Opinie o Souter Holdings Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Souter Holdings Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Souter Holdings Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Souter Holdings Poland Sp. z o.o. w Warszawa

yeti

Jako pracownik danych statystycznych będziesz liczył pasażerów u konkurencji. O umowie o pracę to zapomnij. W PB zwalniają ludzi, wypłatę w tym miesiącu podzielili na dwie części, nagrody rocznej mimo wcześniejszych zapowiedzi nie wypłacił. Więc jako pracodawca polskibus.com jest mało stabilny tym bardziej że liczba pasażerów drastycznie spadła.

były

A na jakie stanowisko kolego?

buk

Tak, zaczeli od zwolnień w Olsztynie. Słowo "rozwijać" w tej firmie nie istnieje.

bury

Praca w Polskim Busie? Większość kierowców jak tylko ogarnie inna pracę wypisuje się z tej zakłamanej dziury. Traktowanie pracowników jest na poziomie niewolnictwa. Bezulski potrafi złote góry obiecać by tylko zyskać parę dni lub tygodni spokoju. Aż do czasu gdy wyjdzie na jaw że to co obiecał jest kłamstwem. Przekupuje ludzi z biedniejszych regionów a oni jak głupcy idą w ciemną za nim i wielbią go niczym świętą figurkę. Dzięki takim ludziom firmie nie ma jedności by walczyć o minimum. Ciekawe jaką będą mieć minę jak dowiedzą się o cofnięciu zgody na wypłacenie premi rocznej. Która była wielokrotnie obiecana. Niestety firma Polski Bus Sp z o.o. jest tak zarządzana że od paru miesięcy pikuje i to ostro. Czekamy jak pensja będzie wypłacana na raty. Dziękujemy Panie Bezulski.

Czy po rozmowie w Souter Holdings Poland Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
kargul

Firma PB jest nastawiona na zarabianie pieniędzy. Zatrudnia na stanowiska za minimalną stawkę. Personel 1500 zł, obsługa klienta 1800 zł kierowca 2 300 zł to są kwoty netto. I niech Bezulski nie pieprzy o nagrodach dla firmy bo to jest mocno naciągane. Firma cierpi na brak kadry największe braki to kierowcy, skutek wstrzymane urlopy od 6 mce. Tylko patrzećk jak PIP zainteresuje się i po sypia się kary. Zarządzanie firmą jest masakryczne. Najlepiej to widać po ostatnich zmianach systemu sprzedaży. Porażka po całej długości i tak jest w każdym dziale PB.

liv

Ktoś wczesniej pisał, że personel pokładowy zarabia 1500. Az nie chce mi się wierzyc, że tak słabo w tej firmie. Kolejna sprawa to święta. Więcej przejazdów itd. Zatrudniają jako personel czy do obsługi klienta a co będzie jak fala - swiatecznych/noworocznych przejazdów minie? pozwalniaja...?

pico

Panowie, jezeli liczycie na socjal w polski busie to mam dla was informacje. Souter od nowego roku zlikwidowal wczasy pod gruszą oraz nagrodę co roczną, obniżył dofinasowanie benefitu a osoby posiadajace dzieci dodatkowo 1000 zł mniej. Zostaja bilety za zlotówkę. Dziekujemy panie Souter. Miłego dnia.

To znaczy co dają? Czytałem na forum że socjalne jest do kitu a mają też zlikwidować dodatek do urlopu. Więc jeśli to się potwierdzi to jest to żenada. Ogólnie dużo negatywnych opini w sieci jako pracodawca. Widocznie zarząd ma w (usunięte przez administratora) pracownika i wyciska ma maksa za podstawę. Chyba poszukam jeszcze innych ogłoszeń. Zobaczę jak zadzwonią to się przejdę i będę miał swój obraz tego co tam się dzieje. Pogadam z kierowcami może będą tak mili.

vaider

To znaczy co oferują? Konkrety. Umowa po 3 mce pracy, dostajesz na 1 rok, szkolenia fikcja, żadnych szkoleń poza bhp, 'darmowe' bilety za za które trzeba zapłacić. Dodatkowo gratis delegacje za 30 zł dziennie na 2 tygodnie, atmosfera pracy z rodem piekła, 250 h miesięcznie za 2700. Grafiki 1 dzien przed rozpoczynajacym sie mce. To wszystko w standardzie od pana Soutera. Jak ktoś chciałby zweryfikować to zapraszamy co czwartek jest na plochocinskiej w warszawie rekrutacja. Jakoś nie widać tłumów chętnych do pracy a i teraźniejsza zaloga się kurczy.

polek

Przestrzegam wszystkich potencjalnych kierowców którzy chcą zatrudnić się w Polski Bus.com. W firmie jest totalny bałagan. Brak grafików, brak możliwości zapoznania się z nowymi trasami. Praca powyżej 200 h za 2,5 tys., bardzo niekorzystne zmiany. Na negatywne opinie Polski Bus.com sobie za pracował ignorując siłę napędową firmy czyli kierowców. Firma ma poważny kłopot z zatrudnieniem kierowców, bilans jest ujemny tzn więcej odchodzi niż przyjmują. A jak już są nowi to totalna porażka, w każdym razie na pewno nie poprawiają wizerunku firmy. Mam nadzieje że czyta to ktoś z biura i zastanowi się nad przyczyną negatywnych opini.

gutek

Szkolenia! Nie żartuj sobie. Szkolenia w PB jeżeli już są to przeprowadzają je sami pracownicy PB. Zero profesjonalizmu, tyle by tylko mieć pretekst do podpisu że odbyło się szkolenie. Np. szkolenie z bezpiecznej jazdy przeprowadza panienka (pewnie jeszcze studiuje) od bhp:) Jeżeli tak mają wyglądać szkolenia w firmie transportowej to życzę powodzenia bo by przekazać wiedzę też trzeba potrafić, a przede wszystkim ją mieć. A tak na marginesie to największą motywacją dla pracownika jest pieniądz. Jeżeli kierowca w PB zarabia 2800 brutto to jest to zdecydowanie za mało. Oczywiście kulturę osobistą i ogarnięcia tematów podbramkowych pracownik dorzuca od siebie gratis. Bo pracodawca podchodzi do tego tematu bardzo przedmiotowo "ciesz się że pracujesz w PB " . Firma się rozwija tylko zapomnieli o tym że nie maja dostatecznej ilości kierowców. Ale przecież można wstrzymać urlopy lub poszukać pracownika by przyszedł z wolnego. Niestety od strony pracowników PB jest mało atrakcyjnym pracodawcą bezwzglęu na stanowisko. Bo i z biura też ludzie rezygnują. A co do bezpieczeństwa to jak kierowcy przestaną dorabiać na wolnym to na pewno się poprawi a i dodatkowo bardziej będzie mu zależało by nie stracić jej. Problem w tym że model biznesowy PB jest taki by jak najmniej dać a jak najwięcej wyciągnąć. To tyle w temacie.

bani

Polski Bus schodzi na psy. Kasuje catering na liniach a tam gdzie jest konkurencja to go ograniczają. W najbliższych mce zostaną wprowadzone duże zmiany co kierowcą się nie spodoba i zaczną masowo odchodzić. Afery są zamiatane pod dywan, wszędzie szukają oszczędności kosztem wypoczynku kierowcy, dobrze by było by ITD posprawdzala czasy kierowców, bo pauza w aucie to już norma. Odradzam prace w PB, ja już się rozstałem. Za 2,5 tys to można znaleźć inna pracę gdzie nie będzie człowiek pomiatany.

gifi

@kasika, nie sposób się zgodzić z Tobą iż umowa o pracę to wielka zaleta. Zarobki na tym poziomie to jest bliżej do minimum niż do tego żeby można było powiedzieć że jest nie źle. Tym bardziej że praca nie polega na podróżowaniu po kraju. Obowiązków jest co nie miara a i na pewno wszystkiego nie powiedzieli. Wiele dziewczyn bardzo by chciało tam pracować ale jak podsmują to wolą iść za bar i zarobić większą kasę. Wspominałaś o przejazdach promocyjnych. Pudło. Żadna rewelacja, bodajże 4 przejazdy w ciągu roku za które trzeba zapłacić cenę 2+1 zł. Tak się składa że jechałam już parę krotnie za ta kwotę a nie jestem pracownikiem PB. Wystarczy zaplanować wcześniej podróż. Zależało mi na tej pracy ale po spotkaniu emocje opadły.

Kris
@gifi

1500 to dobry zarobek ? , co za debil to napisał

gifi

Byłam na rozmowie na stanowisko personel pokładowy, niestety straciłam tylko cały dzień. Trzy panienki mało produktywnie próbowały przekonać iż warto narażać swoje życie za 1 500 zł. Szkoda czasu.

pik

Nie tylko logistyka kuleje. Zarobki również, wynagrodzenie za 200 godzin pracy mają być wyższe niż 2500 zł. Polski Bus jest kiepskim pracodawcą. Kierowcy, personel pokładowy czyli ci co mają do czynienia bezpośrednio z pasażerem powinni mieć większą motywację niż te 2 tys.

endloch
@pik

I to wszystko firma robi w imię dbania o rozwój i zadowolenie finansowe pracownika.

kurch

Tak, śmiało można składać swoje CV. Etaty są odblokowane, co prawda nie z powodu rozwoju firmy tylko ludzie rezygnują z pracy i to ci co pracują miesiąc i ci ze dłuższym stażem. No coment.

ola

Promocje i ceny biletów z czegoś wynikają.. Jak już ktoś to napisał, wyzysk maksymalny.. jedna osobą robi za cztery.

żabka

mają kiepską logistykę. Kierowca z krakowa jedzie dzień wcześniej do wrocławia tam śpi. Rano robi kurs do Krakowa i odstawia autobus na bazę we wrocławiu. Po czym wraca 270 km do domu. czasem po 5 godzinach snu jedzie znowu w trase.

stary

Polskibus.com jako pracodawca to porażka. Mobing na każdym kroku. Jako kierowca stres jest non stop, czepiają się wszystkiego, nie ważne jakbyś się starał i takt coś znajdą. Zarobki makabryczne, w komunikacji mają dużo lepiej, dodatkowo mają dodatki a w PB nic. Socjalne to jest porażka. Idzie wiosna tylko w tym mce zwolnili się 5 osób, przezimowali i jak najszybciej chcą zapomnieć o tej firmie. Bezulskiemu konkurencja siedzi na ogonie i nie spodziewamy się poprawy a wręcz przeciwnie. Jestem bardzo zawiedziony ta firmą.

PolskiBus.com

Dziękujemy za zaciekawienie się Polskim Busem jako potencjalnym pracodawcą. Osoby zainteresowane współpracą z nami, zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem pracodawcy znajdującym się na stronie: http://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce/souter-holdings-poland-sp.-z-o.o.,20088675/poznaj-nas,4926 Aplikacje prosimy składać poprzez formularze zgłoszeniowe znajdujące się w zakładce pt. „Dołącz do naszego zespołu” W przypadku rozpoczęcia procesu rekrutacji dotyczącego danego stanowiska skontaktujemy się z kandydatami, o profilu zawodowym zbliżonym do stanowiska. Zespół Rekrutacyjny, PolskiBus.com

Zostaw merytoryczną opinię o Souter Holdings Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Souter Holdings Poland Sp. z o.o.

Souter Holdings Poland Sp. z o.o.