administratora)

@Thorin Dębowa Tarcza

czyli standardzik w tej firmie a jeszcze są naiwni i myślą że dostaną te niby nadgodziny a tu firma sprowadza na ziemię i pokazuje jaka to porządna i pożądana firma.

adek
@le

ej chłopie, ja czegos nie kumam. skoro w innym miesiącu rozliczeniowym nieprzepracowali 168h tylko mniej to w innym miesiacu muszą przepracować więcej aby się bilans wyrównał. to logiczne. a jeżeli pracownik zatrudniony na pełen etat myśli ze moze pracować w jednym miesiącu 100 godzin a w drugim 200 i te 100 przepracował bez konsekwencji to nie wina pracodawcy tylko pracownika ze nie rozumie podstawowych obowiązków. Już wszyscy zapomnieli jak to było w marcu i każdy srał ze strachu przed utratą pracy. Firma weszła w tarcze aby uratować swój tyłek i przy okazji nasz tyłek drodzy koledzy i koleżanki. Teraz są tego konsekwencje które będą się ciągnąć do marca 2021.

xxxx
@adek

a że Polaka pamięć krótka to nie pamięta ile godzin przepracował 3 miesiące temu. Współczuje zarządzającym, że muszą to w kółko wam tłumaczyć. Dwunastomiesieczny okres rozliczeniowy stał się faktem. Żadne Wasze żale tu na forum go nie skrócą.

WIciu
@adek

Ale głupoty piszesz. Za tamte miesiące, kiedy nie pracowano w pełnym czasie płacono ile? Wobec tego teraz (lub w marcu 2021...) powinny zostać wypłacone wyrównania. Jeśli suma godzin będzie taka sama, jak by wychodziło z 168x12 miesięcy, to wypłata musi być wypłacona w całości. Jeśli było by mniej -proporcjonalnie do tego, ile było przestoju. Tak działa tarcza. Ciekawe jaki będzie sposób żeby to ominąć i wy..ć pracowników..

Thorin Dębowa Tarcza
@adek

Co tu nie kumać. L-Correct jako chyba jednyna ze spółek pracuje w systemie 4brygadowym po 12 h (system przesuwny, 2 x 6-18, 2 x dni wolne, 2 x 18-6, 2 x dni wolne, i tak zapętlone). Dane miesiące, podlegające pod tarczę, mają przepracowane wg normy czasowej, więc ilość godzin była wypracowana. Chodzi o to, że na wyrost zostało to wykonane w ten sposób, że tymi nadgodzinami z "chmury" pokryto już dany czas do wyrobienia wprzód - nie wiem, który miesiąc, ale weźmy marzec 2021, wzięli normę czasu z tego miesiąca, dodali do normy czasu z miesiąca sierpień 2020 i wszystko ok. I teraz co, przyjdzie pracować w marcu 2021, to cały miesiąc będzie widniał jako nadgodziny??? Kto na to pozwoli. Wszystkim ciemnotę wciskają, że jest rozliczeniowy rok od kwietnia do kwietnia. Przecież PIT-y, zusy i pozostałe, trzeba rozliczyć do końca roku kalendarzowego. Będą teraz myki robione, żeby w papierach było poukładane wszystko. Joseph Goebbels powiedział: "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą." i "Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą."

Grzegorz
@xxxx

Chłopie za tamte miesiące wypłacił po 1500 zł to co ja mam jeszcze odrabiać a postojowe się nie należy za 8 lat pracy jak zakład stoi przecież co miesiąc mamy odciągane z wypłaty ma takie właśnie sytuacje a tarcza niech odda co dostał to ja oddam mu to 1500 zł

WIcio
@Thorin Dębowa Tarcza

Praca w ruchu ciągłym Artykuł 138 Kodeksu Pracy reguluje przepisy dotyczące zatrudnienia w systemie pracy w ruchu ciągłym. Praca w ruchu ciągłym określana jest jako taka, która z przyczyn obiektywnych musi być kontynuowana bez przerwy przez 24 godziny codziennie, włącznie z dniami ustawowo wolnymi od pracy. Dotyczy to prac, które ze względu na technologię produkcji nie mogą być wstrzymane, np. praca przy piecu hutniczym. Uzasadnienie stosowania ruchu ciągłego ze względu na technologię jest dopuszczalne jedynie w firmach, w których maszyny muszą pracować nieprzerwanie, np. z powodów technologicznych lub ekonomicznych. Także wprowadzenie systemu czasu pracy w ruchu ciągłym możliwe jest w przypadku, gdy praca nie może być wstrzymana ze względu na konieczność ciągłego zaspokajania potrzeb ludności. W grupie zakładów zaspokajających w sposób ciągły potrzeby ludności mieszczą się te przedsiębiorstwa, których wstrzymanie naraziłoby na szwank interesy określonych społeczności. Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-praca-w-ruchu-ciaglym

Kaziu

Co oznaczają te znaki zapyta os na zielono nad opinią co niektórą

Ktoś
@Kaziu

Jak wstawisz buźkę - obrazek , np.uśmiech to zamiast tego wyskakują znaki zapytania

Hajdawery

Firma poszukuję do pracy głównie osoby młode bez doswiadczenia , zaraz po szkole ,bez wiedzy dotyczącej praw pracownika, przez pierwsze miesiące kariery zapewniają nic nie spodziewającego się pracownikach o jego ogromnym znaczeniu w tej firmie, szczując podwyżka, szkoleniami, uprawnieniami, awansami ,czym popadnie, zasada kija i marchewki ???? i albo dają się wykorzystywać i tkwią w tej farsie rzeźbiąc firme albo firma rozwiązuje stosunek pracy z byle powodu. Aplikuje jeśli planujesz tylko przeczekać w tym cyrku , CV z nazwą tej firmy to wcale niema czym się chwalić

Isks
@Hajdawery

Kiedyś jak się spotkało dawnych znajomych i się pytali gdzie pracujesz to pytali czy byś załatwił robotę bo słyszeli że dobrze płacą dobra firma ogólnie a teraz to mówią w obozie robisz i się śmieją. No i mają rację bo przez postępowanie kadry zarządzającej rozwalają wszystko do konca

Lin
@Hajdawery

Nie polecam tej firmy a to co piszą na forum to prawda

@Isks

tak było jak piszesz o pracy w tej firmie ale za to jak masz wrogów lub poprostu kogoś nie lubisz to możesz im polecić pracę w tej firmie. to też jakiś +.

olalala
@le

ale piszcie dział, bo nie mozna sie zorientować. Firma jest ogromna, ja nie narzekam na mojego lidera i kierownik też spoko (Pozdrowienia dla Daniela), ale chetnie poczytam gdzie sie tak porobiło...

Szarik
@olalala

Na pewno MWG tam coraz gorzej jest

olalala
@Szarik

na MWG 300 praconików a firma pewnie z 2500 ma.... a jak jest na innych obszarach?

Stary
@Szarik

Na MWG to jest coraz gorzej bo z czasem coraz więcej maruderów przychodzi, narzekają że trzeba pracować! Równia pochyła to wykres zainteresowania własną pracą nowych roczników! Kiedyś pracowała tu ELITA (wiem co mówię bo w tym dziale jestem już ponad dekadę), kiedyś pracownik zgasił by widłą światło nie uszkadzając kontaktu! Dziś patrzę na nich i na te wpisy i żal mi ich, duszą się we własnym opakowaniu. Nie cierpią tego co robią ale robią... choć pracy na rynku opór! Hejtują samych siebie bo to oni tworzą MWG! P.S. Praca musi być pasją inaczej (usunięte przez administratora) zbita kiler! Pozdrawiam serdecznie

Hdr

Po co te audyty wracają? Komu to potrzebne

@Hdr

co za pytanie no jak po co żeby ci zabrać premie wiesz ile firma zaoszczedzi w ciagu miesiaca

Pandemia

Czy to prawda że nie zabierają premi za L4 ?

Cukier BIAŁY
@Pandemia

Tak prawda. korzystaj...

Pandemia
@Cukier BIAŁY

Nie potrzebuję kmiocie, mi i tak nie zabierają

Hax

(usunięte przez administratora) Właśnie zostałem zwolniony z prat and witney i chciałem przyjść do Correct lub Com40 ale chyba na stanowisko kierowcy. A propos widzę ten zakład to jeden wielki (usunięte przez administratora) i chlew, bez przerwy brakuje ludzi.

ELo
@Hax

To jest NIEporządany pracodawca dlatego brakuje ludzi:) Dobre czasy tej firmy już dawno minęły.

bors
@Hax

praca na kierowcę czego?. chyba że chcesz prezesa wozić - taki żarcik a co do reszty to całkowicie masz rację lepiej omijać z daleka.

Mateusz93

Witam. Czy to prawda, że hala 15 ma płacone pełne nadgodziny co do miesiąca, natomiast dział sprężyn, pianka i ksm mają odkładane pieniądze wypracowane z nadgodzin na tzw. subkonta, których pracownicy nie mają pewności, czy w ogóle otrzymają?

ola
@Mateusz93

Tak maja

Daroo
@ola

Jak mamy płatne nadgodziny jak niemamy mamy płacone zwykle godziny , a reszta jest odkładana. Pozdrawiam. Pożadna i najlepsza firma.

Ugftfc
@Daroo

To weź sobie z tych odłożonych godzin urlopu dwa dni a po 10 tym jak dostaniesz kopertę napisz nam jak ci zapłacili za dwa dni urlopu z nadgodzin.

Urlop
@Ugftfc

Wziąłem w tym miesiącu dam znać po wypłacie ale z tego co wiem jest bezplatne

;)
@Ugftfc

To nie jest urlop,tylko wolne za nadgodziny-niepłatne. Ludzie wy naprawdę nie znacie kodeksu pracy?!

Marley

Tak wrednych , zakłamanych ludzi jak w tym zakładzie to chyba nie ma nigdzie. Rzygać się chce idąc tam i patrzeć na te wszystkie mordy. Pora szukać innej pracy .

Iga
@Marley

Co Ty piszesz taka miła atmosfera brygadzista super

Grzybnia
@Marley

Patrz na siebie pierw. Spujrz w lustro i krzyknij " jestem największym debilem w zakładzie"!!!

3.2.1 boom

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą, pseudo menadżerem który jak już wcześniej wspominali ludzie nie ma jaj i mści się za to że ktoś się odezwał i powiedział wszystkim prawdę prosto w twarz, a nie po regałach, szantażuje wózkowych że jak nie przyjdą na 12 to im premie pozabiera, jak ktoś jest nie wygodny to albo zwalnia z byle powodu wyssanego z palca, albo przenosi na inne zmiany, kierownik T.P. zrezygnował ze stanowiska niby z powodów osobistych, jasne!?, odezwał się pewnie i cyk na brygadzistę. Dopóki ten człowiek będzie menadżerem to w tej firmie nigdy nie będzie dobrze, a już tym bardziej ma MWG. Jeśli to czytasz chłopie to pamiętaj że karma wraca, może nie od razu ale wróci. Ludzie psychicznie są wykończeni, ale robią bo są zastraszani, przykładem był nie jaki Jurek O. się chłop odezwał i cyk ... dzisiaj już nie pracuje. Porządany pracodawca ? haha ???????? Porządany pracodawca nie szuka ludzi przez firmy zewnętrzne, do porządanego pracodawcy to trudno się dostać do pracy!!!!

Y

I tu masz racje

Kaboom
@3.2.1 boom

I wreszcie ktoś się odważył napisać prawde

Lesiu
@3.2.1 boom

A chciałem złożyć papiery na wózkowego bo dopiero odebrałem UDT ale czytając te wszystkie wypowiedzi i rozmawiając z osobami które tam pracują jednak podziękuję

@Lesiu

gratuluje inteligencji w dokonywaniu trefnych wyborów

Oczywiscie
@Lesiu

I co myślisz że jak pracujesz unas to w ten sposób przestraszysz inny potencjalnych przyszłych pracowników. Jesteś żałosny jak sposób twojego myślenia

Lesiu
@Oczywiscie

Nie pracowałem I nie będę pracował bo prawdy w tym jest dużo co piszą

@Lesiu

Mądra decyzja ja też odchodzę z tego zoo już mam dosyć, a to co ludzie piszą to jest w 100% prawda i tylko prawda.

Daniel

Witam,mam do was pytanie,jak tam na Correct z praca, i finansowo:) chce złożyć papiery Tylko nie wiem Na jaki dział najlepiej:)

@Daniel

praca super finansowo też niewiadomo co z tą kasą robić tak że wal jak w dym a co masz mieć lepiej niż my. Tak serio (usunięte przez administratora)

Szarik
@Daniel

Najlepiej przyjdź na MWG super atmosfera, dużo obietnic, i zarobić można bo wiecznie ludzi niema i szukają chętnych na 12, także serdecznie zapraszam w moje miejsce

lolo

dokładnie jest jak piszesz wybrać to ty możesz rozmiar buta jak będziesz miał dostać żeby nie były za małe lub za duże i to wszystko.

As
@lolo

Dobre szkoda ze jej nie powiedzieli ze moze sama sobie stawke ustalic ha ha

Nowa
@As

to co jej powiedzieli to jedno, a to co zrozumiała to drugie. Sama niedawno byłam na rozmowie i nie miałam problemu z rozumieniem. Fajna ta babka z rekrutacji konkretna.

Artur
@Daniel

Pytaj o miejsce na magazyn pianki - krojenie bloków długich. Dobra praca, stawka jak wszedzie, będziesz zadowolony.

Ludzie jak to jest .pracownicy idą na kwarantanne bo są dodatni A reszta pracuje dalej.a nauczyciel wystarczy jeden i szkole zamykają

Osioł
@1234

Dopóki granice będą otwarte dopóty będzie produkcja choćby wszyscy mieli robić z korono-wirusem. Tu biznes się liczy a nie zdrowie pracownika. Jak granice zamknęli i nie było roboty to niby ktoś z wirusem i sanepid zamknął zakład który już miał podjętą decyzję że wstrzymują produkcję bo nie mogą z kraju wywozic towaru to dwa dni przed wstrzymaniem produkcji przyjechał sanepid i niby wstrzymał produkcję. Teraz wszyscy zdrowi jak robota jest

Kierowca
@Osioł

A co mają granice do tego, skoro dla transportu były cały czas otwarte? Jestem kierowcą, wywożę ten towar od was za granicę i normalnie jeździliśmy cały czas.

pic
@Kierowca

cały czas?

Cukier BIAŁY
@Kierowca

Dla transportu były i będą otwarte. Chodziło chyba o zamknięcie sklepów IKEI jak to było wcześniej.

@1234

Hej czy mistrz z rozładunku nabrał pokory i nosi maseczkę, czyżby ktoś mu zwrucił uwagę, i tak to nic nie zmienia cały czas łazi po całym zakładzie...

Gromada Andrzej

M.N? On był kiedyś brygadzistą a później mistrzem na sprężynach?

nick

ciekawe kiedy wreście tego mistrza z rozładunku wywalą bo to tylko chodzi i ściemnia że coś robi i swoje chore pomysły przedstawia jak on by to widział i jeszcze jego przydupaski na czerwono następni mądrzy. szok.

Pikus
@nick

Juz dawno powinni to zrobić

Ruda

Na której zmianie

Korona

Dziwisz się tu nie ma zmiłuj się zamówienia ważniejsze nawet gdyby linie wysłali do domu na kwarantane to wolne z nadgodzin w pierwszej kolejności później urlop albo bezpłatny to już jest kabaret nie pożądany pracodawca jak to się nazywają A w miejsce braków ludzi ustawiłoby się jeleni po 12h bo zarząd tej firmy nigdy się nie nachapie dlatego przez tych co myślą że firma im kokosy w kwietniu wypłaci za nadgodziny nic w tej firmie się nie zmieni A wy się mocno zdziwicie

...

Masz rację wiadomo że chodzi o kierownika z rozladunku

Józiu

Niech już się nie osmieszają tym pośrednikiem. Za chwilę pośrednik odmówi im współpracy bo nie będzie chciał robić z siebie głupka tak samo jak ta firma co miała robić szkolenia z porządanego pracodawcy dla pracowników i skończyło się na jednym szkoleniu spotkaniu po tym jak pracownicy zaczęli gasic prowadzącego mówiąc mu prawdę o której nie wiedział. Jak to usłyszał to następnego spotkania nie było. Chwytają się brzytwy a twierdzą że tak nie jest to błąd. Brak pokory cały czas dlatego z tego powodu ta firma padnie

Były biurowy

Ciekawe czy prezes i dyrekcja też sobie tnie wypłaty i nagrody...

lew
@Były biurowy

tak tną koszty zamiast buty za 2500 tys kupił te za 2400 .

Były biurowy
@lew

To w takich podłych muszą się męczyć?? Zróbcie zrzutkę i wyrównajcie IM...

Stanisław

Sprzedam opony do Ursusa C-360, tanio, w dobrym stanie, 90 procent bieznika, a także rozrzutnik do (usunięte przez administratora) Czarna Bialostocka, wałki typu lapy zapraszam do kontaktu

Rolnik z ociaza
@Stanisław

Masz jeszcze ten rozrzutnik obornika ? Za ile sprzedasz ?

@Rolnik z ociaza

3 tys i bierz dziada bo mi tylko miejsce zajmuje na podwyrku

Stanisław

Rozrzutnik do gnoojuu już sprzedany, mam jeszcze wiejnie do zboża przerobiona na silnik od pralki franii i opony do Ursusa

Ciekawy

A co z tematem podwyżek na magazynie, temat byl rzucony dla podpuchy?

Endriu
@Ciekawy

Jasne że tak podwyżki obiecane przez menagera bo już nie mają pomysłu jak ludzi ściągnąć na 12h, ci co umia liczyć to nie chodzą, jedynie (usunięte przez administratora) i obcokrajowcy się zgadzają

@Ciekawy

Z tego co mi wiadomo to w tej firmie jedyne podwyżki jakie dają to podwyżki norm

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.