Opinie o INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. w Warszawa

INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z ponad 15 letnim doświadczeniem w sprzedaży i doradztwie w zakresie rozwiązań z rynku ubezpieczeń, finansów osobistych oraz planów emerytalnych.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. w Warszawa

Witam. Sądowy nakaz zapłaty nic nie dał, komornik chyba nie żyje bo się nie odzywa. Czy próbował już ktoś skargę pauliańską?Ma to sens? W sumie"hrabia"Sowiński nie jest z domu dziecka.

Marekjur
@Piotr

Tutaj też wszystko zamarło. Czzyżby wszyscy odpuścili, czy gdzieś się przenieśli. Czy ktoś wie co się dzieje w prokuraturze?

Gregor

Jak się pracuje? Warto aplikować?

ja też nie otrzymałem zwrotu pieniędzy ,które miały być zwrócone do 05.10.2017.pozdrawiam,dziegiel1955@wp.pl

wiesiek40

Witam:Sprawę oszukanych przez Investo prowadzi Prokuratura Regionalna w Warszawie.P.J.J.Sławinski pracuje w United Kingdom,zarabia aby uregulować swoje długi,tak więc cieszmy się!Drugi pan,Grelka był nieuchwytny przez długi czas,ale w końcu udało się go przesłuchać.Prokuratura chce ruszyć sprawę w I kwartale tego roku.Mocodawcy tych dwu panów i pewnie pomysłodawcy wszystkich manipulacji naszymi pieniędzmi mieszczą się na wyspach Kanaryjskich.W swoim czasie p.Grelka był jakoś powiązany z Getin bankiem,tyle mogę podać informacji,słabe nadzieje na odzyskanie czegokolwiek,ale może chociaż ci dwaj więcej nie nabiorą kolejnych naiwnych.

Jan
@wiesiek40

Bardzo proszę o podanie dokładnych danych odnośnie Prokuratury

Tadeusz
@wiesiek40

Czy ktoś może wskazać kancelarie prawną , która zajmuję się tą sprawą?

w-peryt
@Jan

każda kancelaria ,adwokat,"detektyw" i pozostali specjaliści zajmą się chętnie sprawą-za odpowiednią kasę i bez żadnych gwarancji skuteczności.Panowie i panie z Investo nie mają żadnych majątków,a raczej komornicy nie mogą takich majątków znależć.

Marekjur
@wiesiek40

Na stan mojej wiedzy, osoba przeciw której toczy się postępowanie nie ma prawa opuszczać kraju. Czyli co ? Przeciw Sławińskiemu nic się nie toczy? A co z informacją z prokuratury o toczącym się śledztwie? A przy okazji, czemu zlikwidowano stronę, na której od paru lat toczyła się wymiana informacji. Czyżby to był ruch w celu zamknięcia buziek?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zzz

?????

joseph88

Witam Zwracam się z zapytaniem dot. zmożliwości zwtoru przez Investo długu z tytułu przeprowadzonej w dniu 27.04.2016r. Umowy Cesji Wirzytelności. Zgodnie z paragrafem 3 i punktem 2 Dłużnik,czyli Investo Fund Management (Cesjonariusz) , zobowiązał się uregulować należności do dnia 5.10.2017r. Oczywiście pieniądze nie wpłynęły. Nadmieniam, że wierzytelności wynikają z z tytułu wcześniejszego zakupu obligacji imiennych serii: B-ZM, EZ-H3 oraz L-ZM. Proszę o pomoc w tym temacie.

Jan
@joseph88

Ja również zostałem oszukany proszę o kontakt ;szeniem@interia.pl

@joseph88

Raczej nie odzyskasz. Dziwie sie, ze nadal oszukuja ludzi. Moje wpisy ponizej, nick hermit.

zokla
@joseph88

Jestem niemal w identycznej sytuacji, też termin spłaty wieżytelności upłynął 05.10.2017r. Szukam pomocy, jestem zainteresowany wspólnym działaniem, mój namiar zokl@op.pl

Michal
@joseph88

Jestem w tej samej sytuacji. Sprawę zgłosiłem do prokuratury w lipcu zeszłego roku. Od tamtej pory nie mam żadnej informacji. Zgłaszajcie się do prokuratury w tej sprawie.

oldman
@joseph88

Moja sytuacja jest analogiczna, z tym, że zanim minął termin spłaty należności zostałem wezwany przez policję i przesłuchiwany w tej sprawie, chociaż ja nie składałem żadnych zażaleń na firmę ani do prokuratury, ani na policję. Z tego wynika, że policja / prokuratura ma ich dokumentację. Zwrotka do mojego pisma do Investo została podpisana przez przedstawiciela kancelarii adwokackiej, czyli z tego wynika, że nasze pieniądze wydają na adwokatów, którzy mają ratować im tyłki. Nie uruchamiałem weksli, bo skoro podobno nikt nie otrzymał zwrotu pieniędzy to po co popadać w dalsze koszty.

Gustaw

INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. to (usunięte przez administratora) , jeżeli będziesz miał kontakt z tą firmą to natychmiast go zerwij . Mamią ludzi obligacjami bez pokrycia. Wpłacisz pieniądze zapłacą Ci odsetki a kapitału głównego już Ci nie zwrócą motywując to różnego rodzaju problemami. Jak najdale od kaciarzy.Pozdrawiam

pomoc

Witam, Jeżeli ktoś nie potrafi odzyskać pieniędzy z inwestycji w tę firmę proszę o kontakt mailowy. obligacje.pomoc@gmail.com Jest to kolejna firma, nad którą skupiamy swoją uwagę. Pomogliśmy już wielu osobom odzyskać swój kapitał.

mas
@pomoc

jestem poszkodowanym "naciągniętym" w lipnym funduszu INVESTO Prime Opportunities FIZ

zokla@op.pl
@pomoc

Witam, zainwestowałem za pośrednictwem kancelari INVESTO znaczną sumę pieniędzy z terminem wzwrotu do 05.10.2017r. Pieniędzy oczywiście nie dostałem i sądząc z obiegowych opinii najprawdopodobniej już ich nie dostanę (wolałbym się mylić) Niemniej jednak chciałbym nawiązać z kimś kontak w celu pomocy w ich odzyskaniu lub też zapobieżeniu dalszym niecnym działaniom INVESTO

pomocobligacje.pl

Witam, jeżeli czujesz się oszukany przez firmę, której obligację nabyłeś/aś bo obiecywali wysoki zysk ale do drodze coś poszło nie tak i nie zwrócili kapitału lub odsetek napisz do Nas. wsparcie@pomocobligacje.pl Pomożemy odzyskać Twój kapitał i odsetki.

1TF
@pomocobligacje.pl

Również posiadam obligacje i weksle Investo

joshep

Prosiłbym o kontakt osoby które mają cały czas udziały w funduszu INVESTO Prime Opportunities FIZ AN i nie sprzedały ich jeszcze. Nie zostało nas zapewne wielu dlatego też chcialbym żebyśmy wspólnie ustalili ewentualny plan działań w tym temacie, tym bardziej że szasne na odzyskanie jakichś pieniędzy w tym przypadku są. Prosiłbym osob które posiadają jeszcze udziały we wskazanm wyżej funduszu o kontakt mailowy na joshep@o2.pl

@joshep

Mam tylko weksle. Przedstawiane przez Investo adresy są martwe. Nikt tam nie odbiera korespondencji. Czy ma Pan jakąś wiedzę gdzie imć Sławiński funkcjonuje i odbiera listy? Mój adres marekjur0@vp.pl

beata
@joshep

Witam - również posiadam te obligacje Prosze o kontakt w tej sprawie . porozmawiamy telefonicznie .Prosze do mnie napisać na e;maila hlapcio@wp.pl

krystian
@beata

witam ja też posiadam posiatam te certyfikaty inwestycyjne ,proszę o kontakt z osobami zinteresowanymi w tej sprawie .krystiam1@vp.pl

hlapcio@wp.pl

Witam - widzę ,że ja również mam problem z ta kancelarią gdyż od stycznia 2017 czekam na zwrot włożonych środków ,Proszę o kontakt ze mną osób z południa Polski ,którzy robią cos w kierunku odzyskania pieniędzy .Większa siła więcej może .proszę o kontakt hlapcio@wp.pl

@hlapcio@wp.pl

Wygląda na to, że sprawa utknęła. Firmą zarządzają zawodowi oszuści. Sprawę skierowałem do sądu, do policji, która przekazała dalej do prokuratury warszawskiej. To się ciągnie od ponad 2 lat, od jesieni 2014. Sprawa w sądzie wygrana, ale komornik zaprzestał działalności po tym jak stwierdził, że nie ma z czego egzekwować. Musiałem opłacić sąd i komornika, to dodatkowa strata. Policja jest bezradna. Od czasu do czasu dostaję powiadomienia od prezesa firmy Stawińskiego pełne oburzenia na to, że tak źle się niedobrzy ludzie wypowiadają o nim i jego firmie. Ot, życie. W Polsce.

@hermit

Czy na pewno chodzi o 2014 rok , pytam bo jeśli tak to jest bardzo ciekawa wiadomość , mógłby Pan napisać coś więcej w tej sprawie? Czy to były również obligację? Zastanawiam się czy ten Sławiński wykupił jakiekolwiek obligacje które emitowało Investo bo zaczynam mieć podejrzenia że nie. Aktualnie liczę tylko na to że prokuratura w końcu postawi tym ludziom zarzuty a sąd wymierzy karę pozbawienia wolności na kilka lat. Myślę że to jest przynajmniej namiastka sprawiedliwości której powinniśmy oczekiwać bo na odzyskanie pieniędzy od tych ludzi nie ma raczej szans, choć muszę przyznać że będę trzymał te długi na "prezesie" Jacku ile się tylko da i spokoju nie zazna przynajmniej dopóki będzie w Polsce - spieprzę mu życie tak samo jak on (usunięte przez administratora) je mnie. ps. nie zapominam też o innych moich ulubieńcach z Investo to jest Krzysztof Grelka i Sylawia Garbowska :)

@joshep

Witam, Tak, to był lipiec 2014. Wydzwaniał od nich do mnie niejaki Adrian Wieczorek, podejrzewam, że oni mieli jakiś dostęp do danych osób, które uzyskały dostęp do większej gotówki (biura notarialne, sądy ksiąg wieczystych, geodeci....) bo telefony zaczęły zaraz po tym jak sprzedałem nieruchomość. Gdy przyszedł termin wykupu wierzytelności, zaczęli kręcić, namawiać do następnych inwestycji, obiecywać... Chyba się dobrze w tym pogubili. Potem okazało się, że w/w AW już tam nie pracuje, dzwonił do mnie od nich inny Adrian, chyba sobie upodobali to imię. W tym samym 2014r zgłosiłem sprawę na policję, byłem kilkakrotnie przesłuchiwany, potem przejęła to prokuratura z W-wy. Weksla jeszcze nie uruchamiałem, Sławiński nigdzie nie podał swojego adresu, a to jest konieczne. Zna Pan jego adres zamieszkania, albo do korespondencji? Mam nadzieję, że pomogłem? Pozdrawiam.

@joshep

CD. Tak, to były obligacje. Wieczorek tłumaczył, że inwestują w rynek zadłużeń i dzielą się po 50% z inwestorami. Miało to wtedy być ok 8,5% w stosunku rocznym dla inwestora. Potem proponował mi zakup udziału w jakimś pensjonacie w Zakopanem, ale już w to nie wszedłem. Pozdr.

her

Z tego co mi wiadomo nikt nie odzyskał i raczej nie odzyska. Sprawę skierowałem do sądu, policja prowadzi dochodzenie od niemal dwóch lat, prokuratura warszawska także, a oni wciąż naciągają ludzi. Sprawę oczywiście wygrałem, ale komornik nie ma z czego ściągać, przysłał mi pismo że firma nic nie posiada i tyle.

janka

Tam się nic nie rozwija!!! Naciagneli ludzi na obigacje w grube miliony, a teraz nie płacą. Firma widmio. Wirtualne biuro do przyjmowania korespondencji.

@janka

Dla klientów to jest oczywiście masakra bo ich pieniądze wyparowały. no ale może dla pracowników jest ok bo ktoś tam jednak pracuje mimo tego że wiemy że firma nie jest uczciwa (delikatnie mówiąc). Coś jednak chyba z tego muszą mieć ci pracownicy skoro chcą wysłuchiwać tego co im mówi kilkaset osób pozbawionych swoich oszczędności. Gdyby nie to że to że ta firma to w tym momencie tylko parawan do łudzenia klientów że coś może z tego będzie to już dawno "zarząd" złożyłby wniosek o upadłość. Ale teraz się już tak łatwo tego nie da przeprowadzić bo prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo a zaraz na pewno dołączą się inne organy ścigania. Ciekawe tylko jak długo uda się ludziom z tej firmy utrzymywać fikcję żeby "poczekać jeszcze trochę a wszystko będzie dobrze".

Mirek
@joshep

Pytanie do Joshepa.Jestem poszkodowanym przez firme "INVESTO".Czy odzyskales pieniadze z obligacji lub wiadomo Ci czy ktos je odzyskal? Bylbym wdzieczny za odpowiedz! Pozdrawiam Mirek

@Mirek

Mirek, niestety nie, nie odzyskałem. Nie znam też nikogo kto by odzyskał te pieniądze. Niestety na chwilę obecną temat utknął w martwym punkcie. Jedyna opcja to zgłoszenie do prokuratury jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i uruchomienie weksla dla formalności bo kiedyś i tak trzeba to zrobić. Nie wiem jaki jest Twój zakres wiedzy na temat "problemu" Investo ale chętnie podzielę się informacjami i odpowiem na pytania. Napisz do mnie na joshep@o2.pl to wymienimy się telefonami i porozmawiamy.

@Mirek

Nie wiem czy pierwszą informacje dodałem jako odpowiedź na Twojego posta czy nie, więc napiszę jeszcze raz żebyś dostał powiadomienia z gowork. Nie odzyskałem niestety pieniędzy za obligacje i nie znam nikogo kto by je odzyskał. Temat niestety jest na chwilę obecną zawieszony i większość poszkodowanych zapewne oczekuje na wynik śledztwa prowadzonego prze prokuraturę w tej sprawie. To co na chwilę obecną można najrozsądniej zrobić to zgłosić temat do prokuratury jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i uruchomić weksel bo to i tak trzeba zrobić ale po uruchomieniu weksla nie ma niestety za bardzo z czego tych pieniędzy odzyskać. Nie wiem jaki jest Twój stan wiedzy na temat "problemu" Investo ale jeśli chcesz to chętnie się podzielę informacjami jakie mamy i odpowiem na pytania. Napisz do mnie na joshep@o2.pl to wymienimy się kontaktem telefonicznym. pozdrawiam joshep

Wierzyciel

szkoda że podstawą rozwoju jest brak regulowania swojego zadłużenia z tytułu emisji obligacji..

Zostaw merytoryczną opinię o INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o.?

INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Nowogrodzka 50 lok. 515
    00-695 Warszawa

INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o.