Limito Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Opinie o Limito Sp. z o.o. Sp.k.

ktos 2012-04-21 09:25
limito to \"[usunięte przez moderatora] pracy\", kobiety tyrają po 12h, dźwigają ponad normatywne ciężary, są poniżane, wykorzystywane, nie maja należycie płacone za nadgodziny więc skąd u Ciebie te słowa pochwały? No chyba, że to sam Pan i władca pisze......
adi 2013-07-31 16:44
Nowoczesna firma i dbająca o socjal - są tanie automaty z kawo, sprzedaja ryby po taniosci, dzis bylem pierwszy dzien i spoko, zobaczymy jak dalej.
genia 2015-02-18 15:19
Koniec swiatapracuj. W limito 6miesiecy jest juz koniec ja wysiadam z tego pociagu za zadne nadgodziny nie placa premi zadnych nie ma za charowanie po 10 Godzin i naprawde tam sie nie pracuje tam sie charuje zaluje ze tam wogule poszlam
Marta N. 2016-01-06 15:19
Pracować- nie pracowałam. Aplikowałam w listopadzie na stanowisko asystentki prezesa- zarządu. Chciałam tylko napisać: jeżeli zaprasza się kogoś na rozmowę, później na drugą, to chociaż wypadałoby oddzwonić, że jednak nie przyjmuje się kogoś do pracy, bez różnicy na jakie konkretnie stanowisko- tego wymagałaby kultura.
takatam 2016-04-26 22:36
nie dużo owszem.. muszą zaniżać wymagania bo nikt nie chce tam pracować (czyt. w Grudziądzu) nic dziwnego.. złe zarządzanie, zero współpracy i komunikacji między pracownikami i mobbing Panny M.. to wszystko razem wzięte daje finał tej "świetnej" kondycji firmy.
bream 2016-05-17 19:41
Nie trafiłem ani z pierwszą pracą, ani tym bardziej z drugą… Mam nadzieję , że do trzech razy sztuka i tym razem dobrze polecił mi pracę w tym miejscu jeden ze znajomych.
Zuzanna 2017-03-07 12:28
@bream udało Ci się dostać do pracy w Limito? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków pracy w firmie.
Qwertyuiop 2017-03-21 17:09
Limito niedługo skończy swoją działalność.
Zuzanna 2017-03-22 09:20
@Qwertyuiop dlaczego tak uważasz? Jeśli jesteś pracownikiem firmy podziel się tym jak wygląda sytuacja w firmie. Informacje o warunkach pracy i zatrudnienia będą dla nas cenne.
olamanola 2017-03-28 23:46
Faktycznie mieli problemy. Ja pracuje od kilku mc i sobie chwalę. Dużo zmian, jedne lepsze drugie gorsze ale idzie ku lepszemu :)
Zuzanna 2017-03-29 09:41
@olamanola rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w Limito. Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie?
Zostaw swoją opinię o Limito Sp. z o.o. Sp.k. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limito Sp. z o.o. Sp.k.