Opinie o Medicalgorithmics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Medicalgorithmics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Medicalgorithmics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicalgorithmics Sp. z o.o. w Warszawa

Joanna

@Zibi, oczywiście, rozumiem. Dziękuję, że zechciałeś się podzielić opinią na forum i odpowiedzieć na moje pytania - pozdrawiam Cię serdecznie! Może któryś z użytkowników forum chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w Medicalgorithmics? Gorąco zachęcam Was do dzielenia się swoimi opiniami.

Joanna

@Zibi, wspominasz o nadgodzinach - często zdarzają się w Medicalgorithmics? Jak później są odbierane? Zachęcam Cię także do wymienienia kilku pozytywnych i negatywnych aspektów pracy w tej firmie! Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Polećcie, na jakie stanowisko warto aplikować!

Zibi
@Joanna

(usunięte przez administratora)nadgodziny są na porządku dziennym z uwagi na ograniczoną liczbę pracowników. Odbieranie tych nadgodzin nie rekompensuje życia prywatnego. Może dlatego zatrudniają w większości studentów lub świeżych absolwentów, bo im na tym nie zależy, a nawet wiele nie trzeba proponować. Moja przygoda z firmą zakończona i nie mogę polecić, chyba że na szybki start.

Zibi

Miejsce pracy tylko na start, bo oferowane narzędzia nie pozwalają na wykonywanie ciekawych zadań a w perspektywie praca nie jest rozwojowa. Sporo do życzenia pozostawia organizacja np. nadgodziny, zycie prywatne itd. Firma się powiększa, ale ambitniejsze osoby odchodzą.

Joanna

@Blablak, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracowałeś w Medicalgorithmics, tak? Czy źle zrozumiałam Twój komentarz? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Medicalgorithmics? Jak wyglądała Wasza rozmowa rekrutacyjna oraz w jakiej atmosferze przebiegała?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medicalgorithmics Sp. z o.o. na stanowisko Vice President of Marketing/Head of Marketing? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Blablak

Praca za srednia kwote i Bog wie jakie oczekiwania by mimo wszystko dostac sie do pracy. Widze ze to sie bezwzglednie kadej korpo dotyczy. Ale to ludzie tworza te korporacje i jestem juz powoli zdania ze to nie wina firmy tylko zawosci ludzkiej i braku szacunku. Wrocilem rok temu zza oceanu i czuje smutek bo chyba tam wroce. Czlowiek we wlasnym kraju traktowany jest gorzej niz gdziekolwiek indziej. I my ludzie mlodzo nic z tym nie robimy. Dosc mam tych czasow

Joanna

@Był i nie poleca, a czy możesz powiedzieć coś więcej? Czy miałaś do wykonania jakieś zadania na rozmowie? Czy zostałaś poinformowana o jej wyniku po zakończeniu rekrutacji? Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Medicalgorithmics? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie?

Był i nie poleca

Widzę, że firma szuka ponownie HR Managera. Byłam na spotkaniu na to stanowisko. Nigdy nie byłam na tak nieprofesjonalnej rozmowie w sprawie pracy w całej mojej karierze. Osoby, które reprezentują firmę - nie mają pojęcia o prowadzeniu rekrutacji i EB. Totalną porażką jest to, że osoby takie rekrutują managera z obszaru, o którym jak widać było - nie mają pojęcia. Przepytywania z formułek i myślenie zero-jedynkowe nie zweryfikuje umiejętności prawdziwego HRowca. Osoby rekrutujące są tak pewne siebie, że nawet przez myśl im nie przychodzi, że ośmieszają firmę.

Joanna

@wwp, rozumiem z Twojej opinii, że nie jesteś usatysfakcjonowany wynagrodzeniem. Czy firma oferuje do pensji jakieś dodatki takie jak premia za wydajną pracę lub pakiet socjalny? @Miś, Ty piszesz, że pracujesz w młodym zespole ludzi. Na jakie szkolenia możesz liczyć i czy dotyczą one pracowników z dłuższym stażem, czy też nowo przyjęci mogą się o nie starać? Dodawajcie swoje opinie o pracodawcy, te informację pomogą innym użytkownikom forum poszukującym pracy.

Joanna

@Paulina, jako pracownik firmy dodałaś bardzo wyczerpującą opinię na temat pracodawcy. Czy mogłabyś jeszcze dodać kilka słów na temat pozapłacowych bonusów w firmie? Mam na myśli pakiet socjalny, prywatną opiekę lekarską, premie, szkolenia zawodowe, kursy. Czy ambitny pracownik może się rozwijać i ma otwartą drogę do awansu? Każda Twoja opinia, pomoże użytkownikom, którzy poszukują pracy.

Miś
@Joanna

Jestem pracownikiem już jakiś czas i zespół składa się ze stosunkowo młodych ludzi. Można dostać się na szkolenie i ogólnie stawiają na rozwój i nowe technologie.

Joanna

@Kandydat, może mógłbyś napisać na jaki temat zadają pytania? Chodzi o wiadomości o firmie, czy raczej przyszłego zajmowanego stanowiska? Czy warunki jakie proponują odzwierciedlały Twoje oczekiwania? Czy zostałeś przyjęty? Twoja obiektywna opinia będzie bardzo pomocna.

Paulina

Dziękujemy za informację o twoich odczuciach po rozmowie. Chętnie poznam szczegóły abyśmy mogli uniknąć tak negatywnych doświadczeń kandydata w przyszłości. Nie było to intencją osób prowadzących rozmowę i chętnie nad tym popracujemy. Zapraszam do kontaktu: p.ptaszynska@medicalgorithmics.com

PRACOWNIK

Ja pracuję od kilku miesięcy i jestem totalnie zawiedziony. Ja i inni czujemy się jak trybiki. Na początku było dobrze, bo mnie chcieli, obiecanki cacanki na spotkaniu, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Niestety zrezygnowałem z dobrej [pracy na rzecz tej, niestety. Odradzam! (usunięte przez administratora)

Długodystansowa
@PRACOWNIK

Zgadzam się, czuję się jak trybik, zero szacunku, a to co tu przeczytałam, te nieprawdziwe opinie - to szok, zupełnie nieprawda. Niestety nie pracujemy w miłej atmosferze, a co do personalizacji benefitów - kto napisał takie bzdury?

@Długodystansowa

A czy fakt, że masz budżet 4000pln w ramach benefitów, do wydania rocznie zgodnie ze swoim pomysłami i potrzebami - to nie "personalizacja benefitów"? :)

@PRACOWNIK

To nie są wpisy osób z EB. Tylko ja zajmuję się EB w firmie i uczciwie donoszę, że podpisałam się swoim imieniem pod każdym postem i nie wiem do kogo należą pozostałe komentarze:) Wypowiedziałam się raz jako pracownik - bo nim jestem i mam prawo wypowiadać opinie na temat firmy:) Może pierwotna fascynacja mi przeszła, ale nadal uważam, że jest to bardzo fajna firma do pracy, dająca sporo możliwości i "luźnej" atmosfery. Mega cenię sobie fakt dowolnych godzin pracy i tego, że raz mogę przyjść na 8:00 a raz na 10:00 i nikt mi słowa nie powie. Mam inne alternatywy zarobku/pracy i mimo wszystko zostaję tutaj. Z wyboru, a nie przymusu.

Henryk

Może firma nie jest do końca zadowolona z niektórych osób?

@Henryk

Stawiamy na mocną rekrutację. Szukamy osób, które nie tylko pasują kompetencjami twardymi, ale też takich, które wyznają podobne wartości. Dzięki wnikliwej rekrutacji przyjmujemy kandydatów, którzy dobrze pasują do firmy. Dlatego nie zdarzają się sytuacje, aby ktoś został zwolniony. A przynajmniej odkąd ja pracuję - nie było takiej sytuacji.

Stefan

Witam, Byłem na stronie firmy i jest sporo wakatów do obsadzenia. Mam w związku z tym pytanie : dlaczego tylu ludzi z niej odeszło? Czy firma ma jakieś problemy finansowe, nie płaci w terminie wypłat? Pozdrawiam

@Stefan

Zwiększona liczba wakatów związana jest z rozwojem firmy. Wprowadzamy nowe produkty, wchodzimy na nowe rynki i najzwyczajniej w świecie - potrzebny jest do tego większy zespół. Zatrudnienie w ostatnim roku wzrosło o 30% , zajmujemy dodatkowe piętro od sierpnia w wieżowcu, w którym jest siedziba i podwajamy powierzchnię biura, ponieważ mamy w planach kolejne rekrutacje. Owszem, zdarza się, że ktoś odejdzie, ale rotacja pracowników jest na dużo niższym poziomie niż w innych firmach z naszej branży.

Joanna

@ Zawiedziony kandydat, zostałeś przyjęty czy jeszcze czekasz na odpowiedź? Twoim zdaniem rozmowa nie przebiegła pomyślnie? Istotnie, tak jak piszesz wiedza używana w praktyce jest lepsza niż książkowa. Dodaj, jakich jeszcze wymagali od Ciebie kwalifikacji i na jakie stanowisko aplikowałeś? Twoja opinia jest cenna dla przyszłych kandydatów do pracy.

Joanna

@Higi, wiesz coś w kwestii premii w Medicalgorithmics? Czy chciałbyś się dowiedzieć? Jeżeli jest coś czym mógłbyś się podzielić na tym forum, co jednocześnie jest ważne dla osób chcących pozyskać aktualne informacje o tej firmie, to proszę Cię o ich zamieszczenie.

Higi

A są jakieś?

Joanna

@Bartek, czyli polecasz pracodawcę? A mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać coś na temat systemu premiowego i podwyżek proponowanych pracownikom przez Medicalgorithmics? Na pewno ta kwestia, również jest ważna dla osób, które interesują się tym pracodawcą.

@Joanna

też ciekawią mnie te premie :P

Firma ma dużo zalet, które sprawiają że jest ciekawą opcją. Wymienię kilka: atmosfera szacunku i życzliwości, elastyczność w kwestii godzin, szanowanie 8-godzinnego czasu pracy, świetna lokalizacja biura. O samej specyfice pracy ze względu na NDA nie mogę raczej pisać, ale w rekrutacji można było pytać o wszystko, co dla nas wydaje się istotne i w razie rozpoczęcia pracy nie powinniśmy być niczym zaskoczeni.

Adi

Czy ktoś wie może jak wygląda sytuacja w firmie w oddziale w Gdańsku ? Obecnie poszukują na stanowisko - Inżynier elektronik (konstruktor). Może ktoś miał styczność z podobnym stanowiskiem w tej firmie.Dzięki za info.

@Adi

W oddziale Gdańskim również jest bardzo przyjemnie.Na stanowiskach inżynierskich masz dużą swobodę w doborze stosowanych rozwiązań oraz realny wpływ na końcowy kształt projektu. Promowana jest nowoczesność i innowacja, dzięki temu możliwy jest własny dynamiczny rozwój. Poza tym atmosfera jest luźna, godziny pracy elastyczne, a pracownik (i jego wiedza) jest traktowany z wysokim szacunkiem.

Joanna

Pracujesz w Medicalgorithmics? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Co uważasz za jej największy plus?

@Joanna

Lokalizacja biura, fajni ludzie, normalna atmosfera, spersonalizowane benefity, szacunek dla czyjejś pracy, profil działalności - że robimy coś co faktycznie ludziom pomaga... to pierwsze zalety jakie przychodzą mi do głowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Medicalgorithmics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicalgorithmics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medicalgorithmics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicalgorithmics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medicalgorithmics Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa

Medicalgorithmics Sp. z o.o.