Opinie o Medicalgorithmics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Medicalgorithmics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Medicalgorithmics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicalgorithmics Sp. z o.o. w Warszawa

S

Witam, Firmy zdecydowanie nie polecam. Otrzymałem od nich ofertę pracy, a po jej akceptacji rozpoczęte zostały czynności niezbędne do podpisania umowy. Po 4 dniach od przyjęcia oferty, otrzymałem telefon z informacją, że jednak nie mogą mnie zatrudnić. Było to dla mnie ogromne zaskoczenie ponieważ spotykałem się z nimi 3 razy, dodatkowo kilka razy rozmawialiśmy przez telefon a więc osoby z firmy poświęciły dużo czasu na tą rekrutację. Osoby biorące udział w procesie rekrutacji sprawiały bardzo pozytywne wrażenie. Nic nie wskazywało na taki zwrot akcji. W związku z tym odradzam nawet aplikowanie ponieważ pozytywne wrażenie może tylko uśpić Waszą czujność, a osoby, z którymi rozmawiacie i tak nie mają decyzyjności by kogoś zatrudnić lub nie... Niepoważna firma. Dodam tylko, że stanowisko było związane z IT.

Ona
@S

Witam, czy pamiętasz z kim miałeś przyjemność/nieprzyjemnosc rozmawiać? Niesamowite i przykre.. ale moze lepiej dla Ciebie.

@S

Niestety potwierdzam tą przykrą prawdę. Taka sytuacja miała miejsce w naszej firmie. Sytuacja była dla nas trudna, nic jej nie tłumaczy i nie powinna mieć miejsca. W imieniu firmy jeszcze raz przepraszam. Członkom zespołu People & Culture do dzisiaj jest wstyd. Anna Balion People & Culture Manager

hm
@S

Wydanie skierowania do medycyny pracy jest już obietnica pracy. Jeżeli po wydaniu skierowania, pracodawca się rozmyśla można założyć sprawę w sądzie pracy.

Były

Tak jak tutaj ktoś wspomniał to praca w mdg = krok w tył w karierze. Trudno nabyć lub rozwinąć umiejętności, na rynku pracy zaczyna się od zera. Pracowałem jakiś czas i naprawdę jestem zdziwiony, jak firma rzekomo wysokich technologii może tak amatorsko funkcjonować. Technologia jest do gruntownej wymiany, łącznie z systemem diagnostycznym, który jest bardzo niedoskonały. Narzędzia pracy, a w zasadzie ich brak zmuszą do partyzantki... Mentalność kadry zarządzającej nie czuje potrzeb zmian. Finanse też na minus.

W mojej opini niech management zainwestuje w rozwój swoich faktycznych umiejętności zarządzania bo to w największej mierze decyduje o tym czy firma jest OK czy nie. Żałosne jest to, jak czasami słucha się z boku rozmowy niektórych kierowników o bezsensownej organizacji firmy, o głupim zarządzaniu, bezsilności itd. Przecież o tym decydują oni. Więcej słuchania ludzi, mniejsze ego i zaślepienie systemem który nie działa. Aktualnie wstyd mówić w kręgach zawodowych, gdzie się pracuje bo o słabej organizacji, finansach i zerowym rozwoju raczej nie ma sensu wspominać.

Maelk8

Nie polecam firmy Medicalgorithmics. 1/ Rozwój zawodowy bardzo, bardzo ograniczony, praca na starym systemie, zaprzeszłe modele pracy jak testy manualne, ślepe klikanie, odkręcanie błędów które stale pojawiają się 2/ Starsi pracownicy o mentalności nie ruszać g... jak nie śmierdzi, nie czują potrzeb zmian 3/ System diagnostyczny wyprzedzony dawno przez konkurencję 4/ Finanse na minus

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medicalgorithmics Sp. z o.o. na stanowisko Vice President of Marketing/Head of Marketing? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
tme

niskie wynagrodzenie

@tme

Uważasz, że wynagrodzenie nie jest satysfakcjonujące. Czy można liczyć na jakieś dodatki, które podniosłyby jej poziom? Myślę tu o premiach, pakiecie socjalnym lub płatnych nadgodzinach. Także szkolenia są wartością dodaną, więc interesuje mnie, czy pracodawca je oferuje. Napisz jak to wygląda w Medicalgorithmics.

@Jarosław

Mogę się wypowiedzieć jako pracownik co prawda nie z kilkuletnim stażem, ale jednak. Z wynagrodzeniem nie jest aż tak źle jak w niektórych innych firmach. Ja przeszłam z innej firmy do Medicala i jestem zadowolona (spełnia to moje oczekiwania). Wiadomo, zawsze może być więcej, ale to drażliwa kwestia związana z wieloma różnymi czynnikami. Są też dobre benefity, bo niezależnie od stanowiska i doświadczenia + każdy ma 4000 zł rocznie do wydania we własnym zakresie i to mnie najbardziej cieszy, bo nie lubię wciskania na siłę karty multisport dla każdego.

zzz
@pracownik

4k benefitów to tak jakby 333zł więcej do pensji co miesiąc. Jednak nie zawsze wydasz wszystko na benefity. Ja bym wolał mieć to drugie + kartę na siłę.

Niewzruszony
@pracownik

Te benefity nie są jakieś extra, bo w wielu firmach opiekę medyczną i kartę na siłkę ma się za free, często są też dodatkowe karty lunchowe, bony kwartalne i dodatki do wypoczynku. Zróbcie rozeznanie.

Anna B.Oczekujmy od siebie we
@Niewzruszony

W Medicalgorithmics w ramach pakietu benefitów funkcjonuje: - pula 4000 netto rocznie do zagospodarowania przez pracowników według (w tym 1250 zł z przeznaczeniem na rozwój); - urodzinowy upominek; - w okolicy Świąt Bożego Narodzenia bony (w ostatnich latach była to zasilona karta Sodexo). W firmie nie ma ZFŚS. - dla osób zmieniających status cywilny zaproszenie dla dwojga na uroczystą kolację (800zł) w ekskluzywnej restauracji. - jak rodzi się potomek to maluszek dostaje od firmy prezent :) - 2x w tygodniu owoce oraz do woli kawa, herbata soki - tak, są firmy gdzie jest limit albo nie jest to standard; - zespoły dev na koszy firmy zamawiają czasem pizze, w innych działach w Warszawie zdarzają się kilka razy w roku wyjścia na lunch, spotkania na piwo. Zdarza się, że budzi to w firmie wewnętrzną niesprawiedliwość, szczególnie Gdańsk nie doświadcza tych przywilejów; - możliwość przebadania się naszym PocketECG, istnieje możliwość wypożyczenia dla kogoś z rodziny; - elastyczny czas pracy, nikt nikogo nie przymusza do rozpoczynania pracy o konkretnej godzinie. Bardzo często życie w firmie zaczyna się między 8 a 10, kończy po 16. Pracownicy sami według uznania regulują, kiedy oddają brakujące godzinny lub kiedy je odbierają. Wyjątek stanowi praca w Gdańsku, gdzie w naszym oddziale (inżynieria i produkcja hardware) życie części pracowników toczy się zgodnie z cyklem produkcyjnym (praca w godzinach 7-15, trudniej tu o wspomnianą elastyczność); - przynajmniej raz w roku stwarzamy okazję do integracji. W 2018 i 2019roku nie udało nam się spełnić oczekiwań pracowników aby całą firmą wyjechać. Były jednak okazje do zabaw i spotkań w osobnych lokalizacjach. Wiemy, że na rynku toczy się walka o coraz lepsze benefity. Nie mamy przekonania, aby to one determinowały atrakcyjność pracodawców. Pomimo że rozumiemy, że stały się standardem, nie mamy ambicji nimi konkurować. Powyższa lista powinna pomóc kandydatom podjać indywidualną decyzję. Zapraszam do przeczytania ciekawego i mądrego artykułu o benefitach (bardzo proszę administratora o nie usuwanie linku, budujmy wspólnie racjonalne podejście) -> https://www.linkedin.com/pulse/owocowa-%C5%9Broda-w-dzie%C5%84-zdalny-czyli-o-tym-jak-przesta%C4%87-olga-s%C5%82obodzian Drogi kandydacie, oczekujmy od siebie we współpracy dużo ale nie bądźmy wobec siebie roszczeniowi. W przypadku pytań zapraszam do kontaku: a.balion@medicalgorithmics.com Serdeczności, Anna Balion, People & Culture Manager

zuzu
@Anna B.Oczekujmy od siebie we

Czyli opieki medycznej, ubezpieczenia i karty sportowej nie ma? za to są owocowe dni, kawa, herbata, integracje i wyjścia działowe. Faktycznie benefity.

@zuzu

W/w kwota to fundusz do rozliczania z poniesionych wydatków w kategoriach: EDUKACJA, SPORT, MEDYCYNA, KULTURA . I tak też część przeznaczamy na rozwój a ten, kto jest zainteresowany może dołączyć do programu Multisport i opieki medycznej. Suma z najtańszych opcji dla tych dwóch programów to kwota ok. 100 pln miesięcznie. Pozostaje 130 pln do zagospodarowania według dalszego uznania. Jest więc możliwość opieki medycznej, karty sportowej (+ w/w owocowe i nie tylko takie benefity). Ubezpieczenia w ramach tego pakietu nie ma.

Widzę, że managerki aktywnie reanimują ocenę mdg w tym serwisie. Ja jednak zdecydowanie odradzam firmę ludziom, którzy chcą się rozwijać, stawiają na ciekawe zadania, przejrzystą ścieżkę zawodową i nie dadzą sobie mydlić oczu. Firma na tle konkurencji wypada kiepsko. Odchodzi sporo ludzi nie bez powodu, słabe opinie też nie są bez powodu.

Lydia

Cześć, Pracuje w firmie od kilku lat i uważam, że te negatywne opinie są trochę naciągane i krzywdzące, a firma nie zasługuje na ocenę 2 w skali od 1-5. Z firmy garażowej w ciągu kilku lat Medical rozwinął się bardzo szybko, co spowodowało, że nie było czasu na poukładanie wszystkiego tak jak powinno to wyglądać. Firma stara się nadrobić błędy, przez co może wydawać się, że nic się nie dzieje…sama zresztą tak nie dawno myślałam, dopóki nie poczułam transformacji Scrumowej na własnej skórze. Myślę, że widać światełko w tunelu i nie jest to nadjeżdżający pociąg. To co powoduje, że jestem w tej firmie to ludzie, atmosfera równości, benefity, elastyczność, adrenalina, możliwość ciągłego uczenia się w nowych dziedzinach i jeszcze raz ludzie. Jedyne z czym mogłabym się zgodzić w to zarzuty co do WYBRANEJ kadry kierowniczej. PS: każda firma do jakiej pójdziecie będzie miała „swoje za uszami”, a w Medicalgorithmics naprawdę nie jest tak źle ja tu piszecie…

Lydia
@Lydia

Ponadto polecam zapoznać się z czymś co może wam pomóc zrozumieć jak rozwijają się firmy, a nazywa się to cykl rozwoju przedsiębiorstwa. Wiele firmy boryka się z podobnymi problemami, jedne gorzej, drugie lepiej. Myślę, że Medical radzi sobie całkiem nieźle. http://monitorfx.pl/cykl-rozwoju-przedsiebiorstwa/

Bogdan
@Lydia

Co do transformacji scrumowej to zgadzam się w 100% tyle, że z reguły (zwłaszcza w branży medycznej) staramy się uniknąć podążania w kierunku światełka w tunelu bo to niechybnie prowadzi do zgonu pacjenta. Zgoda, że elastyczny czas pracy to atut i pracownicy są przeważnie spoko, ale możliwości uczenia się to mają tu chyba studenci lat 1-3 (i to nie wszyscy). Benefity byłyby super.. 5 lat temu, teraz firma została daleko w tyle za rynkiem pracy. Zatem na plus zdecydowanie godziny pracy i bezstresowa atmosfera. Natomiast cała reszta to tonący okręt, z którego co bardziej utalentowane lub bystre szczury już pouciekały (albo uciekną niebawem)

@Lydia

Bardzo dziękuję za tą wypowiedź :) Ucieszyła mnie niesamowicie, to oznacza, że nasze spotkania, dzielenie się w firmie wiedzą na temat etapu rozwoju firm, procesu przechodzenia przez zmiany, a także diagnozą sytuacji w MDG oraz wynikającą z niej refleksją nie spotyka się z obojętnością. Cieszy mnie też fakt, że są osoby, które zgłębiają temat, tworząc przestrzeń do zrozumienia wyzwań, z którymi się mierzymy. W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu: a.balion@medicalgorithmics.com Anna Balion, People & Culture Manager

@Lydia

Potwierdzam. Z prowadzonych w firmie Exit Interview (rozmów z odchodzącymi pracownikami) a także w wysyłanych na pożegananie mailach wynika, że największym atutem firmy są ludzie. Bardzo często są to znajomości, które nie ograniczają się do relacji tylko zawodowych. Pracownicy zwracają uwagę na to, że w MDG pracowało się w dobrej atmosferze, że poznali wspaniałych ludzi, często nazywajac ich przyjaciółmi. Trudno natomiast odnosić się do zarzutów wobec kadry menedżerskiej, kiedy sformułowania są ogólną, mało konkretną opinią, w niektórych poprzednich komentarzach krzywdzącą. Prawdą jest, że nie ma w firmie jednego, jasno zdefiniowanego oczekiwanego stylu przywództwa i stworzonego wraz za tym profilu kompetencyjnego jakiego oczekujemy od kadry menedżerskiej. Różne są poziomy umiejętności, różne plusy i minusy każdej osoby, a więc różne odczucia i opinie. W obliczu prowadzonej transformacji Agile to jedno z wyzwań, aby kompetencje kadry menedżerskiej były jasno zdefiniowane. Dopóki tego nie zrobimy będziemy funkcjonować tak, jak każdy sam potrafi, jakie ma przekonania lub jakie nawyki wyniósł z poprzednich miejsc pracy.

@Lydia

A ja się z Tobą nie zgadzam. Napisz uczciwie- nie z perspektywy osoby z WYBRANEJ kadry managerskiej - jaki jest rozwój w firmie? Czy rozwijamy się w strukturze IT, czy technologia faktycznie jest przełomowa? Mamy narzędzia do tworzenia wysokiej technologii? Myślę, że firma na rynku pracy nie jest konkurencyjna pod względem oferowanego rozwoju, dlatego rozgarnięci odchodzą. Świetnie, że firma przechodzi transformację, tylko odnoszę wrażenie że tak naprawdę to amatorska fuszerka. Co do tego, że każda firma ma coś za uszami to prawda, tylko najbardziej rzetelne mogą być opinie osób które mają jakiekolwiek porównanie do innych firm. Wątpię, żeby ktoś kto odszedł narzekał lub chciał wrócić. Dla mnie Twoja opinia jest oderwana od rzeczywistości i pachnie desperackim managerem.

Stefan

Przerosło moje zdziwienie, zdumienie i poziom zażenowania, że kierownictwo samo wypisuje sobie pozytywne opinie tu. Podpinam się pod negatywne wypowiedzi, że zarządzający mianowani są jedynie długością stażu który ni ch*** idzie w parze z kompetencjami, dryfują dzięki swojej gadaninie a nie umiejętnościom. Z tego wynika tyle, że notowania firmy lecą na łeb na szyje, a ludzie szukają nowej pracy. Na rozmowach rekrutacyjnych praktykowane jest zwodzenie i mydlenie oczu. W przeciwieństwie do przedmówców nie polecam nawet studentom, ponieważ nie nabędą tu żadnych umiejętności a poszukiwanie sensownej pracy tylko się wydłuży.

@Stefan

Uważasz, że warunki zatrudnienia proponowane na rozmowie rekrutacyjnej nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości? Piszesz bardzo ogólnie nie podając żadnych przykładów, a przydałyby się na poparcie Twoich słów. To, że nie masz najlepszych relacji z kadrą kierowniczą widać z Twojej opinii, ale przecież zawsze jest możliwość, żeby to poprawić i zmienić. Co tym myślisz?

Były Pracownik

Na ogromny minus ścieżka kariery. Bardzo ograniczone możliwości rozwoju zawodowego i nauki nowych umiejętności, ponieważ system jest do gruntownej wymiany. Nie jest to miejsce, które pomoże Ci się rozwinąć, poszerzyć wiedzę czy rozbudować CV. Osoby z potencjałem szybko stąd odchodzą, co jest przykre, bo firma jeszcze kilka lat temu, jak zaczynałem zapowiadała się świetnie. Wielką zaletą jest na pewno młode towarzystwo i elastyczne warunki zatrudnienia.

Były programista
@Były Pracownik

Przychylam się jako były pracownik (prawie). Firma całkowicie idzie w złym kierunku. Od kwietnia zwolniło się mnóstwo osób a kolejne już zapowiadają odejścia. Nikt nie słucha prawdziwych głosów, którym zależy. Najlepsze szkolenie miałem z ekg, prowadzone przez najbardziej kompetentna osobę w tej firmie. Brak szacunku kierownictwa do podwładnych (zero rozwoju, ścieżek karier, nie przychodzenie na spotkania umówione). Nie polecam, zdecydowanie.

Były Pracownik
@Były programista

Ja jestem zdania, że wszystkie najbardziej kompetentne osoby w tej firmie już dawno odeszły, bo przejrzały na oczy. Jak gadam z ludźmi to chyba każdy rozgarnięty myślący o rozwoju szuka nowej pracy.

Były Programista
@Były Pracownik

Nie rozumiem tylko dlaczego, chociażby czytając te wpisy, nikt z „władzy” nic nie robi? O co chodzi? Przecież na dobra sprawę nie ma kto pracować już w tej firmie. Nowe rekrutacje opisują obowiązki, których nie ma w tej firmie. A wymagania przewyższają znacznie kwalifikacje tych co zatrudniają. To jest nielogiczne.

Jolanta
@Były Programista

Pracodawca w sumie wcale może nie zaglądać na nasze forum. A czy pracownicy próbowali w jakiś sposób rozmawiać na te tematy, które tutaj poruszacie, z pracodawcą? Może wspólnymi siłami udałoby się wypracować dobrą ścieżkę zarówno zawodową (dla pracowników, jak i biznesową (dla firmy).

@Były programista

To zadziwiające, że "najbardziej kompetentna osoba" sama sobie pisze opinie. Z pewnością nikt poza samą zainteresowaną z ekg o niej tak nie myśli. Śmieszne xD

@Stefan

Na tym forum jak wiesz każdy ma prawo napisać opinię o pracodawcy niezależnie od jej wydźwięku, wiec dziwi mnie Twoje zdanie. Za to chętnie dowiedziałbym się co Ty myślisz o firmie i jakie strony zatrudnienia wydają Ci się pozytywne, a co chciałbyś zmienić lub poprawić? Twoje sugestie będą bardzo istotne, więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

@Jarosław

Zgadzam się, ale dziwi mnie to, że jedna z osób zarządzających sama o sobie napisała, między słowami, że jest najbardziej kompetentną osobą, co jest grubo nieprawdziwe i żenujące xD Podzieliłem się już swoją dłuższą opinią.

tretre

Dołączam się do wszystkich negatywnych opinii. Firma zmierza w fatalnym kierunku, a to za sprawą nieudolnego zarządzania i kiepskich pomysłów. Polityka firmy sprowadza się do zatrudniania studentów, którzy nie mają wielkich oczekiwań, śmiesznej transformacji scrumowej, żałosnego HR i managerów bez kwalifikacji, ale za to z wielkim ego. Pracuje się na starym systemie, co uniemożliwia realizowanie jakichkolwiek ambitnych rzeczy, dlatego każda bardziej rozgarnięta osoba odchodzi. Przykre jest to, że kadra zarządzająca to osoby bez umiejętności do pełnienia tych funkcji, otrzymały awans tylko przez staż. Zresztą czytając tutaj wpisy można samemu wywnioskować wiele…

sudo
@tretre

No widać, że na tyle opinii firma ma mnóstwo negatywnych, więc coś jest nie tak.

@sudo

Negatywne opinie nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość w firmie. W wątku dotyczącym Medicalgorithmics są także pozytywne wypowiedzi. Jeżeli jesteś zainteresowany zatrudnieniem powinieneś aplikować i sam zdecydować, czy atmosfera i warunki pracy Ci odpowiadają. Obecnie firma szuka product managera, inżyniera elektronika, a także proponuje staż w dziale prawnym. Daj znać na forum jeśli zainteresuje Cię któreś ze stanowisk.

terefere
@Piotr

W tym przypadku odzwierciela liczba wypowiedzeń, dlatego są też wolne wakaty. Nie polecam.

Ona

Firma niestety nie idzie w dobrym kierunku. Ja zakańczam przygodę z mdg z wielu powodów. Bardzo nie chciałam podejmować tej decyzji, ale trudno.. jak władze trzymają (usunięte przez administratora), które nie są w stanie wyjść poza swój krąg. Obiecywane było mi wszystko, niestety koniec końców nie ma ani jednego (usunięte przez administratora), który miałby kompetencje do pełnienia funkcji. Wszyscy to(usunięte przez administratora), którzy nie potrafią dosłownie nic a najmniej to zarządzać ludźmi, zadaniami. Projekty się sypia, nie ma pomysłów, a Ci co chcą coś robić nie maja żadnego poparcia ani wsparcia. Kolejni ludzie odchodzą, a u władzy nadal ci sami. O zgrozo. Zero szans na rozwój, na to ze ktokolwiek zobaczy w Tobie talent. Nie polecam tej firmy nikomu kto jest mądry. Niestety. Szkoda, bo spędziłam tu trochę lat.

łorker

Nie pracowałem długo w firmie ale to właśnie z uwagi na ograniczone możliwości zawodowe. Oferowana praca sprowadza się do starego systemu który woła o pomstę do nieba a przynajmniej o wymianę asap. Miejsce dla świeżaków a nie dla osób które chcą zdobywać kolejne umiejętności lub szczeble zawodowe. Firma chce byc miedzynarodowa z donioslymi kampaniami a w rzeczywistosci nie oferuje za wiele. Rozmowy rekrutacyjne to raczej popłoch spowodowany wiekszymi potrzebami ale tez odchodzeniem innych osob.

Witam, podzielę się opinią z perspektywy szeregowego pracownika IT. Prawdą jest, że pracuje się w starych technologiach i ma się do czynienia z okropnym legacy kodem, który mocno ogranicza możliwość rozszerzania systemu oraz rozwoju własnych umiejętności programistycznych. Implementacja stosowanej w IT metodyki Scrumowej pozostawia wiele do życzenia. W firmie brakuje też osób z wyższymi kompetencjami, ambitne i lepiej zorientowane osoby długo nie zostają. Atmosfera w dziale IT jest dość przyjemna. Są osoby którym autentycznie zależy na rozwoju firmy, zaś kierownicy mają dobre podejście do swoich podwładnych. Tajemnicą poliszynela jest, że sytuacja w innych działach jest zgoła odmienna. Zgadzam się z przedmówcami, że sporą zaletą są elastyczne godziny pracy - wystarczy jedynie dogadać się ze swoim zespołem. Pomimo braków kadrowych nie ma obowiązku robienia nadgodzin. Nawiązując do tematu benefitów - nie zgadzam się, że jest to szczególnie atrakcyjny dodatek. Zamiast pewnej stałej kwoty do wydania w przeciągu roku na bardzo konkretne rzeczy (kursy, książki, bilety do teatru, bilety miesięczne) lepiej byłoby dostać te kilka stów na miesiąc więcej w ramach pensji i przeznaczyć na co tylko się chce. Szczególnie, że pensje nie są powalające.

@007

Piszesz, że pensje w Medicalgorithmics "nie są powalające". Wcześniej użytkownik @Ren napisał, że pracodawca oferuje najniższą krajową. Czy jest to już całość wynagrodzenia, jaką otrzymuje osoba zatrudniona w tym miejscu? Może dochodzą do tego jeszcze jakieś premie?

@007

To jest niestety smutna prawda, której chyba lepiej nie można ująć.

Joanna

Zechcesz nieco rozbudować swój wpis? Rozumiem, że zgadzasz się z tym, że w firmie Medicalgorithmics są ograniczone możliwości rozwoju, ale czy potwierdzasz też podane przez przedmówcę pozytywy? Czy Tobie także odpowiada atmosfera? Chętnie poznamy perspektywę różnych osób. Prosiłabym również o rozwinięcie wątku wynagrodzenia - jak wygląda kwestia premii, czy też innych dodatków pozapłacowych?

Joanna

Na stronie Medicalgorithmics Sp. z o.o. zauważyłam informacje o tym, że ta firma poszukuje programistów. Czy ktoś z Was pracuje lub pracował na takim stanowisku w tej firmie? Możecie podzielić się wrażeniami wynikającymi z współpracy z Medicalgorithmics Sp. z o.o. w takim charakterze? Czy pracodawca dba o rozwój swoich pracowników, np. poprzez organizowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje? Każda Wasza uwaga będzie wzięta przez osoby, które są zainteresowane tymi ofertami i planują złożyć swoje CV do firmy.

Bartek
@Joanna

Pracuję w Medicalgorithmics jako C# Developer już od jakiegoś czasu. Zespół jest złożony głównie z młodych osób, lecz za sprawą całkiem wymagającej rozmowy wstępnej (bez dobrej znajomości algorytmiki ani rusz!) oraz tego, że zespół prowadzony jest przez kompetentnych starszych programistów nie stanowi to żadnego problemu. Oprogramowanie tworzymy w oparciu o szeroki wachlarz technologii opartych na .Net. Jeśli chodzi o szkolenia to ostatnio ruszył program szkoleń ze wskazanych przez firmę technologii. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie szkoleniom z innych, wybranych przez Ciebie tematów. Medicalgorithmics oferuje program benefitów – pewna kwota, którą firma refunduje za zakupy z wybranych kategorii, a szkolenia należą do jednej z nich. Zdecydowanie mogę polecić to miejsce pracy! ????

@Bartek

"zespół prowadzony jest przez kompetentnych starszych programistów nie stanowi to żadnego problemu. Oprogramowanie tworzymy w oparciu o szeroki wachlarz technologii opartych na .Net" - to jest śmieszne i nieprawdziwe, chyba, że od czasu Twojej publikacji komentarza tak wiele się zmieniło. Kompetentnych programistów można wymienić na palcach jednej dłoni, a sama praca na stanowisku programisty w tej firmie jest uwsteczniająca.

Hubert

A szukają wciąż kolejnych osób na to stanowisko?

@Hubert

Tak, ponieważ jest spora rotacja, a lepsi się po prostu cenią.

Joanna

Witam, może kogoś zainteresują nowe ofert pracy w firmie Medicalgorithmics. Firma poszukuje montera urządzeń elektronicznych w Gdańsku, Junior software tester w Warszawie, Senior financial analyst w Warszawie, Specjalista ds wsparcia technicznego w oddziale w Warszawie. Link do składania aplikacji: https://pracodawcy.pracuj.pl/medicalgorithmics-s-a,3067. Co sądzicie o tych ofertach? Firma zapewnia później możliwości rozwoju w swojej strukturze?

wwp

praca za śmieszne pieniądze

@wwp

Można wiedzieć dokładniej o jakich kwotach mowa?

@Kamil

Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Medicalgorithmics. Co skłania Cię do brania tego miejsca pod uwagę, jako swojego przyszłego pracodawcy? Daj proszę znać na forum, jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące i czy zdecydujesz się aplikować do pracy w Medicalgorithmics.

Ren
@Kamil

Najniższa krajowa.

wwo02

Przyszła kolej na moją opinię: - w firmie brakuje dobrych technologii, nie ma na czym się uczyć i rozwijać - brak profesjonalistów, bo tacy szybko stąd odchodzą - warunki pracy nie są przejrzyste, raz zajmujesz się tym a raz tamtym przez co trudno wyspecjalizować się w czymś naprawdę konkretnym - dużo spotkań z pomysłami i obietnicami z których nic nie wynika + zgrany zespół i luźna atmosfera + elastyczne godziny pracy +benefity jak dopłata do sportu, rozrywki itd.

@wwo02

A jak wygląda taki przykładowy dzień pracy w Medicalgorithmics? Piszesz, że godziny pracy są elastyczne - czy to oznacza, że można przychodzić do pracy na przykład do ustalonej godziny, lub wychodzić bez problemu wcześniej? Chętnie dowiem się też, czy benefity, o których wspominasz, przysługują każdej osobie zatrudnionej w Medicalgorithmics.

anonimus

Pracowałem jakiś czas temu. Godziny pracy elastyczne, a konieczne nadgodziny bardzo bardzo rzadko. Jest jakaś możliwość rozwoju w niektórych technologiach, ale dużym minusem jest płaca mimo benefitów dla pracowników w postaci rozliczania niektórych wydatków np. na zdrowie. Zresztą widać to po ich ogłoszeniach o pracę które nigdy nie zawierają widełek płacowych. Po prostu niebyłyby w ogóle konkurencyjne

@anonimus

Można wiedzieć jaka dokładniej płaca w firmie?

Kamil

Na jakie dokładniej zarobki można liczyć w firmie?

Joanna

@anonimus, czy ta kwota, którą podajesz, to kwota na jedną osobę? Dziękuję za odpowiedź! Mógłbyś jeszcze napisać, czy firma organizuje jakieś szkolenia dla swoich pracowników? Myślę, że to dość istotna kwestia dla osób chcących podjąć pracę w Medicalgorithmics.

Joanna

@anonimus, mówiąc o elastycznych godzinach pracy masz na myśli dowolność w przychodzeniu i wychodzeniu z niej, czy raczej podawanie swoich dyspozycji do grafiku? Jakie firma Medicalgorithmics oferuje dodatki pozapłacowe swoim pracownikom? To często istotne informacje.

anonimus
@Joanna

Mam na myśli dowolność w przychodzeniu i wychodzeniu. Godziny jednak trzeba było zapisywać w pliku excel. Jeśli chodzi o dodatki pozapłacowe to jest to określony budżet, wtedy ok 2 000pln, który mozna było przeznaczyć na szkolenia, medycyne i sport. Co ważne stanowiska managerskie obsadzone są ludźmi którzy znają się z czasów studenckich co blokuje awanse i rozwój pracowników spoza tego koła. Efektem wiekszość ambitniejszych pracowników odchodzi po ok 1-2 latach szukając innych zajęć a luki wypełniane są kolejnymi pokoleniami studentów pracujących za niskie stawki.

Zostaw merytoryczną opinię o Medicalgorithmics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicalgorithmics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medicalgorithmics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicalgorithmics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medicalgorithmics Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa

Medicalgorithmics Sp. z o.o.