ALSI Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań

Opinie o ALSI Sp. z o.o. Sp. K.

były 2015-02-25 11:40:22
Jeśli chodzi o rekrutację… Szybszej i bardziej niekompetentnej rekrutacji nie przechodziłem. Jeśli myślisz że Twoje ustalenia np. płacowe podsumowujące rekrutację zostaną dotrzymane to zdziwisz się na koniec „szkolenia” (słabiutkiego) gdzie po tygodniu żywienia się z dala od domu i wydaniu na dojazdy do tej firemki w sumie 600 zł – bo przecież (firma nie płaci za wyżywienie) dostajesz umowę na której wpisują 65 % wynagrodzenia które wynegocjowałeś. Jak jesteś na tyle naiwny jak ja byłem i podpiszesz tą umowę śmieciową to możesz liczyć na:
1. brak wsparcia w twoich zadaniach
2. brak elementarnych narzędzi jak wizytówki czy katalogi
3. zero koncepcji ze strony firmy jak ma wyglądać twoja praca i wyniki – powód? – osobnik który cię przyjmował i ma w tytule stanowisko Dyrektor Handlowy, całą swoją wiedzę czerpie z komentarzy internetowych , a na „handlu” czy organizacji czasu pracy nie zastanawiając się nad wyznaczaniem i planowaniem jakichkolwiek celów dla firmy / stanowiska pracy nie ma jakiegokolwiek pojęcia.
W trakcie trwania umowy pieniążki raczej będziesz mieć w terminie ,ale nie wcześniej niż w ostatnim dniu zapisanym w umowie.
Jedna rada. Jak przyjdzie Ci się rozstawać z tą firmą o wieloletnim doświadczeniu to oddaj majątek firmy jeśli go otrzymałeś dopiero jak firemka się z Tobą rozliczy za ostatni okres umowy, w przeciwnym razie masz szansę na ostatnie wynagrodzenie dopiero po wyroku sądu . Cóż jak właśnie czekam na wyrok sądu i przekazanie sprawy do komornika który tej bankrutującej już firmie zabierze z tego co zarobiłem dla nich. Nie masz co liczyć na ugody i zrozumienie… nikt nie będzie w efekcie chciał z Tobą rozmawiać , a ich „najlepszy” prawnik może Ci powie (tak jak mnie) że może wypłatę tego wynagrodzenia poprzeciągać nawet rok… I nie będzie dla Ciebie potencjalny pracowniku zrozumiałe że ta pożal się Boże firemka wolałaby wydać drugie tyle co jest ci winna żeby przeciągnąć tą wypłatę o jakiś umowny czas..
yeti 2015-05-12 20:45:29
Wyjaśnij mi proszę: dlaczego oczekujesz, ze firma będzie zwracać Ci za wyżywienie? To chyba nie jest sprawa firmy. Pieniążki w ostatnim dniu - jeśli taki był termin, to o co chodzi? 65% wynegocjowanej kwoty -jeśli zobaczyłeś na umowie kwotę zaniżoną, trzeba było poprosić o jej sprostowanie ew. nie podpisywać. Eh, ci roszczeniowcy... Taka firma jak jej pracownicy - niestety.
Ps. Nie mam nic wspólnego z ta firmą, nie mieszkam nawet w tym rejonie PL, przypadkowe trafienie na wątek.
sułtanka 2015-06-12 18:04:24
A cóż takiego robił zarząd za Twoich czasów, kiedy to było i kto wówczas rządził w firmie u boku właściciela? Chętnie poczytam :)
Przemysław 2015-06-16 21:05:09
Drodzy Państwo. Firma wychodzi powoli na prostą. Odrobinę cierpliwości. Są to naprawdę chwilowe trudności które zdarzają się w każdej firmie.
Przemysław 2015-07-13 22:25:05
Drodzy Państwo kolejny raz powtarzam. Proszę rzetelnie pracować. Firma powolutku wychodzi na prostą. Tylko razem możemy budować wspólne dobro.
Rafał 2015-07-28 21:40:15
Ja zawsze mam pieniądze na czas. Trzeba umieć żyć z ludźmi ważnymi w firmie. Moja obrotność oraz indywidualne cechy charakteru powodują że nigdy nie miałem problemów w tej firmie. A firma faktycznie się odbudowuje. Ja pracuję dalej i nie narzekam.
Tomasz Jerzyński 2015-08-02 22:02:01
Żeby zgłosic upadłość firmy trzeba być jej wierzycielem czyli mieć wyrok sądu z klauzulą wykonalności więc jeśli ktoś już zdobędzie taki papier to dopiero wtedy możemy ruszyć. Ja czekam za rozprawą bo odwołali się od nakazu zapłaty.
00 2015-08-17 12:51:45
mam nadzieję ,że nie wszystkich pracowników masz na myśli ???????????
Doda 2015-08-17 20:09:40
Pewnych osób brakuje i dlatego zrobił się kibelek.......
gość 2015-08-19 08:59:59
ja jestem z firmy zewnętrznej i do firmy alsi jak i alsi serwis nie mam żadnego kontaktu, stacjonarnych telefonów nikt nie odbiera, na komórkach się poczta załancza i nikt nie odczytuje poczty e-mail , nawet sekretariat się nie odzywa. Więc dla mnie wniosek jest jeden ten firmy już nie ma.
przyzwyczajony 2015-09-02 14:45:07
jaki niezwykły dytyramb na własą cześć, tylko szkoda, że podpisany cudzym nazwiskiem :-)
Jerzu 2015-09-10 20:21:37
W tej chwili ok. 0zł minus koszty dojazdu ;)
Obecny 2015-09-30 18:51:31
Nie życzę sobie pisać źle o mojej firmie w której pracuje. Jest to naprawdę fantastyczna firma w której można się sporo nauczyć między innymi tego jak postępować z ludźmi na niższym szczeblu. Pan Shrek to wspaniały człowiek, posiadający ogromną wiedzę zarówno techniczną jak i z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Człowiek szalenie podstępny z podejściem psychologicznym. Jest to jegomość który z każdej sytuacji potrafi wyjść obronną ręką. Nie brakuje mu pomysłów i empatii. Potrafiący zjednać sobie największego wroga. Jego pomysłowość nie zna granic do tego stopnia że zadziwia on nawet największych graczy w firmie. Jest to osoba o dużym temperamencie a co najważniejsze zarząd firmy darzy go ogromnym szacunkiem. :D
ppp 2015-12-16 15:52:40
firma bajerantow .Zalegaja z platnosciami za wykonanom prace ,a pozniej idz do sadu jak chcesz swoje.
ppp 2015-12-19 19:18:06
sprawa w toku .pozostale firmy czekaja na zaplate od 1 roku
p 2016-01-24 23:30:16
bez zmian .wszystko przeciagaja ile sie da .niby wszystko zaplacone a tel.nikt nie odbiera
Futbolista z Indonezji 2016-02-09 13:33:41
CNN przed chwilą podała informację, że Spółka została ukarana przez Państwową Inspekcję Pracy karą grzywny 50.000 PLN, za naruszanie praw pracowniczych. Ale jaja :-)
ppp 2016-03-02 14:35:26
Wiecie może, który komornik prowadzi windykacje w Białogardzie?
patric 2016-03-03 18:28:05
Obecnie Alsi przegrywa sprawy w sądzie pracy i coraz bardziej stacza się na dno więc niebawem pracownicy Alsi Serwis również nie dostaną wynagrodzenia aż w końcu "wielka" spółka przestanie istnieć
021 2016-03-04 00:16:36
A co ma Alsi Serwis do Alsi komandytowej twoim zdaniem ?????przecież to zupełnie inna firma.???
patric 2016-03-04 15:49:18
Każdy odłam Alsi to jedno i to samo . Niebawem wysprzeda wszystko albo komornik zajmie a pozostali pracownicy będą pędzić bimber chyba że wytocza coś ze starego saturatora który pozostał w szopie :)
uber 2016-03-29 09:07:58
ALSI Serwis ponoć okrada ALSI Sp z części składowanych w magazynie i tylko dzięki temu jeszcze istnieje... Ale pewnie już nie długo, a osobiście czekam aż prokurator zajmie się AS...
Daesh 2016-03-31 13:24:05
Dziwię się, że ta struktura jeszcze istnieje.
Też będę kibicował kolejnym działaniom organów państwowych jeśli do nich dojdzie.:)
patric 2016-04-08 16:50:50
A ja słyszałem że połowa siedzi na urlopach a druga na l4 , roboty nie mają , więc ogłoszenia mogą się pojawiać bo będą szukać durniów co za darmo popracują chociaż z 3 miesiące.
Przemysław 2016-04-11 16:05:46
Alsi ma się świetnie a lojalni i oddani pracownicy mogą liczyć na wdzięczność ze strony firmy...
dzej dzej Zenek 2016-04-13 14:11:48
"Zakrzewo" jeszcze istnieje?
jo 2016-04-27 10:51:57
Nie, nie istnieje już.
Harry 2016-04-29 14:24:55
To co zostało ?
tj 2016-05-04 13:19:40
Jakaś firma produkujaca okna tam działa, a całe Alsi (niedobitki) jest na Nizinnej.
kdkk 2016-05-10 20:15:25
Na produkcji @tj, pewnie nie jest najłatwiej, no ale chyba to jest kwestia przyzwyczajenia, zarobki na pewno najgorsze nie są, z tego co wiem to 2500 złotych przy większej ilości godzin można nawet zarobić
Zostaw swoją opinię o ALSI Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALSI Sp. z o.o. Sp. K.