Opinie o Dentalholding Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dentalholding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dentalholding Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dentalholding Sp. z o.o. w Warszawa

Nie znacie się i po prostu jesteście zazdrośni bo sobie nie radziliście i zostaliście zwolnieni ze względu na to że nie oddawaliście się całkowicie jedynemu słusznemu dobru jakim jest Serwis DH!

Co ????

Umieść to w dziale "dowcip dnia "

Ooo

"Swobode pracy" - humor im dopisuje :)

Artur

Kogo jeszcze szukają ? Jakiegoś technika może ?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Dentalholding Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier serwisu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
szukaja przedstawiciela

"hej hej" i nie tylko.

nic

Jaki tani ?! Chyba że w zakupie.

Wojtek

Piszesz "puki co" No to moze tam jest wlasnie dla takich ludzi jak Ty praca.... Jedynie czlowiek bez wyksztalcenia i perspektyw na dluzsza mete da sie wykorzystywac

Skąd więc te opinie byłych pracowników? Wszyscy byli źli? ...i sami odeszli i przeszli do konkurencji? z jakiego powodu ? tak wyśmienicie było ? warto przemyśleć

opa

Jak sie patrzy na komentarze to aż prosi się by rzec że rotacja jest większa niż jest w rzeczywistości :D

Pomyśl

3-4 tysiące na rękę, umowa o pracę, z jakiego więc powodu taka rotacja ?

poinformowany

Koledzy wyżej opisali pracę w serwisie w tej firmie. Jeśli uważasz,(usunięte przez administratora) za tego typu pracę to dużo to rekrutuj, na pewno znajdzie się wolny wakat ( co chwilę ktoś rezygnuje :)). Będziesz miał masę kasy, a jeszcze więcej wolnego czasu.

poinformowany

oferty pracy brzmią ciekawie, rzeczywistość jest jednak znacznie gorsza...

do oooops

Zapewnia możliwość rozwoju ?? ....jakiego ? 16h na dobę to rozwój ? zapewniają auto z gps-em i pełną inwigilację miejsca pobytu i trasy przejazdu to także rozwój ? Jak sam czegoś nie doczytasz, nie wyszperasz to na pomoc raczej nie licz. Chcesz aplikuj, twoja sprawa. Ja abdykuje.

Ok. 3K może i mało , lecz zauważ że to twoja pierwsza praca. Jak doświadczenie i wiedza ( której nie umniejszam ) w tej dziedzinie. Przewinęło się 10 osób. Z jakim bagażem doświadczenia ?...z jakimi umiejętnościami ?. Słyszałem że odeszło kilu wieloletnich pracowników z wielkim doświadczeniem i to dopiero może o czymś świadczyć. Wiesz : rok pracy ...to jest nic. A z tego co widzę, większość chciała by na komuterku 8 godzin po klikać i do domu, a to nie tak i nie wszędzie

jurij

Wydaje mi się że kasa jest słaba bo pracując na półtora etatu powinna być większa podstawa. Dla osób które nie mają życia prywatnego to bajka. Odnośnie premii to sam nie wiem jak oni to liczą bo różnie dostawałem. Myślę że ciągłe zmiany i rotacje w firmie mogą ją zniszczyć. Jak kiedyś odchodzilem to nawet nie próbowali zatrzymac. Trochę wtedy sie zdziwiłem. Fakt wyjazdów miałem dużo praktycznie tydzień poza miastem. Przydałoby się troszkę stabilizacji i mniej serwisów na jeden dzień to może by było lepiej. A jest tak ze jedzie się do kilku miast dziennie. Myślałem że częste wyjazdy są ale nie codziennie.

Czegoś nie rozumiem. Ze wszystkich informacji wynika że rotacja ludzi jest dość duża. W takiej sytuacji trudno spodziewać się profesjonalizmu. Co więc skusiło was do podjęcia pracy w tej firmie. Czy warunki płacy i pracy nie były z góry ustalone ?

Wojtek
@Paweł

Przez rok pracowałem w serwisie tej "firmy". W tym czasie przez dział przewinęło się około 10 osób. Jak odchodziłem w serwisie została tylko jedna osoba, która pracowała już jak ja zaczynałem swoją pracę. Warto podkreślić, że wszyscy odchodzili z własnej inicjatywy. Podczas rozmowy o pracę wszystko wyglądało pięknie, niestety szybko okazało się, że tak nie jest. Ja niestety podjąłem tą pracę, ponieważ była to moja pierwsza praca. Jestem przekonany, że teraz nie dałbym się tak nabrać. Co do pieniędzy - jeśli ktoś chce pracować po ponad 250h miesięcznie za około 3k zł to jego wybór. Ja stanowczo odradzam

łukasz

Wolę jechać w teren niż patrzeć na to co się dzieje w firmie i co się wyprawia.

nobel

wyjatkowo beznadziejna firma, ledwie kilku pracownikow sympatycznych

Kartor

Nie liczą się z pracownikami, nie polecam, nieprofesjonalni.

salomon

Niemal codzienne, planowane z dnia na dzień wyjazdy na terenie całej Polski. Bardzo często zdarza się przejechać ponad 1000km w ciągu jednego dnia. Przykładowy dzień w delegacji rozpoczyna się ok godziny 6, a powrót tego samego dnia najczęściej nie wcześniej niż koło 22-23. Oczywiście brak jakiegokolwiek odbioru nadgodzin - wracając w nocy wyjazdu następnego dnia należy stawić się nie później niż na 9. Będąc w biurze również nie można liczyć na pracę przez 8h. Zazwyczaj pan prezes znajduje bardzo ważne zajęcie, żeby przynajmniej godzinę dłużej pracować. Zdecydowanie odradzam chyba, że ktoś lubi wyrabiać po co najmniej 40 nadgodzin w miesiącu, za które nie usłyszy nawet dziękuję. I byłbym zapomniał, dużo pracy ściśle fizycznej - montaż urządzeń ważących ponad 50kg wykonuje się tu jednoosobowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Dentalholding Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dentalholding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dentalholding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dentalholding Sp. z o.o.?

Dentalholding Sp. z o.o.
  • Grzybowska 80/82