Opinie o Gadus Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gadus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gadus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gadus Sp. z o.o. w Gdynia

Szybki 16

Witam jak wygląda praca jako kierowca c+e podwójna obsada trasy kierunku stawki system??

Zdzisiek

Pracowałem tam tydzień czasu. Brygadzistka na obróbce ma jakieś problemy i to poważne psychiczne. Wydziera się na wszystkich i to nic nie ma wspólnego z tempem pracy. Widać biedę. Jedne rękawiczki na dzień, brak podstawowych rzeczy. Zimno i mokro. Osoby które długo tam pracują mają bardzo złe nawyki. 90% obcokrajowców. Niska stawka godzinowa. Jeśli ktoś szuka normalnej pracy to nie polecam

Marzena
@Zdzisiek

Zima jest, wiec powinno być ogrzewanie i ciepło, zimno bo nie ma tego ogrzewania? Sam po tygodniu zrezygnowałeś z tej roboty ?

Iwona
@Zdzisiek

Piszesz, że widać biedę np. przez te rękawiczki, a czy widać ją też w starym sprzęcie i narzędziach?

Tak

Chciałbym zatrudnić się jako kierowca w tej firmie przy północnej 1 c może ktoś napisać co o tym pomyślę Sądzić?

Irena
@Piotr

Nikt za ciebie nie zdecyduje słuchaj czy masz iść do pracy czy nie... Może już się zatrudniłeś i możesz dać znać czy to była ok decyzja?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Gadus Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Olgierd

Dobry pracodawca ale pod warunkiem, że ma dobrego pracownika. Wszyscy wiemy, że z tym bywa różnie.

Weronika

Czy ktoś pracował tam jako Przedst Hand? Jakie są warunki, auto?

Mikołaj

A co z premiami za wykonaną pracę? Są one na tyle atrakcyjne, że można zarobić około 4000 zł na rękę, czy raczej jest to trudne do osiągnięcia? Z góry dzięki za odpowiedź.

Kierowca

Witam, chciałbym podjąć pracę jako kierowca międzynarodowy, dlatego pytanie do kierowców czy warto?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Gadus Sp. z o.o.?

Nie. Nigdy nic takiego nie było.

Jarosław

Myślę że jednak warto trochę powstrzymać emocje dodając wpis, obraźliwe słownictwo nie jest mile widziane na forum. Powiedz mi proszę czy sprawa tak długich opóźnień w wypłatach została gdzieś zgłoszona?

Filip

Jeśli wiecie o takich nieprawidłowościach to trzeba cisnąć osoby odpowiedzialne. Tak uważam.

rik

w takiej sytuacji lepiej się zwolnić pracy jest wszędzie mnóstwo

Bartek

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Tak dobrze się pracuje?

Iza

Jeśli jest tak źle to może lepszym rozwiązaniem jest inna praca?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Gadus Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

magda i kasia

i jak panie są zadowolone z swiątecznych paczek . żenada kurde zenada wstyd

Daniel

Dla mnie Gadus to spoko firma. Nikt nie mówił, że jest idealnie, nigdzie tak nie jest! Jak ktoś lubi to co robi to gwarantuję, że będzie zadowolony

Bulinka

Ogólnie nić polecam pracy w tej firmie. atmosfera nić ciekawa każdy chodzi na ciśnieniu, mów szanują pracownika!

Edyta

Czy ktoś wie coś na temat aktualnej atmosfery w firmie? Wcześniej posty dotyczyły raczej poszczególnych pracowników i ich cech, a nie konkretów dotyczących warunków pracy. Dobrze byłoby dowiedzieć się jak jest teraz i ułatwić innym poszukiwania zatrudnienia bo pojawiły się aktualne oferty na produkcję.

Miks

Nie no, jak na taką rozwijającą się firmę to całkowicie w porządku

Dobry. Pracownik

Przestańcie pisać te głupie komentarze!!! Tylko weźcie się do roboty, bo Kierownik Produkcji patrzy w kamery i wszystko widzi.co się dzieje, a tak pozatym to każdy ma prawo robić co chce i z kim się spotkać, najważniejsze aby robota była dobrze zrobiona, więc niech każdy zajmie się sobą i przestanie pisać te głupie komentarze, a sprawy prywatne zostawiać za bramą, pozdrawiam was wszystkich i powodzenia w dalszej pracy:-)

wegaG

nie polecam tej firmy

vvv

kochani wczoraj kierownik pan ad... oglosil ze zmienia zmiane.pracuje w gadusie i nie jestem zwolniony dotyczy poprzednich komentarzy. zarobki nie sa najgorsze no i prezes jest ok ale ad...przerusl sam siebie.obydwie zmiany zycza mu udanego urlopu no i troche wolnego czasu na przemyslenia.moze jest nadzieja ze troche sie zmieni.co do pana j... to nic nie piszemy bo mimo zlych dni nadal jest czlowiekiem.a tak wogole to wesolych swiat nawet dla pana ad...

Zostaw merytoryczną opinię o Gadus Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Gadus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gadus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gadus Sp. z o.o.?

Gadus Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 47 ocen.

Gadus Sp. z o.o.