Opinie o Budo-System Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Budo-System Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Budo-System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budo-System Sp. z o.o. w Poznań

Magda Nowy wpis

Czy od samego początku jest umowa o prace ? Ile trwa okres wypowiedzenia ?

Paulina Nowy wpis
@Magda

Nie ma umów o prace. Firma ma milionowe długi i nie płaci pracownikom i kontrahentom.

Tomasz Nowy wpis

Firma nie płaci ani pracownikom ani kontrahentom.

Olek Nowy wpis

czy zaszły jakieś zmiany w firmie? Warto tu pracować?

aaaaa

Są wakaty , w tym tygodniu odeszło siedmiu zbrojarzy hehe '' super firma''

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Budo-System Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

Przepracowałem w tym zakładzie kilka miesięcy , jest to jedna z gorszych firm o ile nie najgorsza w których pracowałem zdarzają się poślizgi z wypłatami i to nawet duże . Pięknie jest tylko jak podpisujesz umowę , później różnie bywa .Umowy są tak skonstruowane że w każdej chwili może ci zginąc kasa co się nader często zdarza także nie bądz zdziwiony jak na wypłatę braknie ci 300-500 zł to standart w tej firmie powody są różne najczęściej palenie papierosów ale i pomyłka księgowej (myli się tylko na niekorzyść pracownika )Zakład jest tak okamerowany , że nawet ziewnąć nie możesz żeby dyrekcja nie zauważyła , no i wisienka na torcie , czyli majster , szumnie zwany mistrzem produkcji ,gość totalnie nie zna się na niczym nie wspomnę o czytaniu rysunków dziwię się tylko dyrekcji , że się na nim nie poznali ,ten gość to totalna noga .Jak nie wierzysz zatrudnij się a przekonasz się sam .Ja teraz pracuję u konkuręcji , zarabiam 4 tyś i jestem bardzo zadowolony. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem

@były pracownik

Jesli można wiedzieć to jak nazywa sie konkurencja?

laki

Dajcie spokój nie idźcie tam . wielki przekręt

kasia
@laki

do laki - dlaczego mówisz, że przekręt?

leon
@kasia

A ty Kasia to córka prezesa ze pytasz idz zapytac robotnikow że nie jest dobrze i są oszustwa

kasia
@leon

znajomy szuka pracy, wiec chcę wiedzieć czy warto tam pytać. Mają zachęcająca stronę i trochę o nich piszą to tu to tam.

teraz prezes

tak ruszy lada moment nie polecam zarobki kiepskie dużo kamer pełna inwigilacja u mnie zakończony etap zmarnowany czas.nie polecam

pinki

teraz otwierają fabrykę

Informacja przede wszystkim skierowana do osób chcących podjąć pracę w tej firmie. - Uwaga na treść i na to co podpisujecie na umowach, bo w rzeczywistości co innego usłyszycie na rozmowie kwalifikacyjnej, a co innego zobaczycie w dzień wypłaty, lub później - bo firma nie wypłaca się na czas.. - dokładnie wyjaśnić sprawę wynagrodzeń (za co będziecie mieć płacone i jakie warunki muszą zostać spełnione po uzyskaniu klienta - byście dostali za niego należne wynagrodzenie) - w żadnym wypadku nie umawiać się na nic słownie, NA WSZYSTKO PODPIS, najlepiej prezesa :), A NIE OSOBY UDZIELAJĄCEJ SIĘ JAKO WŁAŚCICIEL FIRMY... tu się kłania pytanie dlaczego :) o tym może później :) (usunięte przez administratora) - jeśli ktoś się umie bronić to najzwyczajniej na świecie dostaje wypowiedzenie, tak więc frekwencja bardzo duża.. Chociaż po paru miesiącach ludzie sami odchodzą, zniesmaczeni faktem że muszą się prosić o zarobione pieniądze.. UWAGA UWAGA UWAGA

Zostaw merytoryczną opinię o Budo-System Sp. z o.o. - Poznań

Budo-System Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Suwalna 9 B
    05-119 Poznań