Opinie o Konbet Sp. z o.o. Sp.k. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Konbet Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konbet Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konbet Sp. z o.o. Sp.k. w Poznań

Hanna

@PP, czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy w firmie jest duża rotacja? Czy to firma zwalnia ludzi, czy większość pracowników sama odchodzi? Firma aktualnie prowadzi trochę rekrutacji: http://www.konbet.com.pl/kariera - czy ktoś już aplikował w ostatnim czasie?

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 10. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa Konbet Sp. z o.o. Sp.k.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

PP

Aktywni to już z tej firmy odeszli a następni się szykują, ta firma to porażka jednym słowem.

Spec

o jezu jak dobrze jest w tej firmie, zwolniłem się z Apple żeby móc starać się tam o prace, KONBET the best, proponowano mi prace w AMG ale powiedziałem sobie "NIE!" Konbet jest najlepszy ! no i te słoiki na obiad mmm. Pico Bello

Hanna

@Karol a możesz podać jakieś przykłady takich zachowań jak sugerujesz, że mają miejsce? Warto na forum uzasadniać swoje zdanie, tak jak robią to inni, którym to miejsce pracy odpowiada. Dla osób poszukujących informacji o firmie to bardzo ważne.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Konbet Sp. z o.o. Sp.k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
rufus

Wynagrodzenie powinno być wprost proporcjonalne do wiedzy, doświadczenia, umiejętności, a przede wszystkim jakości pracy. Jeśli ktoś pracuje dobrze = dobrze zarabia. Jak tak nie jest w Twojej firmie, to szukasz innej. Ale ja się wcale nie dziwie, że pracodawcy nie oferują od razu dużych pieniędzy. Bo jak się okaże za 3 miesiące że jesteś do niczego to zaliczą tylko większą stratę. Pokaż, co potrafisz i negocjuj - zwłaszcza, że pierwsze umowy są zwykle na 3 miesiące.

Hanna

@ZAK piszesz, że w firma Konbet Sp. z o.o. Sp.k. nie ma szacunku do konstruktorów. Co według Ciebie to oznacza? Dlaczego tak uważasz? Czy spotkała się jakaś niemiła sytuacja? Czekamy na Twoją opinię.

Karol
@Hanna

A kogo w tej firmie szanują ?

ZAK

Też pracowałem jako konstruktor. Poszukiwania ciągłe konstruktorów nie są bez powodu. Szybko odchodzą. Jeśli masz uprawnienia to może nawet dadzą ci względnie zarobić ale nie ma w tej firmie szacunku dla konstruktorów.

Echo

Pracowałem jako konstruktor wiec trochę więcej niż 2000 do ręki to jakaś porażka. fakt faktem nie mam uprawnień ale na budowie zarabiam teraz 3500 do ręki wiec sami oceńcie.

Hanna

@cv, a Ty jakie masz doświadczenia z firmą?

Hanna

Wiedzieliście, że Konbet Sp. z o.o. Sp.k. organizuje również szkolenia? Na głównej domenie można zobaczyć całą fotorelację! http://www.konbet.com.pl/fotorelacja_ze_szkolenia_dla_wykonawcow_w_Korniku.html

cv
@Hanna

A na tych zdjęciach to takie mętne twarze. Czyżby generał ich poczęstował Bolsem?

cv

A generał jeszcze robi?

romniak

Dobrze, że jest umowa o pracę, bo o taką stabilną umowę jest trudno.

zal.pl

Kondolencje dla rodziny zmarłego pracownika w Konarzycach [*] [*]

z daleka od nich...

zdecydowanie nie polecam, no chyba że pracownik szeregowy, z komornikiem bez żadnych perspektyw, kto ma trochę oleju w głowie radzę omijać, nawet ogłoszenia o pracę wstawiają jako ukryta rekrutacja :) :) :)

cookiemonster
@z daleka od nich...

No nie ma jak konkretna opinia ;) naprawdę, bardzo przydatna. Jako ze 97 procent opinii w sieci jest negatywnych trudno o wiarygodność.

KONBET

Szanowni Państwo, uważamy, że forum to nie jest dobre miejsce na rozwiązywanie swoich problemów. Jeśli w pracy pojawiają się jakieś zastrzeżenia czy niedogodności ze strony przełożonych czy innych pracowników istnieje droga formalna, by tego typu konflikty rozwiązywać. Pisząc na forum, pod anonimowym, choć niezwykle sugestywnym nickiem, stawiając poważne zarzuty bez jakichkolwiek dowodów, nie budujemy wiarygodności. Wiedząc iż intencje autorów tych wpisów są oczywiście wielowątkowe, przypominamy, że również w sieci każdy ponosi odpowiedzialność za swoje słowa. Niemniej jednak czujemy się w obowiązku odpowiadać na tego rodzaju zaczepki, aby bronić dobrego imienia naszej firmy. Nie godzimy się na pomówienia, bo jesteśmy poważnym przedsiębiorstwem i wszystkie elementy naszej działalności są dla nas niezwykle istotne.

Rozważny

Ojojoj... internet wbrew pozorom nie jest anonimowy. W przyszłości radzę się zastanowić trzy razy nad treścią wpisu zanim konkurencyjna firma oczernia innych :-)

masakra piłą mechaniczną
@Rozważny

bynajmniej nie pracuję w konkurencji, chociaż jakby się nad tym zastanowić o ile dobrze pamiętam w umowie o zakazie konkurencji, która była załącznikiem do umowy o pracę nie było jasno wskazane co jest ową konkurencją, więc można wysunąć dalekie przypuszczenia, że wszystko jest konkurencją ;-) W samym Poznaniu nie ma firmy konurencyjnej dla konbetu, bo nawet pekabeks jest graczem z innej bajki dla konbetu, a z tego co wiem, to tam też nie jest kolorowo, ale przynajmniej lepiej płacą i zaczynają powoli doceniać pracowników. I dodam, że tłumaczenie się "to nie my, to konkurencja" lub "konkurencja nas oczernia" (w domyśle kon-bet konin) jest bardzo typowe dla tej firmy ;-)

masakra

szkoda czasu (usunięte przez administratora) bagno i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Piper

Jak czytam niektóre opinie to już sam nie wiem co pisać. Sam pracowałem w tej firmie (co prawda nie jakoś super długo) i powiem jedno. Każdy jest kowalem swojego losu. Nie podobają Ci się warunki finansowe, nikt Cię nie zmusza do pracy w tym miejscu. Chcesz zarabiać więcej możesz iść gdzie indziej – droga wolna! Nie dogadujesz się z przełożonymi, to może warto pomyślec czy aby na pewno wina jest tylko po jednej stronie. Ja się cieszę, że miałem okazję pracować w tej firmie bo poznałem fajnych ludzi. Dali mi szansę, chociaż akurat w tamtym momencie nie miałem łatwej sytuacji w życiu, ale udało mi się znowu stanąć na nogi. Jeżeli coś się komuś nie podoba to też powinno się to powiedzieć na odchodne prosto w oczy przełożonego. Anonimowo i bez konfrontacji na żywo to każdy potrafi pisać negatywnie…

hehe

A może nikt do was nie chce przyjść, a może tak cienko firma stoi, że nie stać was na nowych pracowników, a w szczególności z wysokimi kwalifikacjami i oczekiwaniami finansowymi, a może faktycznie coś jest na rzeczy, że zakład mają zamknąć??

Peter
@hehe

Ten komentarz to chyba żart primaaprilisowy :-) Czy nie lepiej samemu sprawdzić jak jest naprawdę, zamiast pisać bajeczki i oczerniać konkurencję?

@hehe

Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje - zapraszamy, przekonaj się sam(a) :) Tylko wtedy wygłaszanie jakichkolwiek opinii będzie miało sens ;)

KONBET

Szanowni Państwo, obecnie rozbudowujemy biuro w Poznaniu - nasza firma się efektywnie i dynamicznie rozwija, w portfolio pojawiają się nowe produkty – czego przykładem jest nagrodzony na tegorocznej BUDMIE strop Vector, angażujemy się także w wiele innych przedsięwzięć związanych z branżą budowlaną. Zatem stale rekrutujemy, bo do tych działań potrzeba wielu ludzi - wysoko wykwalifikowanej kadry. Zachęcamy do przesyłania swoich aplikacji, rozpatrzymy każdą poważną kandydaturę.

Zostaw merytoryczną opinię o Konbet Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Konbet Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Konbet Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konbet Sp. z o.o. Sp.k.?

Konbet Sp. z o.o. Sp.k.