Opinie o Curulis Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Curulis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Curulis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curulis Sp. z o.o. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy na stanowisku Designer. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Designer. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Curulis Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

@Karolina Nowy wpis

Cześć! Mamy benefity: - prywatną opiekę medyczną - kartę multisport - jeśli decydujesz się na współpracę b2b to oferujemy bezpłatną księgowość i doradztwo podatkowe - szkolenia i kursy

Ilona Nowy wpis

Miałam okazję pracować przez krótki okres w dziale sprzedaży i moja opinia o firmie jest pozytywna :) Wyróżnić mogę na pewno: 1. Bardzo profesjonalny i przyjazny zespół. 2. Duże pole do rozwoju. Szkolenia, podcasty, książki, platforma ze szkoleniami online, konferencje i co tylko dusza zapragnie. Nie ma mowy o stagnacji (w nawiązaniu do komentarza niżej, że można utknąć, bo to "niszowa branża". Umiejętności jakich możecie się tu nauczyć są przydatne później w każdej branży :) 3. Mateusza jako leadera sprzedaży. W tym wypadku leader to nie tylko ładne słowo przy stanowisku ale wiedza, wsparcie i ciągłe doskonalenie. 4. Organizację w firmie. Odnosi się wrażenie, że wszystko jest zaplanowane i według tego planu realizowane. Nie trzeba na nic czekać, przypominać się, komunikacja jest jasna. Jeśli interesujecie się sprzedażą to tutaj jest duże pole do popisu :)

Czy w firmie Curulis Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Mateusz Nowy wpis

Tak, jak najbardziej. Każdy pracownik ma za zadanie wziąć udział przynajmniej raz na 6 miesięcy w szkoleniu lub konferencji.

Radek

Słuchajcie przecież firma nie miałaby takich dobrych notować jako pracodawca gdyby ludzie nie byli zadowoleni!

Igor

Firma bardzo dobrze oceniana na Facebooku do tego to bardzo dobry pracodawca, polecam.

PNAJ

Pracowałem przez prawie dwa lata na stanowisku programisty. Produkt, który rozwijaliśmy bardzo ciekawy i wymagający. Na stanowisku duża swoboda w podejmowaniu decyzji, ale i odpowiedzialność. Bardzo dobra atmosfera i kontakt z ludźmi.

Na stronie firmy Curulis są niestety ogłoszenia o pracę z roku 2017, dlatego chciałbym spytać, czy może firma potrzebuje aktualnie osób do pracy? Zastanawiam się, czy zakładka "Kariera" nie jest aktualizowana na bieżąco, czy po prostu faktycznie aktualnie firma nie szuka pracowników. Będę wdzięczna za odpowiedź na to pytanie.

@Mateusz brzmi bardzo profesjonalnie. I jak zakończyła się Twoja rekrutacja? Udało Ci się zostać zatrudnionym w Curulis Sp. z o.o.? @Cristopher a jak wygląda to w Twoim przypadku? Czy Twoja rozmowa wyglądała podobnie?

x

Byłem przez wakacje na stażu w IT. Fajna atmosfera i jest się czego i od kogo uczyć

Cristopher
@x

Hej. Właśnie wybieram się na rozmowę rekrutacyjną do tej firmy na stażystę/juniora .NET. Mógłbyś może nieco zdradzić jak wyglądała rozmowa i sam staż?

Mateusz
@Cristopher

Pewnie już po czasie ale podziele się. Pewnie na każde stanowisko inaczej ale ja musiałem określić które rzeczy z listy znam od 1 do 10 (na pewno były technologie jak WPF, WCF, ASP.NET ale też narzędzia - TFS i podobne). Do tego test merytoryczny. Jak gdzieś oznaczyłem od 5+ to dłuższa rozmowa dlaczego, jak pracowałem z tą technologią i tak do samych konkretów. Przed rozmową był oceniany kod i na jego podstawie też trochę pytań. Dużo o technologii docelowej. Bardzo merytoryczne osoby.

Bardzo ciekawa rozmowa, wymagająca. Nie udało się ale oddzwonili z podaniem przyczyn.

Niszowa branża - kilka firm w Polsce, a w umowie zakaz konkurencji, więc praca bez żadnej przyszłości. Jeśli chodzi o atmosferę to zależy od człowieka. Relacje z pracownikami na plus, z kierownictwem już gorzej - lepiej uważać. Przygotować się na nadgodziny.

;O

Mocno niszowy obszar działania, więc dla młodej osoby może to być miejsce, w którym się po prostu utknie i straci czas. Samo miejsce pracy i ludzi należy ocenić pozytywnie.

Ciekawski

Czy może ktoś, coś powiedzieć o tej malej firmie? Słyszałem, że atmosfera w pracy jest dość cieżka?

Zostaw merytoryczną opinię o Curulis Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Curulis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Curulis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Curulis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Curulis Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Curulis Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 32 ocen.

Curulis Sp. z o.o.