Opinie o Polpatron Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polpatron Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polpatron Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpatron Sp. z o.o. w Warszawa

Robert

nie było mnie w pracy kilka dni i przestali mnie wstawiać w grafik.nie moglem ich poinformaowac bo nie mialem akurat tefelonu a oni od razu tak

Biurowy

Polecam wyplata na czas, bezproblemowe podejscie pracodawcy do urlopu.

Klient

Współpracuje z firma Polpatton w ramach usługi ochrony fizycznej. Nasze dotychczasowe doświadczenia (ponad rok) są pozytywne, zwłaszcza kontakt z handlowcem, który odbiera telefon nawet w niestandardowych porach. Gdy mamy potrzebę wprowadzenia jakichś zmian firma szybko reaguje, nie robią problemów. Mogę polecić usługi firmy w zakresie ochrony.

ARKADIUSZ MIELEC

Aplikowałem do działu handlowego, szybko oddzwonili. Mają pakiet sportowy, medyczny, mają być szkolenia. Jeszcze się waham, ale mają też biuro w Poznaniu, Wrocławiu , a zależy mi na ewentualnej możliwości zmiany miasta z Warszawy a tu moze tak by było. Generalnie ogólne pytania o moje oczekiwania, zainteresowania.

Agnieszka
@ARKADIUSZ MIELEC

Szybko, znaczy po jakim czasie mniej więcej? Ja bym chciała mieć pewność, że każdemu odpowiadają. A nie że czekasz sto lat i nie wiesz, co robić dalej. I czy praca zdalna jest, a propos lokalizacji?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polpatron Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik ochrony.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Natalia

Miałam "szczęście" pracować w centrali na Młynarskiej 48. Ostrzegam każdą osobę - jerzeli nie chcecie wydawać kasy na psyhoterapewte to nie polecam!!!Atmosfera nie miła to słabo powiedziane. Taki osoby jak (usunięte przez administratora) tworzą okropną atmosferę. Ich głównym zadaniem jest kogoś "opierdzielic" ( to ich słowa) ponieważ chcą rządzić wszystkimi nie tylko w pracy , ale jeszcze w życiu prywatnym. Najgorsze jest to że te dwie osoby żądają i P.Prezasami. Wytrzymałam aż 2 miesięcy...czułam Siebie jak w więzienie... ciągłe uwagi nie dotyczący pracy...rodzina zadzwoniła już uwaga , kawę wyszłam wypić już uwaga i jeszcze takim tomem . (usunięte przez administratora) Ciągłe gadki z ich strony...okropnie . Dwie dorosły osoby z zachowaniem przedkoliakow... A właśnie firma nie to że nie daję standardowych bonów ( karty Multisport i prywatne ubezpieczenie zdrowotne) KAWA HERBATA - KAŻDY SWOJĄ...pozór Takie opinie mam . Mam nadzieję że kogoś uratuję to od podejmowania nieprawidłowej diecezji.

Tomasz
@Natalia

Bardzo ciekawa opinia, powiedz mi, w jakim dziale pracowałaś? Patrząc na składnie oraz błędy w pisowni jest to niezwykle ciekawe. Pod dużym znakiem zapytania stoi, czy to na pewno ty odeszłaś z firmy? A może zostałaś zwolnienia z różnych względów? Bądź twoja umowa nie została przedłużona. Widzę, że jesteś tutaj bardzo aktywna, dosyć dużo czasu zajęło mi zrozumienie twoich opinie (w części oczywiście, bo dalej ich nie rozumiem w pełni) może powinnaś być wdzięczna firmie, że dała Ci szanse na te dwa miesiące mimo wszystko Ty się nie spisałaś, grzecznie ujmując? Nie było tak?. Patrząc na kulturę wypowiedzi i na obowiązujące Prawo w Polsce, które złamałaś, wypisując pełne dane z imienia i nazwiska osób- nie nadawałaś się do pracy. Bardzo słabo, nie pozdrawiam.

Do Pani Natalii
@Natalia

Art. 23 Kodeksu cywilnego wymienia, że dobrami osobistymi człowieka są w szczególności: zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mienia, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska. Użycie nazwiska jest karalne Pani Natalio i jest to pomówienie oraz naruszenie dóbr osobistych. Proszę oczekiwać stosownego wezwania z Sądu. Radzę poszukać dobrego prawnika. Żarty się skończyły. Nieznajomość polskiego prawa nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

Sylwia

Jestem pracownikiem fizycznym. Pracuję w utrzymaniu czystości.p.koordynator dopasowała mi obiekt tak, że akurat mam blisko. Poza tym miałam kontakt tylko z kadrami i rekrutacją.Wszytko jak na razie pozytywnie.

Julia

Jestem pracownikiem w centrali od kilku tygodni , niestety sporo nauki ale pomału próbuję. Trzeba poznać katalog usług, trochę technicznych spraw, program do wprowadzania klientów. Na szczęscie atmosfera jest w miarę ok, dziewczyny dużo mi pomagają , ale rozumiem, że nie zawsze mają czas. Generalnie zostaje i zoacze co po okresie próbnym.. Dobry dojazd, tramwaj pod same drzwi, dobrze wypsoazna kuchnia, zawsze mozna proozmawiac, pakiet medyczny.

Edyta
@Julia

Mogłabyś napisać jakie proponują teraz warunki finansowe dla nowych pracowników? Czy umowa próbna to umowa o pracę?

Julia
@Edyta

Tak,.umowa o prace. A o kase to juz kazdy sam niech walczy, nie narzekam jak na okres probny

Natalia
@Julia

Julia czym dziewczyny pomogą? Kto konkretnie ? Atmosfera w miarę? Prawda? Wyposażona kuchnia ??!!! Prawda ??? Można porozmawiać ??? Czy tam tylko można rozmawiać tylko P.Patrycii z handlowcami miło przesz godzinę??? A P.Bernarda ma uprawienia podnosić ciśnienie w pokoju

Wiecie może, czy w Polpatron Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Zależy w jakim charakterze. Jakie stanowisko/zakres obowiązków Cię interesuje?

Praca jak praca, płacą w terminie i zliczają dobrze godziny. Nie to co w innych firmach

Gladiator

Mialem opcje byc habdlowcem tam.Generalnie brak auta służbowego, nacisk na pozyskiwanie klientów, brak jakiś benefitów , niech sami sobie pracują, jakas ściema

Renata

Jestem pracownikiem ochrony, pracuje na recepcji biura. Nie mam jak na razie problemów z pracodawcą. Sporo podpisywania, co z moim wzrokiem nie jest proste ale panie w centrali bardzo pomocne. Mogę polecić firmę.

Agnieszka
@Renata

A masz grupę? Nie jestem pewna, czy bez orzeczenia można się dostać, wiele firm takich tego oczekuje. A wspomniałeś coś o wzroku. I jeśli tak, to jaka jest potrzebna?

Renata
@Agnieszka

Ja nie mam a mimo to dostałam umowe. Możliwe że zależy od miejsca pracy.

Karol

Miałem styczność z tą firmą jedynie podczas procesu rekrutacji na handlowca. Ostatecznie dostałem lepszą propozycję w starej firmie ale generalnie miałem dobre doświadczenia. Proces rekrutacji jasny, spotkania z potencjalnymi przełożonymi rzeczowe. Warunki które dali też były w porządku. Mały minus to brak auta służbowego, ale podobno jest możliwość po jakimś czasie dostać firmowe.

Dominik

Pracuję w Polpatronie od ponad roku. Firma z dużym potencjałem, sukcesywnie rozwijająca się na nowe lokalizacje. Wypłaty w każdym miesiącu na czas. Wcześniej pracowałem w konkurencyjnej firmie 2,5 roku i na takie wsparcie od kierownictwa i kolegów poprzedniej firmy liczyć nie mogłem.

Zbyszek Z

pracowalem w firmie 2 lat na obiekcie produkcyjnym pod warszawa rekrutacja pomocna inspektor zawsze pod telefonem przelewy zawsze na czas nie mialem do czego sie doczepic

Żałosna firma

Stosy umów do podpisania, bez dat. Umowy z czterema różnymi firmami. Stawki na umowie, a wypłata to dwie różne rzeczy. Kontakt z firmą polega głównie na zbywaniu, jeśli zaczyna się temat wypłat i godzin. Ostatnio coraz więcej pracowników zgłasza, że wypłaty są zaniżanie.

Tragedia

Godziny w wypłatach się nie zgadzają, traktowanie jak śmiecia, nie można się o nic doprosić

Lena

Pracowałam w firmie Polpatron jako pracownik biurowy na Młynarskiej. Jedna z osob która pracowała w tym samym dziale była (usunięte przez administratora) miała problem z tłumieniem negatywnych emocji które wylewała np na mnie. Druga z Pan z którymi dzieliłam pokój to Pani (usunięte przez administratora) żadne stanowisko kierownicze a uważa jakby miała tam dużo do powiedzenia ???? (usunięte przez administratora) pracowałam tam bardzo krótko, to że złożyłam wypowiedzenie i pożegnałem się z tym okropnym miejscem to najlepsza decyzja 2022 roku Pełno tam nieprzyjemności ???? ludzie z całego serca nie polecam, ostrzegam i proszę żebyście sobie tego nie robili i unikali tego miejsca.

tadeusz Domeradzki
@Lena

A na jakie stanowisko aplikowałaś? To dość specyficzna branża ochrona? mIałaś szkolenia? jaki zakres obowiazkow?

Świąteczny placek

Pracowałem w biurze na młynarskiej, jako pracownik biurowy. Nie wytrzymałem długo, co mogę powiedzieć to atmosfera pracy jest tragiczna, ciągle zglądanie się na siebie, jakieś PRL-owskie przeświadczenia i zachowania, obgadywanie. Straszny bałagan, szkolenie pracownika żadne, nawet bhp nie było. Zatrudnienie na najniższej krajowej na umówie o pracę, reszta płatna na zleceniu, szczególnie atrakcyjnie brzmi w perspektywie emerytury. A przynajmniej tak miało być, bo niestety ale po rezygnacji nie dostałem żadnych pieniędzy, gdyż finalnie zrezygnowalem przed podpisaniem umowy o pracę (usunięte przez administratora)

@Świąteczny placek

a specyfika pracy to jaka jest w takim razie? pytam, bo piszesz, że po prostu do biura a narzekasz przy tym, że szkolenia nie było. To w trakcie pracy czego nie wiedziałeś, że z tego problem mógłby się zrobić?

Jarzynka
@Świąteczny placek

A dlaczego Pani pracowała bez umowy, to raczej też wina pracownika.. W życiu nie podjęłabym pracy bez dokumentacji.

Pracowałem tam umowę o pracę dają tylko rencistom niech sobie sami pracują na zleceniu nie polecam

Bronisław

a z samym orzeczeniem ale bez renty też mi dadzą um. o pracę? weź też napisz coś o zarobkach żebym wiedział ile płacą?

Daro

Tragedia , pracowałem tam i nie polecam, tylko by rencistów zatrudniali, pozdrowienia z lepszej 1000 razy lepszej pracy i oczywiście mam umowe o prace a nie jak tu zlecenie

@Daro

To jak długo tu trzeba było pracować żeby "zasłużyć" na umowę o pracę? Bo chyba nie wszyscy pracują tu na zleceniu?

A .
@Paweł

A tego to nikt nie powie

Miro
@Paweł

Jak masz orzeczenie to masz etat od ręki.

@Miro

I to jest jedyna rzecz, która daje taki przywilej? Nie ma niczego więcej, żeby z marszu się dostać?

Kazik zwany tlustym wieprzem
@Daro

To co bez grupy inwalidy nie nadaje sie ja tlusty wieprz jestem bez grupy to nie nadaje sie smiech Inwalidow biora bo maja za nich pieniadze od zus Ja zlodzieja przepedze a inwalida bedzie skomlal ipodkulal ogona przed byle cwokiem

Paulina

Rencistów? Ale dlaczego?

doris

tez pracowałam.....nie polecam

@doris

A coś jeszcze odnośnie warunków jest nie tak czy to co padło to finisz? bo jakby nie patrzeć chyba trafią się osoby, którym jako tako do gustu może to przypaść jednak

Zostaw merytoryczną opinię o Polpatron Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polpatron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polpatron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polpatron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 20 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polpatron Sp. z o.o.
  • UL. MŁYNARSKA 48