Opinie o Uniteam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Uniteam Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Uniteam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniteam Sp. z o.o. w Warszawa

nocka Nowy wpis

firma nie płaci za noclegi swoich pracowników

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Uniteam Sp. z o.o.?

MR Nowy wpis

Czekam juz dwa miesiace na odpowiedz xD

k8 Nowy wpis

Brak jakiegokolwiek kontaktu po rozmowie, a wystarczyłby zwykły telefon lub mail :) Nie polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Uniteam Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Farmer

Rodzinna atmosfera, możliwość wyboru w zadaniach, stack zgodny z trendami - czego chcieć więcej ;-)

Roman

Na ten moment firma ma 9 ofert pracy na różne stanowiska na swojej stronie. HRy jednak jasno mówią, że na żadne z tych stanowisk nie szukają pracowników. Szukają przez ogłoszenie na portalu pracy na zupełnie inne stanowisko niż te 9.

Luk

Luźna atmosfera w pracy, fajni ludzie w zespole, skomplikowane projekty dzięki którym uczę się nowych rzeczy. Dobre miejsce na lata!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Uniteam Sp. z o.o.?

HR Uniteam

Chcemy jak najlepiej poznać kandydata. W zależności od stanowiska, padają różne pytania. Pytamy o doświadczenie zawodowe w poprzednich miejscach pracy, poznane technologie, a także zrealizowane projekty. Mogą pojawić się także pytania koncepcyjne lub zadania, z którymi dany pracownik będzie się mierzył w pracy. Bardzo ważnym aspektem spotkań rekrutacyjnych jest poznanie preferencji kandydata – zależy nam na tym, żeby obowiązki i zadania spełniały oczekiwania nowozatrudnionej osoby. Spotkania mają swobodną formę, aby unikać niepotrzebnego stresu dla obu stron. Zależy nam na tym, aby już na pierwszym spotkaniu kandydat otrzymał od nas wyczerpujące informacje o firmie, strukturze organizacyjnej, obowiązkach, benefitach, zespole i atmosferze.

ByłyPracownik

Zdecydowanie odradzam. Szef, który nie szanuje ludzi i ich czasu, umawia sie i nie przychodzi albo przekłada po kilka razy spotkanie, kombinuje jak nie dać wcześniej ustalonej podwyżki, nie dotrzymuje słowa. Pracuje tam kilka fajnych osób, stara gwardia ale obecne są chyba z jakiejś łapanki, rekrutacje to żenada...obiecanki a później mają Cię gdzieś. Jak masz problem to od "rudej Pani z HR" słyszysz jak Ci się nie podoba to się zwolnij... Prezesowi tez nie zależy na nikim, bo.... nie ma ludzi niezastąpionych i rotacja to będzie zawsze.. NIE POLECAM!

fanatyczka
@ByłyPracownik

100% się zgadzam. A co do szefa to traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) jeśli nie jesteś już jemu potrzebny. Może jako PM był dobry ale jako właściciel firmy to (usunięte przez administratora) Atmosfera w zespole super, dział HR to kpina.

Inez K.
@ByłyPracownik

Nie zgadzam się z określeniem typu "ludzie z łapanki". Zostałam zrekrutowana całkiem niedawno (jak i kilka innych osób w tym roku). I zapewniam, że nie jesteśmy z łapanki :) Rekrutacja profesjonalna, dwuetapowa. Poza tym sam proces onbordingu oceniam rewelacyjnie - widać że był przemyślany. Od początku poczułam się częścią firmy, a nie pozostawiona sama sobie. Wszyscy są bardzo pomocni, więc nie rozumiem zarzutów do hr

Dzięki, że ostrzegasz, jednak chciałem dopytać w jaki sposób zauważalne jest złe traktowanie pracowników przez właściciela, o którym wspominasz? Podasz jakiś przykład? Rozumiem, że atmosfera jest nieprzyjemna, a jak wygląda kwestia finansowa?

Amba

Do tego kasuja negatywne opinie tutaj.

Marek P.

Słaba atmosfera, cała firma to jedno duże pomieszczenie; zlecenia są merytorycznie klecone, bo ciągle komuś do czegoś brakuje kompetencji, a nie ma woli by zlecać na zewnątrz (ciśnięcie na ciągłe oszczędności). Zawinąłem się przy pierwszej okazji i odetchnąłem z ulgą...coś dziwnego wisi w tej firmie w powietruz

Amba
@Marek P.

Masz rację cos dziwnego wisi w powietrzu.

BB

Fajna firma z wymagającymi projektami. Nie robimy nadgodzin, finansują wybrane przez siebie szkolenia (nie ograniczona cena), kasa zawsze na czas, jeśli się chce to można się szybko rozwinąć, robić cięższe projekty i dostawać więcej kasy. Fajni liderzy, pomocni ludzie, częste integracje i wyjścia na piwo. Firma pro ludzka, od niecałych 2 lat super atmosfera. Minusem są długie schody pod które trzeba wejść ;)

Kamila
@BB

BB jeśli minusem są tylko długie schody to naprawdę dobrze:-) Jakie są wymagania co do wykształcenia aby się dostać do szeregów BB?

BB
@Kamila

Kamila, zależy na jakie stanowisko startujesz. Myślę, że najlepiej pisać bezpośrednio do HRów.

Fajna, luźna atmosfera w pracy.

Wudoem

Pracowałem tam przez chwilę. Problemy z klimatyzacją, brak Leada, szkoleń, problemy z wynagrodzeniem. Poznałem natomiast kilka osób, którzy mieli dobrą aurę. Cóż, jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem.

Urszula

Do tego wystarczy dodać, że firma jest dobrym pracodawcą!!

luźna atmosfera, fajni ludzie i super lokalizacja

michal

to nic czlego ze zmienili nazwe, wazne jest to czym sie zajmuja i w jakiej brazny dzialaj bo raczej poszerzyli swoj zakres usług, działąja w branży outsorcingowej oraz oprogramowania

Meteor

(usunięte przez administratora). Tekten teraz nazywa się Uniteam. Nie polecam.

abc

"jakoś to będzie" aż tu nagle odchodzi większość zespołu dev, każdy rok pracy w tej firmie to minus rok do ogólnego doświadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o Uniteam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uniteam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uniteam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniteam Sp. z o.o.?

Uniteam Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 38 ocen.

Uniteam Sp. z o.o.