Opinie o ALSI Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ALSI Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ALSI Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALSI Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Przemysław

Alsi ma się świetnie a lojalni i oddani pracownicy mogą liczyć na wdzięczność ze strony firmy...

patric

A ja słyszałem że połowa siedzi na urlopach a druga na l4 , roboty nie mają , więc ogłoszenia mogą się pojawiać bo będą szukać durniów co za darmo popracują chociaż z 3 miesiące.

Daesh

Dziwię się, że ta struktura jeszcze istnieje. Też będę kibicował kolejnym działaniom organów państwowych jeśli do nich dojdzie.:)

uber

ALSI Serwis ponoć okrada ALSI Sp z części składowanych w magazynie i tylko dzięki temu jeszcze istnieje... Ale pewnie już nie długo, a osobiście czekam aż prokurator zajmie się AS...

Przedstawiciel Handlowy

Praktycznie nie było

ile chciałabym zarabiać... i czy mam działalność gospodarczą... i od kiedy mogę zacząć...

patric

Każdy odłam Alsi to jedno i to samo . Niebawem wysprzeda wszystko albo komornik zajmie a pozostali pracownicy będą pędzić bimber chyba że wytocza coś ze starego saturatora który pozostał w szopie :)

A co ma Alsi Serwis do Alsi komandytowej twoim zdaniem ?????przecież to zupełnie inna firma.???

patric

Obecnie Alsi przegrywa sprawy w sądzie pracy i coraz bardziej stacza się na dno więc niebawem pracownicy Alsi Serwis również nie dostaną wynagrodzenia aż w końcu "wielka" spółka przestanie istnieć

ppp

Wiecie może, który komornik prowadzi windykacje w Białogardzie?

Futbolista z Indonezji

CNN przed chwilą podała informację, że Spółka została ukarana przez Państwową Inspekcję Pracy karą grzywny 50.000 PLN, za naruszanie praw pracowniczych. Ale jaja :-)

p

bez zmian .wszystko przeciagaja ile sie da .niby wszystko zaplacone a tel.nikt nie odbiera

sprawa w toku .pozostale firmy czekaja na zaplate od 1 roku

ppp

firma bajerantow .Zalegaja z platnosciami za wykonanom prace ,a pozniej idz do sadu jak chcesz swoje.

Obecny

Nie życzę sobie pisać źle o mojej firmie w której pracuje. Jest to naprawdę fantastyczna firma w której można się sporo nauczyć między innymi tego jak postępować z ludźmi na niższym szczeblu. Pan Shrek to wspaniały człowiek, posiadający ogromną wiedzę zarówno techniczną jak i z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Człowiek szalenie podstępny z podejściem psychologicznym. Jest to jegomość który z każdej sytuacji potrafi wyjść obronną ręką. Nie brakuje mu pomysłów i empatii. Potrafiący zjednać sobie największego wroga. Jego pomysłowość nie zna granic do tego stopnia że zadziwia on nawet największych graczy w firmie. Jest to osoba o dużym temperamencie a co najważniejsze zarząd firmy darzy go ogromnym szacunkiem. :D

Jerzu

W tej chwili ok. 0zł minus koszty dojazdu ;)

gość

ja jestem z firmy zewnętrznej i do firmy alsi jak i alsi serwis nie mam żadnego kontaktu, stacjonarnych telefonów nikt nie odbiera, na komórkach się poczta załancza i nikt nie odczytuje poczty e-mail , nawet sekretariat się nie odzywa. Więc dla mnie wniosek jest jeden ten firmy już nie ma.

Doda

Pewnych osób brakuje i dlatego zrobił się kibelek.......

mam nadzieję ,że nie wszystkich pracowników masz na myśli ???????????

Tomasz Jerzyński

Żeby zgłosic upadłość firmy trzeba być jej wierzycielem czyli mieć wyrok sądu z klauzulą wykonalności więc jeśli ktoś już zdobędzie taki papier to dopiero wtedy możemy ruszyć. Ja czekam za rozprawą bo odwołali się od nakazu zapłaty.

Rafał

Ja zawsze mam pieniądze na czas. Trzeba umieć żyć z ludźmi ważnymi w firmie. Moja obrotność oraz indywidualne cechy charakteru powodują że nigdy nie miałem problemów w tej firmie. A firma faktycznie się odbudowuje. Ja pracuję dalej i nie narzekam.

przyzwyczajony

jaki niezwykły dytyramb na własą cześć, tylko szkoda, że podpisany cudzym nazwiskiem :-)

Zostaw merytoryczną opinię o ALSI Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań

• Jak się pracuje w ALSI Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy ALSI Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALSI Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w ALSI Sp. z o.o. Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALSI Sp. z o.o. Sp. K.