Opinie o ICHEM SP. Z O.O. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ICHEM SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ICHEM SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICHEM SP. Z O.O. w Łódź

Lena

@Rysiek A jak wiele pracowników zatrudnia ta firma? Jest szansa na awans czy zdobycie jakichś premii uznaniowych?

Ppp

Premii nie zabierają bo niema najniższej krajowej

Na pracuj.pl firma zamieściła ofertę pracy dla specjalistów do spraw marketingu. Czy na tym stanowisku przysługuje samochód służbowy, laptop, telefon? Sądząc po wymaganym prawie jazdy czy obsłudze social mediów zakładam, że tak, ale w samym ogłoszeniu nie ma takiej informacji. Ktoś potwierdzi / zaprzeczy?

Opinia Nowy wpis

Ogólnie zakład jest ok. Gorzej z ludźmi i niektórymi kierownikami. Są ludzie co (usunięte przez administratora)i są kierownicy co wierzą w kłamstwa. A tak nie powinno byc. Uważajcie.

Możesz wejść w detale? Na czym miałoby polegać oraz czemu służyć wspomniane przez Ciebie traktowanie pracownika z długim stażem w firmie?

Lena

@Lena

Awans hymm a gdzie aplikujesz produkcja, biura, kJ, przedstawiciel handlowy. Premia a co to?? haha podobno ktoś widział. podobno ktoś dostał hahah Rozmowa kwalifikacyjna piękne opowieści ale pokrywają się z rzeczywistością Atmosfera zależy na kogo trafisz jaki dział są ludzie z którymi fajnie się pracuje ale to mniejszość.. Benefit jak w większości firm w Łodzi. Powodzenia napisz jak się dostaniesz

Życzliwy
@Rysiek

Bajki kolego piszesz, albo nie pracowałeś u nas... Premia jest stała i trzeba się starać żeby jej nie dostać...

@Życzliwy

Bajki ciekawe.. może napiszesz ile to ludzie zarabiają... Premia tak wliczona w pensje nie do ruszenia bo niektorzy nie mieli by minimalnej do wypłaty. Ciekawe czemu nawet ukraina nie chce tam pracować... pewnie przez te super wypłaty lub wspaniałą atmosfere...

Ppp

Premii nie zabierają bo niema najniższej krajowej

Przedstawiciel farmaceutyczny

Normalna rozmowa, o przebieg kariery etc. choć to co na rozmowie okazało się w rzeczywistości mrzonką...

Dlaczego zmiana firmy etc.

Leszno
Kora

Firma jeszcze funkcjonuje? W internecie wyświetla się całkiem inna nazwa. Czy są wymagane jakieś specjalne kwalifikacje do pracy z wytwarzaniem tych suplementów? Jakieś badania trzeba zrobić czy jedynie książeczka sanepidowska?

@Kora

Tak, firma funkcjonuje cały czas. W internecie wyświetla się inna nazwa, ponieważ pod tym adresem znajduje się również siedziba innej firmy. Jeżeli chodzi o kwalifikacje, to zależy wszystko od stanowiska. Jeżeli chodzi o stanowisko "pakowacz", to nie trzeba mieć specjalnych kwalifikacji do pracy z wytwarzaniem tych suplementów, wystarczy jedynie książeczka sanepidowska. Jeżeli chodzi o inne stanowisko, np. "operator" to prawdopodobnie mile jest widziane doświadczenie na tym stanowisku.

Maja

A co z osobami bez doświadczenia? Mają 'luzy' na początek? Chodzi mi o to czy mogą liczyć na jakieś przeszkolenie, pomoc ze strony innych pracowników w okresie próbnym ?

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko brak. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Były

Firma mocno niepoważna. Pieniądze małe, a nie mówię o pracy na produkcji tylko dziale wspierającym. Kierownik dziwny, nie powie czy przedłużają umowę czy nie, w miedzyczasie wrzucają ogłoszenia o rekrutacji i palą głupa, przyjmują kolegów a potem trzymają w niepewności, nim w sumie zdążysz się czegoś nauczyć nie przedłużają umowy... Niepoważne traktowanie a jesteśmy przecież dorosłymi ludźmi. Ta opinia pewnie zdradzi pracownikom, kto ją pisał ale mam to gdzieś. Nie polecam i tyle na ten temat.

PIP

Praca tam to tylko za kare kierownik wiecznie opserwuje na kamerze jak kto pracuje i podsluchuje wszystkich co kto gada. Broń boże od takiego kierownictwa. Odradzam chyba ze w ramach rekreacyji

Łukasz
@PIP

Chyba po to te kamery są, co nie? Czy się mylę? :D

PIP
@Łukasz

Co no???????? są po to???????????? ha ha gratuluje pupilkowi. A tak na powaznie zapytaj w inspekcji pracy po co sa kamery na zakladzie pracy. Aha milo by bylo jak by inspekcja pracy sie tym zainteresowala

Zdzisiu

Miałem wątpliwą, przyjemność aplikować do tej firmy. Z pozoru wszystko, ok. telefon od kierownika, starszego Pana, wytłumaczył na czym ma polegać praca. Zakres obowiązków trochę się mijał z tym co jest w ogłoszeniu ale , nie stwarza to dla mnie aż takiego problemu. Mamy 2021 rok, znowu rynek pracownika. A ja mam pracę, ale szukam czegoś bliżej miejsca zamieszkania i lepiej albo podobnie płatnego. Na swoją pracę, aż tak nie mogę narzekać, ale ..... zawsze może być lepiej. Chodzę do pracy, żeby zarabiać pieniądze a nie odrabiać wolontariat! Pan kierownik pracuje 7-15 ja natomiast w tych godzinach nie zawsze mogę odebrać telefon, bo jestem w pracy. Niby nic, ale to świadczy o pracodawcy jak nie może zrozumieć, że nie zawsze jest się pod telefonem. Przechodząc do sedna. Ten jegomość bardzo nalegał, żebym przyjechał od razu do firmy tak z ulicy. Ok spoko, ale ja niestety mam pracę i muszę na ten dzień w tych godzinach wziąć urlop, a nie będę brał specjalnie UŻ bo tak pan kierowniczek chce. A czasami człowiek w pracy jest na niej skupiony i nie ma czasu na wszystko. I dzwonie do tego typa, żeby spytać o warunki finansowe, bo wszystko prócz tego zostało mi przedstawione, a pan nie raczył spytać o tą kwestię. On po chwili oddzwania bo, on w tym czasie był zajęty, życie czasami każdy nie może odebrać od razu telefonu. Podczas tej rozmowy stwierdza, że nie zależy mi na pracy i jakieś swoje starcze bzdety. Ja tak go słucham o co chodzi typowi. Przecież ja nawet nie wiem, o co jest gra . Dzwonił w czwartek, pogadaliśmy, takie pitu pitu. W piątek jak miałem chwilę, żeby oddzwonić było po 15. No to z szacunku, że ziomuś ma weekend, nie będę mu truł. Oddzwaniam rano o 7 w wtorek a ten z takim śmiesznym roszczeniowym tonem. W momencie gdy ja sam za parę minut zaczynam pracę. Po takich "wrażeniach' i zetknięciu z 60-letnim rozwydrzonym, obrażonym chłopcem. Już wiem, że ta firma jest dziwna. Ile razy b. duże firmy odpisują na maila po tydzień dwa tygodnie, miesiąc. A ten od razu chce, żebyś podpisywał umowę i do pracy szedł nie znając nawet warunków, płacowych. Żenada

Mike
@Zdzisiu

Ty chyba też jakiś dziwny jesteś. To widać po opisie sytuacji. "Dzwonił w czwartek, pogadaliśmy, takie pitu pitu. W piątek jak miałem chwilę, żeby oddzwonić było po 15. No to z szacunku, że ziomuś ma weekend, nie będę mu truł. Oddzwaniam rano o 7 w wtorek a ten z takim śmiesznym roszczeniowym tonem". Dziwna sytuacja. Trzeba było oddzwonić w piątek. Coś bredzisz o szacunku i oddzwaniasz po 5 dniach? I bardzo, bardzo długi wstęp do całej opowieści zrobiłeś. Chyba sam nie wiesz czego chcesz i o co Ci chodzi.

Zdzisiu
@Mike

Zobaczyłem ponownie to samo ogłoszenie o prace i zerknąłem na forum. I nie spotkałem, się jeszcze ,żeby 'klient- pewnie pan kierownik, albo ktoś z biura" tak agresywnie bronił firmy. Już widać jak szanuję się tam człowieka. Po pierwsze nie czekał pan kierownik 5 dni, tylko jakby policzyć 2 dni robocze a 4 dni ogólnie. No chyba, że w tej firmie też się odbiera telefony służbowe, jeśli ktoś dzwoni na numer prywatny. Po drugie w wielu firmach nie jest zbyt dobrze widziane, żeby telefony prywatne odbierać, podczas godzin pracy, a zaleca się ich wyciszanie, albo nawet wyłączanie podczas pracy. Już wiem dlaczego firma nie może znaleźć pracowników.

Rysiek

Firma w której układy są najważniejsze. Donoszenie na kolegów to codzienność wyścig szczurów tylko po co? bo kasa też marna. Pracownik do powiedzenia ma... nic Kadra kierownicza ma swoich pupili i tylko oni mogą wszystko nie polecam ale jak jesteś masochistą to próbuj.

@Rysiek

A Ty Rysiek jesteś masochistą? Bo rozumiem, że ciągle tam pracujesz? Jak taka tragedia i praca dla masochistów...

Jak dużo osób pracuje w ICHEM SP. Z O.O.?

PaniMaruda

W 2020r poleciało ok 20 osób, łącznie ze mną, pandemia... :( Jak pracowałam było ponad 100, więc obecnie poniżej tej liczby.

Gabriela
@PaniMaruda

Może nie będzie nietaktem, gdy spytam Cię, czy wiesz, ile zarabia technik laborant w laboratorium kontroli jakości Ichemu? Chodzi o to, że w październiku szukali osób na to stanowisko. Teraz nie szukają, ale nie zawadzi dowiedzieć się na wypadek nowych rekrutacji.

lab
@Gabriela

Na tym stanowisku zarobisz 2500 brutto.

Łukasz
@lab

Są jakieś perspektywy na podwyżki na tym stanowisku w najbliższym czasie? I czy kwota którą podałaś to sama podstawa? Są jeszcze jakieś premie i dodatki w ICHEMie? Jeśli tak, to od czego zależą?

Gabriela
@lab

Dzięki, lab. Trochę mnie tu nie było :) Zastanawia mnie ta kwota 2500 brutto, w sytuacji, gdy najniższą krajową mamy obecnie w wysokości 2800 brutto. Czyżby w laboratorium wchodził w grę jedynie niepełny etat?

Franek

@Rysiek a w jakich godzinach pracujecie w ogóle ?

Czy w ICHEM SP. Z O.O. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zero reakcji

Czy można liczyć w ICHEM SP. Z O.O. na prywatną opiekę medyczną?

Pomocny

Tak, można liczyć na prywatną opiekę zdrowotną poprzez firmę TU Zdrowie, korzystając chociażby z Salve czy też innych placówek.

Olek

Czy nadal trzeba mieć tu znajomości żeby dostać lepsze stanowisko?

nikt

Nie ma lepszej pracy w województwie łódzkim. Zarobki i ich ocena to kwestia indywidualna, są tacy, którym zawsze będzie mało. W Ichemie są podwyżki, płatne nadgodziny (w zależności od działu i stanowiska). Wymagania są, bo poziom firmy rozumiany szeroko; podejście do pracownika, warunki pracy, dodatki pozapłacowe, możliwość korzystania z urlopu są "high level". Atmosfera w pracy jest super, nie przykryją tego nawet drobne nieporozumienia, które zdarzają się w każdej grupie ludzi. Wszyscy są pomocni i życzliwi, a kierownictwo ma odpowiednią kulturę osobistą. Wszędzie, gdzie niestety pracowałem później, spotkałem się z chamstwem, buractwem, nietolerancją, brakiem zrozumienia, niedocenieniem. Ichem to praca - marzenie.

Tomasz

Opinia dobrego pracodawcy to wyróżnienie na które trzeba sobie zapracować!!!

Jacek

Firma to jeden wielki bałagan , robota dla emerytów więcej gadają niż pracują, odradzam wszystkim którzy są z ogłoszenia, powiem tak jeśli w tej firmie nie masz znajomości będziesz robić za marne grosze jako operator i nawet nie usłyszysz słowa dziękuje, specjaliści od utrzymania ruchu chodzą i ściemniają i nawet nie potrafią nauczyć nowego pracownika podstawowych rzeczy , kierownik obiecuje bóg wie jakie pensje, a w rzeczywistości obrabia tyłek razem z brygadzistami którzy tylko czekają jak ci się noga podwinie. Ogólnie atmosfera jest miła ale to tylko pozory jeden na drugiego donosi i nic więcej Typowa Polska Produkcja.....Pozdrawiam

Do tej pory nie pojawiło się zbyt wiele konstruktywnych opinii na temat pracy w ICHEM SP. Z O.O. - może jednak któryś z byłych lub obecnych pracowników tej firmy chciałby coś powiedzieć na temat warunków, jakie oferuje ten pracodawca? Chętnie dowiem się także, czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników - na stronie internetowej nie znalazłam zakładki, w której mogłabym szukać ofert pracy.

@trudni ale napisz może jednak przyjacielu nieco konkretniej co takiego dobrze wspominają bo nie ukrywam że przez moment myślałem że jesteś z firmy z działu pr - a chciałabym wiedzieć dokładnie jakie plusy może mi dać zatrudnienie w tej właśnie firmie

Zostaw merytoryczną opinię o ICHEM SP. Z O.O. - Łódź

• Jak się pracuje w ICHEM SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ICHEM SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICHEM SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICHEM SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ICHEM SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICHEM SP. Z O.O.
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Dostawcza 12A
    93-231 Łódź