SGL Carbon polska S.A

Racibórz

Opinie o SGL Carbon polska S.A

Paweł

Czy jest jakiś konkretny powód, że od dawna nikt nie pisał?

Joanna

@chrumpraca w jakim charakterze Cię interesuje? Obecnie trwa rekrutacja do firmy na Inżyniera Laboratorium w Raciborzu oraz do programu stażowego w Nowym Sączu. Zamierzasz przesłać swoją aplikację?

chrum

SUper, że atmosfera dopisuje @płotka, bo w końcu pozytywne relacje przyczyniają się odpowiednio do sukcesu w firmie. Ale wiesz może czy będzie prowadzona niedługo jakaś rekrutacja? Dzięki za odpowiedź.

marcin89

Witam! Ile się zarabia i jak wygląda praca na sterowni przy komputerze?

@mintaj

Praca w tej firmie to stan umysłu, nie ma rewelacji można powiedzieć że jest dobrze jak długo tak będzie nie wiadomo ponieważ firma się restrukturyzuje i jaka przyszłość czeka ten zakład jest bardzo niepewna, dziwicie się dlaczego na 1 miejsce pracy w tym zakładzie było 50 chętnych bo to jest jeden z niewielu zakładów w Raciborzu który w miarę normalnie płaci dlatego jest tak wielu chętnych, no i jeszcze jedna rzecz zakład jest bardzo rodzinny :-D

Karol okraska

Najlepszy jest dział logistyki/zamówień tam się dostać to raj

młody

Przez jakiego pośrednika można się dostać do SGLa ?

war

Firma dobra przepracowałem w tej firmie przeszło 30lat.Trudno o zatrudnienie ostatnio na jedno miejsce było 50 chętnych

emi

Ja również proszę o poradę co do tej pracy. Czasami dobrze jest wiedziec w co sie wchodzi szczegolnie od osob, ktore maja doswiadczenie i wspolpracowaly w danej firmie. Daje to juz jakis poglad.

Zostaw opinię o SGL Carbon polska S.A - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SGL Carbon polska S.A