Opinie o Kroll Ontrack w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kroll Ontrack. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kroll Ontrack o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kroll Ontrack w Katowice

judasz

Chciałbym aplikować na stanowisko specjalisty ds. odzyskiwania danych, ale nie mam doświadczenia praktycznego w tej dziedzinie. Czy firma daje szanse osobom takim jak ja czy raczej trzeba już coś umieć?

Leszek
@judasz

Jakiś czas temu interesowała Cię praca na stanowisku specjalisty ds. odzyskiwania danych. Niestety na forum nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie, dlatego zastanawia mnie, czy zdecydowałeś się aplikować na to stanowisko? Przedstaw, proszę, jak potoczyła się dalej Twoja sytuacja.

judasz
@Leszek

Nie zdecydowałem się aplikować z uwagi na dość duże wymagania, które dopiero chciałbym zdobyć pracując w tym zawodzie, a których nie zdobędzie się "domowymi" sposobami nauki. Trochę dziwne, że firma nie szkoli pracowników, a szuka ich po całej Polsce.

Tayskee
@judasz

Firma uczy Cię od podstaw, musisz znać głównie jakieś takie tryby działania korporacji, samoorganizacje i angielski na dobrym poziomie. No chyba że nowa o innych stanowiskach już takich bardziej zaawansowanych.

Weronika
@Tayskee

Czy jeśli mowa o nauczaniu pracownika, to mamy też na myśli jakieś zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne szkolenia podnoszące umiejętności? Czy na przykład pracownik może sam sobie znaleźć ciekawe kursy, a firma zwróci mu za nie pieniądze? Ciekawi mnie ta kwestia, będę wdzięczna za odpowiedź!

TD
@Weronika

Zależy od działu ale raczej nie ma takiej możliwośći.

Czy w Kroll Ontrack są szkolenia zewnętrzne?

Tayskee

Tak, mnie wysłali np do Londynu w tym roku

torot

To fakt, cała ta 'elYta' wojtków,michałków i tym podobnych to klika która niewiele się zna na rzeczy a tylko patrzy nas ręce innym programistom żeby robili na nich...zasiedzieli się chłopaki a z czegoś trzeba domy wykończyć i pospłacać kredyty szlacheckie :) Zastanawiam się tylko kto takich jełopów jeszcze trzyma na stanowiskach po trzynaście tysiączków na rękę??? Mentalność trochę jak za komuny -jak już się przyspawali do koryta to będą ciągnąć z niego aż do emerytury :)

13-1000-na-reke
@torot

"trzynaście tysiączków na rękę" dobra płaca jak na zasiedzenie i Katowice.

Ale pierdoły
@torot

Ale pierdoły opowiadasz. Pracowałem z jednym z nich i robił dobrą robotę, a w czasie jak pisałeś ten komentarz to kasę dostawał adekwatną i nawet jego brutto miało daleko do magicznych 13tyś. Jeszcze do tego piszesz o dwóch osobach na 100 pracowników, gdzie tylko z 3 ma staż ponad 10 lat w firmie... bierz leki

człowiek z kałem na wardze
@Ale pierdoły

albo masz niepełne info, albo celowo manipulujesz, jest trochę więcej 'starych wyg' niż ci się wydaje ... chyba że jesteś jednym z wymienionych i próbujesz ocieplać wizerunek :) nie ma tu już takiej fajnej atmosfery jaka była kilka lat temu ...

ex

Zamiast lunchu na koszt firmy raz w tygodniu, lepszy byłby normalny management, brak toksycznej/sztucznej atmosfery i wymagania projektowe. Mimo wszystko, firmę polecam początkujacym programistom. Stosunkowo łatwo się dostać, szybko można podłapać jak się pracuje w średnim korpo, całkiem niezłe technologie, no i po Krollu rynek pracy macie otwarty. Powodzenia.

Leszek
@ex

Firma Kroll Ontrack raz w tygodniu oferuje zatrudnionym pracownikom na stanowisku programisty darmowy lunch na koszt firmy? Każda zatrudniona osoba może korzystać z takiego dodatku? Czy poza tym są jeszcze jakieś inne pozapłacowe świadczenia, o których warto napisać? Zachęcam, abyś podzielił się z nami tym, jak to wygląda w przypadku pracy w tej firmie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Maja

@K.I.Gałczyński, co Twój post miał wnieść do tematu opinii o pracy w firmie Kroll Ontrack? Możesz napisać, co dokładnie chciałeś przekazać swoim komentarzem? Pamiętaj, że wątek przeglądają osoby, które nie mają doświadczeń związanych z pracą w tej firmie, dlatego, proszę o sprecyzowanie tego, co napisałeś.

K.I.Gałczyński

"Prosto do nieba czwórkami szli koledzy z KLD..."

Maja

@AngularWasOk, jak długo trwał Twój staż w firmie Kroll Ontrack? Czy będąc na tym stażu zdobyłeś jakąś wiedzę i umiejętności, które będą dla Ciebie przydatne w trakcie dalszego rozwoju zawodowego? Chciałabym również wiedzieć, czy stażyści mają szansę z czasem otrzymania stałego zatrudnienia w tej firmie? Sprecyzuj swój komentarz w tym zakresie.

AngularWasOk

Jakiś czas temu byłem na stażu i muszę powiedzieć, że mi się podobało. Nie wiem jak pozostałe zespoly, ale w tym, w którym byłem ludzie byli naprawdę mili i pomocni. Ogólnie atmosfera w firmie wydawała się całkiem ok (szczególnie przyjazny zespół HR), zatem jeśli chodzi o staż to mogę polecić.

Maja

@pääkäyttäjä, czyli byłaś już po kompletnej rozmowie rekrutacyjnej, jednak nie pasowały Ci godziny, które zaoferowała firma Kroll Ontrack? Wiesz może. dlaczego akurat popołudniami miałaby być wykonywana Twoja praca? Nie było możliwości negocjować tego aspektu pracy? Odpisz, jak to wyglądało.

Maja

@pääkäyttäjä, aplikowałeś w przeszłości na stanowisko "Systems Administrator" w firmie Kroll Ontrack? Dlaczego finalnie nie podjąłeś pracy w tej firmie? Możesz napisać, jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna do pracy w tej firmie? Napisz szczegółowo, jak wyglądała ta sytuacja.

pääkäyttäjä
@Maja

Nie podjąłem, bo nigdzie nie było napisane, że akurat na tym stanowisku praca głównie popołudniami. Wcześniej - bo nie spełniłem ich oczekiwań (inne stanowisko). Pierwsze rozmowy jak wszędzie - dlaczego ta firma, co jest powodem zmiany, pytanie o oczekiwane wynagrodzenie.

pääkäyttäjä

W sieci pojawiło się ogłoszenie do pracy na stanowisku Systems Administrator - przekopałem pocztę i widzę, że jest to stanowisko, na które próbowali mnie kiedyś zrekrutować (dwa lata temu). Oni tam mają taką rotację czy się team powiększa? ;) Pytam, bo mój projekt kończy się w listopadzie i nie wiem, czy mam szukać czegoś gdzie indziej (i aplikować tutaj) czy może co innego ;)

Maja

@Ale pierdoły, widzę, że posiadasz wiedzę na temat pracy w firmie Kroll Ontrack, mimo że krótko opisałeś swoją wiedzę odnośnie tej firmy, to czy mógłbyś bardziej precyzyjnie przedstawić aspekty pracy związane z tym miejscem? Jak ocenisz atmosferę panującą u tego pracodawcy? Zachęcam do wyrażenia swojego zdania w tym temacie.

Maja

@odradzam, czy możesz szerzej opisać kwestię motywacji przez firmę Kroll Ontrack swoich pracowników do wydajniejszej pracy? Komentarz, który dodałeś na forum bardzo niejasno przedstawia tą kwestię, nie wiem jak inni uczestnicy dyskusji, ale ja kompletnie nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc swój komentarz, dlatego bardzo proszę, o sprecyzowanie swojej wypowiedzi.

Kwiat młodzieży wszechpolskiej

Ludzie, uważajcie na takiego metrowego karakana, i tych co zbudowali sobie domy obok przyszłej kopalni ołowiu i cynku na jurze (swoją drogą niezła wtopa hahaha). Milicyjno-esbeckie towarzystwo fałszywców :)

Czy są jakieś szanse na pracę?

odradzam

Soffłere endżiniering 3.0 - najnowsza praktyka Agile i motywator do zostania w firmie na dłużej :D

Maja

@Z, Twój komentarz jest bardzo niezrozumiały. Zatem wyjaśnij co masz na myśli. Do czego albo do kogo się odnosi Twój wpis? @Igor, jeśli chodzi o rekrutacje to na stornie internetowej http://www.krollontrack.pl/kariera/ w zakładce kariera są zamieszczane aktualne oferty pracy. Od Twojego wpisu już minęło trochę czasu i może już znalazłeś jakąś ofertę pracy w Kroll Ontrack dla siebie, dlatego pozwolę sobie zapytać czy już aplikowałeś albo, czy już byłeś na rozmowie o pracę? Jeśli jest już po rozmowie rekrutacyjnej to daj znać jak Ci poszło i z jakim rezultatem ona przebiegła.

Igor

Bardzo interesuje mnie praca jaką firma oferuje. Podpowiedzcie czy w ogóle rekrutują?

Z

Od każdego według możliwości, każdemu według potrzeb.

fkużony

Normalnie w tej firmie pracują jakieś święte krowy!!! Nic ambitnego nie robią, pół dnia im schodzi na jedzeniu, piciu kawy i oglądaniu neta, a na koniec jeszcze spadają z biura przed 15 żeby pojeździć na rowerze albo załatwić swoje ważne sprawy. Czy tylko doświadczeni pracownicy mogą robić co im się rzewnie podoba? Też bym chciał tak pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Kroll Ontrack - Katowice

• Jak się pracuje w Kroll Ontrack?

Zobacz opinie na temat firmy Kroll Ontrack tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kroll Ontrack?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kroll Ontrack?

Kandydaci do pracy w Kroll Ontrack napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kroll Ontrack
1.7/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Sobieskiego 11
    40-082 Katowice