Opinie o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy XL Tape-International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Tape-International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Hieronim_Wrona

Co ja czytam to aż mnie oczy bolą . Jak to mówią prawda w oczy kole ;) Mimo wszystko że jakość spadła , ceny wzrosły sprzedaż trwa w najlepsze . Seria 330 cenowo podchodzi pod produkty renomowanych firm na rynku malarskim , jakościowo zwykła marketówka którą wciska się każdemu klientowi nawet w kurniku gdzie sprzedaje 2 rodzaje farby białej . Produkcja jest taka że firma robi taśmy malarskie niebieskie , tynkarską pomarańczową i zewnętrzną oraz papierowe żółte . Reszta made in China , kto nie wierzy nie zapyta czego akurat nie mają na stanie . Przecież producent nie pozwala sobie na braki przez kilka miesięcy . Handluj tym co masz na stanie , inni też mają braki - słowa z samej góry . Szkoda że te braki porównując inne firmy są formatu XL . Co się nie sprzedaje jest w zadaniu od analityka (analityk dziewczyna z biura która w życiu nie była w trasie jak PH) . Jeśli sprzedasz wskazaną ilość jest zaliczone . Jeśli nie sprzedasz firma zabiera Ci część premii od sprzedaży np powinieneś otrzymać 2000 zł premii ale nie wykonując zadania zostaje odjęte 200 zł . Nie wyrabiając planu A jesteś zdany na łaskę lub nie łaskę kierownika zwanego menager , chociaż koło menagera to on stał na zakupach w jakimś sklepie . Więc jeśli Ci się nie uda możesz zarobić 2000 zł za miesiąc poniewierki , skakania po drabinach , układaniu taśm i wałków na regałach . Na każdej wizycie obowiązkowo robisz zdjęcia regałów żeby analityk z biura przyznał Ci premię za właściwe ułożenie lub nie przyznał jej dając "wskazówki" co zrobić żeby towar wyglądał właściwie . Firma nie inwestuje w pracowników , bo szkolenia on-line w formie testów czy rozmów to kpina . Mało kto wyrwie się do normalnej firmy , albo po prostu zmieni branżę . Albo tak jak większość młodych kobiet popracuje chwilę i zmykają na macierzyńskie . Na produkcji ukraińcy robią taśmy więc jakość jest taka sama jak u pozostałej chińskiej konkurencji z tym że nie widać takich bubli . Bo jak wytłumaczyć że "Legendarny blu delfin" nie ma kleju , rozwarstwia się , jest krzywo nawinięty , lub odwrotnie nawinięty . Potem dochodzisz się z działem reklamacji który twierdzi że taśmę można naprawić zrywając jej część . Chyba w tym wypadku trzeba iść do lekarza specjalisty zasięgnąć porady bo jak coś jest źle zrobione to idzie do kosza . Zamiast robić sobie żarty u klienta . Kierownicy im głębiej wchodzą w (usunięte przez administratora) dyrektora i prezesa tym mają lepiej . Cała załoga PH jeździ samochodami pamiętającymi początki ubiegłej dekady .Tymczasem menagerowie dostali nowe skody . Kilku się zwinie kilku przyjdzie nowych bo dzieciaki po szkole chcą gdzieś pracować . Średnia zatrudnienia w XL Tape wynosi 6 miesięcy . Jeszcze trochę i na takich warunkach będą pracować tylko ukraińcy bo im nie zależy na robieniu czegoś dobrze zrobią na (usunięte przez administratora) wiadomo jak i jakoś to będzie . W razie czego sef nie ksycy ja nie pani maju . Wystarczy jeszcze w tym roku podnieść ceny i będzie wzrost obrotów o ponad 30 % . PO - wodzenia ;)

tomek
@Hieronim_Wrona

100% prawdy, niestety, ta firma dba tylko o może 6 pracowników - czyli dyrektorki same co co chwile zmieniaja samochody, zwalniaja wszystkich naokolo, ludzi ze stażem pracy, znających się na tym co robią, a durni typu tomek wójcik który nie ma bladego pojęcia o tym co robi, czy podobnych jemu wybryków zostawia się na długie lata, a wyplaty biora ogromne, zamiast zwolnic takiego wojcika ktory tylko pije kawe i orientuje sie po 1,5 roku ze nie ma pieczatek i nie zna sie na robocie, to zwalniaja wszystkich naokolo. Tasmy na produkcji... bez komentarza... ukraincy wrzucaja w karton wszystko co sie da, tasmy, koncówki, bez kleju z klejem, poszarpane, co im pod reke wpadnie, a mimo to zamiast zostawic polaka co robi tu 15 lat to takiego wyrzuca a zatrudnia dwoch ukraincow ktorzy beda robic (usunięte przez administratora) szybko nie znaczy lepiej. Dzis mamy 23 lipca srodek sezonu a produkcja STOI?!?!?

XYZ....

Mimo tego że wszyscy się śmieją na prawo i lewo firma jest jak disco i PiS . Bo też mają 30 % rynku . NOWOŚCIĄ Są raporty ekspozycji regałowej oceniane przez osoby które nigdy nie były w terenie .Wydają polecenia typu ułóż taśmę wyżej albo niżej . Jeżeli raporty wypadają słabo firma ucina premię i dochodzi do instrukcji z góry. Następna NOWOŚĆ to zadania od analityka regałów . Typu wprowadź taką taśmę czy inny produkt do tylu i tylu klientów . Zrobisz to czego oczekuje firma masz spokój. Nie zrobisz to masz obcięte jakieś 500 zł z premii . Ludzie zastanówcie się ile można robić : - Obrót miesięczny . -Poszerzanie asortymentu . -Wstawianie regałów . -Merchandising regałów . -Zadanie od kierownika regionalnego. -Zadanie od analityka według zaleceń dyrektora . -Raporty , zdjęcia podczas każdej wizyty . -Promocje z ambonką gdzie firma nie daje już wsparcia bo nie opłaca się produkować testerów taśm bo uznali że są tak mocni na rynku że tego nie potrzebują. Dołóżcie brak wsparcia w postaci gadżetów typu próbki produktów, długopisy , smycze reklamowe . Sprzedaż na siłę pod groźbą obcięcia pensji produktów które nie są dobrym pomysłem . Drożyzna bo przecież Blue Dolphin to taka wspaniała, ekskluzywna marka że musi kosztować 30 % więcej niż konkurencja . Ogromne braki asortymentu , handluj tym co jest na stanie .Nikogo nie obchodzi że klient potrzebuje tanich produktów UG których praktycznie nie ma na stanie . To samo tyczy się kostek ściernych , taśm piankowych , pakowych , taśm z włókna szklanego typu fiber . W porównaniu do konkurencji mały wybór , nie wspominając taśm których jest 10 tysięcy rodzajów . Sprzedaż dziewczyn z działu RW, dla klienta Rozsądny Wybór bo przecież PH sprzedaje za mało to trzeba dopychać na siłę żeby ktoś był zablokowany na 3 miesiące . Niech PH szuka obrotu w kole zapasowym . Flota citroenów Berlingo z przebiegiem rzędu 300 tysięcy km często składanych z rozbitków . W ogłoszeniu piszą że dostajesz tablet i telefon a dostajesz tylko telefon CAT jak typowy budowlaniec . Lojajka na kilka set tysięcy gdybyś poszedł do konkurencji . Zwroty odbierasz na samochód tak jak regały i to Twoja sprawa co z nimi zrobisz . Kierownik zależy jaki się trafi , chyba każdy wie o kogo chodzi podpierdalacze pupile dyrektora i prezesa . Brak premii dla nowych PH przez pierwsze 3 miesiące dostajesz 2800 zł brutto mimo że robisz obroty dla firmy . Podobno ludzie na tym portalu sypią przekleństwami w stronę firmy . Dziwne bo nie użyłem ani jednego słowa uznanego ogólnie za obraźliwe . Można by wymieniać jeszcze sporo ale zabrakło by miejsca na pisanie ;)

To ja
@XYZ....

mają, ale to zaraz upadnie. ukraincy pakuja wszystko jak popadnie, zwrotow jest wiecej jak nigdy dotad, jak ludzie raz, drugi czy setny dostana zamiast tasmy sam papier na rolce, to w koncu zrezygnuja, ta firma jest tak pazerna ze niedlugo juz nie da rady ciagnac na renoemi o ktora walczyli tyle lat.

KSERO

Proszę , proszę same "dobre" informacje ;) Jak to się dobrze czyta że w firmie panuje "rodzinna" atmosfera . Cóż można więcej dodać ? Pewnie drugie a nawet trzecie tyle ale brakło by człowiekowi czasu :) Idą wakacje na pewno znajdzie się sporo młodzieży prosto po szkole która chce podjąć swoją 1 pracę . Może nawet chcą zostać przedstawicielem handlowym . Już kadrowa ma zapas CV na konkretny rynek . Dziwne że Ci ludzie nie czytają portali takich jak ten . Już nie jeden nie dwóch przeklina "wspaniałą" firmę mimo to ciągle znajdują chętnych do pracy . Nie mówię o magazynach czy produkcji bo tam 90 % załogi stanowią pracownicy z Ukrainy . Nawet więcej firma jest tak rozwinięta , otwarta że nawet jeden z dyrektorów jest z Ukrainy . Może trzeba dodać coś jeszcze . Gdy na rynku pojawia się dobry, ciekawy , dobrze rotujący towar typu taśma, wałek malarski , folia firma XL TAPE robi swoją wersję . Typowy chiński nie powiem co ..... Potem PH muszą sprzedać wszędzie bo nie ma innej opcji .Tam masz robić nie myśleć czy ktoś potrzebuje czegoś czy nie . Brak kreatywności na samej górze , nikt nie myśli , nie pracuje nad czymś innowacyjnym , ciekawym , swoim czym zaskoczy klientów . Na samej górze myśli się jak kontrolować pracowników GPS w samochodzie i telefonie . Robienie zdjęć regałów co tydzień . Gdzie oceną ich utrzymania zajmują się osoby które nigdy nie wyjechały do klienta nie były w terenie. Nie mają wiedzy czym klient handluje , jaki jest stan jego portfela i jego klientów . Tam są klapki na oczach ma być jak w katalogu inaczej obetniemy premię . Tutaj już jest finezja dyrekcji dają masę zadań na już , nie patrzą że nie ma na magazynie połowy towaru . Gdy mówisz że nie ma tego ,tego i tego słyszysz przez zęby : inni też mają braki bierz się do pracy . Tu handlujesz taśmami ,foliami i wałkami 330 oraz tym co jest na stanie ;) . Ciekawe jaki będzie następny "HIT" sprzedaży po niebywałym sukcesie wiader malarskich Barracuda za jedyne 99,99 zł w promocji . Szczerze te wiadra są warte tej ceny pod warunkiem że będą spakowane po 4 sztuki w cenie 99,99 zł w SKLEPIE NA PÓŁCE . Jest masa takich produktów zapasy wałków po 50-60 zł gdzie jakość to połowa ceny . Ale wiadomo produkty z logo Blue Dolphin muszą kosztować .

Damian

Boże a ja chciałem wysłać CV do tej firmy, dobrze że przeczytałem opinie, opatrzność czuwa

Przedstawiciel Handlowy

Żenada. Pytania bez sensu. W połowie tych dziwnych pytań wiedziałam, że to nie dla mnie. Chcą dawać najniższa krajową, a wymagania z kosmosu.

Czy w obecnej pracy może pani korzystać z samochodu do celów prywatnych? Jak pani obecnie raportuje, w dzień czy po południu? Zamówienia wysyła pani z programu czy mailem?

Katarzyna

Dzień dobry. Firma poszukuje osoby na stanowisko pracownik sekretariatu. Proponowane wynagrodzenie od 2800-5000 (aż trudno w to uwierzyć).Czy ktoś mógłby powiedzieć na czym dokładnie ta praca polega?

Natalia
@Katarzyna

Nikt nie odpowiedział na zadane przez Ciebie pytania. Czy zdobyłaś jakieś informacje z innego źródła lub może udałaś się bezpośrednio do firmy? Daj znać jak się pracuje jak zdecydujesz się podjąć u nich pracę.

@Natalia

Natalia, wciąż czekam na informacje od ludzi tam pracujących.

BŁĘKITNA GŁĘBIA
@Katarzyna

To stanowisko jest jak zawsze chwilowe . Odbierasz i przekierowujesz połączenia , obsługujesz pocztę , otwierasz drzwi do biura ( przyciskiem) .W końcu przychodzi dzień że zwalnia się ktoś z działu RW (osoby dzwoniące po klientach firmy z promocjami lub tam gdzie nie ma PH zbierają zamówienia , oferują nowości ) . Twoje zarobki na początku będą oscylowały w granicy 2800 zł brutto . Na premię w tej firmie trzeba SOBIE ZAPRACOWAĆ .

Eve
@BŁĘKITNA GŁĘBIA

A pracowałaś na tym stanowisku?

Eve

Miałaś już rozmowę?

freemind
@Eve

małe pojęcie mam na ten temat, jak wygląda to, faktycznie stanowisko chwilowe, a propozycja zmiany stanowiska będzie raczej nie do odrzucenia ;-)

@Eve

Cześć, Eve, nie byłam i nie mam zamiaru tam pójść. Przeczytałam, co napisał XYZ i inni byli i (obecni) pracownicy. To, że firma stale poszukuje osób na to samo stanowisko wiele mówi. Pozdrawiam.

Poszukiwacz
@Katarzyna

Może należałoby doczytać, że chodzi o wynagrodzenie brutto. Żaden serwis z ogłoszeniami nie podaje przedziału wynagrodzenia "na rękę".

@Poszukiwacz

Czy ja w swoim wpisie pisałam o wynagrodzeniu brutto czy netto?. Dla mnie to oczywiste, że pracodawca powinien posługiwać się pojęciem brutto, chociaż w ogłoszeniach różnie z tym bywa. Jestem zdziwiona tak wysoką sumą na stanowisku Pracownik sekretariatu w tej właśnie firmie. Chyba, że mówimy o sprzedawcy, który otrzymuje prowizję. Przyznasz, że to duża różnica. Pozdrawiam.

Poszukiwacz
@Katarzyna

a więc przedział od 2800 brutto do 5000 brutto to na rękę od 2000 złotych do 3600 złotych, nie jest to jakieś super atrakcyjne wynagrodzenie...

@Poszukiwacz

Może i nie, ale zapoznaj się z realiami na na rynku pracy w świętokrzyskim.

Jak aktualnie wyglada praca w dziale sprzedaży? Jest w ogóle sens kandydować?

Ruda

Ostatnio pojawiła się oferta pracy na olx na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego. Miał ktoś z tym jakąś styczność?

xyz
@Ruda

bedziesz miala styczność z ludźmi, którzy lekko mówiąc wprowadzają niezdrową atmosferę. Potem przerzucą Cię na inne stanowisko, gdzie bedą braki, bo ktoś się zwolni, albo kogoś wyrzucą

xyz

Praca w XL Tape, to praca dla wytrwałych ludzi z silnym charakterem, odpornych na stres. Chcialabym zwrócić uwagę na kilka aspektów, m.in.: - ludzie na kierowniczych stanowiskach wprowadzają niezdrową, toksyczną atmosferę, - niejasne zasady dotyczące premii - "premia uznaniowa", z różnych "powodów" można otrzymać jedynie podstawę, czyli 2800 brutto, - pracownicy z dłuższym stażem nie mogą liczyć na podwyżkę, jeśli nie zrealizuje się celu (np. miesięcznego na sprzedaż), trzeba tłumaczyć z rzeczy oczywistych, tj. mniejsza sprzedaz ze wzg. na covid itd. Gdy idzie na urlop, nie jest on respektowany przy określaniu miesięcznego celu, jest on taki sam, jakby pracowało się pełne 4 tyg. - pojawią się cele na poszerzanie, czyli sprzedaż produktów, ktore nie sprzedają się, a sprzedać musisz, nieważne jak to zrobisz, nikogo to nie interesuje, - praca 8-16:15, przerwa wydłużona o 15 min, śmiech na sali, niektórzy mają chyba problem z logicznym myśleniem. Od kierownictwa można usłyszeć, że niemożliwym jest praca przez 8h bez pół godzinnej przerwy, gdzie pomijając wszystko, obowiązków dochodzi, wiec nie wykorzystuje sie tych 30 minut przerwy. Na plus jest na pewno to, że przy ciężkiej pracy, włożonym wysiłku, odrobinie szczęścia, można otrzymać fajną premię. Tak, jak wspomniałam, trzeba być odpornym psychicznie, żeby nadawać się do pracy w XL Tape.

?

(usunięte przez administratora)a kluczowe dla potencjalnych kandydatów wpisy od osób, które doświadczyły tego emocjonalnego piekła i postarzenia sie o 10 lat w każdy kolejny kalendarzowy rok?? (usunięte przez administratora)

BLACK SHARKS

Witam . Jeżeli chodzi o pytania jak atmosfera , zarobki , podejście "góry " do PH radzę przeczytać wszystkie poprzednie wpisy . Nic się nie zmieniło . Jeżeli zrobisz 30 % wzrostu dostajesz ok 4- 4.5 tysiąca złotych netto . PLUS zadania od dyrekcji na sprzedaż nierotujących produktów . To znaczy masz czas około 2 tygodnie żeby sprzedać np 8 opakowań taśmy do 8 klientów .Sprzedasz jest OK nikt nic nie powie . Nie sprzedasz otrzymujesz karę finansową zabierają Ci 1 % premii od obrotu . Do tego zadania od kierownika i oczywiście poszerzenia asortymentu . To jest priorytet tej firmy . Masz ciągle poszerzać wstawiać nowe produkty a najlepiej regały i tak w kółko .Oczywiście najlepsza jest sytuacja gdy masz całą ścianę regałową i tak masz tam wycisnąć 30 % wzrostu .Nikogo nie obchodzi jak masz to zrobić ma być i już . Braki na magazynie ? Kogo to obchodzi przecież każda firma boryka się z tym problemem . Najlepsze jest jedno . Firma która podobno produkuje różnego rodzaju taśmy przez kilka miesięcy potrafi nie mieć na stanie danego rodzaju taśmy . Praca tylko dla wytrzymałych , twardych , silnych ludzi .

Marija
@BLACK SHARKS

Na produkcji została sama patolodżia zakompleksione osoby , zastraszone wyzwiskami , obelgami , przez pseudo "brygadzistke" , którym to pasuje :) , firma zero black Żulfin :)))

Szukający

Ta firma, to chyba jakiś żart. Od kilku miesięcy widnieje ogłoszenie o poszukiwaniu Przedstawiciela Handlowego, między innymi na portalu Pracuj.pl. Po przesłaniu aplikacji otrzymacie maila, a właściwie trzy maile wysłane jednocześnie od pracodawcy: aplikacha została otwarta, rozpatrywanie kandydatury i odrzucenie kandydatury. Firma, jak rizumiem, przeorowadza proces selekcji w ciągu kilju sekund, pidczas których nie jest w stanie nawet orzeczytać podania kandydata. Ludzie, w jakim celu marnujecie czas osób, które poszukują zatrudnienia? Bawi Was to? Za moment szanowne szefostwo będzie musiało oderwać zady od przyrośniętych stołków i zabrać się osobiście za robotę, bo nikt już Wam nie zaufa.

James

Dużo ofert pracy ukazało się na portalach , firma tak dynamicznie się rozwija ? Doszły mnie słuchy ze całkiem dobrze płacą , tylko flotą słaba i brak możliwości korzystania z samochodu służbowego .

Nastka

Czy ktoś może opisać pracę w exporcie?jakie są zarobki? Czy są wyjazdy zagraniczne?

ABC123

Praca w firmie XL TAPE jest dobra, aby złapać jakieś doświadczenie (wysoki poziom działania firmy), ale na dłuższą metę pracownik lojalny nie zostanie doceniony (brak podwyżek, szkoleń). Pozytywy: 1) praca w biurze na jedną zmianę od 8:00 do 16:15 (przerwa została wydłużona z 15 do 30min) 2) miło, ciepło, widno, wygodnie, wszystkie niezbędne sprzęty do pracy: nowoczesny komputer, monitor, telefon, sprzęty biurowe 3) dostosowane stanowisko pracy – każdy ma swój boks/wydzielone miejsce, biurko, sprawne krzesło, itp. (może dla niektórych to oczywiste, niestety wiele kieleckich firm oferuje o wiele gorsze warunki) 4) kilka naprawdę fajnych osób – przyjacielskich i pomocnych 5) premia socjalna na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne – od 300zł do 500zł 6) raz w roku impreza firmowa typu grill czy wycieczka w góry – dofinansowana, wymagana była minimalna dopłata rzędu 50 zł 7) wigilia firmowa – kolacja i tańce – naprawdę bardzo miła 8) naprawdę fajne premie, jeśli sprzedasz duże ilości produktów z wysoką marżą (najdroższe taśmy, niestety jest ich raptem 8 rodzajów) Negatywy: 1) bardzo negatywni ludzie na stanowiskach kierowniczych – zwłaszcza w dziale eksportu, produkcji i księgowości 2) brak jasnych zasad premiowania – tzw. „premia uznaniowa” 3) brak podwyżek dla stałych pracowników – NOWI dostawali „na dzień dobry” więcej niż starzy pracownicy 4) wieczne problemy z urlopami – nigdy „nie wiadomo” kiedy będzie przerwa wakacyjna, czepianie się dyrekcji o chęć przebywania na urlopie 14 dni ciągiem, co jest zgodne z kodeksem pracy 5) zastraszanie przed L4 - „nie można” chorować i iść na zwolnienie, przymusza się do wypisywania urlopów w czasie choroby 6) premiowanie pozyskiwania nowych klientów, po czym odbieranie handlowcowi klientów i przekazywanie ich nowemu pracownikowi (nowi pracownicy nie chcą inwestować czasu i pracować np. 0,5 roku bez premii, dyrekcja znalazła „świetne rozwiązanie” i odbiera starym lojalnym pracownikom klientów i przekazuje ich do obsługi nowym), jak komuś nie robi róznicy spadek pensji np. o 600 zł noto super 7) generalnie dyrekcja w dziale handlowym ma tendencję do „oskubywania” swoich pracowników zamiast nagradzania 8) fatalny system motywacji, zero szkoleń, zero obiecanych wyjazdów służbowych itp., dużo konfidentów, pupilków dyrekcji, mało przyjaźni, wsparcia w pracy, zakaz słuchania radio, zakaz rozmów, generalnie atmosfera jak w wojsku Podsumowując – warto złapać doświadczenie, firma ma ISO, super program, procedury, wszystko jak w niemieckim banku, ale nie warto inwestować zbyt wielu lat swojego życia, zdrowia, czasu, bo nagrody nie ujrzysz. Wiecznie mało, wiecznie źle. Dyrekcja ma sposób zarządzania sprzed 40 lat. Na szczęścicie mamy teraz rynek pracownika, nie pracodawcy. Na produkcji – sami Ukraińcy. Nikt nie chce robić. W biurze, co chwilę ludzie odchodzą, garstka starych pracowników którzy zapuścili korzenie. Produkty dobrej jakości, ale nie rewelacyjnej. Ceny średnie.

Hehe
@ABC123

Przerwa wydluzona do 30minut ale zostajesz 15 minut dluzej w pracy... czyli na jedno wychodzi, bo nie dostajesz tej przerwy darmowej... dobromiry... To tak jak bys robil od 8 i wydluzaja ci przerwe do 3 godzin ale zamiast do 16 to kiblujesz do 19. Wysmienity pomysl wspanialomyslnej firmy. Jak wiekszosc ich durnych pomyslow.

Alma
@ABC123

Plusem jest jeszcze opłacanie składki na ubezpieczenie na życie pracownika przez pracodawcę. Kolejnym minusem zaś, że jak się spóźnisz albo wyjdziesz wcześniej (bo masz sprawę do załatwienia czy wizytę u lekarza/w urzędzie) to musisz odrobić - i to jest OK. Ale jak siedzisz 2 czy 3 godziny nadgodzin, bo jesteś zawalony robotą, to ani nadgodzin nie dostaniesz ani odebrać sobie czasu tez nie możesz. Teraz pracuję w innej firmie, w której to jest normalne i zrozumiałe. Masz mieć przepracowane 8 godzin dziennie, ale odrabianie i dobieranie godzin działa w dwie strony!

Ewelinaszukapracy
@ABC123

Dziękuje za twoją rzeczową opinie. Dziś właśnie dzwoniła do mnie Pani na video rozmowe. Aktualnie jestem na wychowawczym po ur. Dziecka, mam już doświadczenie jako ph i mogę a nie musze. Świetna opinia konkretnie w końcu coś się dowiedziałam. Dzięki miłego dnia

Edek

Jest Sens aplikować do tej firmy na stanowisko PH? Jaki jest standard pracy i realne zarobki?

były

Ile osób dostało wypowiedzenia po powrocie do pracy po pandemii?

Jeszcze pracuję
@były

Obstawiam 10 osób

PH
@były

Przez pandemię korona wirusa zostało zwolnionych ponad 20 PH .

Frania

Jakie pensje pH ? Tylko proszę o rzeczowe opinie. Ogólnie jaka atmosfera.

Artur
@Frania

2800 brutto podstawy

Ali

Witam. Jak sytuacja w firmie BLUEDOLPHIN?

Mati
@Ali

(usunięte przez administratora) ale stabilnie :) Czyli dalej najgorszy pracodawca, zero szacunku i takie tam :)

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie XL Tape-International Sp. z o.o.?

Dokładniej

Do jakich liderów z zewnątrz?

Kika

W jeden poniedziałek opowieści dyro, że nikt nie straci pracy a w kolejny już jadą zwalniać. GRATULUJĘ XL TAPE... WWW. ŻAL. PL

Zostaw merytoryczną opinię o XL Tape-International Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Tape-International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Tape-International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Tape-International Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Tape-International Sp. z o.o.