Opinie o Interpromex w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Interpromex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Interpromex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interpromex w Będzin

A

Panowanie puki jest taka władza w mieście nic się nie zmieni twej firmie

Ziobro

Oj smierdzi prokuratorem w tej firmie

v

nie będą mieć ludzi to zobaczysz jak im wszystko stanie kto im będzie robił chyba mrówki

v

oni tak dużych robót drogowych nie prowadzą mają takie małe roboty drogowe łatanie ulic po zimie i zamiatanie wywóz śmieci te (usunięte przez administratora) się zajmują

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Interpromex spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy STAJENNY (m / k) (117)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Pl

Firma bez perspektyw gdyby nie urząd nie było by jej na rynku pracy. Każdy przetarg przegrany

Firma. Lajkonik

w.w.w.w

Jakie miasto taka firma

X

ja po cichu naślę inspekcje pracy firma nie ma żadnych przepisów BHP trzeba będzie to zgłosić do PIP co tam wyczyniają z pracownikami

X

stamtąd powinni się wszyscy zwolnić żeby to zdechło na dobre a nie za kocią wypłatę im tam pracować

X

interepromex to jest totalne (usunięte przez administratora) a nie firma tam będziesz psie odchody gołymi rękami wyciągać to się dowiesz co to za stuknięta firma ja tam pracy nikomu nie polecam bo jest dziadostwo donosicieli z rodzinki nie brakuje żadnych nie ma przepisów BHP w śmieciach grzebać bez rękawiczek do tego zakładu tylko dobra kontrola państwowa inspekcja pracy zapraszam na ulicę paryską 11

X

inni by mnie do pracy przyjęli choć na okres próbny a ona nic wcale woli nie przyjąć ona jest podupiona baba był by inny lepszy kierownik to by mnie przyjął do pracy co zrobisz jak tam chorzy ludzie za stołkiem siedzą w interpromex ludzie tam pracują i narzekają że dziadostwo a nie praca

i

dlaczego mnie (usunięte przez administratora) nie chcę przyjąć do pracy z czego będę żył dalej mało że w tym głupim kraju nie ma zasiłków nic to jeszcze mi nie chcę dać pracy ta wariatka jedna

i

ja chcę prace za ładowacza ma prace i ta (usunięte przez administratora) mnie nie chcę zatrudnić ale (usunięte przez administratora) kobieta razem z tym kadrowcem to jest głupia firma inter (usunięte przez administratora) pl dobrze traktują ludzi z rodzinki a obcymi pomiatają jak śmieciami znajomki donoszą i dostają premię

Smakosz

Za to spanie w krzakach to nawet 7zl brutto jest za duzo. Ludzie to patologia jest, nagrywajcie i na strone bedzina wysylajcie.

Zadowolony

Co tam słychać w Interpromyku(interpromexie),kierowniczka zmienila podejscie do pracowników juz ich nie straszy zwolnieniami?a jak tam (usunięte przez administratora)dalej bez kutury i szacunku traktuje pracowników?a jak tam wspolpracownicy nadal donoszą na kolegów rano u Kierowniczki,a moze juz Wam pensje podniesli do 13,70 brutto/godz pracy czy nadal robicie za 7lub8zł/godz i niewiecie co nalezy zrobić?musicie wiedziec ze juz obowiazuje 13,70/godz i należało by sie upomnieć o swoje,bo robiac za mniej jest niezgodne z prawem.

Pl

Widocznie za dużo przesiadujesz w jej gabinecie i malo widziałeś jedyne fajne co Ona ma to plecy jak wychodzi do domu...

Az

A ja napisze tak robimy po 8godz.( powiedzmy)mamy urlopy kiedy chcemy,bony zywnosciowe przez 5 mies .13 pesje,renumerate,dodatek na swieta bozego narodzenia i wielkanocne i wczasy pod grusza ,tak to wyglada.Oczywiscie mozna zarobic wiecej w prawie kazdej firmie tylko co to za zarobek gdzie zeby zarobic wiecej trzeba tyrac min 10 h codziennie i wszystkie soboty. Wiec (usunięte przez administratora)..ie ze wam taka bida.

Interpromex

Co tam slychac w firmie cud interpromyku ?(interpromexie)

Pl

Oni pracują 4 godziny resztę stoją przed lipówkom albo krzaki zero wydajności i tak za dużo zarabiają lenie

@Pl

Stojom też na Grodzcu na konopnickiej codziennie od 10 stajom i spiom kolo działek do 12 i potem jadom lenie śmierdzące,piszcie ludzie gdzie jeszcze stojom te lenie z interpromexa.

@Pl

Stoją tez na Lagiszy kolo elektrowni na parkingu codziennie rano i chodzą do sklepu i chleją ,potem robią na kacu i nie chce im się robić (usunięte przez administratora) smieciowa,a wszedzie brudno i śmieci się walają po calym Będzinie,brud ,smrud i ubustwo ten Interpromex.

Agnieszka R.

Tak czytam i czytam i nie wierzę sama - widzę jak o 12-13 konczycie pracę zamiast o 14 i jeszcze wam źle? pracujecie po 6 godzin a zachowujecie się jak dziewczynki 12 letnie. Weźcie się w koncu do roboty i całe 8 godzin pracujcie a wy chcecie pracować 6 a dostawac kasę za 8.

Zostaw merytoryczną opinię o Interpromex - Będzin

• Jak się pracuje w Interpromex?

Zobacz opinie na temat firmy Interpromex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interpromex?

Interpromex