Opinie o Dohle Marine Services Europe Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dohle Marine Services Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dohle Marine Services Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dohle Marine Services Europe Sp. z o.o. w Gdynia

Irek

Czy firma działa normalnie? Są jakieś możliwości pracy w firmie?

A?B
@Irek

Firma normalna na pierwszy rzut oka,ale maja problemy z wyplatami,ja czekam juz 3 tyg. na 2700euro(za 2 m-ce),jestem juz na ladzie 3 tyg.,a pieniedzy ani sladu,dzwonilem do biura,to pani mowila mi ze w Manili (na Filipinach w biurze)obliczaja dopiero przyznane mi pieniadze,nie wiem co robic,moze mi cos poradzisz?

DOHLE
@A?B

Sytuacja jest (była?) nienormalna i nieakceptowalna. Następnym razem proszę otrzymywać kontakt z biurem, aż do momentu pojawienia się środków na koncie. Filipiny są problematyczne (fakt!), ale to nie zwalnia nas od odpowiedzialności względem Pana.

@DOHLE

Jakas Kpina utrzymywac kontakt z Biurem do momentu pojawienia sie zrodkow na koncie.......zenada wykonales prace i powinienes miec zaplacone a nie upominac sie o Swoje wynagrodzenie

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Dohle Manning Agency (Poland) Sp. z o.o.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

DOHLE

Wciąż funkcjonujemy od 1991 roku. ;) Zapraszamy.

@DOHLE

To jakis CUD ze funkconujecie, Takie Firmy powinno sie eliminowac z rynku pracy........

Bronek Nowy wpis

Firma Totalne (usunięte przez administratora), zatrudniaja alkoholikow, kolesiostwo, stronniczy Kapitanowie ktorzy takich bronia Wynagrodzenie na poziomie pracy w dyskoncie spozywczym Lidl Biuro ktore zatrudnia prosi o dokumenty, pozniej (usunięte przez administratora)kontaktu Nie respektuja RODO

Karolina Nowy wpis

Ciekawa jestem czy coś się tutaj zmieniło skoro od jakiegoś czasu żadne negatywne opinie się nie pojawiają. współpraca z nimi okazuje się aktualnie zdecydowanie lepsza? Ktoś miał ostatnio styczność i dałby znać jak to w praktyce teraz wygląda?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dohle Marine Services Europe Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Kapitan

Wystawiaja ogłoszenia i nie odbierają telefonów .To powinno wystarczyć za komentarz

Marian

jeśli zaczynasz karierę od kadeta i zaproponują ci później za OSa gdy już masz papiery trzeciego to od razu uciekaj z tej firmy. mi zamiast za 3go zaproponowali AB. zero możliwości awansu mimo sumiennej pracy i wykazywania zainteresowania.

KNARA

Nie polecam banda RUMUNÓW. Polaków traktują jak szmatę do wycierania butów. Za dużo Filipów. Brud (usunięte przez administratora) i malaria.

Ku upadku zasad.

Na wstepie: mobbing to jest pierwsze to czego doswiadczycie na statkach PD. Tu nie ma wspolpracy- jest rywalizacja i lizanie jaj seniorom. Dajcie sobie spokoj z ta firma. Pracowalem tam o wiele za dlugo. Tragiczny planning- mlodsi oficerowie dostaja "wolne" na siedem miesiecy. Masterowie (do kapitanow im daleko)konfabulaci i nie dbaja w ogole o zdrowie zalog. SERIO- gosc chcial wyskoczyc w pokladzie maszynowym za burte bo byl gnebiony po prostu przez ukrainskiego drugiego enga. I kazdy mial to w du*ie. Jak jest sie dobrym to o promocji mozecie zapomniec. Zaden master any inny senior nie wezma na klate tego ze czegos nie wiedza. Panie w officie kompletne dno. O pani od planningu mowia nawet indusy i filipince... bardzo niekulturalnie. O czyms to swiadczy.Jedzenie tragedia... masterowie oszczedzaja bardziej niz tylko sie da... k*rwa-zeby kurczaka wp*erdalac 4 miesiace to slabo troche. Acha- jest najtanszy zapomnialem. Lodowki wieczorami puste. Koledzy z ukrainy najwidoczniej maja inne standardy rekrutacji gdyz zaden z nich podczas mojej przygody z PD nie mowil w stopniu srednim po angielsku. Wiem jakie testy sa w gdyni i naprawde- nie mam pojecia jak ukraince to zaliczaja bo pomylic wirowke z glowica silnika albo mowic w formie przeszlej UWAGA : " WHY YOU WAS DID NOT COULD CLEAN" tak powiedzial 2eng do wipera.To jakis ponury zart. Malo tego- poobnizali pensje ostatnio... tak tak- w firmie trwa kryzys od 2008 roku. Czyli oszczedzanie na zalodze po prostu-papier,narzedzia,czesci, chemia,jedzenie no i w koncu wyplaty. Jak pojdziecie pierwszy raz do tej firmy za 2nd enga albo ch mate- to zapomnijcie o full salary. Musicie sie "wykazac" a i tak jak masterowi/ ch engowi nie zrobicie dobrze to nie otrzymacie takiej. Appraisale sa confidential- dlaczego? bo jezeli jest zly to po prostu pojechaliby ludzie do domow. A tak cisza- nikt nic nie musi wiec wysiedzisz do konca kontraktu a w papierach ci pojada. Generalnie PD to jest firma ktora nie zbyt sie liczy na swiecie i PSC uwielbia te statki gnebic. Niezwykle malo statkow plywa na ameryke polnocna-wiadomo -coast guard. Ale hitem jest to jak dostawalismy listy od firmy w ktorych bylo napisane zeby zaden czlonek zalogi nie rozmawial z port state gdy oni zapytaja. Drugi letter tez fajny : OS uszkodzil reke podczas operacji manewrowej. W liscie bylo napisane ze OS zlamal sobie reke ale przede wszystkim moglo dojsc do uszkodzenia mooring wincha. Aha- czyli dla was wazniejszy jest winch. Statki sa tragiczne... niby 2014 itp a sypia sie na potege. Nie wspominajac juz ze zalogi to jest minimum minimow. Wytlumaczcie mi jak to mozliwe ze armatorzy potrafia sobie radzic na tym rynku i w kazdej innej firmie jest o NIEBO lepiej. Nawet w PZM maja lepsze salary niz w PD. Nie wspominajac ze nie jest to wazne w PD- ujezdzasz maly statek, duzy- pieniadze te same. Miesieczne lettery/biuletyny ewidentnie wykazuja mobbing a podpisywane sa przez jakichs pionkow firmowych- tak zeby head nie ucierpial. To nie jest hejt- to jest prawda o was. Prosze uwazac admin co odpiszesz bo mam nagranie ze statku oraz firmowy list gdzie jest ewidentnie mobbing oraz marynarze opowiadaja jak sa gnebieni przez statkowy managemnt. Ale narazie jest ono dla mnie i paru znajomych co mowia ze chca do PD. W mlodocianym srodowisku macie gorsza opinie niz SMT czy nawet PZM. Ludzie nie idzcie w rangi typu EWOiT/NWOiT- zap*erdalacie cale 7 miesiecy za 1300 euro jako oficer bo nie ma tam 3nga albo 3 mate. A promocji w 70% ludzie nie dostaja. I nie chodzi o to ze sa malo kompetentni. Po prostu chodzi o kase 3 eng ma pensje tez smieszna bo 3100 a EWOiT 1300 malo tego. Jak z EWOiT- jakims cudem dostaniecie promocje to jestescie 4engiem i pracujecie jako 3ci. I MALO TEGO! zeby dostac promocje na 3 enga robisz to samo co jako 4rty. Przepraszam- czy tu jest sens ? skoro 3/4 to te same obowiazki to dlaczego jest 4rty ? Tak-wiemy Kryzys.

gana

kolego cycical jak widać to są oferty z różnych firm w różnych krajach. Przeważnie na morzu ale takrze są ofert pracy w portach czy stoczniach przy remontach

adam

Braki, ale raczej ciężko się zatrudnić w samej Dohle Manning Agency, bo oni tylko prośredniczą w szukaniu pracy, a oferty pracy mają to są oferty pracy na morzu lub ogólnie przy statkach na polskim wybrzerzu czyli Gdynia i okolice. Jest to dosyć sukteczna i polecana agencja pracy więc jak tylko masz wykształcenie związane z morzem to próbuj

braki

wiem, że pewnie pomek Twojej wypowiedzi nie przeskoczę i nie będize taka ciekawa, ale muszę powiedzieć, że nie odpowiem też na pytania bo nie wiem co napisać. prosiłbym o informacje żeby było zdecydowanie łaatwieej. Informacja dla mnie najważniejsza to ile można tam zarobic za miesiąc pracy. z góy dzięki za pokmoc.

Bez rewelacji.. Słaba firma.. Przeciętne zarobki, chińskie statki i długie kontrakty. Biuro w Gdyni, poniżej standardów, jeśli chodzi o podejście do marynarza. Nie polecam.

bizon

póki co w Dohle Manning nie narzekają na brak pracowników, czyli jednak tacy ludzie się raczej znajdują

zenon

super rekrutacja jeśli ktoś nie boi się morza i może zostawić za sobą całe życie... nie wiem czy wielu takich się jednak znajdzie

ememems

Nie polecam. Byłem, widziałem i się przejechałem..

Bolo

moze na kontraktach placa ale tu w polsce to (usunięte przez administratora) nas jak tylko moga , do teho nie placa w terminie kasy zatrudniaja na czarno albo na jakies lewe umowy o dzielo jedna wielka lipa a jak ktos zejdzie to sie potrafia na niego wypiac , niezla klika tam siedzi , PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH NIE DAJCIE SIE OSZUKAC .....

izoler

powiem wam koledzy ze wszystko zalezy od tego jak sie pracuje ja sie staram i nie mam zadnych klopotow z kasa czy godzinami stawka dla izolera to 12-15 montera 17 a spawacza 20zl , na kontraktach placa od 8-12euro, moi koledzy bylo od mich we francji a teraz sa w anglii i bardzo sobie chwala

apollo

witam, może kolega powie mi jak to jest możliwe że pracuje w DOEHLE 2 lata bo ja pracuje od początku działań stoczmiowych to jest zaledwie 6 miesięcy i nie ma możliwości podjęcia pracy bez umowy ............. może firmy sie tobie mylą bo tak często je zmieniasz albo wywalają ciebie ........... ? ? ?

witam , czytam te wypociny i nic mi sie tu nie zgadza jak narazie jestem zadowolony kasa wplywa w przeciwienstwie do innych stoczniowych firm a co do samej pracy i godzin jak sie komus nie chce pracowac tylko robi za statyste to teraz tu wypisuje glupoty

Amersoon

No nie zgodzę się z tym co Pani Natalia pisze. Pracowałem tam i strasznie oszukują na godzinach. A jakby tego było mało to ja i koledzy dowiedzieliśmy się tydzien po wypłacie o tym że zmniejszyli nam stawkę godzinową.... (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dohle Marine Services Europe Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Dohle Marine Services Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dohle Marine Services Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dohle Marine Services Europe Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.

Dohle Marine Services Europe Sp. z o.o.