Opinie o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy XL Tape-International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Tape-International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Nika

Czy ta firma zatrudnia Ukraińców do pracę?

FOREST
@Nika

Oczywiście że zatrudnia . Nawet dyrektorka jest z Ukrainy .Aplikuj śmiało zostaniesz przyjęta z otwartymi ramionami .

Nika
@FOREST

może pan zna jakieś numery pod które mogę zadzwonić i zapytać o pracę

@Nika

O tak bardzo chętnie, ale licz się z tym że za marne pieniądze.

Hujcik
@Nika

Paaanie... tam tylko ukraincow. Jeszcze dyrwktorek bedzie cie po plecach klepal za to ze (usunięte przez administratora) jak glupi za (usunięte przez administratora). Pytanie tylko czy masz godnosc i czy nie ma innych ofert pracy zeby tu przychodzic?

Honorata
@Hujcik

No chyba z Polski ktoś tam pracuje? Jak to się rozkłada na całość firmy, ile jest osób z Ukrainy a ile Polaków?

T_D_B
@Nika

Niebieski delfin ludzi z Ukrainy zatrudniajo lepsze warunki jak paliakom dajom . Rabataju dla każdego majo w razie czego paliaków zwalniajom i chętnie nowy osób zatrudniajom .

@T_D_B

Jak wyglądają warunki dla Polaka a jak Ukraińca? Czy są wszyscy równo traktowani (również finansowo)?

TAPE_TAPE

PRAWDA w każdym zdaniu napisanym przez poprzedników . Dodatkowo trzeba dodać że połowa jak nie większość osób w biurze stanowią już pracownice z Ukrainy . Które nie potrafią czytać ani pisać poprawnie w języku polskim . Pan prezes chce oszczędności i ma bajzel na niebieskich kółkach . Trzeba dodać jeszcze jedno bo wiem że ciągle siedzi i czyta co dzieje się na tej stronie :) Proszę opatentować taśmę do bondage czyli zabaw w 50 twarzy Greya . Najpierw katalog z ładniejszymi dziewczynami z biura skrępowanymi taśmą a potem akcja promocyjna w każdym sklepie . Dodatkowo będzie można poszerzyć rynek o sklepy typu sex shop . Nowa taśma nowe możliwości i hasła " Blue dolphin uciszy każdą niegrzeczną kobietę " , " Blue dolphin nie zastąpiony w sypialni " , " Blue dolphin dla każdego miłośnika sado maso " itp itd . Czekam góra miesiąc aż trafi do produkcji i do zadań dla przedstawicieli handlowych :D

XL forever
@TAPE_TAPE

Czekam na powtórkę z reklamy na yt reklamującej taśmy z pół nagimi paniami oraz na nową odsłonę puzli również z naga panią. Nie ma to jak reklama profesjonalnych produktów dla profesjonalistów z nie do końca przemyślanym zastosowaniem (taśma do piersi, nie do ścian). Ciekawy chwyt, ciekawe czy podziałało. I ciekawi mnie kto na to genialne rozwiązanie wpadł. Może profesjonalista od marketingu. Reklama niskich lotów.

NIGDY_WIĘCEJ_XLTAPE

Odradzam wszystkim , którzy chcieli by aplikować do tej firmy z kilku powodów. Brak stabilizacji - Nigdy nie będziesz wiedział co cię czeka , każdy dzień to nowe decyzje i wymysły zarządu czytaj przełożonego . Brak współpracy - Pracownik nie ma nic do powiedzenia i nikogo nie będzie interesowało twoje zdanie , nawet jak będziesz miał świetny pomysł. Braki w wypłatach - Umowa , którą dostaniesz będzie podstawa plus premia UZNANIOWA ( jako PH) a to oznacza że jak panu dyrektorkowi się nie spodobasz albo będziesz miał za dużo zarobić to upierdzieli ci tą że premię bez żadnego wytłumaczenia bo tak mu się podoba . A w szczególności jak będziesz się zwalniał to nawet nie licz że dostaniesz w ostatnim miesiącu premię nawet jak zrobisz plany. Brak zarządzania - niby duża firma można rzec korporacja , ale zarządzanie gorsze niż jakaś firma w garażu. Brak pomysłu na rozwój firmy, wolą się cofać w rozwoju niż iść do przodu. Braki towarowe - wymyślają zadania a po pierwszym dniu sprzedaży już brak towaru czyli nie masz czego sprzedawać i nie zaliczasz zadania co za tym idzie brak wypłaty. Podsumowanie Absolutnie odradzam wszystkim pracę w tej beznadziejnej firmie , w której pracownika mają za śmiecia i najlepiej jak by pracował za (usunięte przez administratora) Dlatego cieszę się że już tam nie pracuję .

PH z kuj-pom
@NIGDY_WIĘCEJ_XLTAPE

Jakie oferują warunki zatrudnienia na PH ? pozdrawiam

Honorata
@PH z kuj-pom

Ty tak serio? Nie odstraszają Cię te wszystkie słowa?

Pawel
@Honorata

Niestety sa jeszcze na swiecie glupi ludzie ktorzy tam pojda pracowac...

Czy zarobki oferowane przez XL Tape-International Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

NIGDY_WIĘCEJ_XLTAPE

Absolutnie NIE !!!!!! Cuda obiecują w postaci premii UZNANIOWEJ . czyli według uznania zarządu , jak będą chcieli to ci dadzą jak nie to sobie dadzą twoją premię .

Przedstawiciel Handlowy

Żenada. Pytania bez sensu. W połowie tych dziwnych pytań wiedziałam, że to nie dla mnie. Chcą dawać najniższa krajową, a wymagania z kosmosu.

Czy w obecnej pracy może pani korzystać z samochodu do celów prywatnych? Jak pani obecnie raportuje, w dzień czy po południu? Zamówienia wysyła pani z programu czy mailem?

Dlaczego ciągle szukają księgowej?

@Anna

Bo walą pracowników w cztery litery bez wazeliny na pensjach . A każda myśląca osoba nie będzie świadomie okradać współpracowników.

Witam może ktoś się wypowiedzieć o pracy pracownik biurowy wyżej wymienionej firmie?

Zainteresowana
@Kandydat

Też chętnie się dowiem jak wygląda tam praca na tym stanowisku i co proponują.

FORBES

Według raportu sprzedaży za rok 2021 firma XL Tape osiągnęła dochody na poziomie 50 milinów złotych . Ludzi gnoi się na każdym kroku . Prezes wszechobecny na każdym kroku dzięki aplikacji telegram .Może czas zająć się biznesem ? Zamiast gnoić ludzi podnosić swoje i tak duże EGO . Towaru jak nie było tam nie ma . Konkurencja rośnie w siłę oczywiście nie w taśmach bo tutaj XL Tape nie ma sobie równych ale czas wyjść poza rolkę taśmy . Jeszcze ceny w dobie inflacji która szaleje . Kiedyś mówiło się że płaci się jak za zboże . Dziś mówimy że płaci się jak za blue dolphin .

Ryszard Ochódzki

Jak można tak oczerniać najlepszą firmę w Polsce . Przecież to niemoralne , nieodpowiedzialne wręcz dziwne . Przecież każdy pracownik w XL TAPE jest zadowolony ze swojej pracy , z wysokich zarobków , premii motywacyjnej , dodatkowych benefitów , rodzinnej atmosfery , koleżeńskich stosunków , sprzętu firmowego który jest wymieniany na nowy co 2 lata , to samo tyczy się floty samochodów . Trzeba do tego dodać bardzo ludzkie podejście prezesa i dyrekcji firmy , wyrozumiałość , słuchanie potrzeb pracownika , optymalnie rozłożone zajęcia , brak stresu . Należy dodać że firma sprzedaje najlepsze akcesoria malarskie na rynku w najlepszych cenach , oczywiście dostępność towarów wynosi 99 % , jakość nie budzi zastrzeżeń , nie ma reklamacji na produkty chyba że uległy uszkodzeniu w transporcie ale to firma załatwia swoim klientom bez mrugnięcia okiem . Firma XL TAPE powinna zostać najlepszym pracodawcom w Polsce bo na pewno zajmuje 1 miejsce w województwie świętokrzyskim . Rotacja pracowników jest znikoma chyba że ktoś z obecnych pracowników zmieni branżę lub miejsce zamieszkania . Nie ma obaw jeśli chodzi o zwolnienia lekarskie , zawsze ktoś kogoś zastępuje i Twoje miejsce pracy czeka na Ciebie . Nie musisz się martwić o jutro , jesteś w stabilnej silnej firmie której nic nie ruszy . Bo przecież wspólna praca daje efekty i możesz tylko tęsknić za tym miejscem w czasie urlopu a w niedzielę po obiedzie odliczasz godziny kiedy znowu zajmiesz się swoimi obowiązkami w ukochanym miejscu pracy . Proszę nie wierzyć w te bzdury które wypisują ludzie w poprzednich komentarzach , pewnie zrobili to ludzie konkurencji widząc jakie sukcesy w handlu odnosi firma XL Tape . Jeśli ktokolwiek będzie miał to Szczęście pracować w tej firmie będzie dziękował losowi że trafił do tego miejsca , poczuje się jakby trafił główną wygraną w wiadomej loterii .

Hehe
@Ryszard Ochódzki

Moje berlingo bylo 2013 ;) I widziałem dalej jezdzi - toczy sie hehehe O jakich wymianie floty ty mowisz:) Pewnie ma juz ponad 400 na zegarze

Mimi

Tarcze tez przetoczy to jest cały toldi

Kicha
@Ryszard Ochódzki

Chyba Pan żartuję skasował Pan fortunę za te wypociny... Bzdury ta firma ma gdzieś pracowników do tego stopnia że przyjeżdżają pod dom zwalniać ludzi w tak ciężkim momencie pandemii a nasza praca była lepsza niż kiedykolwiek. Zero pomocy ze strony fimy ludzie piszą prawdę....(usunięte przez administratora)

epaT - LX
@Kicha

Przecież ten wpis to CZYSTA IRONIA . Nie można brać na poważnie pewnych spraw . Zwłaszcza jeśli 99 % opinii jest negatywnych . W tych ciężkich niepewnych czasach warto dodać tylko jedno na poprawę humoru . Jeśli już starasz się o pracę w tej firmie musisz wiedzieć że XL Tape jest jak disco polo . Wszyscy się z niego nabijają ale i tak mają 30 % rynku jeśli chodzi o taśmy malarskie . Reszty oferowanych produktów nie mają regularnie na stanie magazynowym . Na koniec trzeba wspomnieć że nastąpiła KOLEJNA dobra zmiana : Raportowanie podczas wizyt PH : Zdjęcia regałów , zdjęcia towaru konkurencji . Firma oczywiście myśli że każdy klient ma worek pieniędzy z napisem budżet na taśmy i każdy regał będzie wypełniony po brzegi . Trzeba tutaj dodać że każdy punkt jest inny klienci nie chcą albo nie mogą mieć wszystkich taśm które wymyśliła albo wymyśli firma . Działania firmy często irracjonalne , nowa nazwa tej samej taśmy oraz inne opakowanie . Współpraca z klientami w dużej mierze opiera się na sentymencie jak zakup VW Passata B5 1,9TDI przez typowego Kowalskiego . Licznik cofnięty 3 razy , zżera go rdza , tu coś cieknie tam coś stuka , wgniecenie , otarcie itp itd . Ale przecież to w końcu VW Passat kultowy i legendarny . Tutaj sprawa ma się bardzo podobnie . Zatrudniając się tutaj pamiętaj o jednym . Nie myśl co firma może zrobić dla Ciebie tylko co Ty MOŻESZ zrobić dla firmy . Dziękuje :)

Żaha
@Ryszard Ochódzki

Rysiu! Spójrz w lustro i powiedz to jeszcze raz.

Don Vito Corleone
@Ryszard Ochódzki

Kto ci kazał napisac taki komentarz?:) Wójcik? Czy wyzej?:)

Czarny koń
@Ryszard Ochódzki

Panie Ryszardzie ???? Firma z pewnością ma górnolotne założenia i etyczne założenia. Finalnie są to jednak założenia. Handlowcy z całej Polski potrafią bardzo szybko zweryfikować jak faktycznie firma postępuje. Służą do tego różne portale społecznościowe. W większości przypadków negatywne opinie są potwierdzone. Co do zwalniania starych pracowników... Stary pracownik, który zbudował sieć sprzedaży zaczyna zwyczajnie dużo zarabiać. Trzeba go zwolnić i zatrudnić nowego za mniej tłumacząc, że dostaje gotową sieć i będzie miał z tego tytułu mniej pracy. Oczywiście może sieć rozbudować i skończyć jak poprzednik... I tak do końca świata. Pamiętajmy jednak, że ludzie pamiętają i wiedzą a dobrzy handlowcy na drzewach nie rosną...

W inspekcji pracy dowiedziałam się o tym że każdemu kto pracuje powyżej 40 h tygodniowo pracodawca zobowiązany jest dodatkowo wypłacić nadgodziny lub udzielić czasu wolnego. W przypadku pracy handlowca którego samochód służbowy ma zamontowany GPS lub też inny system monitorujący czas pracy liczony jest od wyjazdy z miejsca postoju do powrotu. Za pracę w godzinach nadliczbowych oprócz standardowej pensji przysługuje dodatek w wysokości 50% wynagrodzenia.

Ph

Szkoda ze firma ma gdzieś solidnych pracowników i traktuje ludzi jak przedmiot.... Nie ważne ile lat pracujesz i jak się starasz, potrafią zwolnić bo takie mają widzimisie.

tomek

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) Nie wiem kto jest odpowiedzialny za to co sie tam dzieje, glupi pusty dyrektorek po AWF, (usunięte przez administratora) jakiego swiat nie widzial bez kultury, czy prezesi ktorzy nie maja pojecia co sie dzieje na firmie (zreszta trudno zeby wiedzieli jezeli sam dyrektor nie wie). Ludzie sa tam traktowani jak smiecie, jak gorszy sort, przykaldu nie trzeba daleko szukac, wojcik zarabia spore pieniadze a i tak samochod myje mu mechanik, bo szkoda mu na myjnie, ale po co wydawac, jak mozna kogos ponizyc? Polakow zostalo moze garstka. Zwalniaja ludzi ktorzy tam przepracowali 15-20 lat, ktorzy rozkrecali ta firme, ktorzy oddali tam zdrowie. a oni ich zwalniaja bo moga zatrudnic ukrainca, ktory sie czesto myli w tym co ma robic na maszynie jako operator, do tego dochodzi kupowanie gorszego materialu drugiego gatunku, wszystko gorsze, a ceny tasm w gore, ta firma leci tylko na swojej "MARCE ROKU" ktora jest chyba juz kupowana pod stolem, bo watpie ze mozna nazwac budowlana marka roku firme, ktora zamawia wszystko z chin i produkuje tasmy ktore nie sa warte nawet zlotowki... Maszyny to totalny szrot, kiedys o maly wlos sie nie spalilo pol firmy, z racji awarii maszyny, a gdy pracownicy zglaszali ze piece sa wadliwe, to dyrekcja uparla sie ze nie piece (20 letnie) sa zle tylko to pracownicy ich nie wylaczyli, zamiast naprawic/kupic nowe, woleli dac nagane brygadziscie, zabrac mu pieniadze i porozwieszac w kazdym zakatku firmy plakaty zeby piece wylaczac, niewiele pozniej w niedziele (gdy firma stoi) piec znow sie zapalil, wtedy dopiero madre glowy zorientowaly sie ze rzeczywiscie pracownicy mieli racje z wadliwoscia sprzetu, ale oczywiscie nawet nie przeprosili, nie mowiac o zwroceniu pieniedzy dla brygadzisty za blad firmy. Ja na szczescie nie pracuje tutaj juz dobry rok i jestem szczesliwym czlowiekiem. ta firma nie powinna istniec w ogole.

Witam proszę o informację na czym polega praca konsultanta do spray telefonicznej obsługi klienta? dziękuję

Witam mogę prosić o jakieś opinie dot.zatrudnienia na stanowisku konsultanta d/s telefonicznej obsługi klienta.Dziekuję

PH

Ale macie masakrę - jednak w budowlance chyba nie ma aż takiej chamówy. Nie aplikuję

Tomek hujcik

Dzis mamy 23 lipca. Srodek sezonu a produkcja STOI to jest nie do pomyslenia!! kilka lat wstecz produkcja robila pelna para juz w kwietniu czy maju, przed sezonem, a teraz stoi!!! Kiepskie materialy robione przez ukraincow ktorzy w ogole nie znaja sie na pracy, maja tylko jak chinczyki (usunięte przez administratora) szybko szybko, ceny w gore i pozniej firma stoi, a za wszystko odpowiedzialny jest albo prezes, albo tomek wojcik ktory nie ma pojecia o byciu dyrektorem, moze sprawdzilby sie jako trener personalny na silowni, ale dyrektor w zakladzie? hehehe.... Brawo zarząd, stoczyliscie ta firme bedac pazernymi.

Wojtek
@Tomek hujcik

Orientujesz się może, czy już ruszyła produkcja i będą potrzebowali ludzi do pracy ? Jest oferta na na mechanika i dlatego pytam.

Młody Znk

Właśnie mam tam zamiar zacząć prace ale jak patrze na te (usunięte przez administratora) to zaczynam miec podejrzenie że sami malkontenci tutaj komentują . Wiecznie im coś nie pasuje . Takie typowe Janusze siedzą i narzekają że to i tamto.

kolor_indygo
@Młody Znk

Kolega widać podstawiony od kogoś z firmy . Albo świeży na rynku chce złapać doświadczenie i czuje jakby wygrał los na loterii że dadzą mu zajeżdżonego citroena berlingo z 300 tysiącami przebiegu złożonego z 3 innych które miały dzwony na polskich drogach ale zostało z nich parę części . Do tego podstawa 2800 zł brutto rzeczywiście trzeba mieć wysokie aspiracje żeby godzić się za tyle pracować . Jak zobaczysz że nie ma na stanie magazynowym 30 % towarów z oferty to pamiętaj że taśmą którą ma klient w każdym kolorze tęczy i każdej długości nie podmienisz tych braków . Konkurencja tylko czeka na takie potknięcia . Zresztą jak już ktoś inteligentny napisał tutaj nie raz . Tej firmie nie jest potrzebna konkurencja ona sama niszczy się od środka . Kolego jak jesteś taki pewny wspaniałych warunków to mam propozycję .Przepracuj 3 miesiące i zrób plany zadaniowe . W nagrodę dostaniesz TALON : na ku****** i balon

Has
@kolor_indygo

Jeszcze niech wroci po tych 3 miesiacach i nas tu ladnie przeprosi i przyzna racje :P

mlody znk
@kolor_indygo

Czego bur.aku i.dioto nie rozumiesz ? Napisałem że mam zamiar tam zacząć ale nie zaczynam bo dostałem lepszą ofertę pracy . Ale widze że fajną tu macie atmosferę. I nie jestem z żadnej konkurencji tylko przyszedłem tu poczytać opinie . Nie ma co narzekać tylko trzeba pracować!!! :) pozdrawiam

Smokkrakow
@mlody znk

Widzę że poziomem buractwa będziesz w tej firmie idealnie pasować. Powodzenia. Poczekamy na komentarze po 3-ch miesiącach jak setny raz zadzwonią z biura że auto stoi w lesie a stanąłeś się tylko wysikać...

mistrz

Chcialem tylko napisac ze wójcik nie zna sie totalnie na swojej pracy, jest totalnym (usunięte przez administratora) burakiem i ciagnie ta firme na (usunięte przez administratora) mam nadzieje ze prezesi sie w koncu zorientuja i kopna tą mende w tylek. chlop sie nie nadaje nawet na kase w tesco.

MAJKELPE

Powiem wam szczerze nie pracuje tam od 2016 roku,a widzę że w tej firmie się nic nie zmieniło. Sztuczna atmosfera,kadra która tam pracuej dno,wszyscy moi znajomi uciekli z tego wiezienia bo tam pracować się nie da. Omijajacie szerokiem łukiem XL,szkoda nerwów,zdrowia :) Nie pozdrowie nikogo bo nikt normalny tam nie pracuje,a wszyscy normalni już uciekli z wiezienia. NIE DAJCIE SIĘ MUSISCIE WALCZYĆ O SWOJE. PS:Najlepszy mój dzień pracy w XL,to dzień kiedy się zwolniłem :)

Ppp

Fajnie się dzieje zwalnia się Polaków na żecz Ukraińców. Tym pierwszym tłumaczy się brakiem zamówień lub automatyzacją, przy czym zatrudnienia się tych drugich.

To ja
@Ppp

Potwiedzam, ale to nawet dobrze. w koncu ludzie sie uwolnia od tego szamba, od wojcika ktory sie totalnie nie zna na swojej pracy, to jest pierwsza osoba do zwolnienia bo takiego lesera, to ta firma nie widziala nigdy, nic sam nie umie zalatwic, jak jest audyt to sie chlop chowa (a chyba powinien reprezentowac firme?) a w sumie dobrze ze sie chowa, zawsze na audycie firma ukrywa swoje wady, wiec tego pionka tez trzeba ukryc :D

Antek
@To ja

Dlaczego tego syfu nikt nie zamknie?? Ale obróbki okien przed tynkiem już bez tych flaków z dymin. Nowa technologia wchodzi jest git.!

iza

Zwolnili kolejną dziewczynę, która dużo robiła i potrafiła zastąpić kierowniczkę na magazynie jak jej nie było tylko dlatego, że umowa na czas określony dobiła do 33 miesięcy i teraz trzeba automatycznie dać umowę na nieokreślony. I teraz out, a na jej miejsce jakiś świeżak, który nie ogarnie tego bajzlu (o ile będzie tak zdesperowana, żeby tam pracować) I jak tu nie kochać tej firmy :)

Szczera prawda
@iza

To prawda tak jest było I będzie

Zostaw merytoryczną opinię o XL Tape-International Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Tape-International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Tape-International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Tape-International Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Tape-International Sp. z o.o.