Opinie o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. w Malanów Turecka 36

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. w Malanów Turecka 36

Parking

Co to za afera znowu na parkingu że jakaś młoda laska zabawiała się z gruzinem na parkingu w aucie po popołudniówkach ?

Kierowniczka

Dlaczego każdy czwartek i piątek mamy brać urlop albo jak nocek niema to cały tydzień ...chyba trafiła kosa na kamień bo my już urlopu czas wejść do tego waszego jeba....nego wierzowca i was na taczkach wywieść

@Kierowniczka

To moze czas z nim iść na rozmowę do czego to w naszym zakładzie dochodzi mówimy Stop

Pani
@Kierowniczka

Dlaczego Wy dorośli ludzie tutaj wypowiadacie swoje żale. Każdy problem rozwiązuje się z kierownikiem w cztery oczy.

@Pani

Tak? I zawsze wychodzi to skutecznie? Zastanawiające też może być to, czemu ludzie tak właściwie się tego obawiają, skoro nie idą z problemami wprost?

Ola

Pracowałam kiedyś w tym zakładzie. Brygadzista jeden całe nocki albo spał albo łaził i jego dwie dziunie nic nie umiały a damy że hej. Żałosne ten temat.

Były

Pracowałem tam szczerze banda (usunięte przez administratora) robiący dla (usunięte przez administratora) za minimalną. Ludzie nie mają za grosz ambicji

@Były

Skoro ci nie odpowiada, to może trzeba negocjować?

Leszno
Rafał

Witam. Jak aktualnie wygląda sytuacja ze zwolnieniami/zatrudnieniem w zakładzie?

Rafał

Kłamstwo

Jeśli jest wciąż ten sam kierownik na meblach co był wcześniej to jesteś w błędzie.

Mini
@Kłamstwo

Kierownik na meblach jest super.potrafi rozmawiać z pracownikami wysłucha każdego.jest normalna osoba nie wywyższa się.zawsze z kierowniczka zagłówków można się dogadać.super babka

Czy są obecnie przyjęcia do zakładu? Czy pracy jest dużo na obecną chwilę i czy jak co roku sezon ruszy jesienią?

Mcal
@Zainteresowany

Ja slyszalem o zwolnieniach, podobno malo pracy jest ?

pracownik2
@Mcal

Tez tak słyszałem.

Jendrek
@Mcal

Ale Ukraińców nie będą zwalniać?

Walld
@Jendrek

Przecież już częściowo pozwalniali, na niektórych działach już nie ma nocek tylko 2 zm

@Jendrek

Czemu właśnie ich mieliby nie zwalniać?

Hehehe
@Katarzyna

Najpierw to powinni sie zabrać za pomocników potem brygadzistow bo ich teraz po 3 na zmianie a zawsze znajdzie sie chętny na ich stanowisko a ludzie pracy ludzie produkcyjni boją się o miejce pracy..

Wesoły
@Hehehe

Powinni zwalniać tych co dobrze są usytułowani.

@Wesoły

Jak ty sobie to wyobrażasz???że niby stan konta maja sprawdzać każdemu???jak ktos ma wiecej $ na koncie to tylko jego zasługa i ciężka praca latami bo chyba nikt nie ma własnej firmy i dorabia w zakładzie?

Pan

Nie chodzi o konto a o jak któreś z rodziny wyjeżdża za granicę a drugie pracuje w tej firmie może iść na ostrzał. Zawsze ma z czegoś wyżyć bo ma euro. Nie jestem dyrektorem i nie moja w tym sprawa są od tego inni

Super

Witam wszystkich czy ma ktoś odstąpić bilet na piknik

Durex
@Super

Wczoraj po 21 w całym Malanowie zabrakło prezerwatyw , Panie kasjerki mówiły , że to przez piknik . Oj i to mi się podoba !

gosc
@Durex

Głodnemu chleb na myśli

Zaiteresowana

WAŻNE!!!! Zarobki stoją w miejscu, ceny szybują, wyzysk coraz większy. Malanów, Przykona- robimy z tym coś czy siedzimy cicho jak przez poprzednie 30 lat?!?!?! Sama nie zrobię nic. W grupie jednak mamy siłę tylko czy będzie tu jedność?........

Ooooo
@Zaiteresowana

STRAJK!

Zainteresowana
@Ooooo

Aż tak źle jest

@Zaiteresowana

Jak bedzie trza doplacac zeby pracować, to dopiero będą chciec walczyc o swoje... tymczasem tylko autobusy z coraz wiekrzych kregow zbieraja ludzi

Zainteresowana
@Haha

Ludzie serio??? Nikt nic???? To jakieś jaja. Wytrarczy że stanie pianka, zagłówki, stolarnia. A reszta będzie do tego zmuszona. Zjednoczmy się w końcu walcząc o siebie!

@Zainteresowana

A organizowaliście już wcześniej jakiś strajk tutaj?

XX

Slyszalam ze jest dział jakiś ze skanowaniem i dobrze tam płacą, to prawda?

Pani
@XX

Gdzie taki dział jeśli można wiedzieć

gosc
@Pani

We wsi kozia wólka

Same dzieci chyba tu piszą nie dorosłe osoby jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia dziecinada i pełno kapusi zero wyrozumiałości. Dzieci do przedszkola nie do zakładu pracy z takimi rozumami

Drodzy kierownicy na zmianie C jest najlepszy pomocnik na Euro paletach potrafi zadbać o porządek i staje w obronie slabszych. A ludzie go krytykują proszę nie słuchać innych ponieważ to dobry chłopak i jest stanowczy.

smiech

Ha,ha-on to sam pisze?Najlepszy?Nie moge..

@smiech

Napewno nie! Jednak są jak osoby co go bronią nie krytykują

Łukasz

Chyba ty do nich należysz. Co to znaczy ze broni słabszych? Jest jakimś superbohaterem :) ha ha bo tak mi się skojarzyło.

MORS

Pocałujcie się wszyscy w (usunięte przez administratora) jak nie macie co robic:)

Sebastian
@MORS

Do czego nawiązujesz? Widzę, że tam pracujesz, więc może napiszesz coś więcej o samej pracy? Jaka tu panuje atmosfera?

Poduszki

Na poduszkach nadal pomocnikiem jest ten " chłopczyk " który jest mocny tylko w gadce i nastawia starych pracowników przeciwko nowym? Te młodziki nie powinny być pomocnikami... pomijając fakt że co popołudniówki i nocki chodzą na " kawę " na górę i tam godzinę siedzą... I co 30 minut papierosek

Cała prawda
@Poduszki

Jaka to zmiana? Podejrzewam że zmiana A tam jest taki co kręci ludźmi udaje idealnego ale wogole taki nie jest na wylot go poznalam. Lizus jeszcze raz lizus. To był bardzo zły wybór że został wybrany. Po za tym wszystkie sprawy pomocnicy, brygadzisci o każdym pracowniku powinni zachować dla siebie nie rozsiewać wszelkie ploty.. Jedynie każda relacje powinni zdawać kiwrownikom. Na stanowisku brygadzisty i pomocnika należy zachować stu procentowa dyskrecje. Takie jest moje zdanie

Nie
@Cała prawda

Akurat chodzi o zmianę B

@Nie

Sam piszesz bzdury zeby zmylić wszystkich każdy dobrze wie o kogo chodzi hahaha

Moro

Nie pisze bzdur, nie moja wina że jesteście tępieni na zmianie A Ja mowie o swojej zmianie że na B też jest taki dzieciaczek co ma aspiracje na brygadziste i bardzo gwiazdorzy

@Moro

A co ty myślisz że stanowisko brygadzisy jest takie łatwe i słodkie?trzeba miec odpowiedzialność za wszystkich ludzi za ich prace i bezpieczeństwo to nie tylko rozporządzenie pracą nadzór i na tyle...brygadzista odpowiada za każdego swojego pracownika musi mieć świadomość tego co potrafi czy odpowiada mu zadana praca,to taki ojciec wielkiej rodziny bo czasy stania z batem nad pracownikiem minęły teraz trzeba szanowac ludzi i trzeba umiec się z nimi dogadać.

Pracownik 1

Bat i wyzywanie się na pracownikach jest nie dozwolone każdy jest inny jeden słabszy drugi mocniejszy i według mnie każdego trzeba traktować jednakowo czy znajomego czy obcego. Nie ma wyróżnień. A odnośnie Ukraińca dlaczego na terenie działu robią sobie fotki i afiszują na Facebooku oni robią reklamę firmy czy im wszystko wolno

Czym to idzie ,że jeden pracownik będzie cały czas pracował na agencji i umowy przedłużane na czas określony a drugi pracownik zostanie przyjęty przez zaklad i po trzech umowach na czas określony dostaje umowę na czas nieokreślony wraz z podwyżką, dlaczego tak jest czym różni się jeden pracownik od drugiego i co należy zrobić, żeby mieć takie szczęście i dostać normalną umowę przez zakkad na czas nieokreślony?

Była

A dlatego że ma znajomości, pewnie jakiś (usunięte przez administratora) kierownika ????????????????

Ludziska ...
@Była

To że zakład przyjmuje przez agencję to nie jest do końca wina zakładu... . W zakładzie praca jest sezonowa, sezon zależy od działu... . I nie da się wszystkich przyjąć na umowę o pracę "stałą" bo jest czas że tej pracy po prostu nie ma... . A Nasz rząd tak pozmieniał ustawy ze mija jakiś czas (chyba 33 miesiące - ten okres się nie kasuje z przerwami w umowie) i musieli by Cię nie zatrudnić wcale lub dać umowę na stałe. Okresy tez się nie kasują... .

Nowa
@Była

Co to się dzieje na tym świecie żeby Ukraina miała pracę a dla polskich ludzi jej nie było. Owszem szkoda tych osób którzy zostali bez domów ale My Polacy nie mamy pracy a dla innych jest. Ciekawe czy jak u nas by była podobna sytuacja ciekawe kto by nam pomógł myślę że wszyscy by nas mieli głęboko gdzieś. Żal tej Biednej Polski wszystko drożej pracy brak. A miałam firmę sun garden za najlepszą w Powiecie nie wiem co o tym myśleć trudno mi teraz cokolwiek powiedzieć.

Prawda
@Nowa

Gdzie jest to dawne sun garden? Fajni ludzie atmosfera była super. A nie jak teraz jedno na drugie donosi dziecinada

Gyu
@Nowa

Sg od dawna stawia na pierwszym miejscu zagranicznych pracowników nie tylko z ua ale i z wielu innych krajów bo to tania siła robocza, a jeszcze dawniej zatrudniano Polaków tylko na sezon za najniższą krajową czyli było to jakieś 1100zl, za bardzo ciężka robotę. A to i tak była niby łaska... Teraz kiedy Polacy nie chcą pracować za takie grosze ściąga się właśnie obcokrajowców. No nic widać jako Polak bardziej opłaca się wyjechać pracowac za granice bo w tutaj niczego się nie dorobisz prócz garba i nerwicy :)

Nowa
@Gyu

Niestety na dziale Monzy można dobrze zarobić i się nie narobić tylko na pakowaniu tylko tam to są osoby z układami a taki bez ukladzikow to jest brany w zastepstwo. I mi tu nikt nie powie że nie chodzi na l4 i jest na pakowaniu. Jedna z pakowania nie powiem jaka zmiana kto widzi to wie przesiedziala całe miesiące na chorobowym wracała na 3 dni i spowrotem i pracuje do tej pory. Dlaczego ona tam jeszcze pracuje jeśli chodzi tak bardzo o chorobowe?A odnośnie jakie są puszczane poduszki nie wspomnę długie nity przy poduszkach ale cóż telefon dla młodych ważniejszy niż jakość.Z Uśmiechem na twarzy Pozdrawiam dział Monzy.

Elo
@Gyu

Stawia na nich bo Ci z góry biorą łapówki od tych co ich sprowadzają i koło się zamyka . To logiczne. A Wy jeszcze na to patrzycie i nie rozumiecie , że ten pseudo zarząd nie ma szacunku dla Was rodaków tylko slepo zapatrzeni sa w handel tania siła roboczą i hajs ktory im spływa mlekiem i miodem z tego tytułu.

Poduszki ogrodowe

Ludzie też są podli na zm A kabluja jak mogą. A kierownika sami tylki obrabiają za plecami chyba tak nie powinno być ,szczerość to podstawa nie w oczy patrzą to pięknie ładnie jak się tylko któryś kierownik odsunie jest tak obgadany że brak słów. Ludzie są niestety zmienni trudno spotkać kogoś normalnego. Bardzo fajne są kobiety na zm B wyroozumiale szczególnie na małych poduszkach wszystkich nie znam więc trudno ocenić.

Czegoś tu nie rozumiem

Dlaczego jak nie ma pracy dla popołudniówki i nocki w piątek to mamy pisać nasze urlopy wypoczynkowe? Ja wolę iść do pracy a na urlop mam inny plan... Kierownictwo zapomniało że dopiero co urlopy były wstrzymane i nie mogłem jechać w długi weekend na urlop, bo pracy miało być tak dużo. Teraz jak nie ma pracy to powinno być zapłacone postojowe, dlaczego my Polacy tak się dajemy traktować? Nie dość że na umowach mamy połowę minimalnej krajowej stawki godzinowej (plus bonus) a to też dziwne? Piątki wolne ok - ale przy naszych stawkach zakład stać by zapłacić postojowe. Czy się mylę?

Wszystko jasne
@Czegoś tu nie rozumiem

Z takimi problemami należy iść do kierownika moim zdaniem i z nim rozwiązywać każde niejasności . Nie tutaj, ponieważ tu sprawy nie załatwisz. W cztery oczy można się dogadać

@Wszystko jasne

A myślisz że ktoś się kogoś pytał czy pasuje, wypisywać urlopy i tyle... . A w sezonie mówisz miesiąc wcześniej że będziesz potrzebować to wielkie problemy i ostatecznie na żądanie musisz wypisać

Szok
@Haha

Tak ogólnie czytane są tu te opinie?

@Czegoś tu nie rozumiem

Ciesz się,że pójdziesz w piątek na urlop i że cie nie zwolnią dobrze że w ten sposób zakład sobie radzi z przestojem jak ci ubędzie kilku dni urlopowych to świat sie nie zawali.

Nieprawda

Powinniśmy pokazać że tak jak Oni Nas traktują - tak i my będziemy Ich traktować.

Eros

Jestem prawiczkiem mam 20 lat

Ktoś
@Eros

A co mnie to obchodzi czy kogokolwiek

Eros
@Ktoś

Chciałbym abys to zmieniła

Hahaha

Monza najgorszy dział zwłaszcza jeden pomocnik który ma chore ambicje

On1
@Hahaha

Jaki to pomocnik z jakiej zmiany

miły
@Hahaha

Zdejmijcie tego krzykacza ze zmiany C z euro.Nic nie wie,nie umie a krzyczeć na wszystkich potrafi -juz naprawdę nie ma lepszych pomocników?

Truskaweczka
@miły

Z chęcią zastąpię tego pomocnika. Chyba że wszyscy sobie bimbaja to ma rację niech krzyczy aż mury się trzęsą bo ludzi częściowo na monzie trzeba ustawić do pionu bo o wszystkich wiedzą tylko nie o sobie. Każdemu kierownikowi obrabiają (usunięte przez administratora) i brygadzista a tak w (usunięte przez administratora) chcą wejść. Co to za wredoty robią.

Malina
@Hahaha

Chore ambicje mają na pakowaniu dwie panie S i M tylko telefony w rączki i fecbokuja.. Do roboty niech się wezmą a nie rozmowy prowadzą (usunięte przez administratora)

Nyguska
@Malina

Oj tam ,oj tam robota nie zając nie ucieknie :)

Pewna pani
@Nyguska

To one do pracy przychodzą dwie dziunie czy telefon przeglądać . Gnać je do roboty nie inne solidnie pracują a te dwie jak te święte jałówki chodzą

@Pewna pani

A ekipa ze świetlicy tańczy i nie widzi.

Sebastian
@Pewna pani

Nie lepiej skupić się na swojej pracy zamiast tak przyglądać się wszystkim dookoła? :)

Prawnik
@Sebastian

Oczywiście skupić się można na pracy ale nie da się zauważyć jak z telefonami te dzieci spacerują zabawki zabrać

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. - Malanów

• Jak się pracuje w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 340.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 73 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 192 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.
1.7/5 Na podstawie 187 ocen.

Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.