Opinie o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. w Świebodzice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. w Świebodzice

Wybitny specjalista

To prawda ta Pani zastała firmę drewnianą a zostawi murowaną. Buuuhahaha!!! Zobaczcie jakim kosztem każe pracować swoim pracownikom po godzinach za friko a jak się odezwiesz to już tu nie pracujesz. Za Pana Kosonia tak nie było.

nie ważne kto.

A o długu jaki był do spłacenia po przejeciu zakładu po porzednich zarzadcach mowa o Panach [usunięte przez moderatora] to nikt nie pamieta, ale to dzieki p. Edycie firma wyszła na prosta bo gdyby jej nie zalezało to by zakład juz dawno byłby zrownany z ziemią i nikt by tam nie pracował.

Była pracownica

Mialam przyjemnosc poznania tej firmy zarowno podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jak i podczas samej pracy wnioski mam nastepujace: 1(usunięte przez administratora)- jest nim zachwycona, chce mu sie przypodobac - mowic tym samym jezykiem. Ostra, ale konkretna kobieta, szkoda, ze czasami zapomina, ze jako osoba (usunięte przez administratora) ksztaltuje wizerunek firmy. Niestety nie dba o opinie ludzi z zewnatrz, co jest dla mnie troche przerazajace. Pierwszy raz mialam okazje uslyszec na oficjalnej rozmowie o prace slowa (usunięte przez administratora)sprzedajemy chinszczyzne i trzeba dorobic do tego jakas teorie\\\" itd. Natomiast wydaje mi sie, ze pojecie o sprzedazy ma, zjadla zeby na tej branzy i spokojnie moglaby zarzadac ta firma bez(usunięte przez administratora) 2/ gorzej przedstawia sie sprawa z(usunięte przez administratora) pomijajac jego posture, bo nie miejsce tu na ocene jego wygladu - rozwrzeszczany, glosny, napastliwy. Generalnie jako(

Była pracownica

zgadzam sie z przedmówcami, byłam - doświadczyłam - podziekowałam. i nigdy wiecej :) W głowie sie nie mieści jak można w taki sposób traktować drugiego człowieka i to osoba rzekomo wspaniale wykształcona.....wielka pani[usunięte przez moderatora]Cóż, mogę tylko ostrzec. Jeśli cenicie sobie własne zdrowie psychiczne, nerwy i macie szacunek do siebie samego to nie podejmujcie pracy w GEA Polska Sp. z o.o. szkoda zdrowia. Pozdrawiam. Była pracownica

Czy po rozmowie w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Były pracownik 2

Prawda, 2 lata za kółkiem we wspaniałej firmy GEA Polska sp. z o.o. Prawda jest taka, że każdy jest gnojony. Nie ma możliwości wykazania się własną inicjatywą,(usunięte przez administratora) zaraz Ci[usunięte przez moderatora]wyperswaduje, że nie masz racji i że jest inaczej. Zero szacunku dla pracowników ale również dla dystrybutorów (z tego co wiem teraz GEA Polska sp. z o.o. będzie sprzedawała bezpośrednio). Dla mnie GEA była jedynie pomocna w zdobyciu bazy klientów, dzięki czemu dostałem pracę u konkurencji. Klienci się denerwują, że jest kiepska jakość, że są co chwile korekty... Koleżanko(usunięte przez administratora)skończyłaś studia i chcą z Tobą rozmawiać, ale nie dlatego że jesteś inteligentną osobą ale dlatego że w pierwszej rozmowie (usunięte przez administratora)zawołałaś wypłatę w wysokości ok 2 000 zł. Jeżeli nadal chcesz tam pracować (choć ze względu na stres szybko zrezygnujesz) to na rozmowie powiedz[usunięte przez moderatora] że potrafisz pokazać klientowi że GEA jest najlepszą marką i że potrafisz

Worker

W tej firmie liczą się 3 osoby: [usunięte przez moderatora] - kuzynka szefowej kierowniczka magazynu po zawodówce dostała tą prace po znajomości. Jak nie masz znajomości to jesteś tanią siłą roboczą to firma bez przyszłości nie pchajcie się tam dzieci!!!

szatan

no wlaśnie nie polecam tej firmy paranoja pic na wode rozmowy szkolenia kogo oni tam wybieraja chca miec fachowców a wybierają jak [usunięte przez moderatora]do burdelu.

Zwykły szary człowiek

KATEGORYCZNIE SA ZA MALE ZAROBKI W TYM ZAKLADZIE.KIEROWNICTWO BIERZE DUZA KASE A PRODUKCJA I BIUROWCY JALMUZNE.TYLKO OBIECUJA ZE BEDA PODWYZKI I CO I NIC??? SZKOLENIA: JAKIE SZKOLENIA ZAPOMNIJCIE [usunięte przez moderatora] RZĄDZĄ KASĄ I NIKOMU NIE DADZĄ HE HE!!!!

Zwykły szary człowiek

Moim zdaniem nie warto rozpoczynać pracy w tej firmie niby się rozwijają niby rozbudowują ale jakim kosztem? Pracą po godzinach i to za friko. A pani [usunięte przez moderatora] tylko liczy zyski i kupuje sobie nowe fury i wydziera się na pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Sikorskiego 38
    58-160 Świebodzice

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.