Opinie o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verte Corporation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verte Corporation Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

Prezes

Szanowny Były PH, zmieniło się dużo i myślę że na lepsze. Nie zawsze co piszą jest adekwatne do sytuacji. Trzeba być przeżyć i iść dalej. Dziękuje za wiarę.

jakjest

a moze mi ktos napisac cos o pracy namagazynie? jakie zmiany i widelki zarobkow, umowa?

Magazynier

Praca w tej firmie to wielka porażka, żeby było wynagrodzenie w terminie niewypłacane to masakra.Raz rozumiem, ale nie cały czas.Kierownictwo beznadziejne, brak im umiejętności kierowniczych,zachowują się jak by byli po znajomości.[usunięte przez moderatora]Firma non stop szuka ludzi do pracy, więc sami sobie odpowiedzcie na pytania.

I gdzie ta prowizja za listopad , grudzień , styczeń i luty??? podobno miała być wypłacona po 3 kwartale! i kto tu jest żenujący?? PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PRACĄ W TEJ FIRMIE!!! [usunięte przez moderatora] NIE PŁACĄ!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Verte Corporation Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Były PH

Bardzo ciekawe spostrzeżenie .Pierwszy wpis z zapytanie o firme jest z 01.2011.,potem cisza do 05.2012.Coś w tym jest i chyba nie chodzi tu o kasę.Szkoda kiedyś trochę czasu pracowałem w Verte , rożnie bywało lecz generalnie mam miłe wspomnienia .Niestety z tego co czytam widzę że dużo się zmieniło

lolo

Należało by wrócić do chwili w której wszystko zaczęło się psuć i sprawdzić jakie zmiany zostały w tym czasie wprowadzone, przeanalizować dokładnie poczynione w tym okresie posunięcia wewnątrz firmowe. Inaczej to takim systemem zarządzania nie pociągnie długo.

były pH

Szanowny panie prezesie to proszę poinformować kierowników by nie okłamywali na rozmowach kwalifikacyjnych !!!!!!!!! nadodatek zatrudniliście Kordynatorów ds siecie i zrezygnowaliście z firm serwisujących SMIESZNE !!!! zresztą szkoda mojego języka... PS KIEROWNIK TRANSPORTU NIE WIE JAK ODPALIŚ AUTO Z POPYCHU !!!!! TO BYŁ DRAMAT PCHALIŚMY FACETA A ON KRĘCIŁ KLUCZYKIEM !!!! TACY WŁASNIE LUDZIE TAM PRACUJE NIE MAJĄ POJĘCIA O NICZYM TYLKO NA FORACH SIEDZĄ!!!! NIE POLECAM, [usunięte przez moderatora]NIE PŁACĄ... NA SWOJE PLN ZA WYDATKI MOZNA CZEKAC NAWET DO 4 M-C

jeden z byłych

Czyli na lepsze nic się nie zmieniło. Dyr. Handlowy (anonim) jest szczęśliwy, że mu firma życie uratowała. Prezes sądzi, że praca w firmie to zaszczyt i o co wszystkim chodzi. Pracownicy w terenie dalej nie rozumieją jakimi klientami są sieci i po co w ogóle pracują. Księgowa nie wie jak wygląda praca w terenie. Super jest.

PH ŚLĄSK

Księgowa II - 2013-03-21 09:12:59 Były pracownik - 2013-03-12 09:06:04 Pracowałem w tej firmie i muszę przyznać rację większości moich przedmówców .,,Obsuwy" w w wynagrodzeniach od dłuższego czasu są standardem,a średnie wynagrodzenie miesięczne w wysokości 5000 można miedzy bajki włożyć .Co do poszanowania pracowników też nie do końca się z tym zgadzam .Jeśli ktoś szuka pracy typowego handlowca to nie tutaj.Praca raczej przypomina bardziej serwisanta który codziennie musi coś gdzieś wyłożyć .Serwis jest szczególnie na akcjach lecz nie jest on wszędzie i większość rzeczy trzeba wykładać samemu Co do zamówień centralnych życzę Pani Księgowej wystawienia palety towaru przez pół dnia w jednym punkcje zamiast zbierania zamówień w innych a wtedy możemy porozmawiać o prowizji za ,, nic nie robienie"Były pracowniku, podaj proszę ile to nazamawiałeś dla firmy towaru. Skoro 90% zamówień to centralki. Serwis jest na bieżąco w każdej sieci. Byliście niereformowalni i już nie pracujecie. Średnie wynagordzenie tyle wynosiło. Trzeba wiedzieć jak liczyć średnią. Jeśli zarzuca sie brak poszanowania to trzeba zrobić krok dalej i o tym mówić...najlepiej było by sie położyć!Chyba średnią ważoną - wynagrodzenie z największą wagą to wynagrodzenie prezesika.

Księgowa II

Zostaw merytoryczną opinię o Verte Corporation Sp. z o.o. - Łomianki

Verte Corporation Sp. z o.o.